Ailenize Yapılan Büyü Var Mı?

/ 17 Mart 2021 / 648 / yorumsuz
Ailenize Yapılan Büyü Var Mı?

Ailenize yapılan büyü var mı? sorusunun en doğru cevabını uzman bir medyumdan alabilmeniz mümkündür. Kişilerin büyü etkisi altında olup olamadığını anlaması için belirtileri kendisinin fark etmesi gerekir. Bunu için de büyünün varlığıyla ilgili bilgilere sahip olunması gerekiyor. Belirtileri fark edebilmek oldukça önemlidir. Çünkü olumlu etki yaratan büyüler olduğu gibi insanların hayatını alt üst edebilecek kadar etkili kara büyüler de mevcuttur. Bunların tesiri altına giren kişiler de durumu fark edip bir an önce medyum hocadan yardım almalıdırlar.

Büyüler çok eski tarihlerde uygulanmaya başlayarak günümüze kadar gelmiş manevi uygulamalardır. İnsan hayatına her şekilde etki edebilecek bu manevi uygulamalardan birçok çeşidi vardır. Her çeşidi için geçerli olan bir kural vardır ki o da hepsinin mutlak suretle işinde uzman olan bir medyum tarafından icra edilmesi gerektiğidir. Etkilerini görebilmek ancak bu kurala uyulduğunda mümkün olacaktır.

İşinin ehli olan medyum hocaların kişilerin üzerinde etkisini sürdüren büyülerin varlığını bir bakışta anlayabileceğini söylemek kesinlikle yanlış olmayacaktır. Aynı zamanda bu özelliğe sahip medyum hocaların yaptığı büyülerin anlaşılması da fazlasıyla zorlayıcı olacaktır. Bu şekilde uygulama yapılan büyülerin bozulma ihtimali de azaltılmış olur. Ayrıca uzman medyumların yaptığı büyüler insanların hayatını inanılmaz şekilde etkileme özelliğine sahiptir. Bu denli etkili olan kişiler medyum hocalara başvurup aileme yapılan büyü var mı sorusunu sormaktadır.

Ailenize Yapılan Büyüyü Anlama Yöntemleri

Ailenize yapılan büyü var sorusuna detaylıca yanıt alabilmek yöntemler hakkında bilgi sahibi olmakla mümkün olacaktır. Kişinin davranışları, fiziksel yönde değişimleri, psikolojik açıdan değişimleri büyünün varlığı anlayabilmek için dikkatle incelenmesi gereken unsurlardır. Bunlarla beraber kişinin çevresine karşı olan düşünceleri ve duyguları da anlamak için incelenmesi gereken bir başka husustur diyebiliriz. Kısacası ailenize yapılan büyüyü anlamak için kişide yeni yeni ortaya çıkan tüm değişiklikleri göz önünde bulundurmalısınız diyebiliriz.

Ailenize yapılan büyü var mı sorusuna yanıt almak için dikkat etmeniz gerekenleri kısaca özetlemek gerekirse;

 • Büyü etkisi altında olmasından şüphe ettiğiniz aile bireyi çevresiyle iletişim kurarken çok agresif ise ve hatta kimseyle iletişim kurmak bile istemiyor ise,
 • Aile bireyleri ile olan bağları zayıflamış ise,
 • Sürekli olarak bir asabi hal mevcut ise ve çevresindeki hiç kimsenin varlığına dahi tahammül edemiyor ise,
 • Herkese saygısız davrandığı gibi bu saygısızlığı cansız varlıklara ve nimetlere karşı da gösteriyor ise,
 • Dinin gerektirdiği ibadetleri yerine getiren biriyken artık bu dini ibadetlerden uzaklaştıysa ve yerine getirmiyor ise,
 • Temizlik konusunda hassa biriyken artık hem yaşadığı mekânın temizliğine hem de kişisel temizliğine eskisi kadar önem vermiyor ise,
 • Misafiri çok seven biriyken artık eve kimsenin gelmesinden hoşlanmıyor ise,
 • Kişinin uyduğu odada kasvetli bir hava olduğunu düşünüyorsanız

Ailenizdeki birey üzerinde büyü etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat kesin bir şekilde büyü olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Hayati önem taşıyan bu mesela hakkında emin olmadan yorum yapmak hiç doğru değildir. Bu belirtileri gözlemliyor olmanız yalnızca sizi medyuma başvurmak için yönlendirici nitelikte olmalıdır. Medyum hocaya başvurduğunuzda tüm bu belirtileri kendisine anlatıp içinizdeki şüpheyi yok edebilirsiniz.

Ailenize Yapılan Büyü Var Mı?
Ailenize Yapılan Büyü Var Mı?

Ailenize Yapılan Büyü Nereye Saklanmış Olabilir?

