Yumurta Büyüsü

/ 25 Aralık 2020 / 2.130 / yorumsuz
Yumurta Büyüsü

İnsanlık, keşfettiğinden beri sürekli büyüler yapmaktadırlar. Bu büyülerin pek çok amacı, pek çok işlevi ve pek çok yapanı mevcuttur. Büyüleri yapanlara medyum ya da büyücü denir. Büyüler kara büyü ve ak büyü diye ikiye ayrılırlar. Bir kişi medyum ise genellikle büyü yapmaz ancak yaptığında da ak büyü yapar. Büyücüler ise kara büyü gibi büyüleri de yapmaktadırlar. Bu büyüler ile kişilerin hayatı güzelleştirilmek veya kötüleştirilmek istenir. Kişilerin hayatına olumsuz yönde dokunacak bir kara büyü de yumurta büyüsüdür. Kişilerin hayatını olumsuz etkilemek için yapılmaktadır. Kimi zaman iyilik için de yapılabilir ancak günümüzde sık tercih edilen kara büyülerdendir ve buna pek çok sebep de dahildir. Peki yumurta büyüsü nedir?

Yumurta Büyüsü Nedir?

Yumurta büyüsü, kara büyüler arasında etkisi çok hızlı gösterenlerdendir. Bu nedenle de sürekli tercih edilir. Soğutma büyüsüne benzerdir. Amaçları aynıdır. En çok kullanıldığı nokta ise sevgilileri ayırmaktır. Bazı kişiler sevmediği sevgililere, ayrılmasını istediği sevgililere medyumlar aracılığıyla bu büyüyü yapabilirler. Bu büyünün en çok kullanıldığı noktalardan birisi de insanların psikolojini bozup delirtmektir. Kişiler kin güttüğü insanlara, nefret ettiği insanlara ve sevmediği insanlara bu büyüyü delirtmek amacıyla da yapabilirler. Kişiler belli bir zaman sonra aklını yitirebilir. Yumurta büyüsü basit, masrafsız ancak yapılan kişi için çok tehlikeli bir büyüdür. Bu nedenle bu büyüyü yapacak veya yaptıracak kişiler mutlaka emin olmalıdır.

Kişiler pişman olursa geri dönüş çok zor olacaktır. Ayrıca büyüyü yaptıracaklar kararından emin de olsa, büyü masrafsız ve basit de olsa mutlaka bir medyum ya da büyücü ile beraber yapmalıdırlar. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler için de faydalı olur. Çünkü kara büyüler kimi zaman büyüyü yaptıranlara da kötülükler getirebilir. Ancak medyumlar bu durumlarda daha bilgilidir. Daha savunmalı ve daha etkili olurlar. Ayrıca büyünün de daha sağlıklı yapılmasına vesile olunur. Yumurta büyüsü nedir sorusunun cevabı kimine göre bir ayırma büyüsü, kimine göre birleştirme büyüsü kimine göre de yalnızca aşk için kullanılan büyüdür. Ancak yumurta büyüsü kısaca hem ak hem kara bir büyüdür ve birçok durumda kullanılabilir.

Aşk İçin Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü genellikle aşıkları ayırmak için kullanılır. Ancak aşıkları birleştirmek için de kullanılır. Gönül işlerinde sıkça kullanıldığı için iyi amaçlara da yönlendirilmiştir. Hemen hemen her kara büyü gibi bu kara büyünün de beyaz tarafları mevcuttur. Bu büyü ile arası bozulmuş sevgililer, nişanlılar, evliler aralarını düzeltebilir. Yani yumurta büyüsü aşk için kullanıldığına her arası bozuk, kavgalı aşığın arasını da düzeltebilir ve böylece beyaz büyü kullanılmış olur. Aşk için kullanıldığında illa arası bozuk kişilerin arasını da düzeltmez. Bazı kişileri kendisine de bağlayabilir ve gönlünü ısıtabilir.

Kara büyüde soğutma büyüsüne benzerdir ancak yumurta büyüsünün beyaz tarafı ise bağlama büyüsüne benzerdir. Amaçları da aynıdır. Bu ise büyüyü tamamen karanlıktan alıp bir kısmını aydınlık bırakır. Yani kısaca yumurta büyüsü aşk için beyaz büyü olarak da kullanılabilir. Peki böylesine fazla kullanımı olan yumurta büyüsü nasıl yapılır?

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü yapımı basittir ancak sonuç olarak bir kara büyü olduğundan mutlaka dikkatli olunmalıdır. Çünkü kara büyülerde en ufak bir hatada sıkıntı oluşabilir. Gerekli ortam sağlansa da tüm sihirli sözcükler bilinse hatta ritüeller sıfır hatayla da yapılsa gözden kaçan hatalar cinlerin kişilere olumsuz dönmesine sebep olabilir. Yumurta büyüsü cinler aracılığıyla yapılır. Ancak bir hatada ise cinler kötü yollar ile sizlere erişebilir. Sizleri korkutabilir, rüyalarınıza girebilir, hatta akıl sağlığınızı bozmaya çalışırlar. Cinler yüksek güç kullandıklarında kişilerin akıl sağlığını etkileyebilirler. Bu bilinen bir gerçektir. Bu nedenle büyü en çok da kötü amaçla yapılacaksa bir medyum ya da büyücü ile konuşulmalıdır. Çünkü onlar Allah’ın yüzü suyu hürmetine iyilik yaparlar. Kötü yaptıkları büyüleri ise mesleği gerekleri yaparlar. Bu nedenle cinlerden korunmayı daha iyi bilirler ve alışıklardır.

