Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 7 Aralık 2020 / 2.488 / yorumsuz
Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyük bir bağımlılık ve kontrol edilemeyen bir dürtü ve arzu ile bir kişi tarafından sevilme duygusu kişiyi aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını aramaya yönlendirir. Aşk büyüsü nasıl yapılırı öğrenmeden önce aşk büyüsünü tanımlamak daha doğru olacaktır. Aşk büyüsü herkese göre farklılık gösterebilir. Çünkü aşk büyüsünün yapılış amacı arzu edilen, büyü yaptıracak kişinin niyetine göre değişim gösterebilir. Aşk büyüsü nasıl yapılır? Yaptırmak isteyen kişi tamamen iyi niyetli olarak sadece sevdiğine kavuşma arzusu içerisinde olmalıdır. Özellikle aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin büyük bir çoğunluğu belli bir birliktelik yaşadığı kişilere çoğu zaman da intikam duygusu ile aşk büyüsü yaptırmak istemektedirler. Bu da yapılacak eylemi tehlikeli bir hale getirebilir. Peki, aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda izlenmesi gereken yollar ve uygulanması gereken kurallar nasıl bir yöntemle izlenmeli? Bu konuda konusunda uzman, deneyimli, güvenilir bir medyumdan yardım almak doğru olacaktır.

Aşk Büyüsü Materyalleri

Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişi medyumdan aldığı talimatları eksiksiz ve doğru bir şekilde, doğru sıralama ile uygulamalıdır. Gerekli ilk adımları tamamladıktan sonra büyüyü yapacak olan medyum bazı büyüyü yapabilmek için kişiden bazı materyaller talep eder. Aşk büyüsü nasıl yapılır ve talep edile materyaller nasıl kullanılır konusunda büyüyü uygulayacak olan medyum size yardımcı olacaktır. Medyum aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiden siyah üzüm ve nohut talep eder. Bunun dışında aşk büyüsü yapılacak olan kişinin fotoğrafı ve ya bir eşyası gibi materyaller de ister.

Aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda net bir şekilde uyulması gereken kurallar size bu konuda rehberli edecek olan medyum bazı tılsımlı sözcükler verecektir. Aşk büyüsü nasıl yapılır? Yaptırmak isteyen kişi ayakta ve yönünü güneşin doğduğu yöne doğru karanlık bir odada yalnız olmalıdır. Elinde ise büyü için kullanacağı iki materyal bulunmalıdır, bunlar ise siyah üzüm ve nohuttur. Devamında ayakta ve yönü güneşin doğduğu tarafa doğru olan kişi gözleri kapalı bir şekilde medyumun aktarmış olduğu tılsımlı sözcükleri gözleri kapalıyken aşk büyüsü yapmak istediği kişiyi hayal ederek ve tamamen iyi niyetlerde bulunarak yirmi bir kere tılsımlı sözcükleri tekrar eder. Tüm bu aşamaları tamamladıktan sonra elindeki siyah üzümü yemelidir. Sonrasında ise nohudu evin bir yerinde saklamalıdır. Bu aşamalar takip edilerek ve doğru şekilde uygulanarak büyü yapma işlemi tamamlanmış olur. Büyü yapılan kişinin kendisi için yapılan büyünün etkisini hissetmeye başlaması yaklaşık üç gün sürebilir.

Aşk Büyüsü Etkileri

Aşk büyüsü etkileri kaç günde kendisini göstermeye başlar. Arzu ettiği kişiyi kendisine âşık etmek için bir medyum yardımı ile büyü yapma ayinin aşamalarını ve gerekliliklerini tamamlayan kişi tüm aşamalar bittikten sonra büyünün etkisi için ortalama üç gün beklemelidir. Çünkü doğru şekilde uygulana büyü ilk andan başlayarak büyü yapılmış olan kişiyi etkisi altına almaya başlar. Aşk büyüsü nasıl yapılır? Yapılan kişide ruhsal ya da fiziksel bazı aşk büyüsü etkileri gözlemlenebilir. Fakat bu aşk büyüsü etkileri kendisine aşk büyüsü yapılan her kişide muhakkak gözlemlenmeli diye kesin ve net bir kural yoktur.