Büyüler evin kolay fark edilemeyecek yani çok göz önünde olmayan yerlerine saklanması doğru olan uygulamalardır. Büyü nereye saklanırsa saklansın etkisinde herhangi bir değişim olmayacaktır fakat kolay bulunamayacak bir yere saklanması fark edilmemesi açısından çok önemlidir. Öyle ki fark edilmediği sürece bozulması da mümkün olmayacaktır. Ailenize yapılan büyü var mı sorusuna yanıt almak için büyüyü bulmanızın iyi olacağını söyleyebiliriz. Büyüyü bulmak için bakabileceğiniz yerlerden bahsedecek olursak;

 • Yastıkların ve yorganların içi
 • Giysi dolabınızdaki kıyafetlerin astar kısımları
 • Eğer ki eviniz bahçeli ise çimlerin arası ve ağaçların dibi
 • Odaların kapılarındaki pervaz kısımlarının araları
 • Kapı girişinizdeki mermer (buraya yağ dökülerek uygulama yapılmış olabilir)
 • Gardıropla duvar arasındaki bölüm

Ailenize Yapılan Büyü Sonrasında Neler Olur?

Ailenize yapılan büyü var mı sorusunun cevabını almak bazen kişiler için hayati önem taşımaktadır. Öyle ki kara büyüler insanların hayatında pek çok olumsuzluğa yol açacağı için en az hasarla bundan kurtulmak gerekir. Büyünün varlığından söz edebilmek için bazı belirtilere dikkat etmek gerekiyor. Yalnız bilinmesi gerekiyor ki kişilerin belirtileri gösterdiğini fark etmesi büyünün varlığından emin olmak için yeterli olmayacaktır.

Öyle ki bazı büyüler vardır ki tamamen psikoloji üzerinde etkisini gösterir ve psikolojik rahatsızlıklarla karıştırılabilir. Böyle bir durumda da kişilerin psikoloğa gitmeden önce medyum hocaya başvurması gerekir. Eğer ki ailenize yapılan büyü var mı sorusuna hayır yanıtı alınırsa işte o zaman psikolog ile görüşmeniz gerekiyor demektir. Kısacası belirtiler görülüyor diye kişide kesin bir şekilde büyü vardır denilemez.

Bazı bireylerin de üzerinde büyü olduğunu düşünmesi sebebiyle psikolojik bozukluk yaşadığı sıklıkla görülen bir durumdur. Böyle bir durum görüldüğünde de bireyin öncelikle medyuma ulaşıp içini rahatlatması, sonrasında da psikolog ile görüşüp tedavi olması gerekecektir. Tıbbi müdahale bu hususta oldukça önemlidir diyebiliriz. Bununla birlikte medyum hocaların okuduğu dualar ve sureler de kişilerin psikolojisine olumlu yönde etki ederek rahatlamasını sağlayacaktır.

Ailenize Yapılan Büyü Tespit Edildikten Sonra İzlemeniz Gereken Yol

Eğer ki büyü uygulaması muska şeklinde yapıldıysa evin içinde veya iş yerinde büyüyü bulmak oldukça kolay olacaktır. Bu sayede ailenize yapılan büyü var mı sorusunun cevabını da neredeyse hiç uğraş vermeden almış olursunuz. Tabii ki büyü uygulamasına ait parçaları bulamadığınız takdirde de sorunuza medyum hocaya ulaştığınızda kolayca cevap alabileceksiniz. Büyünün varlığından emin olduktan sonra yapılması gereken en önemli eylem de kişi üzerinde hangi büyünün etkili olduğunu öğrenmektir.

Kişiyi tesir altına alan büyü eğer ki kara büyü ise bir an önce büyünün bozulması gerekecektir. Eğer ki kişi de büyü bozma işlemine onay verirse bu adıma geçilmiş olur. İşinde uzman olan medyum hoca hangi yöntemleri uygulayarak büyüyü bozması gerektiğini çok iyi bildiği için işlemi kısa sürede tamamlayacak ve böylece kişiyi büyünün tüm kötü etkilerinden kurtarmış olacaktır.

Aslına bakılırsa izlenmesi gereken yolu en iyi bilen kişi medyum hoca olduğu için yapmanız gereken en kıymetli adımın ona ulaşmak olduğunu söyleyebiliriz. Gerisi tabiri caizse çorap söküğü gibi gelecektir. Medyumluk sıfatıyla pek çok büyü icra eden ve yıllardır bu doğrultuda yaşamını sürdüren tecrübeli medyumlara ulaştığınızda kendileri ne yapmanız gerektiğini en ince ayrıntısına kadar anlatacaktır.

Ailenize Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Yapılması gereken ilk işlem aynı büyünün varlığından emin olmak için yaptığınız gibi bunda da medyum hocaya başvurmaktır. Kendisinden yardım almadan evde kendi kendinizi büyünün etkilerinden kurtulmanız mümkün değildir. Ailenize yapılan büyü var mı sorusuna yanıt almak için ulaştığınız medyumdan büyüyü bozmasını isteyebilirsiniz. Kendisi büyünün yerini kolaylıkla tespit edebileceği gibi hangi yöntemler kullanılarak yapıldığını da bileceği için büyüyü bozması çok kolay olacaktır.