Bu nedenle yumurta büyüsünün medyumlar ile yapılması önerilir. Ancak siz kendinize güveniyorsanız ve hata yapmayacağınızı düşünüyorsanız da yumurta büyüsünü yapabilirsiniz. Masrafsız olan bu büyünün temel ürünü isminden de anlaşılacağı gibi yumurtadır. Yapılışında kullanılan ürün ismine de adını vermiştir.

Yumurta büyüsünün yapılışı için ilk adım olarak yumurtanın beyazının ve sarısının ayrılması gerekir. Bu işlemde yumurtanın sarısı kadını beyazı ise erkeği temsil eder. Yapılacak ritüeller buna göre ayarlanır. Daha sonra ise yumurtanın sarısı güneş gören bir yerde saklanmalıdır. Yumurtanın beyazı ise mutlaka güneş görmeyecek zifir bir yerde saklanmalıdır. Tek bir güneş ışığı dahi yumurtanın beyazına gitmemelidir. Buna göre bir ortam da hazırlanabilir. Yumurta büyüsü nasıl yapılır sorusunun temelinde bu yatmaktadır. Büyünün bu şekilde yapılmasının ise çeşitli sebepleri vardır.

Yumurta büyüsünün temelinin bu ritüel ile oluşmasının sebebi çok eski bir inanıştan kalmaktadır. Bu inanışta gece ile gündüzün asla birleşmeyeceği düşünülüp yumurtaların bu şekilde saklanması uygun görülmüştür. Bu işlem böylece işe de yaramıştır. Bu büyü çeşitli ritüeller ile yapılan kişi belirlendikten sonra çabucak etki göstermektedir ve eşleri gece ve gündüz gibi bir daha tekrar birleşmemeye yöneltir. Büyü özellikle Suriye’de çok yaygındır.

Yumurta Büyüsünün Yapılışı Hakkında Detaylar

Yumurta büyüsü yalnızca yumurtanın sarısını güneş gören bir yere koyup beyazını karanlık bir yere koymakla bitmez. Büyünün tamamlanması için çeşitli tılsımlar okunmalıdır. Aksi takdirde bu işlem tam istenilen gibi gerçekleşmeyecektir. Büyü yapılan kişiler sadece kavgalar etmekle yetinecektir ancak bu sorunlar da çözülebilip ilişki devam edecektir. Bu nedenle tılsımlar kesinlikle unutulmamalıdır. Büyü yalnızca çeşitli tılsımlar okunursa tamamen gerçekleştir. Ancak bu tılsımlı sözler kesinlikle tek başınayken okunmamalıdır. Bu işler uzman bir medyuma bırakılmalıdır. Çünkü yumurta büyüsü hakkındaki doğru tılsım internetten veya başka yerlerden araştırılarak bulunamaz. Bulunması da imkansıza yakındır. Bu nedenle doğru tılsımı okuması ve büyüyü etkili kılması için bir medyum ile konuşulmalıdır. Medyumlar tecrübeleriyle bu büyüyü gerçekleştirebileceklerdir.

Yumurta büyüsü basittir. Masrafsızdır. Eksik bilgili kişiler, sahte medyumlar ya da daha pek çok tanıdığınız ‘’ben yaparım yumurta büyüsünü senin için ne var ki bunda’’ gibi sözler söyleyebilirler. Ancak onlara itibar etmemelisiniz. Çünkü yapılışı kolay, ince detayları ve tılsımları gibi diğer ritüelleri zordur. Özen, tecrübe, bilgi, korkusuzluk ve emek ister. En nihayetinde işin ucunda iki kişiyi ayırmak söz konusudur. Çünkü yumurta büyüleri beyaz büyü olarak neredeyse hiç kullanılmaz. Bu nedenle siz de bir medyum ile görüşmelisiniz. Eğer bir medyumsanız da bu yeteneğinizi bilmeden büyüye girişmemelisiniz.

Yumurta Büyüsü Ayırma Amacıyla Kullanılırken

Yumurta büyüsü ayırma amacı için kullanıldığı zaman her büyüdeki gibi dilekler dilenir. Zor bir mesai ister. Belirli sayıdaki cinlere çağrıda bulunulmalı ve yardım istenilmelidir. Bu durumda ise yapılacak farklı işlemler bulunur. Yumurta büyüsü kişileri ayırma amacıyla yapılıyorsa yumurtanın sağ elle kağıdın üzerine kırılıp sağ elin işaret parmağı ile kağıda yayılması gerekir. Daha sonra ise büyülü kadim lisanında bazı kelimeler doğru şekilde telaffuz edilmeli ve 24 saat gibi bir süre kadar bekletilmelidir. Daha sonra kağıt içeri doğru katlanıp yatak odasına minimum 1 metre yukarıda bir noktaya koyulmalıdır.

Ayırma için yapılan bu yumurta büyüsünde yumurta size belirtilmiş bir zamandan sonra yatağınıza yakın bir yerde saklanmalıdır. Bu saklanmanın da çeşitli tarifleri bulunmaktadır. Bu tarifler iyice araştırılmalı ve işaret parmağı ile kağıda dağıtılıp bekletilen yumurta tarifine uygun şekilde dışarıda, eve ne uzak ne de yakın bir noktaya gömülmelidir.

Bunlar ile işlem sona ermez. Mutlaka çeşitli tılsımlar okunmalı ve dilekler işlenmelidir. Büyü iki kişiyi ayırmak için kullanılacağından buna uygun istekler iletilmelidir. Böylece büyü hatasız bir şekilde tamamlanır. Ancak yine de ufak bir hatanın gözden kaçmaması için bu işlem her büyüdeki gibi medyum aracılığıyla yapılmalıdır.

Yumurta Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Her medyum, işinde profesyonelce hareket etmek ister. Yaptığı işlemleri özenle yapar. Bunun sebebi ise kişilerin büyüyü fark etmemesini istemektir. Eğer bir medyumun yaptığı büyü fark edilirse medyum kendisini başarısız bulabilir. Bunun için büyüleri fark etmek zordur ve büyücüler de fark edilmemesi için uğraş gösterir. Büyülerin yapıldığı kişilerin büyüyü fark etmesi bir hayli zordur. Bu nedenle ikinci bir göze ihtiyaç vardır. Yani büyülerde her şey sizlere normal gibi görünebilir. Sıradan tartışmalar ve ayrılık gibi gelebilir. Ancak dışarıdan bir göz bunu anlayabilir. Sizlere uyarılarda bulunabilir. Büyü yapılan kişiler başlarda alakasız olduğunu söylerler. Bu durumda da yine ikincil bir göz yardımcı olmalı ve ikna etmelidir. Bu ikinci göz büyü yapılan kişilere ne kadar yakın olursa o kadar iyidir. Çünkü kişinin hal ve tavırlarının değiştiğini gözler. Bu ikinci göz ise aile bireyleri veya yakın arkadaş olursa büyü kolaylıkla anlaşılabilir.

Yumurta büyüsü birinci gözden de anlaşılabilir. Zor da olsa bu belirtileri bilen bir kişi hatırlarsa anlayabilir. Yumurta büyüsü yapılan kişide gece uyuyamama, gündüzleri yataktan çıkamama, deride anlamsız bir solgunluk, gözlerde sönük ve manasız bir bakış, sert tavırlar, soğuk cevaplar, alakasız aşırı heyecanlanmalar ve tıbbi bir durum olmadan huzursuz tavırlardır. Bu belirtilere sahip kişiler bir büyünün etkisinde olabilir. Bu durumda ise farklı bir medyuma, güvenilir bir medyuma danışılmalıdır.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur

Yumurta büyüsünün yapıldığını anladığınız bir insandan bu büyünün etkisini kaldırmak istiyorsanız veya kişiler fark ettiyse ve bozmak istiyorsa mutlaka bir medyum ile görüşmelidir. Çünkü genelde büyüleri bozmak yapmaktan daha zordur. Fakat gerçek medyumlar, güvenilir medyumlar, kimlikleri bilinen, işlerinde tecrübeli, popüler, daha önceki seanslarından görüntüler elde edebilen, hakkında iyi yorumlar alan medyumlar büyüleri güvenli bir şekilde çözerler. Büyü yaptırılırken gidilen medyum gibi bozulacakken gidilen medyum da iyice araştırılmalı ve güvenilir medyum koşullarına sahip olmalıdır. Güvenilir medyum koşulları ise çeşitli araştırmalar ile bulunabilir.

Medyumlar büyü etkisi altında olan kişilere çoğunlukla bunu hissettirmezler. Kişiler genellikle etraftan gelen uyarılar ile bunu anlar. Sonrasında ise kişi de şüphelenip büyüyü bozdurmak ister. Büyüyü bozmak için de çeşitli hocalar büyü etkisi altındaki kişilere de sorumluluklar verip ritüelleri ile büyüyü bozar. Bunun için de kişinin özen göstermesi gerekir. Büyü bozma aşamasında her kurala uyulmalıdır.

Büyüleri bozan ve iyilik için uğraşan medyumlar gerçek medyumdur. Medyumlukta büyücü kavramının çıkmasının sebebi ise kendisini medyum diye adlandırıp büyü yapanlardır. Ancak medyum ya da büyücü kavramları birleşik gibi görünse de büyüyü bozanlar hiçbir zaman büyücü değildir. Medyumdur. Yumurta büyüsü de gerçek medyumlar aracılığıyla anlaşılıp, düzenli seanslar sayesinde bozulabilir.

seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |