Birleştirme Büyüsü Nedir?

/ 30 Haziran 2021 / 761 / yorumsuz
Birleştirme Büyüsü Nedir?

Birleştirme büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Sorusunun cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yazımız boyunca sizlere bu büyü hakkında çeşitli bilgiler sunacağız ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermiş olacaksınız. Birleştirme büyüsü, adından anlaşıldığı gibi bir kişinin sevdiği kişiyi kendine bağlaması için kullanılmaktadır. Büyüleri doğru bir şekilde uygulamanız oldukça önemlidir, çünkü yapılan en ufak bir hata istenmeyen sonuçlar yaratabilecektir. Bu noktada alanında uzman medyumlardan yardım almanız gerekmektedir. Sizler için gerekli olan tüm büyü aşamalarını bu kişiler noktası noktasına gerçekleştireceklerdir. Büyü ilmi içerisinde kadim kabul edilen sihir kitapları içerisinde birleştirme büyüsü hakkında yoğun bilgiler bulunmaktadır. Geçmişten bugüne kadar da oldukça popüler olarak kullanılan bir büyüdür.

Büyüler, yüzyıllardan beri toplumların içerisinde yaşamaktadır. Büyüler bu sebeple farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada büyüye başvuran kişinin amaçları, büyü seçimi için önemli olmaktadır. Yazılı tarihten bu yana bildiğimiz tüm uygarlıkların içerisinde, büyü kendini aktif olarak göstermektedir. Kimi zaman büyü ilmi toplum içerisinde hor görülmüş ve kabul edilmemiştir. Kimi zamanlar ise büyü toplumun oturmuş bir değeri olarak ortaya çıkmıştır. Tüm bu geçmiş, günümüzde büyü çeşitliliğin ana sebebi olmuştur. Farklı medeniyetlerin ve dinlerin var olması da büyü ekollerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Birleştirme büyüsü de bu noktada birçok dinde farklı ritüeller ve amaçlarla ortaya konmuştur. Başvurduğunuz medyum hocanın yetiştiği büyü ilmine göre seçtiği büyü de farklılık gösterecektir.

Topraklarımıza yani Anadolu’ya baktığımızda büyü ilmi oldukça gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bu durumun birçok sebebi olsa da ana sebebi, Anadolu topraklarının birçok medeniyete ve aynı zamanda dine ev sahipliği yapmış olmasıdır. Çeşitli dinlerden kaynaklanan büyü ilimleri ve farklı medeniyetlerin kültürleri birbirinden farklı medyum hocalar yetiştirmiştir. Geçmişten bu yana büyü ilmi, kümülatif bir şekilde birikerek gelmiştir ve farklı yönlerle karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca medyum hocaların yetişmesinde usta çırak ilişkisi de yoğun olarak görülmektedir. Bu işleyiş nesilden nesle büyü ilminin aktarılmasını sağlamıştır. Ayrıca büyü konusu durağan bir halde değildir sürekli kendini geliştiren ve değiştiren dinamik bir yapıya sahiptir.

Birleştirme Büyüsü Nedir?

Birleştirme büyüsü dediğimiz uygulama, belirli kişiler arasındaki ilişkiyi pekiştirebilecek ve daha sağlam bir hale getirebilecek etkiye sahiptir. Çiftlerin ve evlilerin arasındaki ilişkiyi güçlendirebilir ve kopmayacak bir şekilde birbirlerine bağlayabilir. Anadolu topraklarında da sık sık rastladığımız bu büyü, birçok kadim büyü kitaplarında da kendine yer bulmuştur. Hatta bu büyü, kendi adetlerimize bazı etkiler bırakabilmiştir. Bu etkiler zaman zaman hayatımızda kendini gösterebilse de tam anlamıyla büyü etkisi yaratmamaktadır. Birleştirme büyüsü üzerinden bir verim almak istiyorsanız bu konu üstünde gerçekten bilgili bir medyum hocadan ve çeşitli büyü ilimlerinden yardım almalısınız.

Birleştirme Büyüsü Amacı Nedir?

Birleştirme büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Birleştirme büyüsü adından da anlaşıldığı gibi kişilerin birbirlerine bağlanması için kullanılmaktadır. Büyünün bu etkisi popüler olarak tercih edilirken yanında birçok farklı amacı da bulunmaktadır. Temel amaçlarını saymak gerekirse:

 • Birleştirme büyüsü, platonik aşkların birlikteliğe dönüşmesini sağlar. Kişiyi kendinize bu büyü ile bağlamanız uzun süreli mutlu bir birliktelik getirecektir.
 • Evliliklerde birleştirme büyüsü, çiftlerin arasında olan güvensizliği ve sadakatsizliği ortadan kaldırmak amacıyla kullanılabilir.
 • Kötü amaçlarla da birleştirme büyüsü kullanılabilir. Bir kişiye acı çektirmek amacıyla kendinize bağlayabilirsiniz.

Bu amaçlarla büyüyü hayata geçirmek istediğinizde, medyum hocalar sizlere yardımcı olabilir. Gerekli bilgiler ve detayları doğru bir şekilde hocalara ulaştırırsanız, büyünün düzgün tesir etmesini sağlayacaktır.

Birleştirme Büyüsünü Kimler Yapar?

Birleştirme büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Yalnızca bir büyü üzerinde değil tüm büyülerde doğru yardım almanız gerekmektedir. Özellikle büyüler üzerinde deneyimli medyum hocalara başvurmanız, büyülerin doğru bir şekilde tesir etmesini sağlar. Eğer kendisini medyum hoca olarak tanıtan ancak hiçbir bilgisi ve deneyimi olmayan kişilere bu konuda güvenirseniz sorunlarla karşılaşmanız kaçınılmazdır. Büyüyü hayata geçirmeye karar verdiyseniz, adımlarını doğru bir şekilde yapmanız hem kendi adınıza hem de karşınızdaki insan için daha hayırlı olacaktır. Birleştirme büyüsü için de bu noktalara dikkat eden medyumlardan hizmet almalısınız. Büyüyü yaptırmaktan öte doğru medyum hocayı seçmeye dikkat etmelisiniz.

Birleştirme büyüsü de kadim büyü kitaplarının getirdiği bir gelenekten karşımıza çıkmaktadır. Birçok manevi tılsımlar ve ritüelleri içeren bu büyü, havas büyü ilmi üzerindeki uzman medyumlardan yardım alınarak gerçekleştirilebilmektedir. Aynı zamanda ledün büyü ilmi içerisinde de birleştirme büyüsünün çeşitleri bulunmaktadır. Bu iki kadim büyü geleneği üzerinde kendini geliştirmiş birçok medyum, ülkemizin topraklarında barınmaktadır. Bu büyünün uygulanışında, farklı alemlerdeki varlıklar ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Medyum hocalar bu konu üzerinde sizlere yardımcı olabileceklerdir. Bir yetenek olarak karşımıza çıkan bu iletişim, farklı enerjiler ile etkileşim halinde olmayı sağlar. Bazı kişiler ise evlerinde büyüleri gerçekleştirmek ister ancak bu durum neredeyse imkansızdır. Her ne kadar bilgilere sahip olsanız da belirli birkaç yeteneğe sahip olunmalıdır.

Birleştirme Büyüsü Yapabilen Medyum Hoca Özellikleri

Birleştirme büyüsü birçok ritüel ve kompleks duaları içeren oldukça meşakkatli bir uygulamadır. Bu büyüyü hayata geçirecek kişiler, belirli birkaç yeteneğe sahip olmak zorundadır. Öte yandan yalnızca bu büyü üzerinde değil neredeyse her uygulamada gerekli olan yetenekler ortaktır diyebiliriz. İlk olarak bir medyum hocanın büyü ilmi üzerinde başarılı çalışmalar yürütmüş olması gerekir ve deneyimli olmalıdır. Daha sonrasında kendi uzmanlaştığı büyülerde hizmetler vermelidir, bilmediği uygulamalar üzerinde insanlara yardımcı olmamalıdır. Tüm bunların yanında en önemli özellik ise medyum hocanın maddi ve manevi alem arasındaki etkileşimidir. Büyülerin neredeyse hepsinde farklı alemlerle iletişime geçmek gerekir ve bunu sağlayabilecek medyumlardan yardım alınız.

Birleştirme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Birleştirme büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Toplumumuzda birçok büyü ilminin yeri vardır. Çeşitli dinlerin ve uygarlıkların geliştirdiği bu büyü kitapları, çeşitli büyülerin bizlere yansıması olmuştur. Birleştirme büyüsü de bu noktada kendine düşen payı almıştır. Özellikle Havas ilmi büyü çeşitliliği ile ünlü bir büyü ilmi kitabıdır. Ülkemizde de bu kitabın doğrultusunda ve ışığında yetişen birçok medyum hoca bulunmaktadır. Başvurduğunuz çoğu medyum, sizlere bu çeşitliliği kolay bir şekilde sunabilecektir. Amaçlarınızı ve isteklerinizi doğru bir şekilde medyuma aktarabilirseniz sizlere en uygun büyüyü bulacaktır ve hızlı bir şekilde uygulamaya koyacaktır. Sonuçları hakkında da bu kişilerin bilgisi olduğu için kolayca size uygun büyüyü seçeceklerdir.

Bu birleştirme büyüsü çeşitleri, uygulama ve ritüeller konusunda değişiklikler gösterse de sonuçları üzerinde hemen hemen aynı etkileri yaratacaktır. Yalnızca çiftleri veya evli insanları değil platonik aşıkların bile birbirleri ile yakınlaşabilmesini sağlar. Bir ömür boyunca mutlu ve birbirlerine bağlı bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmek için birleştirme büyüsü kullanılabilmektedir.  Aynı zamanda cinsel yaklaşım gibi bu büyüler ile etkilenebilmektedir. Bu sebeple birçok insan doğrudan birleştirme büyüsünden yardım almak istemektedir. Bağlanma büyüsü çeşitlerinden en çok kullanılanları yazacak olursak:

 • Kaşıkla ve nohutla yapılan birleştirme büyüsü
 • Kırmızı, mavi ve mor mumla yapılan birleştirme büyüsü
 • Sabunla yapılan birleştirme büyüsü
 • Resim kullanılarak etki gösterebilen birleştirme büyüsü

Bu büyü çeşitleri aynı zamanda kişilere göre de değişiklikler yaratmıştır. Evli çiftler için farklı büyü kullanırken, platonik aşıklar için farklı büyüler kullanılır. Bunun ana sebebi, yapılacak ritüellerin farklı farklı karşımıza çıkmasıdır. Ayrıca kullanılan dualar ve tılsımlar da kullanılacak duruma göre değişiklik gösterecektir. Birleştirme büyüleri içerisinde eşleri birleştirme büyüsü en çok tercih edilen uygulamadır. Evli ancak birbirlerine karşı bir sadakat ve sevgi sorunları olan kişiler bu büyü sayesinde mutluluğa kavuşabilmektedir. Öte yandan gece yapılan birleştirme büyüsü de platonik aşıkların karşılık bulması ve kişilerle ilişki kurmasına yardımcı olmaktadır. Diğer tarafından deve derisi ve adet kanlarıyla gerçekleştirilen birleştirme büyüleri bulunmaktadır.

Birleştirme Büyüleri Ne Kadar Sürede Etkilerini Ortaya Koyar?

