Uzaklaştırma Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalısınız?

/ 12 Aralık 2021 / 589 / yorumsuz
Uzaklaştırma Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalısınız?

Uzaklaştırma Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalısınız?

Uzaklaştırma büyüsünü kimler için yaptırmalısınız? Konusunu sizler için ele aldık. Pek çok kişi birinin haksız yere davranışlarından bunalmış ve ondan uzaklaşmak istiyor olabilir. İşte böyle bir durumda da insanlar uzaklaştırma büyüsü hakkında bilgiler araştırmaya başlamaktadır. Büyülerden verim almak ve büyülerin en kısa sürede etki etmesini isteyen kişiler, alanında uzman gerçek medyum hocalara gitmeli ve diledikleri büyüyü onlara yaptırmalıdır. Aynı şey uzaklaştırma büyüsü için de geçerlidir. Etkili bir şekilde yapılan uzaklaştırma büyüsü, bazı insanların hayatlarında sorunların çıkmasına sebep olurken, çoğu zaman da sorunların ortadan kalkmasına sebep olmaktadır. Aşağıda uzaklaştırma büyüsünün hangi amaçlar ile yapıldığı hakkında bilgiler paylaşılmıştır.

 • Uzaklaştırma büyüsünü insanlar pek çok farklı amaç için yaptırmaktadır.
 • İnsanlar bu büyü ile sevdikleri kişilerin etrafındaki kişileri uzaklaştırabilirler.
 • Uzaklaştırma büyüleri kesinlikle ciddiye alınması gereken büyüler arasında yer almaktadır.
 • Ayrıca bu büyülerin yapımında medyum hocaların talimatları da oldukça önemlidir.
 • Aynı zamanda uzaklaştırma büyüleri ile sevdiklerinizi ve ailenizi düşmanlardan koruma imkanınız vardır.

İnsanlar, bazen zorunlu ya da zorunlu olmayan sebeplerden dolayı bazı kişileri hayatlarından uzak tutmak isteyebilirler. Genel anlamda bakıldığında uzaklaştırma büyüsü kara büyüler sınıfında yer alan bir büyüdür. Kara büyü türleri içgüdüsel ya da korkutularak yapılan etkili büyü çeşitleridir.

Eşi Uzaklaştırma Büyüsü

Bu yazımızda uzaklaştırma büyüsünü kimler için yaptırmalısınız? Konusunu merak edenler için açıklamalarda bulunacağınız. İnsanlar yukarıda da bahsettiğimiz gibi bazı kişileri hayatlarından uzak tutmak isteyebilirler. Ne yazık ki, bu kişiler arasında çoğu zaman kişilerin kendi eşleri de bulunmaktadır. Öyleyse eşi uzaklaştırma büyüsü hakkında bu konuyu merak edip araştıranlar için bilgi verelim. Yapılan büyüler arasında en çok dikkat çekenlerden bir tanesi de eşini uzaklaştırma büyüsünün olduğu gözlemlenmektedir. Eşine uzaklaştırma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin boşanma sürecinde olduğu görülmektedir. Ancak karşı taraf eğer boşanma durumunu kabul etmiyorsa ve uzaklaşmak istemiyorsa, böyle durumlarda büyü seçenekleri insanlara son derece yardımcı olacaktır. Eşini kendinden uzaklaştırmak isteyen kişiler ve bu konuda büyüye başvurmayı düşünen kişilerin yapması gereken şey, daha önceden uzaklaştırma büyüsü konusunda gerçekten tecrübe kazanmış medyum hocalar bulmaları gerekir.

Evliliklerde çoğu zaman eşler birbiri ile anlaşamazlar ve çoğu zamanda aralarında çok sık olarak tartışmalar meydana gelmektedir. Bu sebepten dolayı da iki taraftan biri eşinden uzaklaşmak isteyebilir. Bu durumda boşanma gibi süreçlere girilmesine sebep olmaktadır. Ancak bazen eşlerden biri bu gibi durumlara yanaşmak istemez. Bunun sonucunda da istenmeyen sorunlar meydana gelmektedir. Ancak uzaklaştırma büyülerinin bu konuda kurtarıcı etkileri olduğunu bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalan insanların bilmesi gerekir.

