Ayetel Kürsi ile Bağlama Ritüeli Nedir?

/ 1 Mart 2021 / 21.247 / yorumsuz
Ayetel Kürsi ile Bağlama Ritüeli Nedir?

Ayetel Kürsi ile bağlama ritüeli nedir? Nasıl yapılır konusu çoğu kişi tarafından merak edilmektedir. Eğer birini seviyorsanız onun da sizi sevmesi için bazı girişimlerde bulunmanız gerekmektedir. Yakınınızda bulunan ve hoşlandığınız kişinin sizi sevmesi ve size bağlı olması öncelikli istekleriniz arasında bulunmaktadır. Bunun için birçok dua okur ve Allah’tan yardım dilersiniz. Bunların arasında her derde deva olan Ayetel Kürsi bulunmaktadır. Evli olan kişiler de eşlerinin kendisine bağlanmasını ve gözünün kendinden başkasını görmemesi için bu ritüleli yaparlar.

Ayetel Kürsi Ritüeli İle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayetel Kürsi ile bağlama ritüeli bu yazımızda size anlatılacaktır.  Öncelikle ilk yapmanız gereken abdest almanız, niyet etmeniz ve besmele çekmenizdir. Ondan sonra yapılacaklar sırası ile şunlardır:

 • Farklı renklerde olan 7 adet iplik almanız gerekir.
 • Bu iplerin ayrı ayrı düğümlenmesi gerekmektedir.
 • Birinci ipliğe düğüm attarken okunacak dua: “Bismillahirrahmanirrahim Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm.” Demeniz gerekir.
 • İkinci ipliğe düğüm atarken okunacak dua: “Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm.”
 • Üçüncü ipliğe düğüm atarken okunacak dua: “Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu indehü illa bi iznihi ya’lem.”
 • Dördüncü ipliğe düğüm atarken okunacak dua: “Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm La te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati ve me fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim .”
 • Beşinci ipliğe düğüm atarken okunacak dua: “Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm.”
 • Altıncı ipliğe düğüm atarken okunacak dua:  “Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm Late’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard menzellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehü vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma.”
 • Yedinci ipliğe düğüm atarken okunacak dua: “Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma ve hüvel aliyyül azim.”
 • Düğümlediğiniz 7 farklı renkteki ipleri taşın altına koymanız gerekmektedir. Böylelikle Ayetel Kürsi ile eşinizi ve sevgilinizi kendinize bağlayabileceksiniz. Bu ritüel bağlama büyüsü yapan medyum hocalar tarafından da uygulanmaktadır. Bilirkişi tarafından yapılırsa daha hızlı ve kesin sonuca ulaşacaksınız.
Ayetel Kürsi İle Bağlama Ritüeli Nedir?

Ayetel Kürsi Ritüelinde Dilek

Hayatınızın güzel ve olumlu geçmesi için gerçekleştirmeniz gereken bazı dilekler bulunmaktadır. Dileklerin gerçekleşmesi için de Ayetel Kürsi okumak oldukça önemlidir. Eşinizin ya da sevdiğiniz insanın size bağlanmasını istemeniz bir dilektir. Bu dileğin gerçekleşmesi için kişilerin ve medyumların uyguladıkları bazı yöntemler bulunmaktadır. Ayetel Kürsi ile bağlama ritüeli içinde bulunan dileklerin gerçekleşmesi için öncelikle abdest alınması gerekir. Bundan sonra yapılacaklar sırası ile şöyledir:

 • Yönünüzü kıbleye dönünüz.
 • Bir hafta boyunca gece yarısından sabah namazına kadar Ayetel Kürsi okuyunuz. Okuma sayıları farklıdır.
 • Bu sayılar şu şekildedir: birinci gün 50 defa Ayetel Kürsi
 • İkinci gün 170 defa, üçüncü gün 220, dördüncü gün 313, beşinci gün 50, altıncı gün 170, yedinci gün 313 defa
 • Tüm okumalar bitince en son dileğinizi belirtebilirsiniz. Bu dilekte eşinizin sizi sevmesini, size tekrar aşık olmasını, size ve evine bağlı bir eş olmasını dileyebilirsiniz. Böylelikle Ayetel Kürsi ile bağlama ritüeli içerisinde dileğinizi söyleyebilir ve onun gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz.

Ayetel Kürsi İle Yapılan Diğer Ritüeller Nelerdir?

Ayetel Kürsi’nin birçok durumda okunması gerektiğini sizlere söylemiştik. Darda, zorda olanlar, şifa bekleyenler ve Allah’tan birçok şeyi dileyenler bu duayı sıklıkla okumalıdır. Her namazın ardından okunması da oldukça makbuldür. Bakara suresinin 255. Ayeti olarak yer almaktadır. Öncelikle bu surenin okunuşunu ve Türkçe anlamını sizlere sunmak isteriz.

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil ard. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi, ya’lemü mâ beyne eydîhim, vemâ halfehüm, velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî, illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Türkçe anlamına değinecek olursak:

Rahman ve Rahim olan Allah’ın Adı ile. Allah ki, O’ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyumdur. Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama. Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur. O’nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir? O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar, O’nun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler. O’nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez. O, yücedir, büyüktür.

Ayetel Kürsi ile bağlama ritüeli haricinde birçok ritüellerde okunmaktadır. Bunlara örnek vermek gerekirse:

Ayetel Kürsi Ritüeli İle Sıkıntılardan Kurtulmak İçin

Sıkıntılarınızdan kurtulmak ve rahatlamak Ayetel Kürsi ile mümkündür. Bunun için yapmanız gerekenler sırası ile sizlere sunulacaktır. İlk olarak abdest almanız gerekmektedir. 7 defa “Bismillahi’r-Rahmani’r-Rahim Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.” duasını okumanız gerekir.

Yönünüz kıbleye dönük olmalıdır. Yukarıdaki duayı 7 defa okuduktan sonra önce sağ daha sonra da sol omzunuza üfleyin. Öne ve arkaya üfleyin. Aşağıya ve yukarıya üfleyin. Sonra sıkıntılarınızdan kurtulmak için Allah’a dua edin. Gördüğünüz gibi Ayetel Kürsi ile bağlama ritüeli haricinde başka ritüeller de bulunmaktadır.

Aytel Kürsi Ritüeli İle Evdeki Enerjiyi Artırmak

Yaşamış olduğumuz evlerimiz bizlerin sığındığı ve en mutlu olduğu yerlerdir. Ama bazı durumlarda evimiz bize negatif enerji vermektedir. Kötü kişilerin nazarı, bizi çekemeyenlerin kem gözleri sonucunda evlerinde daralan insanlar bu enerjiyi pozitif hale getirmeleri gerekir. Bunun için yapılması gerekenler:

 • Tuzlu ya da sirkeli su ile bütün evi silin.
 • Tuzlu su hazırlayın ve suya Ayetel Kürsi okuyun.
 • Bu suyu evin değişik odalarına koyun.
 • Tütsü hazırlamak ve odalarda gezdirmeniz evdeki pozitif enerji için oldukça olumlu sonuçları beraberinde getirecektir. Tütsüyü lavanta, nane ve adaçayından hazırlayabilirsiniz.
 • Odalarda mumları yakın. Kapların içerisinde çörek otu, un, şeker ve kişniş tohumu koyun. Bütün bu yapılanlar evdeki negatif enerjiyi pozitife çevirecektir.

Ayetel Kürsi Ritüeli İle Aşk Büyüsü

Ayetel Kürsi ile bağlama ritüeli oldukça önemlidir. Bağlama büyüsü yapılacak olan kişinin size aşık olması gerekmektedir. Sadece sizin ona aşık olmanız yetmez. Onun size aşık olması için Ayetel Kürsi haricinde Felak ve Nas surelerini de okumanız gerekir. Bu surelerin Arapça ve Türkçe okunuşlarını da sizlere sunacağız.

Felak suresi okunuşu: Bismillahirrahmânirrahîm Kul e’ûzü birabbil felak Min şerri mâ halak Ve min şerri ğasikın izâ vekab Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad Ve min şerri hâsidin izâ hased

Felak suresi anlamı: De ki: “Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.”

Nas suresi okunuşu: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbinnâs. Melikinnâs. İlâhinnâs. Min şerrilvesvâsilhannâs. Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi. Minelcinneti vennâs.

Nas suresinin anlamı: De ki: “Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik’ine, insanların İlah’ına sığınırım.”

Bu dualar sevdiğiniz insanın da sizi sevmesi ve size bağlı kalması için okunması gerekmektedir. Ayetel Kursi ile bağlama ritüeli yapan medyum hocalar yaptıkları her büyüde bunları okumaktadır. Sizi seven ve size bağlı bir eş için bu oldukça önemlidir.

Ayetel Kürsi Ritüeli İle Geri Döndürme

Sevdiğiniz kişi sizi terk etmiş olabilir. Onun size geri dönmesi ve tekrar size bağlanması için yapılması gerekenler bulunmaktadır. Bunların neler olduğunu medyum hocalar bilmektedir. Geri döndürme ya da bağlama büyülerinde Ayetel Kürsi’nin önemi büyüktür. Bunun için 100 defa okunması gereken dua bulunmaktadır. Sizler de kendiniz okuyabilirsiniz. 3 gün yapılması önemlidir. Sabah namazından sonra abdestli iken şu duayı okuyunuz:

 • Ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya karrar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad,allahüsamed lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.
 • Bismillahirrahmânirrahîm. Vedduha. Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. Elem yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda. Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher. Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.

Yatsı namazından sonra da 7 defa okunması gereken duada şöyledir:

 • Allhumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin. Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey\’in kadir, ve egusai ,Ya Allah, Ya Allah, Allahümme ya Badiü la bidayete leke, ya daimü la nifade leke, Ya Hay, Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet, ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es\’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel, vel cesed vel mal ,vel veled, vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin, inneke ala küllü şey\’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. Ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak.
 • El hamdü lillahi rabbil alemin. Er rahmanirrahıym. Maliki yevmid din. İyyake nabüdü ve iyyake nesteıyn. İhdinas sıratal müstekıym. Sıratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin (amin).
 • Bismillahirrahmanirrahîm. Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın.