Aşk Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

/ 19 Şubat 2021 / 477 / yorumsuz
Aşk Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Aşk büyüsü yapan medyum hocalar her zaman merak konusu olmuştur. Aşk duygusu insanların hayatlarında oldukça özel bir yere sahiptir. Birbirinden hoşlanan kişiler karşılıklı olarak aynı hisleri besliyorlarsa bu oldukça güzel bir durum olarak karşımıza çıkar. Bunun haricinde karşılıksız aşk içinde olanlar ya da aradığı aşkı henüz bulamayanlar biraz daha talihsiz kişilerdir. Yakalanmış olan aşk duygusunu kaybetmemek ve ona sahip çıkmak oldukça önemlidir. Aşk büyüsü birçok çeşidi ile bu kişilere hitap etmektedir. Bunun için de aşk büyüsü yapan medyum hocalar araştırmasını yapmalı ve ona göre bir yol izlemelisiniz.

Aşk büyüleri zararsız ve iyi niyetlerle yapılmaktadır. Bunlar beyaz büyü sınıfına girmektedirler. Yani iyi ve güzele ulaşmak için uygulanmaktadırlar. Kara büyü sınıfında bulunan türler daha farklıdır. Bunlarda kişilerin nasiplerinin kapanması, rızıklarının kesilmesi gibi kötü beklentiler olabilmektedir. Aşk büyüsü insanların aralarına sıcaklık vermek, kişileri birbirine aşık etmek ve mutlu beraberlikler kurmak için yapılmaktadır. Bunun için kendiniz bazı çabalar sarf edebileceğiniz gibi; dışarıdan manevi destek almanız da söz konusudur. Bu destek medyum hocalar sayesinde gerçekleşmektedir.

Aşk Büyüsünde Medyum Hocaların Yeri

Birine aşık oldunuz ama o kişi size henüz aşık değil. Bu durumda kendinizi fark ettirmeniz için çabalamanız gerekir. Sizin aşkınızın farkında olmasını ve sizin onu sevdiğiniz gibi sizi sevmesini istersiniz. Bunun için elinizden geleni yaparsınız. Haliyle dua da edersiniz. Dua etmek istediğimiz şeyleri Allah’tan dilemektir. Bu oldukça önemlidir. Aynı şekilde evli olan kişiler de zaman içerisinde aşk duygusunu yitirebilirler. Bunun hatırlanması ile bir yuva daha anlamlı bir hale gelebilmektedir. İşte bekar ya da evli kişilerin aşk büyüsü sayesinde daha mutlu oldukları görülmektedir. Büyülerin tutmasında iyi niyet ve inanmak oldukça önemlidir. Önemli olan diğer bir unsur da bu işi bilen kişilerin büyü yapmasıdır.

Büyü yapmak evde kendi bilgilerinizle olan bir durum değildir. Medyum hocalardan destek alarak, onların becerilerinden faydalanılarak yapılması gerekir. Aşk büyüsü yapan medyum hocalar, büyüde hangi duaların okunması gerektiğini bilirler. Ayrıca cinlerle ve ruhlarla bağlantı kurarak büyünün kesin sonuca ulaşmasını da sağlamaktadırlar. Yıllardır uygulanmakta olan aşk büyüleri ile birçok kişinin amacına ulaşmış olduklarını unutmamak gerekir. Kısa sürede kesin çözüme kavuşmak ancak işinin ehli kişilerce yapılırsa mümkündür. Birçok kişi sevdiği kişinin kendisine karşı olan ilgisizliği ve kötü davranışları sebebi ile üzülür ve bu durumu da doğal olarak çevresine de yansımaktadır.  Bu yol ile manevî enerjilerden yardım alarak, özellikle işinde uzmanlaşmış ve bu konu hakkında birçok tecrübe edinmiş medyum hocaların uyguladıkları işlemler sayesinde kısa zaman içerisinde etkili sonuçlar almışlardır.

 Aşk Büyüsü ve Çeşitleri Nelerdir?

Aşk büyüleri kullanıldıkları malzemelere ya da yapılış amaçlarına göre isim alırlar. Aşk büyüsü yapan medyum hocalar da kişilerin ihtiyacı olan türe göre büyü yapmaktadırlar. Bazıları sevdiği kişiyi kendine aşık etmeyi düşünürken bazıları eşlerinin kendine aşık olmasını isterler. Dışarıdan üçüncü şahısların da iyi niyetle yakınlarına aşk büyüsü yaptırdığı görülmektedir. Belli başlı aşk büyülerinin isimleri şunlardır:

 • Mercimekle yapılan aşk büyüsü,
 • Sabunla yapılan aşık etme büyüsü,
 • Saç teli ile yapılan aşık etme büyüsü,
 • Tuzla yapılan aşık etme büyüsü,
 • Mum ile yapılan aşık etme büyüsü,
 • Nohut ile yapılan aşık etme büyüsü.
 • Tabakla yapılan aşık etme büyüsü,
 • Kilit ile yapılan aşık etme büyüsü,
 • Soğan büyüsü,
 • Kaşık büyüsü,
 • Kurşunla yapılan aşk büyüsü
 • Karabiber ile yapılan aşk büyüsü

Yukarıda adı geçen aşk büyülerinin yapılmasında okunan farklı dualar bulunmaktadır. Bu dualar aşk büyüsü yapan medyum hocalar tarafından okunmaktadır. Büyü haricinde kişilerin kendilerinin okuması gereken birçok aşk duaları bulunmaktadır. Bu duaları okuyarak da hem kendinizi rahatlatabilir hem de olmasını istediğiniz aşkı Allah’tan dilemiş de olursunuz. Kendiniz hangi duaları okumalısınız?

Aşk Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Aşk İçin Okumanız Gereken Dualar

Duaların, ayetlerin ve surelerin birçok hastalığa ve birçok derde deva olduklarını bilmekteyiz. İnanan insanlar her gün farklı isteklerine karşı dua ederek Allah’tan yardım dilerler. Sevdiğiniz kişinin size aşık olması için ya da aradığınız aşkı bir gün bulabilmeniz için kendiniz de dua edebilirsiniz. Özellikle geceleri uykudan uyanılarak edilen duaların oldukça makbul oldukları bilinmektedir. Bundan başka Cuma vaktinde, hayırlı günlerde ve kandillerde, sabah ezanında edilen dualar da oldukça özeldir. Kendinizin okuyacağı dualara örnek verecek olursak;

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümmec alil kur ane lena fiddünya karinan ve fil kabri münisan

Ve fil kıyameti şefian. Ve minen naristiran ve hicaban

Birahmetike ya erhamerrahimin

La ilahe illallahül melikül kahhar. La ilahe illallahül melikül cebbar

Ya Allah, hasbiyallah.

101 kere okunacak dua: Bismillahirrahmanirrahim*Ennî messeniyeş-şeytânü bi nusbin ve azâb* Ve nünezzilü minel kur’âni mâ hüve şifâün ve rahmetlin lil mü’minîn ve lâ yezîdüz-zalimîne illâ hasârâ*Amener rasulü bi ma ünzile ileyhi min.

Bu dualar kişisel olarak sizi rahatlattığı gibi aşk büyüsü yapan medyum hocalar da birçok dua okuyarak sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını sağlamaktadırlar. Medyumlar önce niyet sonra dua sonra da ruhani varlıklarla iletişime geçerek sizin olduramadıklarınızı oldururlar.

Neden Aşk Büyüsü Yaptırmalısınız?

Neden aşk büyüsü yaptırmalısınız? Bu konu aslında oldukça hassastır. Büyü yaptırmak istersiniz ya da istemezsiniz. Bu tamamen sizin hür iradenizle ilgili bir durumdur. Kimse sizi büyü yaptırmanız için zorlamayacaktır. Edindiğiniz bilgiler doğrultusunda bu kararı yine siz vereceksiniz. Şöyle düşünün: birini seviyorsunuz ama o kişi sizi sevmiyor. Bunun için kendinizi fark ettirmeye çalıştınız. Sık sık dualar da ettiniz. Ama hala aranızdaki aşk duygusu istediğiniz şekle ulaşmadı. Daha fazla beklerseniz sevdiğiniz insanı başkasına kaptırabilirsiniz.

Belki de sizin manevi bir desteğe ihtiyacınız vardır. Yardım almadan amacınıza ulaşmanız zor gibi görünmektedir. Yine aynı şekilde evli olup da eşinden yeterli ilgi ve alakayı göremeyen kişiler, kendisini eskisi gibi sevmesi için dua ederler. Manevi destek almazsa eşleri başka bir kadına ya da erkeğe yönelebilir. Bu durumda üstün yeteneklere sahip olan kişilerden destek almanız yerinde bir karar olacaktır. Aşk büyüsü yapan medyum hocalar eşiniz ya da sevgiliniz üzerinde aşk büyüsü yaparak size aşık olmasını sağlayabilirler. Kendi kendinize bunu başaramadıysanız üstün yeteneklere sahip olan medyumlar sizin derdinize deva olabilirler.

Neden Medyumdan Yardım Almalısınız?

Neden medyumdan yardım almalısınız? Kendiniz aşk büyüsü yapamaz mısınız? Kendiniz dua edebilirsiniz. Bazı kulaktan dolma bilgilerle büyü yapmaya yeltenebilirsiniz. Ama bunlar amacınıza ulaşmanız için yeterli olmayacaktır. Yanlış yapılan işlemler ve amatörce yapılan büyüler tutmayacağı gibi size zarar da verebilir. Bu zarar psikolojik yönde çöküntünüze yol açabileceği gibi sağlık olarak da size zarar verebilir. O yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyü ancak işinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Amaca ulaşmak ve bu amaç doğrultusunda çaba sarf etmek sizin gayretiniz ve medyumun gücü ile ilgilidir.

En etkili aşk büyüsü yapan medyum hocalar işlerinde uzmanlaşmış kişilerdir. Onların uyguladıkları yöntemler sonucunda bir hafta içerisinde amacınıza ulaşabilir ve hayalini kurduğunuz kişi ile mutlu bir beraberliği yakalayabilirsiniz. Aşk beklemeye ya da bekletilmeye gelmez. Fazla beklerseniz onu yakalamak için çok yıllar beklemeniz de gerekebilir. Aşk büyüsü ya da aşk duaları ile önem verdiğiniz aşk duygusunu yakalamanız oldukça kolaydır. Bunun için medyum arayışına girmenizi ve yardım almanızı önermekteyiz.

Medyumlar Aşk Büyüsünü Nasıl Yaparlar?

Medyum arayışı içerisinde olan kişiler kimden yardım alması gerektiğini bilmiyor olabilirler. İşinde uzman ve sizi amacınıza ulaştıracak olan medyum hocalar insanların sıkıntılarına çözüm bulabilmek için uğraşırlar. Araştırmalarınızı yaparken daha önce bir medyumdan destek almış kişilerden referans alabilirsiniz. Bunun haricinde medyumların internet sitelerini inceleyerek onların yaptıkları büyüleri, muskaları ve başarı ile sonuçlandırdıkları işleri görebilirsiniz. Aşk büyüsü yapan medyum hocalar öncelikle sizin ne isteğinizi sorarlar. Ondan sonra yapılacaklar sırası ile gerçekleşir.

Aşk büyüsü yapmak için öncelikle bazı malzemelere gereksinim duyulmaktadır. Bu malzemeler büyü yaptırmak istediğiniz kişinin eşyası, saçı ya da resmi olabilir. Uzaktan aşk büyüsü yapmak da oldukça karşılaşılan bir durumdur. Yani büyü yaptırmak istediğiniz kişinin yakınınızda olmasına gerek yoktur. Bunun örneklerini yurt dışında yaşayıp da büyü yaptıranlarda görmekteyiz. Bazı gıdalar üzerinde de aşk büyüsü yapılır. Bu gıdalar büyü yapılacak kişiye yedirilerek onun aşk büyüsü etkisi altında kalması sağlanır. Hangi yolun izleneceği sizin medyuma anlattıklarınızla ortaya çıkacaktır. Büyü yapılacak olan kişinin uzakta mı yakında mı olduğu, etkilerini görmek için hızlı mı yavaş mı hareket edileceği gibi durumlar büyüde etkendir.

Aşk büyüsünde en önemli konu edilen dualardır. Bunlardan bazıları bir kez okunurken bazılarının sayısı da farklıdır. Gıdalar üzerinde okunan dualar kişilere yedirilirken onların özel eşyalarına okunan dualardan sonra onları gömmeniz size söylenebilir. Aşk büyüsü yapan medyum hocalar sayesinde izlenecek olan yol ve yöntem belirlenir. Sizler de sadece büyünün tutmasındaki süreyi beklersiniz.

Medyumların Aşk Büyüsünde Okudukları Dualar Nelerdir?

Duaların büyük önemi olduğundan bahsetmiştik. Günlük hayatımızda kendi kendimize dua ettiğimiz gibi yapılan büyülerde de oldukça fazla dua edilmektedir. Peki, medyumların aşk büyüsünde okudukları dualar nelerdir? Bunlara da bazı örnekler vermek istiyoruz…

Resimle yapılan aşk büyüsünde genellikle şu dua okunmaktadır: Bismillahirrahmanirrahim izeşşemsu kuvviret  Ve izel-eshâru batalet Ve izennucumunkederet. Ve izel-eshâru batalet Ve izelcibalu suyyiret. Ve izel-eshâru batalet Ve izel’i|3aru ‘uttylet Ve izel-eshâru batalet Ve izelvuhuşu huşiret Ve izel-eshâru batalet Ve izelbiharu succiret  Ve izel-eshâru batalet Ve izennufusu zuvvicet Ve izel-eshâru batalet Ve izelmev’udetu suilet  Ve izel-eshâru batalet

4444 kere okunan Salat-ı Tefriciye Duası’nın adını çoğu kişi duymuştur. Bunu kendiniz de okuyabilirsiniz. “Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Aşk Büyüsü Yapan Medyum Hocalara Ulaşım

Aşk büyüsü yapan medyum hocalar konum olarak bulundukları yerler oldukça önemlidir. Bu özel yetenekli kişilere ulaşmak ve onlardan yardım almak da normaldir. Sizler de hayatınızın düzene girmesi, aşık olduğunuz kişiye kavuşmak ya da evliliğinizi kurtarmak için aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Bunun için doğru adreste ve doğru yerdesiniz. İletişim kurmak ve hayatınızı düzene sokmak için hemen harekete geçmelisiniz. Mutlu olmak ve mutlu bir hayat sürmek için sevdiğiniz kişinin de size aşık olması ve size bağlanması oldukça önemlidir. Mutluluk aslında yakınınızdadır…