Aileden Uzaklaştırma Büyüsü

Uzaklaştırma büyüsünü kimler için yaptırmalısınız? Sorusunu ele almışken bir de aileden uzaklaştırma büyüsü hakkında açıklamalar da bulunalım. Aile hayatında meydana gelen bazı sorunlar, çoğu zaman istenmese de kötü sonuçlara sebep olabilmektedir. Bu sorunlar bazen psikolojik şiddet olabildiği gibi fiziksel şiddet de olabilir ki, çoğu zaman psikolojik şiddet fiziksel şiddete dönüşebilir. Aile içi şiddetin ortaya çıktığı durumlarda ise şiddete uygulayan kişinin, artık aileden uzakta bir yerde kalması ve gerekirse uzakta yaşaması gerekir. İnsanlar bu gibi durumlarda mahkemeye başvurmaktadır. Ancak ne yazık ki, hukuki süreçler çoğu zaman uzamaktadır. Bundan dolayı da insanlar büyülere başvurmaktadır. Bunun için en doğru yol bir medyum hocaya başvurmak olacaktır. Onlardan aldıkları yardımlar doğrultusunda da aileden uzaklaştırma büyüsü ile ilgili kişiler çalışmalar yapabileceklerdir.

Evden Uzaklaştırma Büyüsü

Uzaklaştırma büyüsünü kimler için yaptırmalısınız? Sorusu özellikle son zamanlarda çok sık merak edilip araştırılmaya başlanmıştır. İnsanları eşleri ile yaşadığı problemler sonucunda aile içi sorunlar meydana gelmektedir. Böyle durumların artması ve bunun yanı sıra da insanların çaresiz kalması beraberinde bu tarz soruların araştırılmasına sebep olmuştur. Bu gibi soruların arasında da evden uzaklaştırma büyüsü de merak edilen sorular arasında kendine yer edinmiştir.

Aslında büyülerin etki etme alanları çok değişkendir. Buna bir örnek verecek olursak eğer; evden uzaklaştırma büyüsü, genellikle evli çiftler için geçerli bir büyüdür. Anlaşmazlıklar, tartışmalar ya da şiddet olaylarından dolayı eşinden boşanmak isteyen kişiler, eğer bunu başaramazlarsa, bunun için evden uzaklaştırma büyüsü etkili olacaktır. Evde yaşanan bazı sorunlar bazen eşlerden birinin evi terk etmesini gerektiren bir durumdur. Ancak bazen eşlerden biri evi terk etmeye yanaşmaz ve sorunlar git gide büyür. Böyle bir durumda uzman medyum hocalardan alınan destekler kişiyi oldukça rahatlatacaktır.

Evden Uzaklaştırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü yapımının önemli olduğu kadar büyü bozulması da çok önemlidir. Bunlardan başka uzaklaştırma büyüsünü kimler için yaptırmalısınız? Bütün bunların yanı sıra kendilerine büyü yapıldığını düşünen kişiler, evden uzaklaştırma büyüsü nasıl bozulur? Sorusunun yanıtını araştırmaktadırlar. Yapılan büyüler genellikle tecrübe sahibi medyum hocalar tarafından bozulmaktadır. Ancak büyü çeşidine göre büyülerin bozulması sırasında birtakım uygulamalar devreye girmektedir. Ve bu uygulamalar insanların hayatlarını etkileyebilirler. Bu tarz büyüleri bozdurmak isteyen kişiler, iyi ve güvenilir medyum hocalar ile çalışmaları gerekir. Bu konuda medyum hocalar bu kişilere yardımcı olacaklardır.

Evden uzaklaştırma büyüsü yapılan kişiler, büyünün etkisi altına girmeden önce evlerinden ayrılmak istemeyebilirler. Ancak uzaklaştırma büyüsünün etkisi altına girdikten sonra büyü yapılan kişiler, mecburen evlerinden uzaklaşmak durumunda kalırlar. Böyle bir durumda da çare, büyüyü bozdurmaktadır. Ama büyülerin bozulması için insanların gerçek ve alanında uzman medyum hocalar ile çalışmaları gerekir.

Uzaklaştırma Büyüsü Belirtileri

Uzaklaştırma büyüsünü kimler için yaptırmalısınız? Konulu yazımızda bir de uzaklaştırma büyüsü belirtileri nelerdir? Onlar hakkında bilgi verelim. Uzaklaştırma büyüsü yapılan ve onun etkisi altına giren kişi, büyüyü yaptıran kişi ile yakın temasta bulunmak istememektedir. Bu büyü türü genellikle eşler arasında yapılan bir büyüdür. Eşinden ayrılmak isteyen ama bir türlü onu ayrılmaya ikna edemeyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra bu büyü, sevgililer ya da nişanlılar arasında da tercih edilmektedir. Aşağıda uzaklaştırma büyüsü altına giren kişilerde gözlenen belirtilerden bahsedilmiştir.

 • Uzaklaştırma büyüsü etkisi altına giren kişi genellikle yalnız kalmak ister. Hayatına kimseyi almayı düşünmez. Bu kişiler, yalnız zaman geçirmenin daha güzel olduğunu düşünmektedir ve kendilerini dış ortamlardan izole ederler. Sosyal aktivitelerini azaltmaya başlamaktadırlar.
 • Bu büyü, insanlar arasındaki ilişkileri bozmaktadır. Bu büyü sonucunda çiftler birbirinden soğumakta ve aralarına bir huzursuzluk girmektedir.
 • Ayrıca bu kişiler arasında cinsel olarak isteksizlik başlamaktadır.
 • Uzaklaştırma büyüsü eğer evli çiftlere yapılmışsa bu kişiler boşanmak, eğer sevgililerse de ayrılmak isterler. Bu insanlar birbirilerinden ayrılınca daha mutlu olacaklarını düşünürler.

Uzaklaştırma büyüsü genellikle 3. Kişiler tarafından da talep edilmektedir. Yani bu kişiler evli çiftlerin arasını bozmak istedikleri için bunu uzaklaştırma büyüsü ile yapabilirler.

Düşmanı Uzaklaştırma Büyüsü

Uzaklaştırma Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalısınız?
Uzaklaştırma Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalısınız?

Düşmanı uzaklaştırma büyüsü de çok şık araştırılan büyüler arasında bulunmaktadır. Ve bu büyü sanıldığından çok daha güçlü bir büyüdür. Eğer doğru ellerde ve güvenilir medyum hocalar tarafından yapılırsa uzaklaştırma büyüsü en etkili sonuçları verecektir. Genel olarak bakıldığında neredeyse her insanın bir düşmanı vardır. Bu düşmanlığın çok büyük kısmı da sadece insanların birbirini çekememesi ve hasettir. Ancak çok az bir miktarda bile olsa bazı insanlar bir insanın canına kastedecek kadar nefretle doludur. Medyum hocalar bu sebepten dolayı da pek çok insanın kendilerine başvurarak insanların özellikle düşmanı uzaklaştırma büyüsü yaptırmak istediklerini belirtmektedir.

Uzaklaştırma büyüsü kara büyüler grubunda yer almaktadır.  Bu büyü normal yollar ile yapılabildiği gibi, kara büyülerde uygulanan yöntemler ile de yapılabilmektedir. Ayrıca bazı kötü cinlerin de insanlara düşmanlık yapabileceği medyum hocalar tarafından bildirilmiştir. Öyle ki bu cinler, insanların hayatlarını mahvetmek için her yolu deneyebilirler. İnsanların akıl sağlıkları ile oynayabildikleri gibi bazen de maddi ve manevi olarak insanları yıpratabilmektedirler. Bu gibi durumlarda da yine kişilere düşmanı uzaklaştırma büyüsü uygulanmaktadır. Bu büyünün etkisi o kadar çok kuvvetlidir ki, bazı durumlarda düşman, haset ettiği kişinin karşısında biçare kalabilir.

Düşmanı uzaklaştırma büyüsü yaptıran kişiler, bu büyünün sayesinde pek çok sıkıntının üstesinden gelmektedir. Bu büyüden özellikle de faydalanan insanlar, yıllar boyunca görünmez varlıkların sıkıntısına maruz kalan kişilerdir. Ayrıca daha önceden insanları rahatsız eden ve kabalık yapan düşmanlar, büyüden sonra bu hareketlerinden vazgeçmekte ve kendi hayatlarında kabuslar başlamaktadırlar. Bu büyüden insanlar vazgeçtiklerinde ve büyüyü bozdurduklarında düşmanlar anca o zaman rahata kavuşurlar.

Uzaklaştırma Büyüsünden Nasıl Korunmak Gerekir?

 • Kendilerine uzaklaştırma büyüsü yapılmasından korkan kişiler, uzaklaştırma büyüsünden nasıl korunmak gerekir? Sorusu için arama yapmaktadırlar. Bu büyü çeşidinde de her büyü türünde olduğu gibi Allah’a sığınmak ve büyüden koruyan dualar okunmalıdır. Ancak büyülerden sadece inançlı insanlar korunabilir. Bu kişilerin de samimi bir şekilde aşağıda verilen duaları okumaları gerekir. Bu dualar insani uzaklaştırma büyüsünden korumaktadır.
 • Ya Allahür- rakib- ül- hafız- ür-rahim. Ya Allah-ul- hayy-ül-halim-ül’azim- ür-rauf-ül-kerim. Ya Allah- ul- hayy- ül- kayyüm- ül- kaimü ala külli nefsin bima kesebethul beyni ve beyne adüvvi! Euzü bi- kelimatillahittammati min şerri külli şeytanın ve ham matin ve min şerri külli aynin lam metin.
 • Estağfirullah min külli ma kerihallahül azim ellezi la ilahe illa hüvel- hayyel kayyum ve etubü ileyh.
 • Bismillahirrrahmanirrahim Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum. La te’ huzühu sinetün ve la nevm. Lehü ma fis- semavati ve ma fil erd. Mennellezi yeşfeu indehu illa biiznihi. Ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühıtune bişey’in min ilmihı illa bima şae vesia kürsiyyühüssemavati vel erd. Vela yeudühü hıfzuhuma ve hüvel aliyyül azim.

Bu duaları ve sureyi her akşam yatmadan önce 3 kez okuyanlar uzaklaştırma büyüsünün kendilerini etki altına almasında koruyabilirler. Ancak bu dualar ve sure sürekli olarak okunmalıdır. Eğer büyü yapıldıktan sonra okunursa, kişi hiçbir fayda görmeyecektir. Uzaklaştırma büyüsünden şüphelenen kişiler, muhakkak bir medyum hocaya gitmelidirler. Üzerlerinde büyü olup olmadığını onlara söyleyecek tek kişi medyum hocalardır. Eğer büyüden şüphelenirlerse birtakım uygulamalar ile büyüyü tespit edebilirler. Ardından da uzaklaştırma büyüsünü bozma işlemini yapacaklardır.

Uzaklaştırma Büyüsü Zararlı mıdır?

Bu yazımızda sizlere uzaklaştırma büyüsünü kimler için yaptırmalısınız? Sorusundan bahsettik. Ama önemli bir soru daha vardır ki, onun da araştırılması gerekir; uzaklaştırma büyüsü zararlı mıdır? Her büyüde olduğu gibi uzaklaştırma büyüsü de eğer doğru bir şekilde uygulanırsa kimseye zarar vermez. Bu durumu da ancak medyum hocalar en iyi şekilde yapabilmektedir. Bu sebepten dolayı da insanların kendi başlarına büyü yapmaları kesinlikle önerilmemektedir. Çünkü büyü aşamalarının belli adımları ve püf noktaları bulunmaktadır.  Püf noktaları gerçekleştirmek için de derin bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden de işi şansa bırakmayıp medyum hocalardan yardım alınması gerekir.