Bakım Ne Demektir?

/ 3 Ağustos 2021 / 2.115 / yorumsuz
Bakım Ne Demektir?

Bakım Ne Demektir? Yıldızname Ne Demektir? Aralarındaki Fark Nedir?

Bakım ne demektir? Yıldızname ne demektir? Aralarındaki fark nedir sorusu bu işleri merak edenler tarafından çok sık araştırılan sorulardandır. Öncelikle burada bilinmesi gereken bakım ve yıldıznamenin aynı şeyler olmadığıdır. Bu nedenle öncelikle bu ayrımın bilinmesi gerekmektedir. Yapılacak olan işlemlerle ilgili olarak doğru bir bilginin edinilmesi gerekmektedir. Burada da dikkat edilmesi gereken durumların başında bu konuda bilgili olan kişilerden yardım alınmasıdır. Büyü yapımında olduğu gibi bakım ve yıldızname uygulamaları için de ilimlerden yararlanılmaktadır.

Evde bakım ya da yıldızname ile ilgili işlem yapılamamaktadır. Bu tarz uygulamaların tecrübeli kişiler tarafından yapılması gerekliliği unutulmamalıdır. Yapılacak olan uygulamalarda özellikle yıldızname uygulamasında kişiye özel olarak uygulama yapıldığı bilinmelidir. Verilen kişisel bilgiler ve Kur’an’dan seçilecek olan ayetlerle birlikte yıldızname bakımı yapılmaktadır. Dolayısıyla bu konuda dikkatli ve özenli davranılmalıdır. Yıldızname uygulaması dikkat ve tecrübe gerektiren bir uygulamadır. Bakım ise; bireyler üzerinde bulunan kötü enerjilerin bilinmesi için yapılmaktadır. Aynı zamanda insanlar büyü olup olmadığını anlamak için bakım uygulaması yaptırmaktadırlar. Bu aşamada da bakım ne demektir yıldızname ne demektir aralarındaki fark nedir gibi sorular gündeme gelmektedir.

Bakım Ne Demektir?

 

Bakım Ne Demektir?
Bakım Ne Demektir?

Bakım ne demektir uygulaması nasıl yapılır sorusu çok fazla sorulan sorulardan bir tanesidir. Özellikle yıldızname ile çok karıştırılmaktadır. Fakat ikisinin aynı olmadığı uzman kişiler tarafından belirtilmektedir. Bakım ne demektir yıldızname ne demektir aralarındaki fark nedir sorusu da çok fazla sorulan sorulardan olmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken her iki uygulamanın aralarında fark bulunduğudur. Bu ayrımın iyi bir şekilde bilinmesi önemlidir. Yapılacak işlemin doğru bir şekilde uygulanıp uygulanmadığının anlaşılabilmesi için araştırma yapmak önem kazanmaktadır. Yapılacak olan araştırmalarda iki uygulama arasındaki farkların neler olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Dolayısıyla bu konuda uzman olan kişilere başvurulduğunda hangi konuda yardım alınabileceği doğru bir şekilde belirtilmektedir.

Bakım uygulaması ile insanlar üzerinde oluşan olumsuz ve kendini kötü hissettiren enerjilerin varlığı araştırılmaktadır. Bazı durumlarda da bu kişiler üzerinde büyü olup olmadığının anlaşılması için de bakım uygulaması yapılmaktadır. Özellikle kötü enerjilerin etkisi altında olduğunu düşünen kişiler bakım uygulamasının yapılması ile bu olumsuz enerjilerden kurtulmaktadır. Farkında olmadan girdikleri olumsuz etkilerin ortaya çıkarılması için bakım uygulaması önem arz etmektedir. Farklı durumlar için bakım uygulaması yapılmaktadır. Burada önemli olan ne için ve ne niyetle bakım uygulamasına başvurulacağıdır.

Bakım Uygulaması Nasıl Gerçekleşir?