Medyum hoca bilgisi dahilinde özel vefkler ve tılsımlar uygulayarak işlemi gerçekleştirecektir. Ayrıca bu süreçte dualardan da faydalanıldığı bilinen bir gerçektir. Büyü uygulamaları inanılmaz derecede tesirlidir, bu yüzden de bozmak öyle tahmin edildiği gibi basit bir işlem değildir. Yanlış yöntemler kullanıldığında büyü bozma işlemleri kötü sonuçlara yol açması da basit bir uygulama olmadığının bir kanıtıdır diyebiliriz. Bu sebeple kesinlikle bilinçsizce bir işlem yapılmaması gerekiyor.

Büyülerin enerjisi inanılmaz derecede kuvvetlidir. Öyle ki ruhani varlıklar aracılığıyla yapılan bir uygulamanın kuvvetli olmamasını bekleyemezsiniz. Bazı büyüler uygulanırken şeytani yani kötü varlıklardan faydalanılır ve bunları kişiden def etmek oldukça zor olduğu gibi tehlikelidir de. Yani kısacası diyebiliriz ki evinizde veya iş yerinizde bulduğunuz büyülerin bu gibi kötü varlıklar aracılığıyla yapılma ihtimalini göz önünde bulundurarak vakit kaybetmeden büyü bozma işlemi yapması için medyum hocaya başvurmanız gerekmektedir.

Ailenize Yapılan Büyüyü Kimin Yaptığını Anlayabilir Misiniz?

Elbette ailenize yapılan büyü kim tarafından yapıldı diye merak ediyorsanız bu soruya yanıt alabilmeniz mümkündür. Büyünün varlığından emin olunduğu zaman kişilerin büyünün kim tarafından yapıldığını ve nasıl bir büyüye maruz kaldığını merak etmesi çok doğaldır. Bu süreçte yardım almanız gereken medyum hocaya bu soruyu yönelttiğinizde net ve doğru bir yanıt alacağınıza hiç şüpheniz olmasın.

İşinde uzman olan medyum hocalar büyüyü yapan kişiyi bulabilmeniz için sizlere izlemeniz gereken yolları anlatacaktır. Dualardan be ayetlerden faydalanılarak kişiyi bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Yalnız hangi duanın veya hangi ayetin etkili olacağını ancak medyum hocaya başvurduğunuzda öğrenebilirsiniz. Çünkü her büyü için ve her birey için farklı duaların okunması önerilmektedir. Büyüler hakkında ilim sahibi olan medyum kolaylıkla dua ve ayet seçimini yapıp kişilere gerekli bilgileri aktaracaktır.

Büyünün etkisinde olan kişilerin büyüyü kısa süre içinde fark etmesi beklenmez. Hatta kimi insanlarda hiçbir belirti görülmediği için bu durumlarda büyünün hiç fark edilemediğini bile söyleyebiliriz. Yalnız kişi kendisindeki değişimleri fark edemese bile mutlaka yakın çevresindekiler durumdan şüphelenip kişiyi uyaracaklardır. Böylece büyü tesiri altında kalan kişinin olumsuz yönde yaşadığı değişimlere yol açan kişinin bulunması da sağlanabilir.

Ailenize Yapılan Büyü Hakkında Bilmeniz Gereken Önemli Noktalar

Ailenize yapılan büyü uygulamasının eğer ki ede olduğunu düşünüyorsanız bilmeniz gereken bazı hususlar var. Bunlara kısaca değinecek olursak;

 • Evi sirkeli suyla temizleyerek büyünün etkilerinden kurtulacağını sanmak son derece yanlış bir düşüncedir. Bu yöntemle büyünün bozulması imkansızdır.
 • Eğer ki evinizde huzur kalmadıysa, eskiden mutlu mesut yaşadığınız eviniz artık gergin bir ortam halini aldıysa büyünün varlığından söz edebilirsiniz. Büyü olan bir yuvanın huzurlu olması mümkün değildir.
 • Bir büyüyü evde bulmak o büyünün etkilerinin son bulacağı anlamına gelmez. Büyüyü görmüş olmanız etkilerinin ortadan kalkması için kesinlikle yeterli değildir.
 • Büyü olduğunu düşündüğünüz evden taşınmak çare değildir. Evinizde bulunan büyü size etki ettiği için taşınmanızın hiçbir faydası olmayacaktır. Büyü sizinle beraber gittiğiniz her yere gelecektir.

Yukarıda bahsedilen durumların hiçbiri büyüyü bozmak için yapılması gereken işlemler değildir. Ailenize yapılan büyü var mı sorusuna yanıt almak için nasıl ki bir medyuma başvurmanız gerekiyorsa bunun için de aynısını yapmalısınız. İhtiyacınız olan işinin ehli, tecrübeli, donanımlı ve olağanüstü yetenekli medyuma bir an evvel ulaşarak ailenizi ve kendinizi bahsedilen tüm kötü etkilerden kurtarabilirsiniz. Kendisi bir telefon kadar yakınınızda bulunuyorken bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederiz.