Pazartesi, Ekim 26, 2020
Ana Sayfa Medyum Yıldızname Nedir

Yıldızname Nedir

Yıldızname Nedir

Hayat boyu insanların karşısına nelerin çıkacağı ve ne gibi durumların yaşanacağı bilinmez. Bu durum çok güzel başarılar da olabilir yaşanabilecek olası hastalıklar da dile getirilebilir. Aşk, mutluluk para ve kariyer gibi daha pek çok konudan bahsetmek elbette mümkün. İşte tüm bu konular hakkında bilgi alabilmek için günümüzde deneyimli hocalar tarafından yıldızname bakımı yapılmaktadır.

Yıldızname Nedir?

Pek çok insan hayatı hakkında bilgiler alabilme noktasında yıldızname nedir sorusunu merak ediyor. Yıldızname kadim tarihe dayanan, ebced hesabı denen matematiksel bilgi üzerinden ele alınarak manevi enerji kullanmak suretiyle, kişinin geleceği hakkında kesin bilgiler sağlayan mistik bir yöntemdir. Çok önemli alimler tarafından hazırlanmış olan ebced hesabı, kişinin yıldızname haritasını ve buna bağlı olarak karakteristik özelliklerini taşıyan burcu ortaya çıkarır.

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Geçmiş ve gelecek hakkında kesin bilgiler sağlayan yıldızname nasıl bakılır sorusu, son zamanlarda pek çok insanın merak ettiği konulardan biridir. Gelecek hayatı konusunda önlem almak isteyen buna göre hayatını şekillendirmeyi arzu eden pek çok kişi, konusunda tecrübe sahibi ve doğuştan yetenekli hocalardan destek almaya çalışmaktadır. Bu destek yıldızname bakımı ile beraber gerçekleşir.

– Kişinin yıldızını ve gerçek burcunu bulmak için öncelikle Ebced hesabı kullanılır,

– Daha sonra kişinin doğum tarihi, saati ve ismi ile beraber burcu üzerinden işlem gerçekleştirilir,

– Her yıldız aynı zamanda bir burca tekabül ettiği için yıldızname haritası çıkarılır,

– İlgili kişinin talihi, yaşanabilecek hastalıklar ve pek çok unsur ortaya çıkarılır,

Yıldızname İçin Ebced Hesabı Nedir?

Kişinin hayatında meydana gelebilecek tüm durumları kesin olarak ortaya çıkarabilmek için yıldızname bakılır. Bunu sağlamak adına ise mutlaka kişinin karakterini yansıtan gerçek burcu ortaya çıkarılmalıdır. Böylece yıldızı da anlaşılır. Bunu gerçekleştirmek için ise ebced hesabı üzerinden işlem gerçekleştirilir. Tablo üzerinde her harf bir rakama tekabül etmektedir. Kişinin ismi ve annesinin isminin toplam rakamları 12’ye bölünmek suretiyle, gerçek burç ortaya çıkarılır. Zira 1’den 12’ye kadar rakamlanmış olan burçlar üzerinden ortaya çıkan sayı karşılık bulur.

Kimler Yıldızname Baktırabilir?

Geleceği hakkında kesin ve net bilgiler öğrenmeyi arzu eden her birey yıldızname baktırabilir. Burada önemli olan kişinin doğum tarihini bilmesi ile beraber, burcunun kendi özelliklerini en iyi şekilde yansıtmasıdır. En önemlisi konusunda tecrübe sahibi olan, gizli ilimleri hakim ve doğuştan yetenekli hocalar tarafından yardım alınmasıdır. Böylece kimler yıldızname baktırabilir sorusuna karşılık olarak; geleceğini şekillendirmek için önlem almayı düşünen herkesin bu işlemi yaptırabileceğini dile getirmek mümkün.

Yıldızname Tarihi

Yıldızname çok eski çağlara kadar uzanan ve gerçek alimler tarafından ortaya çıkarılmış gizli bir ilimdir. Bu ilmin kesin tarihi bilinmemekle birlikte, özellikle Osmanlı döneminde çok yaygın olduğunu söylemek mümkün. Kökeni çok eskilere dayanmak ile beraber, en parlak dönemini Osmanlı zamanında yaşamıştır. Diğer taraftan İslam felsefesinde de canlılık gösteren yıldızname tarihi, insanlık için çok önemli bir yer tutar. Günümüzde değeri hala önemli olan en büyük ilimler arasında yer alır. Burada önemli olan gerçek yıldızname bakıcısını bulmak ve doğru yöntem üzerinden destek almaktır.

Yıldızname ile Nelere Bakılabilir?

İnsanların geleceği hakkında yıldızname pek çok olacak durumu gösterebilmektedir.

– Yaşanabilecek olası hastalıklar,

– Kısmetinde olan insanlar,

– Hangi alanlarda başarılı olabileceği,

– Kişinin talihi,

– Dost görünen düşmanlar,

– Kişinin üzerinde büyü olup olmadığı,

– Sevgilisi ya da eş ve dostları ile uyumlu olup olmadığı,

Bu gibi daha gelecek hakkında pek çok farklı bilgi yıldızname haritası üzerinden, konusunda tecrübeli ve deneyimli yıldızname bakan hocalar tarafından kişiye aktarılmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar?

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar? Evden uzaklaşan eşler ve aralarına soğukluk giren çiftler gibi pek çok amaç doğrultusunda gerçekleştirilen bağlama büyüsü,...

Aşk Büyüsü Yaptıranlar?

Aşk Büyüsü Yaptıranlar? Sevdiğine kavuşmak isteyenler ya da platonik aşkına karşılık bulmayı arzu edenlerin başvurduğu en güçlü yöntemler arasında...

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname Nasıl Bakılır? Burçlar insanın kişilik özellikleri ile beraber aynı zamanda yakın geleceği hakkında ciddi tahminlerde bulunur. Yüzyıllar öncesine...

Yıldızname Bakan Hocalar?

Yıldızname Bakan Hocalar? Doğumdan itibaren ölüme kadar geçmiş ve gelecek hakkında pek çok bilgiyi öğrenmeye çalışan insanlar, yıldızname bakan...

Recent Comments

Ferdi Şahin on Medyum Hocalar