Bakım uygulamaları niyete göre yapılmaktadır. Üzerinizdeki olumsuz enerjinin kaynağı ya da büyü olup olmaması konusunda bilgi almak için bakım uygulaması yapılabilmektedir. Bakım uygulaması nasıl gerçekleşir konusu da bu aşamada anlam kazanmaktadır. Bakım uygulamasının gerçekleşmesi aşamasında en önemli etken süredir. Her uygulamada olduğu gibi bu uygulama esnasında da zaman önem arz etmektedir. Bakım yapılmasının ardından sabırlı bir şekilde beklemesi gerekmektedir.

Bakım ne demektir yıldızname ne demektir aralarındaki fark nedir şeklinde soruların meydana gelmesi ile birlikte açıklama yapılması gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Bu anlamda bakıldığında ilimler işin içine girmektedir. Buradan da anlaşılacağı üzere tecrübe sahibi olan medyum hocalar tarafından yapılması önemlidir. Özellikle bu konuda deneyimleri olan kişilerin bakım uygulaması yapması önem arz etmektedir. Bunun nedeni her uygulama esnasında yararlanılacak olan ilimlerin olmasından kaynaklanmaktadır. Büyü işlemlerinde olduğu gibi bakım uygulaması ile büyünün ortaya çıkarılmasında da ilimlerden destek alınmalıdır.

Bakım Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bakım ne demektir yıldızname ne demektir aralarındaki fark nedir konusu araştırılırken bakım hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Bu aşamada işlem yaptırmak isteyenler medyum hocalara başvurmaktadır. Fakat burada bilinmesi gereken durum her medyum hocanın bakım uygulaması yapmadığıdır. Bu işlem için birçok ilimden yararlanılmaktadır. Tecrübe kazanmış ve bu konuda deneyim sahibi olan medyum hocalar tarafından bakım uygulamasının yapılması dikkat edilmesi gereken ilk kurallardandır.

Bakım yaptırırken dikkat edilmesi gereken durumlardan bir tanesi de doğru bilgilerin verilmesidir. Aynı zamanda hangi niyet için bakım uygulaması yaptırılmak istendiği de belirtilmelidir. Bütün bu uygulama adımları için konusunda uzman olan medyum hocalardan destek alınması faydalı olacaktır. Ücretli ya da ücretsiz olarak bakım uygulaması yapan medyum hocalar bulunmaktadır. İyi bir araştırma sonucunda bu konuda uzman olan medyumlarca bakım uygulaması yapılabilmektedir.

Bakım İle Yıldızname Arasındaki Farklar Nelerdir?

Bakım ile yıldızname arasında fark nedir ya da aynı uygulamalar mıdır sorusu her geçen gün çok daha fazla merak uyandıran sorulardandır. Burada bilinmesi gereken ise, iki uygulamanın da farklı olduğudur. Bakım ne demektir yıldızname ne demektir aralarındaki fark nedir sorusunun araştırılması esnasında aralarındaki farklar hemen ortaya çıkmaktadır. Bakım uygulaması kişi üzerindeki kötü enerji ve büyülerin ortaya çıkması için kullanılan bir ritüel olarak görülmektedir. Konusunda uzman olan medyum hocalar tarafından uygulanmaktadır. Bakım uygulaması basit bir şekilde tecrübeli medyumlarca yapılmaktadır.

