Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

/ 7 Aralık 2020 / 20.836 / yorumsuz
Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusuna cevap aramaktaysanız bazı belirtilerden şüphelenmiş olmalısınız. Bağlama büyüsü genelde eşler ya da çiftler arasındaki iletişimi yeniden düzeltmek için yapılır. Aynı zamanda platonik aşk yaşayan kişiler tarafından da sıkça araştırılan büyülerden biri bağlama büyüsüdür. Çünkü âşık olduğunuz kişi evliyse ya da sevgilisi varsa sıradan bir aşk büyüsü yeterince güçlü tesir edemez. Bağlama büyüsünün gözlemlenebilen bazı belirtileri vardır. Bu belirtiler kendisine âşık olmuş ve duygularına karşılık bulabilmek umudu içerisinde olan bir kişinin bağlama büyüsü yaptırması sonucunda ortaya çıkar. Üzerinde büyü olan kişi evli ise eşine karşı duygusal ve fiziksel olarak soğukluk hissetmeye başlar, bir anda kendisine büyü yaptırmış olan kişiye karşı sebepsizce özlem duymaya ve sürekli o kişiyi düşünmeye başlar.

Bağlama büyüsü âşık olmak hissinin bir sonucu olsa da kişiye göre değişkenlik gösterebilen büyü belirtileri üzerinde büyü olan kişiye ciddi zararlar da verebilir. Çünkü büyü yapan medyumların ruhani varlıklarla iletişime geçmek gibi bir özelliği vardır başka boyutlardaki varlıklarla iletişim ve iş birliği içerisinde yapılan büyü bazı büyüye maruz kalmış kişileri özellikle psikolojik açıdan çok kötü durumlara sokabilmektedir. Bu yüzden birini kendinize bağlamak için büyü yaptırmadan önce çok iyi düşünmelisiniz ve kesinlikle uzman bir medyum ile iş birliği içerisinde olmalısınız. Kendisine büyü yapıldığından şüphe eden kişi bir medyum arayışına girer. İlk aşamada büyü bozmaktan çok neye maruz kaldığını öğrenmeyi hedefler. Eğer üzerine yapılmış olan bağlama büyüsü ise bu noktada bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda bir araştırma yapar.

Büyü Bozma Çeşitleri

Yapılmış olan büyünün ne olduğuna göre büyü bozma çeşitleri değişkenlik gösterebilir. Özellikle bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda bir çözüm yolu arayışı içerisindeysek bazı farklı alternatif yöntemler ile yapılmış olan büyüyü bozmak mümkündür. Günümüzde en yaygın olarak bilinen büyü bozma alternatifleri konusunda uzman bir medyum ile iş birliği içerisinde çalışmak ya da bireysel olarak yapacağımız belli rutinler dâhilinde Kur’an ayetleri ile büyü bozma işlemleridir. Bir medyuma başvurarak bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda yardım arayışı içerisindeysek dikkatli olmamız gereken bazı hususular vardır.

Son zamanlarda fazlasıyla yaygınlaşmış olan ve dolandırıcılık yapan, kendisini hoca gibi gösteren kişilerin tuzağına düşmekten sakınmalıyız. Çünkü kişi büyü yaptırmak istediğinde de büyü bozdurmak istediğinde de çaresiz ve psikoloji olarak yıpranmış bir haldedir. Bazı art niyetli kişiler bir çözüm arayan bu kişilerin umutlarını kendi çıkarları doğrultusunda kullanarak maddi taleplerde bulunabilirler. Bu yüzde her şeyden önce iyi niyetli olduğu konusunda güvenilir ve deneyimli hatta tavsiye edilen medyumlar ile çalışılmalıdır. Büyü yaptırmak tehlikeli olabilir fakat büyü bozdurmak da fazlasıyla risk içeren bir durumdur. Bu yüzden alanında uzman ve deneyimli gerekli olan gizli ilimleri ve Kur’an ı iyi bilen ve iyi yazabilen bir medyumla çalışmak daha doğru sonuçlara ulaşmamızı sağlar. Özellikle büyü bozma konusunda maddi amaç kaygısı olmaksızın sadece zor durumdaki insanlara yardım etmek isteyen bazı medyumlar insanlardan maddi bir talepte bulunmazlar.

Bu şekilde hizmet veren medyumlar büyü bozma çeşitleri içerisinde Kur’an ayetleri ile yapılacak bir çalışma rutini takip ederler. Büyü bozma çeşitlerinden bir diğeri ise; kişisel olarak uygulanacak Kur’an ayetleri ile bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda gerekli araştırmaları yaparak izlenecek yolu doğru şekilde izleyerek uygulanabilecek bir büyü bozma çeşidi olabilir.

Evde Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Evde kişisel olarak uygulamak istediğinizde izlemeniz gereken bazı rutinler vardır. Her şeyden önce abdestli ve temiz olmalısınız. Sonrasında yalnız olacağınız bir odada yönünüz kıbleye dönük olacak şekilde dizleriniz üzerinde dua eder pozisyonda olmalısınız. Okuyacağınız bazı ayetlerin etkisi yapılmış olan büyü çeşidine göre farklı tesirler oluşturabilir. En yaygın şekilde bilinen ise; Felak Suresi’nin büyü ya da cinler gibi ruhani varlılardan korunmak için en güçlü duadır. Çünkü Felak Suresi de zamanında Hz. Peygamber’ e Yahudi bir kadın tarafından tarak ile büyü yapılıp kuyuya atılması neticesinde indirilmiş bir ayettir. İnsanoğlu kötü ruhlardan, büyü etkilerinden korunmak için bu sureyi bol bol okumalıdırlar. Bir diğer büyü bozma çeşitleri alternatifi ise kendi kendine bozulan büyüdür. Büyünün kendi kendine bozulması için büyü etkisinde olan kişinin başına büyük bir olayın gelmesi gerekmektedir.

Peki, büyü kendiliğinden nasıl bozulur. Büyü etkisi altında olan kişinin başına gelebilecek ani ve şaşırtıcı bir olay yaşanması sonucunda yapılmış olan büyü etkisini kaybeder.

Yapılmış olan bir büyünün kendiliğinden bozulması için ise; üzerinde büyü olan kişinin büyük bir hadise yaşaması gerekir. Bu hadiselere örnek olarak cinayet, aşk, kaza, doğum, bazı doğal afetlerin yaşanması gibi durumlar etki eder ve yapılmış olan büyü hükümsüz olur.

Büyü Belirtileri

Üzerine büyü yapılmış olan bir kişi ya da bir hane yapılmış olan büyünün etkisiyle bazı belirtiler gösterebilirler. Özellikle aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü tesiri altında olan kişilerde bu belirtiler çok yaygındır. Fakat unutulmamalıdır ki büyü belirtileri üzerinde büyü olan her bireyde görülmeyebilir. Bu üzerine büyü yapılmış olan kişinin inançlı olmasıyla bağdaştırılır çoğu kişi tarafından. Çünkü inançlı olan kişi gün içerisinde düzenli olarak sure ve ayetlerden okuduğu için farkında bile olmadan yapılma ihtimali olan büyülerden bir korunma kalkanına sahip olur. Pek çok hocanın ve İslamiyet’in de tavsiye ettiği her zaman dualarımızı okuyarak hareket etmemiz gerektiğidir. Biz farkında olmadan gün içerisinde pek çok kötü niyetli insanla iletişim halinde olabiliyoruz ya da gözle görülmeyen bazı ruhani varlıklar çevremizde olabiliyor. Tüm bunlardan korunmak için bireysel önlemlerimizi de almamız gerekir.

Çevresi tarafından ya da kendisi tarafında üzerinde büyü belirtileri olduğundan şüphe edilen kişi öncelikle ne tür bir büyüye maruz kaldığını öğrenmelidir. Özellikle âşık olan kişiler çaresizce büyü yaptırmak gibi bir yolu seçtiği için en çok sorulanlardan biri de haliyle bağlama büyüsü nasıl bozulur oluyor. Kişinin büyü tesiri altında olduğunu gösteren bazı büyü belirtileri ise; hiç aklınızda yokken size büyü yaptıran kişiyi arzu etmeye başlamanız, sürekli onu düşünmeniz, maddi manevi her türlü imkânlarınızla sürekli size büyü yaptıran kişiye jestler yapmanız, kendinizi sürekli yorgun hissetmeniz gibi belirtiler olarak kısaca özetlenebilir.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü genelde çiftlerin ya da eşlerin arasını yeniden eski haline getirebilmek için yapılır. Fakat bunu da kötü niyetli olarak kullanmak isteyen insanlar ve medyumlar vardır. Bazı kişilerin umutsuzca âşık olduğu kişiler kadın ya da erkek olsun evli ya da sevgilisi olan bireyler olabiliyorlar. Umutsuzca aşk yaşayan hatta halk arasında kara sevda olarak bilinen bu durum kişiyi bencilce hislerle sadece arzusuna kavuşmak için her yolu denemeye karşı düşünmeden hareket etmeye iter. Çünkü bu kişiler öyle bir istek ve arzuyla âşık olduğu kişinin kendisine ait olmasını ister ki hangi yöntemlerle ona sahip olacağını umursamaz. Fakat çok iyi bilinmelidir ki büyü ile özellikle de bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü tesiri altında olan kişiler kendisine büyü yapmış olan kişiye iradesi ya da hisleri dışında bir bağlılık duymaya başlar. Bu da büyünün etkisiyle bazı ruhani varlıkların büyülenmiş kişiyi etkileyerek iradesi ya da duygularını manipüle etmesi sonucunda ortaya çıkar. Bir başkası tarafından eşine bağlama büyüsü yapıldığından şüphe eden kişi bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusuna cevap alabilmek için medyumlara da başvurabilir.

