Dil Bağlama Büyüsü Nedir? Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 19 Aralık 2020 / 2.925 / yorumsuz
Dil Bağlama Büyüsü Nedir? Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dil bağlama büyüsü genellikle karşıdaki insanların kişinin üzerine karşı dillerinin bağlanması için yapılır. Hemen herkese yapılabileceği gibi genellikle aile üyelerine karşı yapılmaktadır. Dil bağlama büyüsü amacı karşıdaki insana kişiye karşı kötü söz ve yorum yapmasını engellemektir. Aile bireylerine, geline, damada, jüri üyelerine, öğretmene, İşyerindeki arkadaşlarına karşı yapılabilir. Kesinlikle kötü amaçlı ve niyetli yapılmamalıdır.

Dil Bağlama büyüsünün iki aşaması vardır. Birinci aşaması dil bağlama duasıdır. Bu aşamada alanında uzman ve deneyimli medyum hocaları sizlere yapılması gerekenleri aktaracaktır. İkinci aşama ise dil bağlama büyüsünün yapılmasıdır. Tüm büyülerde olduğu gibi bu büyüde de mutlaka uzman ve deneyimli bir medyum hocadan yardım alınmalıdır. Uzman ve konusunda deneyimli olmayanlardan alınan yardımlar kötü etkiler oluşturabilir. Bu konuda medyum hocamız sizlere her türlü desteği verecektir. Medyum hocamız ile irtibata geçerek istediğiniz büyüyü yaptırabilirsiniz.

Dil Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Dil bağlama büyüsü kimlere yapılır sorusunun oldukça geniş bir tanıma vardır. Akla gelebilecek herkese dil bağlama büyüsü yapılabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu Kesinlikle kötü amaçlı yapılmamalıdır. Zaten İslam dini kötü amaçlı duaları yasaklamıştır.

 • Patrona karşı
 • İşyerindeki arkadaşlara karşı
 • Geline karşı
 • Kaynanaya karşı
 • Görümceye karşı
 • Jüri üyelerine karşı
 • Öğretmene karşı

Genellikle istenen dil büyüsü bu kişilere karşı yapılmaktadır. Bu büyünün sonrasında kişiye karşı kötü yorum yapılması mümkün olmaz. Arkasından dedikodu yapılması neredeyse imkansız hale gelir. Kişi hakkında kötü yorum yapılması eleştirilmesi neredeyse tamamen son bulur. Kişinin üzülmesini sağlayacak kötü yorumlardan korunmasını sağlar.

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu konuda en çok merak edilen hususlardan birisi de dil bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusudur. Öncelikle yapılması gereken işinin uzmanı ve deneyimli medyum hocalardan yardım alınmasıdır. Uzman ve deneyimli kişilerden alınmayan yardımlar hiçbir işe yaramadığı gibi olumsuz neticeler de verebilir.

Uzman ve deneyimli kişilerden yardım aldıktan sonra öncelikle hangi amaçla yapılması gerektiğine karar verilmesi gerekir. Kötü niyetli yapılması mümkün değildir. Kesinlikle haklı bir amacı olmalıdır. Zaten kötü niyetle yapılması durumunda büyük ihtimalle kabul olmayacaktır. Dil bağlama büyüsü yapılırken çeşitli araçlardan da yardım alınabilir.

Dil Bağlama Büyüsü Etki Süresi

Dil bağlama büyüsü etki süresi duruma göre farklılık gösterebilmektedir. Ortalama etki süresi 5 gündür. Deneyimli hocalardan alınan destek sayesinde yaptıranların hayatlarında mükemmel değişimler olmuştur. Birçok evlilik kurtulduğu gibi, birçok kişinin de işine devam etmesi sağlanmıştır. Her zaman ifade edildiği gibi bu etkilerin görülmesi için mutlaka uzman kişilerden yardım alınması gerekir.

Alanında uzman ve deneyimli medyum hocamız sizlerin isteklerini bir an önce olması için gerekli deneyime sahiptir. Sizler de medyum hocamız ile iletişim kurarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken ve medyum hocamız ile irtibat kurmak ve söylediklerini yerine getirmek. Geri kalan tüm işlemler medyum hocamızın bilgi ve deneyimi ile yerine gelecektir.

Dil Bağlama Büyüsü Kuralları

Dil bağlama büyüsü kuralları mutlaka uyulması gereken kurallardır. Bu kurallara uyulmadığı sürece dil bağlama büyüsünün tutma ihtimali azdır. Bunlardan ilki Büyü yaptıran kişinin ağzını sıkı olmasıdır. Ağzı sıkı olmayan ve herkesi bu büyüyü yaptırdığını söyleten kişiler toplum tarafından hoş karşılanmaz. Kaldı ki İslam Dini de bu konuda herkese her şeyi söylemeyi uygun görmemiştir.

Özellikle kocaya yapılan dil bağlama büyülerinde ağzın sıkı olması ilk şartlardan biridir. Eğer ağız sıkı tutulmaz ve konuşulur ise büyü ters etki yapabilir. Bu nedenle ağzın sıkı tutulması çok çok önemlidir.

Büyülerde olduğu gibi dil bağlama büyüsünde de korumalı kişilere yapmak çok zordur. Kendisi için herhangi bir dua yazdıran kişinin bu korumasının kaldırılması deneyimli ve uzman kişiler tarafından yapılabilmektedir. Genellikle koruma yazdıran kişilerin pek karşılaşılması olası değildir. Ancak bu tarz durumlarda Öncelikle bazı İşlemlerin yapılması gerekir.

Dil Bağlama Büyüsü Duası

Dil bağlama büyüsü duası genellikle İbranice veya Arapça olur. Bu dualar özel ve gizlidir. Dil bağlama büyüsü yapılırken kişiye özel Doğa seçilmesi önemlidir. Çünkü her seçilen dua kişi üzerinde farklı sonuçları ortaya çıkarabilir. Bu nedenle her Büyü de olduğu gibi değil büyüsü yapılırken de alanında uzman ve deneyimli kişilerin yardımı gerekir. Uzman ve deneyimli olmayan medyum hocalar kesinlikle ters tepki oluşturabilirler.

Bir kişi de işe yarayan dua diğer bit kişi de hiçbir işe yaramayabilir. Bu nedenle medyum hocanın bu tercihi işlem sırasında yapması gerekmektedir. Medyum hocamız alanında deneyimli ve uzman olduğundan sizler için gerekli tüm işlemleri yerine getirecektir. Medyum hocamıza gerekli bilgileri verdikten sonra kendisinin söylediği şekilde hareket etmek en doğru olan yöntemdir. Alanında uzman ve deneyimli olmayan kişilerden alınan yardımlar hiçbir işe yaramadı gibi ters etki gösterebilir

Bu konuda ve her konuda uzman ve deneyimli medyum hocamızdan yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken medyum hocamız ile irtibata geçmek ve geri klan tüm işlemlerden onun söylediklerini yerine getirmek. Sonrasında da olacakları izlemek.

Dil Bağlama Büyüsü Yapılırken Dikkat Edilecekler

Dil bağlama büyüsü yapılırken dikkat edilecek hususların başında alanında uzman ve deneyimli kişilerden Yardım almak gelmektedir. Bunun yanında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar şu şekildedir.

 • Büyü yaptıran kişinin dualara kalpten inanması gerekmektedir.
 • Dua Mutlaka karanlık ve Sessiz bir ortamda okunmalıdır
 • Büyü yapma işlemi mutlaka tamamlanmalıdır yarıda kesildi takdirde yeniden başlamak gerekmektedir.
 • Düğünün ne zaman etki edeceği belli değildir. Bu nedenle sabırla beklemek gerekir.
 • Yapılış amacı Kesinlikle iyi niyetli olmalıdır.
 • Büyünün sonucu Herkes için iyi olmalıdır.

Bunlardan daha başka uyulması gereken kurallar ve dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Bu hususları alanında uzman ve deneyimli medyum hocası sizlere bildirecektir. Ancak alanında uzman olmayan kişiler standart prosedürleri uygulayarak büyüğünü tutacağını söylerler. Ancak bu mümkün değildir. Çünkü bu büyü türü hemen herkese farklı şekilde yapılmalıdır. Çünkü birinde olan büyü diğerinde tutmayabilir.

Alanında uzman ve deneyimli medyum hocamız sizlere gerekli bilgileri verecektir. Sizler de medyum hocamızın söylediklerini dikkate alarak büyünün kısa sürede birini tutmasını sağlayabilirsiniz. Söylenilenlerin uygulanması büyünün tutma ihtimalini ve tutma süresini önemli ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle uzman ve deneyimli medyum hocamızdan yardım almanız önemli olacaktır. Medyum hocamız alanında uzman ve deneyimli hocalar arasındadır. Bugüne kadar yaptıkları kendisini referans olmaktadır.

Bıçak ile Dil Bağlama Büyüsü

Bıçak ile dil bağlama büyüsü başvurulan yöntemlerden biridir. Ancak tüm büyülerde olduğu gibi yine bu büyüdü alanında uzman bir hocadan Yardım alınması gerekmektedir. Kullanılarak yapıldığı gibi kilit te kullanılabilir. Ancak tarihi dil bağlama büyülerinde bıçak kullanılması en yaygın olan yöntemdir. Hatta bazı kaynaklarda bıçak büyüsü olarak da görülmektedir.