Yıldızname talep eden kişilerin de bilmesi gerekenler, kişiye özel olduğudur. Yıldıznamesine baktıracak olan kişi şahsi bilgilerini vermelidir. Eğer başka biri için yıldızname bakılacaksa o kişiye ait olan bilgiler verilmelidir. Bilgilerin verilmesinin ardından uygulamaya başlanacaktır. Sizlerin özel bilgileri ve yapılan ayet hesaplamaları ile birlikte kişilerin karakter özellikleri ortaya çıkarılmaktadır. Özellikle yeni evlenecek olan kişilerin yıldızname baktırmaları tavsiye edilmektedir. İki kişi arasında uyum olup olmadığını anlamak ve karakter olarak birbirlerine uygun olup, olmadıkları ortaya çıkarılmaktadır. Böylelikle karşınızdaki kişi ile aranızda oluşacak olan uyumun tadını çıkartma şansınız olacaktır. Yıldızname her dönem bakılabilmektedir. Hangi konu ile ilgili baktırılmak isteniyorsa medyum hocalar tarafından destek sağlanmaktadır.

Yıldızname Nedir?

Bakım ne demektir yıldızname ne demektir aralarındaki fark nedir sorusu burada anlam kazanmaktadır. Yapılan araştırmalar ve verilen bilgiler ışığında iki uygulamanın da farklılıkları ortaya konmuştur. Yıldızname Kur’an ayetleri ve kişinin özel bilgilerine dayanarak yapılan bir uygulamadır. Bu aşamada belli hesaplamalar yapılarak bilgi verilmesi sağlanmaktadır. Yıldızname ile kişinin doğum anından ölüm anına kadar geçen süre içinde yaşanması muhtemel olaylar ortaya konmaktadır. Bir diğer taraftan yıldızname aslında astroloji biliminin bir alt dalı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yıldızname kişisel bilgilerin paylaşılması esasına dayanan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde gelecekte sizi bekleyen olumlu ya da olumsuz durumların analizi yapılmaktadır. Bu durumlar karşısında fikir sahibi olunması sağlanmaktadır. Aynı zamanda Olumsuz olan durumlar için de karşı koyma durumu söz konusu olabilmektedir. Tecrübeli olan medyum hocalar kısa süre içinde yıldıznameye ait haritayı çıkarabilmektedir. Uygulamanın yapılması esnasında dikkat edilmesi gereken en öncelikli durum sizden istenen kişisel bilgilerin doğru bir şekilde verilmesidir.

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname bakımı için öncelikle uygulama yazılacak olan kişiye ait olan bilgiler bilinmelidir. Eğer kendinize baktıracaksanız bunun için ad-soyadı, anne baba adı, doğum tarihi, medeni durum gibi bilgilerin eksiksiz olarak yıldızname bakacak olan medyum hoca ile paylaşılmalıdır. Başka biri için yıldızname bakılacaksa yine aynı şekilde ona ait bilgilerinde doğru bir şekilde verilmesi gerekmektedir. Yıldızname nasıl bakılır konusunda yapılan araştırmalarda bu bilgilerin bilinmesi ve doğru bir şekilde aktarılması gerekmektedir.

Bakım ne demektir yıldızname ne demektir aralarındaki fark nedir sorusu cevaplanırken yıldıznamenin bakımdan çok farklı bir içeri olduğundan bahsedilmişti. Bu tanımdan yola çıkıldığında verilen bilgilerinde aynı ölçüde farklılık gösterdiği bilinmektedir. Yıldızname uygulaması esnasında alınan bilgilerin dışında Kur’an ayetleri ve ebced hesaplarının kullanılması ile yapılmaktadır. Ebced hesabının doğru bir şekilde yapılması ile birlikte hem burç hem de yıldız bilgileri sorgulanarak yıldızname bakımı sağlanmaktadır.

Yapılacak olan uygulamada ebced hesabının önemi büyüktür. Doğru bir sonuç alınabilmesi için bu hesabın doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Ebced hesabı yapılırken kişinin anne adı ile kendi adı toplanır. Burada çıkan sonuç on ikiye bölünmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken eğer yıldızname uygulaması kadın için yapılıyorsa baba adının verilmesi, erkek için yapılıyorsa anne isminin verilmesi gerekmektedir.

Yıldızname Türleri Nelerdir?

Yıldızname uygulaması birçok şekilde yapılmaktadır. Niyete uygun olarak yapılması gereken yıldızname belirlenmektedir. Bu konuda tecrübeli olan medyum hocalara verilen bilgiler sayesinde uygulama yapılmaktadır. Yıldızname uygulamasında ne niyet güdülüyorsa o niyet ile yapıldığı ve bakımı sağlanmaktadır. Bakım ne demektir yıldızname ne demektir aralarındaki fark nedir sorularının cevaplarından sonra Yıldıznamenin çeşitlerinin de bilinmesi faydalı olacaktır. Şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Genel olarak bir durum değerlendirmesinin yapılabilmesi için genel yıldızname bakımı,
 • Yolunda gitmeyen ya da ilişkilerinde çok daha farklı beklentileri olanlar için Aşk için yıldızname bakımı,
 • Birçok kişi için gelecekte evlilik hayatlarının nasıl olacağı ya da evlilik olup olmadığı ile ilgili evlilik için yıldızname bakımı,
 • Özellikle ticaret hayatında başarı elde etmek isteyen ya da kariyer hedefleri olan kişiler için uygulanan yıldızname,
 • Şans bakımından kendini talihsiz ve kısmetsiz hissedenler için uygulanan yıldızname,
 • Bir diğer taraftan aileler kayıplarını bulmak için ya da eşya kayıplarını yerini bulmak adına uygulanan yıldızname uygulamasıdır.

Yukarıda çeşitleri sayılan yıldızname uygulamalarının yanı sıra daha birçok konuda uygulama yapılabilmektedir. Yapılan uygulamalar sonrasında birçok konuda ayrıntılı olarak bilgi sahibi olmanız sağlanacaktır. Aklınıza takılan her türlü konuda yıldızname uygulamasına başvurulmaktadır.

Yıldıznameden Elde Edilen Bilgiler Nelerdir?

Bakım ne demektir yıldızname ne demektir aralarındaki fark nedir sorusunun sorulması ile birlikte yıdıznamenin farkı ortaya çıkmaktadır. Yıldızname uygulamasının sonrasında edinilen bilgilerin neler olduğu da merak edilen sorular arasında yerini almaktadır. Birçok konuda tecrübeli olan medyum hocalar tarafından yıldıznameye bakıldığında kolay bir şekilde öğrenim sağlanmaktadır. Yıldızname uygulaması sonrasında ortaya çıkan ve edinilen bilgiler ise şu şekildedir;

 • Yıldızname bakıldığında ortaya ilk başta çıkan kişilerin karakter analizleridir. Yapılması gereken de ilk başta budur. Kişilik analizi yapılmalı ve sürece sonrasında devam edilmelidir.
 • Bazı durumlarda yldızname uygulaması esnasında hastalık durumları da ortaya çıkabilmektedir. Böyle bir durum söz konusu ise ilk başta bunun bilgisi karşı tarafa verilmektedir.
 • Daha çok evlilik amacı ile bakıldığında bu konuda alınacak olan kararlar ortaya çıkmaktadır. Evlilik sürecin de nasıl bir adım atılacağı ve bu adımların sonucunda neler olacağı konusunda da bilgi sahibi olunabilmektedir.
 • Yıldızname uygulamasında kişilerin yaşamları süresince karşılaşacakları olumsuz durumlar ortaya konmaktadır.
 • Uygulama yapılması esnasında eğer bir büyü ya da tılsım durumu varsa bu durumlarda ortaya konmaktadır. Bu durumun ortaya çıkması ile birlikte nasıl bir korunma sağlanacağı da ortaya çıkmaktadır.

Yukarıda sayılan bilgiler yıldızname uygulaması ile birlikte ortaya çıkan sonuçlar olarak bilinmektedir. Genel olarak doğru bir şekilde ortaya çıkması için kişisel bilgilerin doğru bir şekilde verilmesi gerekmektedir. Yapılacak olan hesaplamalarda bu bilgiler önem arz etmektedir.