Aşk büyüsü yapılmış kişide gözlemlenebilen bazı farklılıklar vardır. Bir anda kendisine büyü yaptırmış kişiye anlamsız bir özlem duymaya başlar. Sürekli olarak kendisine büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar, sürekli yanında olmak ister, haddinden fazla bir özlem duymaya başlar, sürekli rüyalarında büyü yaptıran kişiyi görmeye başlar. Tüm bunları kendisinin kontrol edemediği bir irade ile yapar. Çünkü büyü yapan kişi ruhani varlıklarla iletişim halinde olduğu için büyü yapılan kişiyi etkisi altına alır.  Büyü yapılan kişi aynı zamanda ailesinden de uzaklaşır ve kendisine büyü yaptırmış olan kişinin yanından ayrılmak istemez. Hangi türdeki aşk büyüsü nasıl yapılır çok iyi bilinmelidir. Fakat her türlü büyü tehlikelidir. Bu kadar tehlikeli olmasın altında yatan en büyük etken geçmişte kara sevda olarak anılan, günümüzde ise platonik aşk olarak adlandırılan duyguları kişi saplantı haline getirdiğinde kötü hisler, hırs ve intikam duygusuyla âşık olduğu kişiye büyü yaptırdığı için mantıklı düşünemez. Çünkü sadece duygu ve arzularının yönlendirmesine göre hareket eder. Aslında bu durum ve ruhani güçlerle yapılacak bu spritüal ayin fazlasıyla tehlikeli hatta ölümcül olabilir.

Kötü Sonuçlar

Aşk güzel bir duygu olarak biliniyor olsa da bazı durumlarda saplantı haline gelerek tehlikeli bir sürece dönüşebilir. Kadın ya da erkek âşık olduğu kişiden kendisinin duygularına karşılık bulabilmek adına her türlüyü yolu denemeye hazırdır. Özellikle büyü yaptıran kişinin niyeti ve kime ne amaçla aşk büyüsü yaptırdığını doğru şekilde biliyor olması çok önemlidir. Bazı kişiler evli bir erkeğe ya da evli olan bir kadına âşık olabilir. Evli olan bir karşı cinse duyulan saplantılı istek ve arzu âşık olan kişiyi büyü yaptırmayı tercih edebilir. Bu durumda evli olan çiftler arasında büyü yapılmış olan kişi eşine karşı duygularında azalma, cinsel hayatları konusunda da aralarında bir soğuma başlar. Çünkü büyü tesiri altında olan kişi kendisine büyü yaptırmış olan kişiye bir anda özlem duymaya başlar ve eşinden uzaklaşmaya başlar. Bu durum büyü etkisinde kalmış kişide bazı fiziksel kötü sonuçlar da görülebilir. Büyü etkisi altında olan kişi sık sık ve sebebi bilinmeyen baş ağrıları çeker, bazı durumlarda ishal olma yaşanabilir, sürekli kendisine büyü yaptıran kişiyi etkilemek için gereksiz bir çaba içerisine girer ve bu çaba sonucunda gereksiz ve anlamsızca maddi manevi çok fazla kendisini yıpratır.

Evde Yapılabilecek Büyüler

Aşk büyüsü yapmak ya da yaptırmak isteyen kişiler evde yapılabilecek büyüler konusunda bir arayışa girer. Bu sebeple de aşk büyüsü nasıl yapılır ya da evde yapılabilecek büyüler içerisinde en doğru yolu öğrenmeli ve çok dikkatli bir şekilde uygulamalıdır. Evde yapılabilecek büyüler konusunda doğru ve uzman olan bir medyumdan yardım alabilir. Hatta bir medyumdan yardım alarak bu ayini gerçekleştirmek daha doğru ve kesin sonuçlar almamızı sağlayabilir. Peki, evde aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda nasıl bir yol izlemek doğru olur ve hangi materyallere ihtiyaç duyulur. Bunların haricinde medyumdan aldığı bilgilerle doğru şekilde ve sırasıyla tılsımlı sözcükleri yirmi bir kere tekrar etmelidir.

En çok tercih edilen evde yapılabilecek aşk büyüsü kırmızı mum büyüsüdür. Kırmızı mum büyüsü yapmak için bazı materyallere ihtiyaç vardır. Kırmızı mum büyüsü yapmak isteyen kişi gerekli olan materyalleri sağladıktan sonra vefk yazma aşamasını doğru şekilde yapmalıdır. Bu konuda alanında uzman gizli ilimler konusunda deneyimli ve eğitimli bir medyumdan yardım alınması çok daha sağlıklı ve doğru olur. Kırmızı mum büyüsünün bazı etkileri vardır. Bu etkilerin bazıları sevdiği kişiyi kısa süre içerisinde kendisine âşık edebilir. Sevdiği kişiden evlilik teklifi alabilir, sevdiği kişiyi evliliğe ikna edebilir, bazı evli karı kocalar kötüye giden evliliklerini kurtarmak için de bu büyüyü yaptırabilirler. Ayrıca, evlilikleri çok daha aşk dolu bir hale dönüşebilir, gözü dışarıda olan kocasını eve daha bağlı bir koca haline gelir, ayrılık aşamasında olan sevgililerin arasında yeniden tutkulu bir aşk alevlenmeye başlar.

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni geri getirme büyüsü yine saplantılı bir aşk ile ve aşk büyüsünün benzeri olarak karşımıza çıkar. Aşk büyüsünden farkı gideni geri getirme var olan bir ilişkinin bozulması sonucunda bir çıkış yolu olarak aşk büyüsü nasıl yapılır yerine zaten bir zamanlar var olan aşk duygusuyla gideni geri getirme büyüsü daha doğru bir yöntem olabilir. Gideni geri getirmek için yapılabilecek pek çok büyü çeşidi vardır. Gideni geri getirmek için yapılan bazı farklı büyü ritüelleri vardır. Bu ritüel çeşitleri ise; iple geri getirme ritüeli, papaz büyüsü, gideni geri getirmek için Nisan ritüeli, giden koca için döndürme ritüeli, ayna ritüeli, kırmızı bandana ile geri getirme ritüeli. Bu ritüelleri uygularken çok dikkatli olunması gereken bazı hususlar vardır.

Gideni geri getirme ritüeli öncesi zihin tamamen temizlenmeli ve uygulanacak yollar dikkatle takip edilmelidir.  Bu ritüelleri uygulamadan önce abdest alınmalı ve temiz olmaya çok özen gösterilmelidir. Ayrıca gideni getirmek isteyen kişinin içinde geri getirmek istediği kişiye karşı öfke ya da intikam alma duygusu olmamalıdır. Bu ritüelde en dikkat edilmesi gereken husus yapılan ritüelin kimseye söylenmemesidir. Gideni geri getirmeyi istemek yaşanan ve biten bir ilişkiden sonra yapılmak istenen bir büyü olduğu için tama olarak aşk duygusuyla ve iyi niyetli bir şekilde uygulanmalıdır. Ayrıca özellikle başka biriyle evli olan birini geri getirme büyüsü fazlasıyla tehlikelidir. Çünkü geri getirmek için bir kişiye yapılan büyü eğer o kişi evliyse hanesinin içine de zarar verir. Aynı zamanda büyü evli bir erkek ya da kadına yapıldıysa eşler arasında duygusal olarak ve fiziksel olarak birbirlerinden uzaklaşma durumu gözlemlenir. Bu durumda geri getirme için yapılan büyünün kime yapıldığı ve ne niyetle yapıldığı konusunda çok hassa ve dikkatli olunmalıdır.

İnsanları aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda düşünmeye ya da araştırmaya iten içindeki karşı konulamaz âşık olma hissidir. Büyü yaptırmak isteyen kişi en çok da karşılıksız duygular beslediğinde ya da bir ayrılık yaşadığında aşk büyüsü nasıl yapılır ya da gideni geri getirme büyüsü çeşitleri nelerdir, nasıl yapılır konusunda arzu ettiği kişiye kavuşmak için her yolu deneyebilir. İnsanoğlu var olduğu sürece duygular, hisler de var olmuştur. Bu hisler karşılık bulunamadığı süreçte tehlikeli bir hal almaya başlar.

Medyum Desteği ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Âşık olup sevdiği kişiden karşılık göremeyen kişi her ne olursa olsun arzu ettiğine kavuşabilmek için tehlikeli de olsa büyü yaptırmayı tercih edebilir. Her zaman dikkatli olunması gereken en önemli husus büyü yaptırmak konusunda yardım alabileceğimiz güvenilir, iyi niyetli, özel yeteneklere doğuştan sahip olan, zamanla kendini pek çok ilim ve dilde geliştirmiş ve en önemlisi iyi niyetli olan, insanlara yardım etmek amaçlı güçlerini kullanan bir medyum olmalıdır. Çünkü medyumlar ruhani varlıklarla iletişim kurabilirler.

Bu dünyadaki ve farklı boyutlardaki ruhani varlıklar arasındaki iletişimi sağlayabilen kişiler yetenekli olan medyumlardır. Fakat sadece doğuştan gelen yetenekler iyi bir medyum olmak için yeterli değildir. Bu güçler yanlış bilgilerle ya da kötü niyetli medyumlarla tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Aynı zamanda medyumlara yapılmış olan büyünün bozulması için ya da önceden büyü yapılmasına karşı kendisini korumak için de danışan kişiler vardır. Büyü bozmak da iyi niyetli olmayı ve gerekli tüm ilimler konusunda kendisini iyi eğitmiş bir medyum tarafından hassasiyetle yapılması gereken bir ayindir. Farklı din ve inançlarda büyü yapmak da büyü bozdurmak da aynı derecede günah olarak kabul edilmiştir ve yasaklanmıştır.