Medyum Nasıl Olunur?
Büyü Nasıl Bozulur?
Geçmişten Günümüze Büyüler
Bağlama Büyüsü

Kadın

..

Teknoloji

Magazin

..

Sinema

..

Haberler

reklam

Son Eklenenler

Büyü Bozdurmak Günah Mıdır?
İslam dini sihir, büyü, fal, kahinlik gibi birtakım hususlar konusunda oldukça katıdır. Bu da aklımıza büyü bozdurmak günah mıdır? Sorusunu getirmektedir. Bu eylemler ve uğraşlar yasaklanmıştır. Birçok İslam alimine göre..
Rüyada Gelinlik Görmek
İnsanoğlu hayatındaki en önemli ve mutlu evrelerinden olan evlilik hayatının en önemli simgelerinden biri olan gelinlik ile rüyada gelinlik görmek ne anlama gelir? Renklerine ve görülme durumlarına göre farklı tabirlerle..
Rüyada Adet Kanı Görmek
Rüyalar, insanı derinden etkileyen olayların, günlük yaşamında karşılaştığı bazı durumların ya da gerçekleşebilir olayların bilinçaltına yansıyarak tekrar edilmesidir. Pek çok gizemini halen saklayan rüyalar merak konusu olmuştur. Rüyalar hakkında kimi..
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek
Rüyalar, kişiler uyku halindeyken gerçekleşen, duyguları kapsayan olgular bütünüdür.  Rüyada eski sevgiliyi görmek aslında sıkça merak edilen konular arasında yer alır. Hemen hemen her insan rüya görebilir ama rüyaların hepsini..
Aşk Büyüsü İçin Gerekli Malzemeler
Aşk büyüsü için gerekli malzemeler büyünün yapımı için oldukça kıymetlidir, bu malzemeler kullanılırken de dikkatli olmak gerekir. Doğru malzeme kullanımı büyü yaptırma işlemi için en önemli kavramlardan bir tanesidir. Bu..
Cin Büyüsü
İnsanlık varoluşundan çok geçmeden çeşitli uğraşımlar sonucu büyüyü, tılsımı ve daha pek çok şeyi yapmaya başlamıştır. Büyü günümüze kadar da gelen ve en çok kullanılan kültürel sistem olmuştur.  Bu büyülerden..
Medyum Önerileri
Medyum nedir? Medyumun en kabul edilen tanımı ruhlar ve insanlar arasında iletişim sağlayan kimsedir. Medyum önerileri ne işimize yararlar? Medyum ararken daha doğru kaynaklardan aramamızı sağlayacakları için medyum önerileri gereklidir...
Dua Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?
İslam dininde dua çok önemli ve kutsaldır. İnsan hayatında vazgeçilmez bir yere sahiptir. Allah’ın varlığının bir kanıtı olarak ona edilmesi ve birtakım isteklerde bulunulması söz konusudur. İnsanlar diledikleri her şey..
Büyü Bozma İşlemi
Büyüleri yapılış amaçlarına göre ayırdığımızda pek çok büyü çeşidinin varlığından bahsedebiliriz. Başlıca iki çeşit olarak sınıflandırırsak büyüleri iyi niyetli ve kötü niyetli yapılanlar olarak ayırırız. Bu başlıklar açıldığında fazlaca büyü..
Rüyada Hapishaneye Girdiğini Görmek
Kişinin bazen yol haritası bazen umudu bazen de mutsuzluğunun habercisidir rüyalar. Bazı rüyalarla umutlanırken bazı rüyalarla da endişeye kapılır insan. Bazen görmek istediğini görür insan bazen görmek istemediğini. Hep umut..
Call Now Button