Bağlama Büyüleri Gerçekten Sonuç Verir Mi?

/ 9 Şubat 2021 / 1.513 / yorumsuz
Bağlama Büyüleri Gerçekten Sonuç Verir Mi?

Evlenme çağına geldiniz ama hayatınızda hiç kimse yok. Etrafınıza bakıyorsunuz sevebileceğiniz kimseyi de göremiyorsunuz. Oysa ki sizi seven ve sizin de ona aşık olacağınız birisi olsa hayat daha güzel olmaz mıydı? Tam da bunun gibi olumsuzluklar içinde boğuşurken hoşlanacağınız birisi ile karşılaştınız. Onunla tanıştınız. Onu tanıdıkça işte hayatıma anlam katacak birisi dediniz. Ama onun bundan haberi yok. Sizin gibi düşünmüyor. Eyvah şimdi ne yapacaksınız? Ondan vaz mı geçmelisiniz ya da size aşık olmasını mı beklemeli siniz? Sizi sevsin ve size bağlı kalsın istediğiniz bir anda aklınıza şu soru gelebilir: Bağlama büyüleri gerçekten sonuç verir mi?

Ona bağlanma büyüsü yaptırsam ve bana bağlanarak aşık olsa. Bu düşünceler kafanızda yer etmediyse bile umuyoruz ki bu yazıyı okuyunca sizler de aynı şeyi düşüneceksiniz. Aşk büyüleri arasında oldukça etkili bir yere sahip olan bağlanma büyüsü ile hayalini kurduğunuz mutlu beraberliği yaşayabilirsiniz. Bu mutluluk size oldukça iyi gelecek ve hayata gülen gözlerle bakabileceksiniz. Büyü, doğa üstü varlıklardan alınan güçle yapılan bir uygulama olarak yüzyıllardan beri varlığını sürdürmektedir. Farklı kültürlerde ve farklı ülkelerde büyülerin gücü ile birçok kişinin derdine çare bulunmuştur. Yapılma amacına göre de farklı isimlerle anılmışlardır.

Bu büyülerden en bilinenleri aşk büyüsü, bağlama büyüsü, aşk ve bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, yumurta, sabun, papaz, kaşık ve kan büyüleri adı ile anılmaktadır. Genellikle sevdiğiniz kişinin yanınızda olması ve gözü sizden başkasını görmemesi için bağlama büyüsü yapılmaktadır. Bu büyünün sonucunda evine ve eşine bağlı kalan birçok insanla karşılaşılmaktadır. Bağlama büyüleri gerçekten sonuç verir mi? Diye araştırma yaptığınızda birçok yorumla ve olumlu birçok sonuçla karşılaşacaksınız. Bu büyü türü ile merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Sonuç Veren Bağlama Büyüleri Neden Yapılmalıdır?

Büyü yaptırmak istediğinizde kesin sonuçlarını görmek istersiniz. Bazen sizin olmasını istediğiniz durumlar kendiliğinden olmaz. Ancak biri size yardım elini uzatabilir. Bu yardım elini tutarak olmasını istediğiniz durumları oldurabilirsiniz. Birinden hoşlanıyorsanız onun da sizi beğenmesi ve size bağlı kalması için bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu işi yapacak olan kişiler de medyum hocalardır. Bu kişiler üstün yeteneklere sahip oldukları için sizlerin de derdine derman olacaklardır. Neden bağlama büyüsü yaptırmalısınız?

 • Sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için
 • Eve uğramayan kocayı eve bağlamak için
 • Gözü dışarıda başkalarında olan eşi kendinize bağlamak için
 • Aile içinde eşleri birbirine ısıtmak için
 • Çalışmayan ve işe gitmeyen tembel kişileri işe bağlamak için
 • Eve gelmeyerek dışarıda arkadaşlarla vakit geçiren haylaz çocukları eve bağlamak için

Yukarıda belirtilen bütün iyi niyetler bir araya getirildiğinde bağlama büyüleri gerçekten sonuç verir mi? Cevabını da almış bulunmaktayız. Havas ilimleri arasında en çok ilgiyi gören bağlama büyülerinin doğru şekilde yapılırsa oldukça etkili sonuçlar verdiği gözlemlenmiştir. Doğru sonucu almak için de işin uzmanı medyum hocalardan yardım almanız oldukça önemli bir unsurdur.