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

Bağlama büyüsü yaptıranların diğer büyüleri yaptıranlardan en büyük farkı genelde çiftler ya da eşlerin ilişkisinin daha iyi olması için yaptırılıyor olmasıdır. Bağlama büyüsü nasıl bozulur? Sadece çiftlerden biri olmak zorunda değildir. Bazı durumlarda aile bireyleri ya da kişileri tanıyan bazı tanıdıklar da eşlerin arasının yeniden düzelmesi için bağlama büyüsü yaptırmaktadır. Bağlama büyüsü yaptıranların yanı sıra tam tersi için çaba sarf eden kişilerin de en çok araştırdığı konu bağlama büyüsü nasıl bozulur konusudur.

Bağlama büyüsü özellikle eşler arasındaki muhabbeti daha iyi bir noktaya taşımak için yapılmış olduğundan iyi niyetle başlanan bir eylemdir. Yine de aranızın kötü olduğu eşiniz için yaptırırken uzaklaşma sebebinin özellikle üçüncü bir şahsa duyulan ilgi olduğunu düşünüyorsanız bağlama büyüsü yaptırmadan önce içinizde öfke ya da intikam hislerinizin olmaması gerekir. Çünkü öncelikli olarak iyi niyetli olarak yapılmalıdır büyüler. Aksi takdirde yaptırmak istediğiniz büyünün ters etkileri gibi sonuçlar ortaya çıkabilir. Bağlama büyüsü yaptıranların en merak ettiği konulardan biri de yapılan büyü ne kadar sürede sonuç verir. Birçok medyum bu konuda deneyimleri sonucunda bir ön görüde bulunmaktadır. Büyünün ne kadar sürede tutacağı ise tamamen büyünün yapılma sebebine göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin aşk büyüsü daha hızlı etki edebiliyorken bazı büyü bozma işlemlerinde büyünün etki etme süreci biraz daha uzun olabiliyor. Bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusunu soran kişilerin de en çok merak ettiği konulardan biridir ne kadar sürede etki edeceği.

Büyü Bozan Medyumlar

Büyü yapan medyumlar ile bozanlar arasında bir fark yokmuş gibi görülse de büyü bozmak için her medyum yeniden bir büyü içeren işlemle uğraşmaz. Bağlama büyüsü nasıl bozulur? Ya da bozan medyumlardan bazıları Kur’an ı Kerim ayetlerinden yararlanmaktadırlar. Genelde Kur’an ı Kerim ile büyü bozan medyumlar en çok da bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda çalışmalar yapmaktadırlar. Çünkü bağlama büyüsü bozmak çiftlerin arasına girmiş kötü emelli bir eylemin neticesinde kötüye giden ilişkilerini yeniden düzeltmek amaçlıdır. Bazı büyü bozan medyumlar ise; yine büyü yapma yöntemlerine benzer ayinler uygulayarak yapılmış olan büyüyü etkisiz hale getirmeye çalışırlar. Bu konuda da dikkat edilmesi gereken en önemli husus birlikte çalışacağınız medyum kişinin dolandırıcı olmadığından emin olmanızdır. İnsanlar duygusal ve psikolojik olarak zayıf oldukları için kötü niyetli ve maddi çıkarlar peşinde olan bazı medyumlar kişilerin bu zaaflarını kullanarak maddi kazanç sağlarlar ve yaptıkları işlemler sonuç vermez.

Bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda bir araştırma yapıyorsanız büyü bozan medyumlar rehberliğinde evde kişisel olarak uygulayabileceğiniz bazı eylemler ile de üzerinizdeki büyünün etkisinden kurtulmanız mümkün. Bu konuda uzman olan ve insanlara yardım edebilmeyi görev edinmiş güvenilir medyumlardan yol gösterici olmasını istemeye dikkat etmeliyiz. Aynı zamanda bu işlemler sırasında bazı önemli hususlara dikkat etmeliyiz. Bağlama büyüsü nasıl bozulur? Ve bunu yapacak olan medyumların özellikle de bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusuyla karşılaştıklarında izlediği bir diğer alternatif yol da muska yazmaktır. Muska yazmak çok dikkatli ve doğru yapılması gereken bir korunma aracıdır. Muska sadece kişiyi değil etmek için kullanılmaz. Eğer bir hane için yapılmış olan bir büyü varsa ya da hane içerisinden bir kişi üzerinde büyü varsa ve bu hane içerisinde yaşayan diğer kişileri de etkiliyorsa muska hem büyü bozmak adına hem de sonrasında korunma ve korkulara karşı daha dirayetli olabilmek açısından önemli bir materyaldir.

Tavsiye

Bağlama Vefki Nedir?