Kocaya dil bağlama büyüsü yapılacak ise bıçağın açılır kapanır olması ilk şarttır. Burada bıçak kocayı temsil eder. Yine Burada dikkat edilmesi gereken konu Bıçağın yeni ve hiç kullanılmamış olmasıdır. Yeni alınan Bıçağın bir miktar et kesmesi gerekmektedir. Kırmızı et ile balık eti ve tavuk eti olabilir. Kesinlikle domuz eti olmamalıdır. Domuz eti ile birlikte kişilerin hayatı Kötü duruma gelebilir. Et kesilirken büyü yapılacak kişinin adını zikretmek gerekir. Ancak Yine dikkat edilmesi gereken bir konu ise birden fazla kişi için büyük yapılacaksa Her kişi için ayrı parça et olması gerekir. Bir kişi için kesilen et diğerinin adı ile tekrar kesilemez.

Konusunda uzman ve ehil medyum hocaları sizleri tüm bunlar ve daha fazlası için uyaracaktır. Çünkü yapılacak bir hatalı işlem geri dönüşü olmayan sıkıntılara yol açacağı gibi, hiçbir sonucun olmamasını da ortaya çıkarabilir.

Alanında uzman ve tecrübeli medyum hocamız sizlere gerekli tüm işlemleri anlatacak ve sizlerin yapması gereken işlemleri takip ederek doğru olup olmadığını kontrol edecektir. Burada dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi, hocamızın dediklerinin uygulanması ve yapılaması gerekenlerin mutlak suretle yapılmasıdır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

Dil Bağlama Büyüsü Son İşlemler

Dil bağlama büyüsü son aşama işlemleri için yapılması gereken bazı durumlar vardır. Öncelikle kesilen etlerin gömülmesi gerekmektedir. Toprağa gömülme aşamasında kişinin niyeti oldukça önemlidir. Büyü ne amaçla yapıyorsa kişinin niyeti bu olmalıdır. Buradaki Niyet iyi ise toprağa gömülmesi gerekirken, kötü amaçlı yapılıyor ise köpekleri yedirilmesi gerekir.

İşlemlerden sonra kullanılan bıçağı temizlenmesi gerekir. Ancak gerekli işlemler yapılmadan önce bıçağı kapanmaması gerekir. Yine dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de bıçağı kimse tarafından görülmemesidir. Bıçak tekrar açılırsa büyük ne kadar kuvvetli olursa olsun kesinlikle bozulur. Bu hususlara mutlaka dikkat edilmelidir. Bıçağın zamanından önce açılması ayrıca olumsuz sonuçları da beraberinde getirebilir.

Tüm bu süreçlerin nasıl olması gerektiğini medyum hocamız sizlere anlatacaktır. Sizlerin yapması gereken işlemlerden okunması gereken dualara kadar tüm yapılacaklar hocamız tarafından sizlere bildirilecektir. Sizlerin yapması gereken ise hocamızın dediklerini uygulamak ve kaçınılması gereken konulardan uzak durmak.

Dil Bağlama Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Dil bağlama büyüsünü kimler yapabilir sorusu da en çok merak edilen sorulardan biridir. Bu sorunun tek bir cevabı bulunmaktadır. Ehil ve uzman medyum hocaları. Deneyimli ve uzman medyum hocaları dışında yapılması ciddi sıkıntılara neden olabilir. Bu nedenle mutlaka uzman bir yardım alınması ilk şarttır.

 • Büyünün tutmaması
 • Büyünün ters etki etmesi
 • Büyü yapanın üzerinden sıkıntıların oluşması
 • Büyü yapanın üzerinde daha fazla şer olması
 • Büyünün yapıldığı kişinin ruh dünyasında sıkıntılar

Bu tip olumsuz etkileri olduğu gibi daha fazla etkileri de bulunmaktadır. bu nedenle mutlaka ehil ve uzman medyum hocalar tarafından yapılması gerekmektedir.

Medyum hocamız sizlere sadece dil bağlama büyüsünde değil daha birçok konuda destek vermektedir. Bugüne kadar yaptıkları hocamızın referansı konumundadır. Ancak hocamızın yaptıklarının tek bir ortak özelliği vardır. Yaptıran kişilerin hocamızın dediklerini harfiyen uygulaması ve Allah’a büyük bir bağlılık. Çünkü bu hususlar olmadan hiçbir büyü ve benzeri durum gerçekleşmeyecektir.

Sizler de tüm bu hizmetlerden ve daha fazlasında yararlanmak ve isteklerinizin yerine gelmesini istiyorsanız medyum hocamız ile irtibata geçebilirsiniz. Medyum hocamız gerekli tüm işlemeleri sizlere anlatacak ve gereken tüm işlemlerin yerine getirilmesini sağlayacaktır. Ancak belirtilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi şudur. Hocamızın dediklerinin mutlaka uygulanması gerekmektedir. Aksi takdirde tutmama ve olmama gibi sonuçlar ile karşılaşılabilir.

Dil bağlama büyüsü başta olmak üzere daha birçok konuda hocamız insanlığa hizmet vermektedir. Bu hizmetler için yapmanız gereken hocamıza ulaşmak ve onun yardımından faydalanmak.