Sonuç Almak İçin Hangi Bağlama Büyüsünü Yaptırmalıyım?

Bilindiği üzere birçok bağlama büyüsü çeşitleri bulunmaktadır. Amaç aynı olsa da değişik yöntemlerle ve değişik malzemelerle bağlama büyüleri yapılmaktadır. Sevgili olan kişileri birbirine bağlayan, evli olanlarında arasını ısıtan ve aralarındaki muhabbeti artıran bağlanma büyüleri oldukça fazla çeşide sahiptir. Bunların arasından en bilinenlerden bahsedecek olursak;

 • Resimle yapılan bağlama büyüsü
 • İple yapılan bağlama büyüsü
 • Uzaktan yapılan bağlama büyüsü
 • Bir günde yapılan bağlama büyüsü
 • Kaşıkla yapılan bağlama büyüsü
 • Sabunla yapılan bağlama büyüsü
 • Nohutla yapılan bağlama büyüsü
 • Adet kanıyla yapılan bağlama büyüsü
 • Kırmızı mumla yapılan bağlama büyüsü
 • Deve derisiyle yapılan bağlama büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü
 • Erkeklik bağlama büyüsü

Bu kadar fazla çeşitliliğe sahip olan bağlama büyüleri arasından size uygun olanına kendinizin karar verebileceği gibi; medyuma danışmanız daha doğru olacaktır. İstediğinizi ve sıkıntınızı hocaya söylediğinizde hangi türün size uygun olduğunu belirtecektir.

Sonuç Alınan Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılmaktadır?

İkili ilişkilerin geliştirilmesi ve muhabbetin artırılması için yapılan bağlama büyüleri uygulamaları farklı yöntemler içermektedir. Bu yöntemler medyumdan medyuma değişebilir. Ortak yapılan uygulamalar da bulunmaktadır. Dua okumak ya da tılsımlı sözler söylemek gibi. Medyumun kendi kişisel tecrübelerine göre uyguladığı farklılıklar da söz konusudur. Bağlama büyülerinin gerçekten sonuç vermesi için işinde usta bir medyum tarafından yapılması oldukça önemli bir konudur. Bu büyünün nasıl yapıldığını çoğu insan merek etmektedir.

Bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdiğinizde medyum araştırması içine girmelisiniz. Genelde medyumların internet siteleri bulunur. Bu sitelerde yaptıkları büyüler, dualar ve muskalarla ilgili bilgiler sunulur. Astronomi ve tarot falları hakkındaki bilgilere de medyumun internet sitesinde rastlayabilirsiniz. Medyumun kim olduğunu, hayatını ve başarılarını araştırmanız iyi olacaktır. Ayrıca medyumdan yardım alan kişilerin yorumlarını da internet sayfasında bulabilirsiniz. Bu da medyum hakkında bilgi sahibi olmanız için faydalıdır. Gitmek istediğiniz medyumda karar kıldınız ve iletişime geçmek istediniz. Bu durumda telefon ederek randevu almanız doğru olacaktır. Randevunuza gittiğinizde rahat olun. Heyecanlanmayın. Oraya derdinize derman olacak birisi ile görüşmeye gittiğinizi unutmayın. Şimdi ne yapmalısınız?

Sonuç Alınan Bağlama Büyüleri Hakkında Medyumla İletişim

Doğru olan medyumu bulduğunuzda ona dertlerinizi ve sıkıntılarınız anlatabilirsiniz. Hayatınızda ne gibi değişiklikler istediğinizden bahsedebilirsiniz. Şunu unutmayın ki ne kadar açık olursanız derdinize dermanı o kadar çabuk bulursunuz. Farklı şehirlerde ya da ülkelerde olan kişiler medyumlarla telefonda bağlantı kurarak da iletişime geçebilirler. Uzaktan bağlama büyüsü yaptırmanız da söz konusudur. Yani illaki medyumun yanına gitmenize gerek yoktur. Teknoloji o kadar ilerledi ki; artık görüşmeler online olarak internet üzerinden de yapılabilmektedir.

Bağlama büyüsü yapılmadan önce medyum sizden bazı objeler isteyebilir. Büyü yapılacak kimsenin resmi, özel bir eşyası, saçı bunların arasında yer almaktadır. Nelerin isteneceği o anki duruma bağlı olarak değişmektedir. Yedirilerek bağlama büyüsü yapılacaksa bazı gıdalar ya da suya büyü yapılarak bunları ona yedirmeniz ya da içirmeniz gerektiği söylenebilir. Bazen de büyü yapılan objeyi gömmeniz ya da suya atmanız söylenebilir. Bütün bunlar büyülerde yapılan yöntemler arasındadır. Ama hangisinin yapılması gerektiği medyumun çalışma şekliyle ya da büyü yapılacak kişinin yanınızda ya da uzak şehirlerde olmasıyla alakalıdır.

Bütün büyülerde ortak yapılan bir uygulama bulunmaktadır. Bu da dualardır. Hangi büyü yapılırsa yapılsın dua edilmeden olmaz. Çünkü olmasını istediğiniz durumun gerçekleşmesi önce Allah’tan dilenir. Daha sonra ruhlar ve cinlerle bağlantı kurularak olması için gerekli olan ritüeller yerine getirilir. Bağlama büyüleri gerçekten sonuç verir mi? Bağlama büyüsü ile ilgili bu adımları takip ederseniz olması gerektiği sonuçları aldığınızı da göreceksiniz. Sonuç almak için gerçek bir yardımın alınması gerektiği şarttır. Yoksa büyünün sonucu hüsran olabilir.

Sonuç Alınmayan Bağlama Büyüleri Var Mıdır?

Sevgilinizi ya da eşinizi kendinize bağlayarak güzel bir gelecek düşünüyorsanız bağlama büyüsü yaptırmanız gerekir. Bu durum iki tarafı da mutlu edecektir. Bazen yeni bir yuvanın kurulmasına bazen de kurulmuş olan yuvanın yıkılmamasına neden olacaktır. Bazen bağlama büyüsü yapılmaması gereken kimseler de bulunmaktadır. Yaptırsanız bile sonuç alamayacağız haller ortaya çıkmaktadır. Kimdir bu kişiler?

Bir başka kişiye aşık olan karşı cinse bağlama büyüsü yaptırmamalısınız. Aynı zamanda başkası ile evli olan kişilere de yaptırmamanız gerekir. Aşk ve bağlama büyülerinin iyi amaçlar güttüğünü unutmamalısınız. Başkasının sevgilisine ya da eşine büyü yaptırıyor olmanız sizin kötü amaçlar peşinde olduğunuzu gösterir. Bu konuya dikkat etmelisiniz. Akli dengesi yerinde olmayanlara büyü yaptırmak doğru değildir. Bu durum onlarda daha kötü sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Onun yerine akıl sağlığını koruyan ve kişileri sakinleştiren muskalar bulunmaktadır. Onları denemeniz gerekir.

Ayrıca hamile olan bayanlara büyü yapılmaz. Neticede karnında minik bir can taşıyan kimselerin kötü sonuçlarla karşılaşmaması gerekir. Kendisine ya da bebeğine zarar verecek davranışlardan uzak durmalısınız. Ergenlik çağına gelmemiş olan kimselere de büyü yaptırmak doğru değildir. Ayrıca ölümcül hastalığı olan kişilere büyü yaptırmaktan kaçınmalısınız. Bahsetmiş olduğumuz bütün bu kişilere yapılan bağlama büyülerinde sonuç alamayabilirsiniz. Bağlama büyüleri gerçekten sonuç verir mi? Bu kişiler haricinde olanlarda sonuç alacağınız bir gerçektir.

Bağlama Büyülerinden Sonuç Almak İçin Ne Yapmalıyız?

Etkili ve tesirli bağlama büyüsünde kesin sonuç almak için yapılması gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlar yerine getirilirse olumlu sonuçlarla karşılaşırsınız. Ama yerine getirmezseniz büyünün sonucu hüsran olabilir. Bunlar nedir? Birlikte inceleyelim…

 • Bağlama büyüsü yaptırıp yaptırmayacağınıza baştan karar vermeli ve ona göre hareket etmelisiniz.
 • Büyünün tutacağına öncelikle kendiniz inanmalısınız. İnanmadığınız bir işi uygulamanız sizleri doğru sonuca götürmez.
 • Öncelikle bağlama büyüsü için iyi bir medyum bulmalısınız. Medyumlar başarıyı size garanti olarak sunarlar. Yapılması gerekenleri en iyi bilinler onlardır.
 • Kendi kendinize büyü yapmak için uğraşmamalısınız. Bu durumun sonucu sizlerde hayal kırıklığı yaratacağı gibi; kötü sonuçları da beraberinde getirebilir.
 • Karar kıldığınız medyumdan vazgeçmeyin. Farklı insanlarla çalışmayın. Sadece bir kişi sizi gerçek amacınıza ulaştıracaktır.
 • Genelde tek bir büyüye odaklanın. Aynı anda birkaç büyüyü bir arada yaptırmanız ruhen sizi yıpratabilir.
 • Büyü yapıldıktan sonra sonuçlarını beklerken sabırlı olun. Aceleci tavırlar sergilemek alınacak sonuçları negatif yönde etkileyebilir.

Görüldüğü üzere bağlama büyülerinden sonuç almak için bazı önemli ayrıntılar söz konusudur. Bunlar yerine getirilirse bağlama büyüleri gerçekten sonuç verir mi? Sorunuza gerçek olan cevabı kendiniz bulabilirsiniz.

Size Bağlama Büyüsü Yapıldı Mı Nasıl Anlarsınız?

Yazımızda bağlama büyüsü yaptırma konusunda bilgiler sunduk. Peki size bağlama büyüsü yapılmış olabilir mi? Bunu nasıl anlayacaksınız? Aşağıdaki belirtiler size bağlama büyüsü yapıldığına dair fark ettiklerinizdir:

 • Dalgın, sersem ve uyuşuk bir hal içinde iseniz
 • Yaşadığınız olaylara karşı kaygılı ve korkak bir tavırlar sergiliyorsanız
 • Hayattan bezmiş ve sıkılmış bir ruh haline sahipseniz
 • Etrafınızdaki kişiler size mutluluk vermiyorsa, kendinizi hep mutsuz hissediyorsanız
 • Rahat uyuyamıyor, kabuslar görüyor ve uykunuzda çok terliyorsanız

Bu belirtiler size bağlama büyüsü yapılmış anlamını taşıyabilir. Hayattan ve etrafınızdaki insanlardan mutlu olmamanız sayesinde bağlama büyüsü yapan kişiye yakınlaşacaksınız demektir. Yani size büyü yapan kişi sadece onunla ilgilenmeniz için bu büyüyü yaptırmıştır. Siz de o yüzden diğer insanlardan kaçıyorsunuz. Yakında büyü yapan kişiye yaklaşabilirsiniz.

Bağlama büyüleri gerçekten sonuç verir mi? Yüksek oranda kesin sonuçlar veren bağlama büyüsü ehil kişiler tarafından yapılırsa gerçek sonuca ulaşmaktadır. O yüzden sizler de hoşlandığınız kişiyi kendinize bağlamak istiyorsanız güvenilir bir medyumla çalışmanız gerekir. Eşlerini eve bağlamak isteyen kişiler için de aynı durum söz konusudur.