Çikolata Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

/ 28 Mart 2021 / 3.094 / yorumsuz
Çikolata Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Çikolata Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır? konusu en çok merak edenlerden sadece bir tanesi. Büyüler, keşfedildiği tarihten bu yana sürekli tercih edilen bir yöntem olmaktadır. Ruhani yollar, ritüeller ve tılsımlı sözcükler ile yapılan büyüler genellikle medyumlar aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu büyülerden birisi de çikolata büyüsüdür. Peki çikolata büyüsü nedir nasıl yapılır?

Beyaz büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılan büyüler arasında bulunan çikolata büyüsü beyaz büyüdür. Herhangi bir kötülüğe hizmet etmediği için bu lakabı edinen çikolata büyüsü bazı amaçlara sahiptir.

İsminden de anlaşılabileceği üzere yapımında çikolata kullanılan bu büyünün evde yapılması mümkün olsa da medyumlar ile beraber yapmak daha doğru olur. Peki çikolata büyüsü nedir?

Çikolata Büyüsü Nedir?

Çikolata büyüsü, sevdiği insanı kendisine daha yakın hale getirmek için yapılan bir büyüdür. Gönül işlerinde kullanılan bu büyü kategorisindeki büyülere göre oldukça etkilidir. Medyumların gizli ilimlerini kullanarak daha da etkili gerçekleştirdiği bu büyü, kısa sürede iradeyi etkileyerek iki aşığın birbirine daha çok sevgi beslemesini sağlar.

Tılsımlı sözcükler, ritüeller ve duaların kullanılarak yapıldığı çikolata büyüsü ciddi bir potansiyel teşkil eder. Kişinin düşüncelerini yavaş yavaş değiştirip ayrılma noktasındaki insanları bile daha çok aşık eder. Çikolata kullanılarak yapılan çikolata büyüsü aynı zamanda arası kötü olan ilişkileri de kuvvetlendirmeye yarar. Aşk büyüsü ile çok benzer olan çikolata büyüsü küslükleri barıştırmaya da yarar.

Genellikle aralarında soğukluk bulunan çiftlerin arasındaki buzları eritmeye yarayan çikolata büyüsü ömür boyu küs kalmamak için önemli bir etken halindedir. Çoğu zaman evlilerin tercih ettiği bu büyü nişanlı olanlar ve sevgili olanlar için de geçerli olmaktadır. Ayrıca sevdiği insanlara kavuşamayan bireyler de çikolata büyüsünün etkisi ile sevdiğine kavuşabilir. Çünkü çikolata büyüsünün etkileri arasında platonik aşkları çift taraflıya çevirmek de vardır. Bu amaç çok kullanılmasa da çoğu zaman olumlu yönde etki etmektedir.

Daha çok aşk ve ilişki için kullanılan çikolata büyüsü bir tılsım olarak etki eder. Çikolata büyüsünün tılsımlı sözcükleri öğrenildiği takdirde evde de gerçekleştirilebilir ancak burada yardımcı materyaller genellikle medyumdan öğrenilir. Peki çikolata büyüsü nasıl yapılır?

Çikolata Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çikolata büyüsünün yapımı için en doğru yöntem mutlaka medyuma danışmaktır ve medyuma büyüyü yaptırmaktır. Ancak yine de kendisine ve ilmine güvenen bireyler bu büyüyü evlerinde yapabilmektedirler. Büyünün yapılması İslam dininde yasaklansa da bu büyüye başvuran pek çok kişi bulunmaktadır ve son çare olarak büyüyü görürler. Büyü yapmak için harekete geçildiyse de yapılması gereken bazı işlemler bulunur. Çikolata büyüsü nedir nasıl yapılır? İnceleyelim…

 

Bunlardan ilki çikolata büyüsü için çikolata ya da yemiş gibi tatlı yiyecekler bulmaktır. Adında da bahsedilen çikolata tarzı şeyler bu büyü için mutlaka gereklidir. Tatlı yemişler ya da çikolata elde edildikten sonra tılsımlı sözcükler ve aynı zamanda ayet ile dualar okumak gerekir. Bu tılsımlı sözcüklere gerekirse büyü kitaplarından gerekirse ise medyumlardan erişilebilir. Erişim sağlandıktan sonra tılsımlı sözcükler, ayetler ve dualar çikolatanın üzerine okunmalıdır.

Okuma işlemi tamamlandıktan sonra 7 gün boyunca perhizle beraber 700 kere büyüyle ilgili Esma okunması gerekir. Bu Esma araştırıldıktan sonra elde edilip okunabilir.

700 Kere okunacak olan Esma, her gün 100 kere olmak üzere okunmalıdır ve 7 günde toplam 700 defa olmalıdır. Esma okunduktan sonra kişi kendi sözcükleriyle sevdiği kişinin adını da dahil ederek gönlünün ve kalbinin kendisinden yana olmasını dilemelidir.

En son ise üzerine gerekli tüm işlemlerin yapıldığı şeker, çikolata veya yemiş büyünün yapıldığı kişiye yedirilmelidir.

Çikolata Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Çikolata büyüsü nedir nasıl yapılır soruları öğrenildikten sonra büyü hakkında daha pek çok durum da merak edilmektedir. Bunlardan birisi ise büyünün ne zaman etki edeceğidir. Bu da kafalarda çikolata büyüsü kaç günde etki eder sorusunu oluşturur.

Çikolata büyüsü, yapılış olarak çok benzemese de amaçları açısından aşk büyüsüne çok benzemektedir. Aşk büyüsü kötü amaçla kullanılmadığı takdirde 15 gün gibi bir sürede etki eder. Çikolata büyüsü de eksiksiz ve düzgün bir şekilde yapılırsa etki süresi 15-20 gün arasında olur. Etki zamanı kimi zaman daha az olabilirken kimi zaman daha fazla da olabilmektedir. Ancak bilinene göre çikolata büyüsünün ortalama etki zamanları bu şekildedir. Büyü etki ettikten sonra büyünün etkisindeki kişi büyüyü yapan bireye aşık olacak ya da aşıksa da daha fazla bağlanacaktır. Zaten daha sonrasında mutlu bir ilişki sürülecektir.

Eşler Arasında Okunacak Aşk ve Bağlama Duaları
Eşler Arasında Okunacak Aşk ve Bağlama Duaları

Çikolata Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Çikolata büyüsünün etki ettiğini kesin olarak görmeden önce belirtilerini anlayarak da etki edip etmediği öğrenilebilir. Her büyüde olduğu gibi bu büyünün de kişilere bıraktığı bazı etkiler bulunur. Bu da çikolata büyüsü belirtileri nelerdir sorusunu oluşturur.

Çikolata büyüsünün belirtileri kişiden kişiye göre değişmektedir. Büyünün etki edeceği zamanlarda ya da büyü yapılır yapılmaz bazı belirtiler görülebilir. Karakteristik yapıya göre kişiden kişiye göre bu belirtiler değişse de herkeste görülebilecek belirtiler bulunur.

  • Çikolata büyüsünün etkisine girecek ya da girmiş olan bireyin sevdiği ile arasında yaşanan husumet sona erer ve çiftler yavaş yavaş tekrardan mutluluğuna kavuşur.
  • Eğer çikolata büyüsü birbirini seven çiftlerin ilişkisini güçlendirir. Örneğin birbirini seven iki kişi daha da ilişkisini güçlendiriyorsa büyü etki ediyor demektir.
  • Eğer birbirini seven kişiler küsmüşse ve konuşmuyorlarsa çikolata büyüsü bu durumda da etki eder ve belirtilerinden birisi birbiriyle konuşmayan sevgilileri yeniden konuşturmaktadır.
  • Bunun yanında büyünün belirtileri arasında her iki tarafın da daha ılımlı hale gelmesi bulunur. Eğer bireyler birbirlerine anlayışlı yaklaşıyorsa büyü belirtisini gösteriyor demektir.
  • Çikolata büyüsünün bir başka belirtisi de platonik aşıklar için yapıldığında görülür. Tek taraflı seven ve büyüyü yapan kişiyi sevmeyen yani karşılık vermeyen kişi kendisini seven kişiyi sürekli düşünür ve böylece büyü etki etmeye başlar. Büyünün belirtilerinden birisi de budur.

Çikolata Büyüsü Ne Kadar Etki Eder?

Her mutlu insan mutluluğunun ömür boyu sürmesini ister. Çikolata büyüsünü yaptıranlar ya da yaptırmak isteyenler de ilişkisinin ömür boyu sürmesini ister. Bu da çikolata büyüsü ne kadar etki eder?

Çikolata büyüsü, dikkatli ve iyi bir şekilde yapıldığı zaman mutlaka sonsuza kadar etkisini sürdürür. Tabii ki bu duruma büyünün bozulması dahil değildir. Çünkü dolaylı olarak büyü bozulduğu takdirde etkisi de gidecektir. Ancak büyü bozulmazsa etkisi de ömür boyu sürecektir.

Büyü ömür boyu sürerse ömür boyu mutlu olacak bireyler büyünün etkisinden hiçbir yerde hiçbir anda çıkmayacaktır. Çünkü ne olursa olsun böylesine kuvvetli bir büyünün etkisi sürecek ve çiftler hayatının her anında birbirlerine deliler gibi aşık kalacaklardır.

Çikolata Büyüsü Bozulabilir Mi?

Büyüler fark edildiği takdirde çoğunlukla bozulmaya çalışılır. Çikolata büyüsü de beyaz büyü olmasına rağmen fark edildiği takdirde bozulmaya çalışılabilir. Büyü bozma durumları genellikle 3. Kişi tarafından yapılır. Ancak büyünün etkisindeki birey de büyüyü bozmak ve doğal duygularına geri dönmek isteyebilir. Zaten beyaz büyüleri bozmaya iten en büyük etken ise büyü ile yaşanan her şeyin yapay olmasıdır. Bu durumda büyü bozulmak istenir. Peki çikolata büyüsü bozulabilir mi?

Çikolata büyüsü, çok etkili ve kuvvetli bir büyüdür. Bu nedenle büyünün etkisini kaldırmak çok zordur. Ancak gerçek ve işinde usta olan medyumlar büyüyü bozabilir. Çünkü gerçek medyumlar yalnızca büyü bozmak için çaba sarf ederler ve her türlü etkili büyüye karşı bozmak için bir yöntemleri bulunur. Bu nedenle çikolata büyüsü, uzun uğraşlar da gerektirecek olsa er ya da geç bozulabilir.

Çikolata Büyüsü Nasıl Bozulur?

Çikolata büyüsü nedir nasıl yapılır gibi soruların tamamı cevaplandıktan sonra ve büyünün bozulabileceği de öğrenildikten sonra büyünün nasıl bozulacağı da merak edilir. Büyünün etkisi altındaki bir bireyi büyünün etkisinden kurtarmak büyük bir sevap olacağı gibi büyük bir ferahlık da getirir. Peki çikolata büyüsü nasıl bozulur?

Büyü bozmak denince akla ilk olarak medyumlar gelebilir. Ancak büyüleri bozan en etkili durum ayetler ve dualardır. Medyumlar da ayetler ve dualar okuyarak büyüyü bozmaya çalışsa da bazı kendine has yöntemlerini de kullanırlar. Fakat dünyadaki her şey olan ya da olmayan şey gibi büyülerin bozulması da Allah’ın rızası olmadan mümkün değildir. Bu yüzden Kur’an-ı Kerim’den ayetler okumak büyüyü bozmak için en iyi yöntemdir. Bu durumlar için okunması gereken pek çok ayet ve dua bulunur. Bu dualar ile ayetler okunduğu takdirde büyü tek başına bozulabilir.

Büyünün bozulması için ikinci bir yöntem medyuma başvurmaktır. Normal şartlarda büyü yaptırmak için medyuma gitmek caiz olmasa da medyuma büyü bozdurmak için gitmenin bir sakıncası yoktur. Bu nedenle çikolata büyüsü medyumların hazırladığı dualar, okuduğu ayetler, tılsımlı sözcükler, ritüeller ve diğer yöntemler ile çözülebilir. Bu durumda bir sakınca bilinmemektedir.

Büyüleri bozmak için bir yöntem daha bulunur. Bu yöntem çok bilinmese de ve çok kullanılmasa da yine de olumlu etki göstermektedir. Büyüyü bozmak için alim büyücülere gitmek işe yarayabilir. Alim büyücüler, büyüleri bozmak için yeni bir büyü yaparlar ve bu büyü eski büyünün etkisinden kurtarıp her şeyi normale döndürmeyi hedefler. Bu konuda da alim büyü üstatlarından yardım alınabilir. Ancak bu yöntem medyumlar tarafından da çok tavsiye edilmeyen bir yöntemdir.

Çikolata Büyüsü Bozulduktan Sonra Ne Olur?

Çikolata büyüsü kimi zaman uzun uğraşlar sonucu bozulsa da kimi zaman hemen bozulabilir. Burada büyünün ne kadar iyi yapıldığı durumu etkiler. Ancak büyü ne kadar iyi yapılırsa yapılsın bozulabilir ve bozulduktan sonra bazı durumlar gözlemlenir. Bunun için de önceden tedbir almak amaçlı çikolata büyüsü bozulduktan sonra ne olur araştırılır.

Çikolata büyüsü bozulduktan sonra ortaya çıkacak durum büyünün belirtilerinde olduğu gibi kişiden kişiye göre değişir. Ancak herkes için gözlemlenebilecek durumlar mevcuttur.

Çikolata büyüsü iki kişiyi kavuştururken aşık olan bireyin arkadaşlarıyla ya da ailesiyle küsmesine sebebiyet vermiş olabilir. Bu durumda büyü ile sevdiği kişiden ayrılan kişi arası kimle bozulduysa onlar ile yeniden sıcak bir ilişki kurar.

Bunun yanı sıra çok bir etki görülmese de genel etkilerin yaşanacağı olay belirlidir. Büyünün etkisinden çıkan kişi ilk olarak üzgün olabilir. Çünkü beyaz büyü etkisinden kurtulan birey büyü sırasında kara büyünün aksine iyi zamanlar geçirmiştir ve bu zamanlar sonra ermiştir. Bu nedenle ilk başlarda depresyona bile girenler olabilir. Ancak daha sonrasında bu durumun yapay olduğu yavaş yavaş kabullenilir ve kişi doğal duygularıyla yaşayacağı için ömür boyu mutlu olur. Büyü bozulduktan sonra yaşananlar genellikle bu şekildedir. Çikolata büyüsü nedir nasıl yapılır? Konusunda merak edilenler sizler için hazırlanmıştır.