Birleştirme büyüleri bir ak büyü olarak kullanıldığında çok hızlı etki edebilmektedir. Bununla birlikte kişilere acı ve ıstırap vermek için başvurduğunuz birleştirme büyüsünün etki göstermesi biraz daha geç olmaktadır. Büyünün yapılışındaki birçok adım da büyünün süresini doğrudan etkileyecektir. Eğer her şey, tam ve eksiksiz bir halde yerine getirilmişse birleştirme büyüsü kişi üzerinde 7 günde etkiler yaratmaktadır. 10 gün içerisinde ise büyüyü yaptıran kişi kendi lehine birçok etkiyi gözle görebilmektedir. Bazı aksilikler yaşansa bile yaklaşık 1 ay içerisinde büyü etkisini gösterecektir. Eğer kötü niyetle bu büyüleri yapacaksanız etkisini 3-4 hafta içerisinde görebileceksiniz.

Birleştirme Büyüsü Sonuçları Nelerdir?

Birleştirme büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Birleştirme büyüsü her insan üzerinde çeşitli sonuçlar doğurabilmektedir. Hem kişisel etkiler görülebilirken aynı zamanda ortak bir sonuç da verebilmektedir. Kişilerin davranış ve düşünce yapısında birçok etki yaratmaktadır. Özellikle büyü etkisindeki kişilerin iradeleri üzerinde bir etki yaratarak, düşüncelerini istediğiniz yöne çekebileceğiniz bir hale getirir. Bir insanın iradesini etkileyebilmek büyülere başvurmadan oldukça zordur. Özellikle bazı düşünceleri kalıplaşmış ve değişmeyecek olan kişileri istediğiniz yöne çekebilmek imkansıza yakındır. Büyü uygulamalar imdadınıza bu noktada yetişmektedir. Örnek vermek gerekirse bir insanı kendinize bağlamak istediğinizde onun iradesini bu tarz uygulamalar ile etkileyerek istediğiniz sonucu kolayca elde edebilirsiniz.

 

Birçok kişi üzerinde birleştirme büyüleri etkilerini göstermiştir. Ortak olan sonuçları sıralayacak olursak:

 • Birleştirme büyüsü etkisindeki bir insan kendini yalnızlaştırmaya ve derin düşünceler içerisinde kaybolmaya eğilimli olur.
 • Belirli bir süre sonrasında kişiler kendi içine kapanık hale gelir ve düşüncelerinde bir kişi bulunur.
 • Düşünce ve davranışlarını şekillendiren bu kişi, büyüyü uygulayan bireydir.
 • Büyü etkisindeki kişi, ruhsal olarak bir çöküntü yaşar ve psikolojik bir sorun yaşamaya başlayabilir.
 • Akıllarında bir kişiyle beraber olma ve sürekli onla zaman geçirme isteği yer alır.
 • O kişiye karşı oldukça kırılgan hale gelir.
 • Bir şeye odaklanmakta zorlanırlar. İş hayatı veya okul hayatı olumsuz etkilenmektedir.

Tüm bu etkiler, karşısındaki insanın ona karşı iyi davranması ve sevgi göstermesi ile düzelmektedir. Büyü uyguladığınız kişi tam olarak istediğiniz düşünce yapısına gelir ve bu noktada ona karşılık vermek size düşen görevdir.

Birleştirme Büyüsü Bozma

Birleştirme büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Medyum hocalar, yaptıkları büyüleri genellikle bozabilmektedirler. Bu sebeple yaptığınız bir büyünün etkilerini silmek istiyorsanız tekrardan aynı medyuma başvurunuz. Daha kolay ve hızlı bir şekilde büyüden kurtulabileceksiniz. Birleştirme büyüsü üzerinde de tüm bunlar geçerlidir. Eğer üstünüzde bu tarz bir büyünün olduğunu düşünüyorsanız yine başvurmanız gereken ilk kişi medyumlardır. Sizler üzerinde gerekli incelemeleri yaparak, size musallat olmuş büyüyü ortaya çıkaracaklardır. Büyünün ne olduğunu anladıktan sonra yapılması gereken tüm ritüelleri sizlere anlatacaklardır. Büyüden kurtulabilmeniz için de adım adım hareket etmeniz gerekecektir.