Aşk Büyüsü, Aşk Vefki ve Aşk Celbi Hakkında

/ 13 Mayıs 2022 / 505 / yorumsuz
Aşk Büyüsü, Aşk Vefki ve Aşk Celbi Hakkında

Aşk Büyüsü, Aşk Vefki ve Aşk Celbi Hakkında

Aşk büyüsü, aşk vefki ve aşk celbi hakkında merak ettikleriniz olabilir. Yüzyıllardır bilinen ve uygulanan aşk konusundaki işlemler birçok kişinin mutluluğuna vesile olmuşken pek çok kişinin de yuvasının yıkılmasına sebep olmuştur. Bu nedenle aşk büyüsü ya da aşk ile ilgili başka işlem yaptırmadan önce iyi düşünüp iyi karar vermelisiniz. Eğer aşk büyüsü ve benzeri uygulamalar ile birini kendinize aşık etmek istiyorsanız da kötü sonuçlara sebebiyet vermemek adına kesinlikle alanında uzman ve işin ehli medyum hocalar ile çalışmalısınız. En iyi medyum hocayı bulmak için internet siteleri ve yorumlarından faydalanabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü, aşk vefki ve aşk celbi hakkında konulu bastığımızda aşk büyüsü nedir? Öncelikle bundan bahsedelim. Tarihi çok uzun yıllar öncesine dayanan ve çeşitli kültürlerde yapılan bir aşık etme işlemidir. Ehil medyum hocalar tarafından uygulandığında kesin sonuç verir. Bu işleme genellikle platonik aşıklar, evli kadınlar ya da erkekler başvurmaktadır. Aşk büyüsü kadınlar tarafından yaptırılabildiği gibi erkekler tarafından yaptırılabilen bir işlemdir. Aşk büyüsü adı altında farklı malzemeler ve farklı ritüeller ile uygulanabilen çok fazla işlem bulunur. Kadim büyü kitaplarında yer alan bu bilgiler aşk büyüsünün farklı amaçlar ile uygulandığını gösterir.

Aşk büyüsü iyi niyet ve kötü niyet ile uygulanabilen bir ritüeldir. Aslında her iki niyet de hem karşı tarafa hem de yaptıran kişiye bazı olumsuzluklar getirmektedir. Ancak iyi niyetli yapılan aşk büyüsünde iki kişinin mutluluğu göz önünde bulundurulurken, kötü amaç ile yapılan aşk büyüsü karşı tarafa ciddi zararlar vermektedir. Ayrıca İslam dininin ortaya çıkışı ile beraber fal, büyü gibi işlemler yasaklanmış ve Allah c.c. tarafından günah olduğu bildirilmiştir. Bu sebeple büyü yaptırmadan önce kişinin karar vermesi gerekir. Ama yine de tercihini büyü yaptırmaktan yana kullanmak istiyorsa aşk büyüsünü tecrübeli ve işin ehli medyum hocalarda yaptırmalıdır.

Aşk Büyüsü, Aşk Vefki ve Aşk Celbi Hakkında
Aşk Büyüsü, Aşk Vefki ve Aşk Celbi Hakkında

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşk büyüsü yaptırmaya karar verdiyseniz ancak araştırmalarınız sonucu karşınıza pek çok aşk büyüsü çıktıysa ve aşk büyüsü çeşitleri nelerdir? Diye merak ediyorsanız yazımızda bu konu ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Aşk büyüsü, kişinin niyetine göre hazırlanan bir büyü türüdür. Bazı büyü çeşitleri ak büyüler, bazıları ise kara büyüler sınıfında bulunmaktadır. Ancak bu büyü çeşitlerinden papaz büyüsü gibi büyüler her iki sınıfta da yer almaktadır. Bu nedenle aşk büyüsü yapımında büyüyü yaptıracak kişinin niyeti önem arz etmektedir.   Ayrıca her medyum hocanın kendisine belirlediği ve daha çok uyguladığı büyüler bulunmaktadır. Aşk büyüsü, aşk vefki ve aşk celbi hakkında merak ettiklerinizi beraber inceleyelim.

Sizleri aşk büyüsü hakkında bilgilendirdikten sonra aşk büyüsü çeşitleri hakkında da bilgilendirelim. Aşk büyüsü çeşitleri adı altında azımsanmayacak sayıda aşk büyüsü bulunmaktadır. Bunların hepsinin uygulanışı ve hepsinde kullanılan malzeme birbirinden farklıdır. Ayrıca yapılış süreleri ve tutma zamanları değişmekle beraber medyum hocanın okuduğu tılsımlar da değişmektedir. Aynı zamanda medyum hoca doğa üstü ruhani varlıklar ile iletişime geçerek onlardan yardım almaktadır. Aşk büyüsü çeşitlerine örnek verecek olursak karşımıza şu büyüler çıkmaktadır;

 • Nohut Büyüsü
 • Karabiber Büyüsü
 • Kırmızı Biber Büyüsü
 • Gül Büyüsü
 • Papaz Büyüsü
 • Canbar Büyüsü
 • Kaşık Büyüsü
 • Sabun Büyüsü
 • Kırmızı Mum Büyüsü, vs.

Aşk Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Aşk büyüsü, aşk vefki ve aşk celbi hakkında merak ettikleriniz kadar aşk büyüsü ne zaman etki eder? Sorusu da sizlerde merak uyandırmaktadır.  Aşk büyüsünün tutma süresi yapan kişinin tecrübesine göre değişmektedir. Genellikle ortalama 2 hafta içerisinde belirtileri ortaya çıkan aşk büyüsü eğer tecrübe sahibi olmayan kişiler tarafından yapıldıysa ya tutması uzar ya da hiç tutmaz. Bu nedenle büyü yapımında doğru ve tecrübeli medyum hocanın seçimi büyük önem arz etmektedir. Ayrıca pek çok kişi büyüyü evde kendisi yapmayı ister. Tılsım ve bilgi sahibi değilse eğer büyünün ters etki etme ve tutmama olasılığı kadar ruhani varlıkları da kendisine musallat edebilir. Bu durumun büyük tehlikesi göz önünde bulundurulmalı ve ona göre adım atılmalıdır.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsünün nasıl yapılır kadar aşk büyüsü nasıl bozulur? Konusu da dikkat çeken konular arasında yer almaktadır. Aşk büyüsünün yapılış amacına göre yapılan kişi de birtakım belirtiler ortaya çıkmaya başlar. Kişi bunları kendi normal davranışı zannetse de aslında bunlar kişinin büyünün etkisi altına girdiğini göstermektedir. Güçlü medyum hocaların yaptığı aşk büyüsü çok zor bozulsa da bozulmayacak anlamına gelmez.

Eğer çevrenizdeki kişiler de son dönemlerde farklı belirtiler gözlemliyorsanız o kişiye büyü yapılmış olabilir. Büyünün varlığını ya da yokluğunu teyit etmek için bir medyum hoca ile görüşebilirsiniz. Medyum hoca gerekli bilgileri öğrendikten sonra bakım yaparak büyünün var olup olmadığını söyleyecektir. Eğer yakınınıza ya da size büyü yapıldıysa aşk büyüsünü bozmak için farklı bir işlem uygulayacaktır. Ayrıca bir daha büyü etki etmemesi adına koruma büyüsü de yaptırabilirsiniz. Koruma büyüsü sayesinde bir daha yapılacak olan büyülerden etkilenmeyeceksiniz.

Aşk Vefki Nedir?

Aşk büyüsü, aşk vefki ve aşk celbi hakkında araştırmalarınız arasında aşk vefki uygulamasına da rastlayabilirsiniz. Aşk vefki nedir? Konusu da ilginizi çekebilir. Aşk vefki, aşık etme konusunda en çok uygulanan ve en çok tercih edilen işlemlerden bir tanesidir. Aşk vefki de aşk büyüsü gibi birini kendine aşık etme için kullanıldığı gibi evli çiftler tarafından eşlerin eve bağlanması için tercih edilmektedir. Ne yazık ki günümüzde aldatmalar ve çiftlerin arasına 3. Kişilerin girmesi artmıştır. Bu nedenle nişanlılar ya da evli çiftler aşk vefkine başvurmaktadır.

Binlerce yıldır uygulanan ve günümüzde de hala uygulanmaya devam eden aşk vefki yaptırmak istiyorsanız tecrübeli ve ilim irfan sahibi medyum hocalar ile çalışmanız gerekir. Bunun sebebi ise aşk vefkinin çok özel bir işlem olmasıdır. Çünkü aşk vefki Süryanice, Arapça ya da İbranice dillerinde yazılmaktadır. Ayrıca kişilerin bilgileri doğrultusunda bir takım ebced hesaplamaları yapıldığı için medyum hocanın bu alanda da bilgi sahibi olması önemlidir. Hem aşk hem de bağlılık için uygulanabilen aşk vefkini yaptırmak isteyen kişilerin işin ehli medyum hocalar ile çalışması uygulamanın tutması açısından önem arz etmektedir.

Aşk Vefki Yaptırmak Günah mıdır?

Pek çok insan ya karşılıksız aşka tutulmak da ya da sevdiğinden herhangi bir sebeple ayrılmak zorunda kalabilir. Doğal yollar ile sonuca kavuşulamayacak problemlerin üstesinden gelmek ve sevdiğine kavuşmak için kişiler büyü yaptırmak isteyebilirler. Ancak büyünün günah olduğu açık bir dille ifade edildiği için vefk uygulamasını yaptırmayı düşünebilir. Böyle bir durumda aşk vefki yaptırmak günah mıdır? Sorusu da akıllarını kurcalamaktadır. Aşk vefki tamamen iyi niyetler ile uygulandığı için günah sayılmaz ve yapılmasında da dinen herhangi bir sakınca yoktur. Çünkü işlemin amacı kişiler arasındaki sevgi ve aşk bağını güçlendirmektedir. Üstelik Kuran-ı Kerim’de yer alan bazı ayeti kerimeler ve Allah’ın isimleri ile hazırlanır. Aşk büyüsü, aşk vefki ve aşk celbi hakkında merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz.

Aşk Vefki Belirtileri Nelerdir?

Aşk büyüsü gibi aşk vefki yapıldığında da karşı tarafta bazı belirtiler gözlemlenmektedir.

Aşk vefki belirtileri nelerdir? Sorusu pek çok kişinin merak ettiği ve cevabını araştırdığı bir sorusudur. Aşk vefki uygulandıktan sonra birkaç gün içerisinde birtakım belirtiler göstermeye başlar. Ancak yapılan kişi belirtilerin farkına varamayabilir. İşlem yapılan kişi de gözlemlenmeye başlayan belirtileri ancak vefki yaptıran kişi anlayabilir. Ayrıca vefk tamamen etki ettiğinde ve belirtiler daha ciddi görülmeye başladığında vefk yapılan kişinin etrafındaki kişiler de büyü gibi olaylardan şüphelenebilirler. Belirtiler her ne kadar her kişi de farklılık gösterse de herkeste benzer birtakım belirtiler ortaya çıkmaktadır. Aşk vefki belirtileri aşağıdaki gibidir;

 • Vefki yaptıran kişiye karşı aşk duygusu hissetme
 • Evden dışarıya çıkmak istememe
 • Sürekli sevdiği kişi ile vakit geçirmek isteme
 • Vefki yaptıran kişiyi rüyasında görme
 • Vefk yaptıran kişiye karşı büyük özlem duyma
 • Kendini dış hayattan izole etme ve içine kapanma
 • Depresif hal içerisinde olma
 • Sürekli olarak ağlama isteği, umutsuzluk, karamsarlık.

Aşk Celbi Nedir?

Aşk büyüsü, aşk vefki ve aşk celbi hakkında detaylı bilgilere yazımızda yer verilmiştir. Sizlere aşk büyüsü ve aşk vefki konusundan bahsettikten sonra son olarak aşk celbi nedir? Onun hakkında bilgiler paylaşalım. Aşk celbi tıpkı aşk büyüsü gibi hem iyi niyetle hem de kötü niyetle yapılan bir ritüeldir. Aşk celbi uygulamaları arasında en bilineni ve en çok uygulanan ise Harmura aşk celbi işlemidir. Hangi amaç ile yapılacak olursa olsun diğer işlemlerde de olduğu gibi aşk celbinin de Havas ilmine sahip tecrübeli medyum hocalar tarafından yapılması gerekir. Son derece kuvvetli bir aşk büyüsü çeşidi olan aşk celbi son yılların en çok tercih edilen uygulamaları arasında yer alır.

Aşk Celbinin Yapılma Amacı Nedir?

Aşk celbinin yapılma amacı nedir? Konusu birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Aşk celbi iki kişinin arasındaki sevgi bağını güçlendirmek için uygulanan bir yöntemdir. Sevgililer, nişanlılar, evliler ya da karşılıksız aşka düşenler aşk celbinin kuvvetli etkilerinden yararlanabilirler. Aşk celbi aynı zamanda 3. Kişiler tarafından bir başkasının mutluluğunu, yuvasını yıkmak için kötü niyetle de yapılabilir. Bu niyetle yapılan aşk celbi kara büyüler sınıfına girmektedir. Kara büyü olarak yapılan aşk celbinin etkileri ise çok tehlikelidir ve karşı tarafa zarar verebileceği gibi yaptıran kişiye de zarar verebilir. Kıskançlık ya da güvensizlik sebebiyle birlikte olduğu kişinin aşkından emin olamayan kişilerin en çok tercih ettiği uygulamalardan bir tanesidir.

Aşk celbi herhangi bir malzeme kullanılarak yapılan bir işlem değildir. Celbin kelime anlamı davet etmektir. Aşk celbinin yapımında medyum hoca iblis, cin ve benzeri doğa üstü varlıklardan yararlanmaktadır. Her medyum hocanın böyle bir kabiliyeti olmadığı için sonuçtan verim almak adına nefesi kuvvetli, işin ehli medyum hocalar tercih edilmelidir. Yapıldıktan kısa bir süre sonra etkilerini göstermeye başlayan aşk celbi sayesinde sevdiğinizi kendinize ve evinize bağlayabilirsiniz.

Niyetiniz ne olursa olsun aşk büyüsü, aşk vefki ve aşk celbi hakkında bilgiler edinerek bunları yaptırmak istiyorsanız öncelikli yapmanız gereken şey, Havas ilmi üzerine bilgi sahibi olan ve bu konularda tecrübelerini ortaya koyan medyum hocalar ile çalışmak olacaktır. Her ne kadar yaptırıma amaçları birbirine benzese de hepsinin uygulanış şekilleri birbirinden farklıdır ve farklı bilgiler gerektirir.