Pazar, Ekim 25, 2020
Ana Sayfa Gizli İlimler Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Burçlar insanın kişilik özellikleri ile beraber aynı zamanda yakın geleceği hakkında ciddi tahminlerde bulunur. Yüzyıllar öncesine dayanan burçlar günümüze kadar pek çok deneyimli ve bilgi birikimi olan üstatlar tarafından yorumlanmıştır. Bu deneyim ve bilgi birikimi üzerinden günümüz şekline ulaşmış olan burçlar, büyük bir oranda insanların hayatlarında önemli tahminlerde bulunmaktadır. Bu doğrultuda yıldızname çok daha önemli bir noktaya ulaşır.

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname kişinin gerçek burcunu anlayabilmesi için en önemli yöntemlerden biridir. Kadim kitaplarda yer alan ve mistik tarihe sahip olan yıldızname, insanların geleceği hakkında doğru yorum yapabilmek için burçları ortaya çıkarır. O yüzden pek çok insan yıldızname nasıl bakılır merak ediyor. Kişinin yıldızını bulabilmek için bu konuda Ebced hesap edilen bir yöntem uygulanmaktadır. Zira her yıldız aynı zamanda bir burca tekabül etmektedir. Böylece pek çok farklı konu hakkında kişinin geleceği için doğru tahminler ele alınır.

Yıldızname ile Kişinin Yıldızını Bulmak

Burç üzerinden doğru ve gerçekçi tahminler yapabilmek için öncelikle kişinin yıldızını bulmak gerekmektedir. Bu konuda çok eski tarihlerde gizli ilme sahip alimler tarafından hazırlanmış ebced hesabına bakılır. Bu hesap matematiksel veriler üzerinden hesaplanmak suretiyle farklı rakamların harflere karşılık gelmiş olması üzerinden ele alınır. Her harf belli bir rakama tekabül etmektedir. Böylece ebced hesabı kullanılmak suretiyle kişinin yıldız ile beraber burcu bulunarak buna göre gelecek adına tahminler gerçekleştirilir.

Yıldızname İçin Ebced Hesabı Nasıl Yapılır?

Yıldızname konusunda en çok merak edilen ebced hesabı nasıl yapılır sorusudur. Bu konuda özel oluşturulmuş ebced hesabı kullanılır.

– Her harfe karşı gelen rakamlar üzerinden işlem gerçekleştirilir,

– Bu işlem kişinin ve annesinin isminde bulunan harflerden gelen rakamların toplanması üzerinden ele alınır,

– Bu rakamların toplanması ile 12’ye bölünmesi üzerinden ortaya bir rakam çıkar,

– Rakam 1’den 12’ye kadar sırasıyla yazılmış burçlardan herhangi birine tekabül eder,

– Baki kaç kalırsa o numaralı burca bakılır,

Yıldızname Neden Bakılır?

Yıldızname ebced hesabı ile ortaya çıkarılan gerçek burç üzerinde insanların yıldızına bakmak anlamına gelir. Yıldız ile beraber gerçek burç ortaya çıkarmak suretiyle kişinin geleceği hakkında bazı tahminler yürütülür.

– Kişinin talihi,

– Yaşayabileceği hastalıklar,

– Evlenecek olan kişinin baş harfi ya da ismi,

– İş hayatının nasıl seyir alabileceği,

– Yakın zamanda kişiyi nelerin beklediği,

Bu gibi pek çok farklı gelecek gerçekçi tahminler konusunda tecrübe sahibi ve gizli ilimleri hakim üstatlar tarafından ele alınır.

Yıldızname Nedir?

Kişinin doğum tarihi, saati ve ismi gibi etmenler ele alınmak suretiyle, doğumdan ölüme kadar yaşanabilecek olaylar belirtilir. Yıldızname asla bir fal ile karıştırılmamalıdır. Zira falan çok daha kesin ve net bilgiler ortaya çıkarır. Ayrıca gerçekten yıldızname bakabilmek için, bu konuda belli bir emek ve çaba sarf etmek gerekir. Gerekli bilgi ve birikimi ve deneyim elde edildikten sonra ancak gerçekçi şekilde yıldızname bakılabilir. Fal gibi eğlence amaçlı yapılan yöntemlerin dışında yıldızname nedir sorusuna hitaben; kişinin gelecek yaşamdaki yaşayacaklarını dair gerçekçi tahminler olduğunu dile getirmek mümkün.

Yıldızname Neleri Ortaya Çıkarır?

Doğumdan itibaren ölüme kadar kişinin yaşayabileceği pek çok farklı olaylar yıldızname ile beraber ortaya çıkarılabilir. Kişi adına önemli olan ve olacak pek çok farklı olay yıldızname ile anlaşılabilir. Aynı zamanda hayati değer taşıyan tahminler ciddi şekilde ele alınarak dile getirilir. Yıldızname sadece tahminde bulunmaz, aynı zamanda konu edilen durumlar için çözüm üretmeye çalışır. O yüzden yıldızname neleri ortaya çıkarır sorusuna bu şekilde cevap vermek mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar?

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar? Evden uzaklaşan eşler ve aralarına soğukluk giren çiftler gibi pek çok amaç doğrultusunda gerçekleştirilen bağlama büyüsü,...

Aşk Büyüsü Yaptıranlar?

Aşk Büyüsü Yaptıranlar? Sevdiğine kavuşmak isteyenler ya da platonik aşkına karşılık bulmayı arzu edenlerin başvurduğu en güçlü yöntemler arasında...

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname Nasıl Bakılır? Burçlar insanın kişilik özellikleri ile beraber aynı zamanda yakın geleceği hakkında ciddi tahminlerde bulunur. Yüzyıllar öncesine...

Yıldızname Bakan Hocalar?

Yıldızname Bakan Hocalar? Doğumdan itibaren ölüme kadar geçmiş ve gelecek hakkında pek çok bilgiyi öğrenmeye çalışan insanlar, yıldızname bakan...

Recent Comments

Ferdi Şahin on Medyum Hocalar