Uzaklaştırma Büyüsü Nedir?

/ 14 Ağustos 2021 / 3.836 / yorumsuz
Uzaklaştırma Büyüsü Nedir?

Uzaklaştırma Büyüsü Nedir? Kimler İçin Yaptırılır?

Uzaklaştırma büyüsü nedir? Kimler için yaptırılır? Sorularının cevapları sıklıkla araştırılmaktadır. İnsan kendi iradesinden başka hiçbir şeyin kontrolüne sahip değildir. Bu nedenle yaşamı boyunca istemediği kişilerle bir arada bulunabilir. Bir arada bulunduğu varlıklar, kendi alemindeki canlılarla da sınırlı değildir. Doğa üstü varlıklar da kişiye musallat olabilir. Elbette ki kimse böyle bir hayatta mutlu olmaz. Yanında olmasından hoşnut olmadığı tüm varlıkları kendisinden uzaklaştırmak için çeşitli çözüm yolları aramaya başlar. Bu arayışında büyü ile karşılaşan kişiler şanslıdır. Eski kadim büyü kitaplarında bu sorunun çözümü, uzaklaştırma büyüsü başlığı altında geniş yer tutar. Eğer siz de bu büyüyü merak edenlerdenseniz, hazırladığımız bu açıklayıcı yazıyı okuyabilirsiniz.

Uzaklaştırma Büyüsü Nedir?

Uzaklaştırma Büyüsü Nedir?
Uzaklaştırma Büyüsü Nedir?

Bu sorunun cevabı o kadar kolay verilememektedir.  İnsanlar bazen kendilerini beklenmedik ve istenmeyen durumlar içerisinde bulabilir. Bu bazen saflıklarından bazen de iyi niyetlerinden kaynaklanır. Tüm bu ortamlarda asla sevilmeyen ve yakınında istenilmeyen kişilerle muhatap olmak zorunda kalabilir. Kişinin bu durumu kendi başına değiştirmesi zordur. Hatta neredeyse imkansızdır. Çünkü kişi sadece kendi hareketlerini ve davranışlarını kontrol etme gücüne sahiptir. Herhangi başka birinin seçimlerini, kararlarını ve yaptıklarını etkileyemez. Ancak kişinin yapamadığı bu kontrolü büyüler yapabilir. Birinden uzaklaşmak ve onu bir daha görmemek isteyenler bu büyüye başvurabilir. Büyü başarıyla sonuçlandığında sorunları çözülmüş olacaktır. Bu nedenle eski zamanlardan beri uzaklaştırma büyüsü sık sık kullanılmıştır.

Uzaklaştırma Büyüsü Kimler İçin Yaptırılır?

Uzaklaştırma büyüsü nedir? Kimler için yaptırılır? Ne olduğu kadar neden ve kimler tarafından yapıldığı da önemli olan bir büyüdür. Aynı alemde yaşadığımız canlılardan kurtulmak için ya da farklı alemden varlıklardan kurtulmak amacıyla yapılabilir.  Bu eski ama etkili bir büyüdür. Kişi hayatında ona musallat olmuş olan her varlık için büyüye başvurabilir.  Bu büyü kişiyi koruduğu gibi bazı sıkıntılarını da çözebilir. Başka insanlara yaparak sevmediği şeylerden uzaklaşmalarını sağlayabilir. Büyünün en çok tercih edilme sebepleri şunlardır:

 • Biten ilişkilerden sonra ayrılığı kabul etmeyen partnerlere bu büyü uygulanabilir. Çünkü bu kişiler büyü yaptıran için çok sıkıntılı durumlar yaşanmasına neden olurlar. Gereksiz ve haksız kıskançlıklarıyla kişiyi bunaltırlar. Elde edemedikleri için sinirlenip kişiyi tehdit etmeye başlarlar. Bundan korkup şikâyette bulunulsa bile, araya nüfuzlu tanıdıklarını sokarak ceza almaktan kurtulurlar. Peşinizi bir türlü bırakmazlar. Bu durumda bu takıntılı kişilerden korunmak ve uzaklaşmak için büyü tek çare kalır. Çünkü bu psikolojik şiddet zamanla fiziksel şiddete dönüşerek, kişiye onarılamaz zararlar verebilir. Bu durumdan kendinizi korumanız için bir an önce çözüm yoluna ulaşmanız gerekir.
 • İlişkide olduğu kocasından, nişanlısından, sözlüsünden ya da sevgilisinden fiziksel şiddet gören kadınlar bu büyü ile kendilerini koruyabilirler.
 • Yaşadığı ilişkiyi bitirmeye cesaret edemeyen kimselerde bu büyüye başvurur. Hayatından bir an önce çıkmasını istediği partnerinden çekinen ya da korkan kişi bu büyü sayesinde istediğine hızlı bir şekilde ulaşabilir.
 • Kişilerin çevresinde, ilişkilerinin dışında da zarar gördükleri insanlar vardır. Bunlar arkadaşları ya da akrabaları olabilir. Bu kişiler her ne kadar iyiliğimizi isteyen kişiler olarak görünseler de bazı kötü özellikleri vardır. Verilen zararın ille de fiziksel olması gerekmediğinin kanıtı bu insanlardır. Yaşadıkları kıskançlıklar nedeniyle kişinin hayatını bozmak için çeşitli fesatlıklar yapabilirler. En beklenmeyen anlarda söyledikleri iğneleyici laflar nedeniyle kişinin moralini ve özgüvenini zedelerler. Özgüveni zedelenen kişiler hayatta birçok sorunla karşı karşıya kalırlar. Bu nedenlerle bu iyi gibi görünen kötü insanlardan uzaklaşmak şarttır. Bunun en kesin çözümü de uzaklaştırma büyüsü yapmaktır.
 • İş hayatındaki kişiler patronları tarafından çeşitli sıkıntılara düşebilirler. Bu bazen sözlerle yapılan bir taciz bazen de fiziksel taciz olarak karşımıza çıkar. Her iki durumda kişinin psikolojisi için oldukça kötüdür. Bu nedenle hızlıca çözülmesi gereken bir sorundur.
 • Aynı alemde gözle görebildiğimiz tüm bu düşmanlarımızın yanında doğa üstü varlıklar olarak adlandırdığımız bir düşman çeşidimiz daha vardır. Genelde bu varlıklara kendi hatalarımız sebebiyle rastlarız. Ya da biri üzerimize salmak için büyü yapabilir. Özellikle cinlerin musallat olduğu kişilerin büyük zorluklar yaşadığı bilinmektedir. Bu kötü varlıklardan korunmak için mutlaka büyüye başvurmak gerekir. Aksi takdirde kişinin akıl ve beden sağlığı tehlike altındadır. Hatta zamanın ilerlemesiyle kişi canından bile olabilir.

Uzaklaştırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaklaştırma büyüsü nedir? Kimler için yaptırılır? Konusundan başka nasıl yapıldığı da merak edilmektedir. Tarihi çok eski zamanlara dayanan bu büyünün yapımı hakkında çeşitli bilgiler bulunmaktadır. Kadim kitaplarda sık sık bahsedilen bu büyünün tek bir yapım işlemi bulunmamaktadır. Bu yazımızda size en basit yöntemi anlatacağız.

Birçok kişi tarafından kolaylığı yüzünden tercih edilen bu büyünün birkaç basit malzemesi bulunmaktadır. Bunlar: makas, temiz beyaz bir kumaş parçası, siyah keçeli kalem, temiz sıvılardan olan su ya da süt bir de pis sıvılardan olan çamur suyu ya da idrar. Tüm bu malzemeler elde edildikten sonra, çalıştığınız medyumunuzla beraber büyüyü yapmaya başlayabilirsiniz.

Öncelikle dikkat edilmesi gereken büyünün yapılacağı zamandır. Mümkünse büyünün perşembe günü akşam ezanından sonra yapılması gerekir. Bu zaman diliminde yapılan büyünün tesiri daha yüksek olacaktır. Büyüyü yapmadan önce kişinin gusül abdest alması önerilir. Büyüyü yapan medyum zaten abdestini alacaktır.

Büyü temizlenmiş, ferah ve sessiz bir odada yapılmalıdır. Medyum ilk olarak eline beyaz kumaş parçasını alarak kıble yönüne doğru dönecektir. Daha sonra siyah keçeli kalemle, kumaş parçasının sağ ucuna uzaklaştırma büyüsü isteyen kişinin adını yazar. Kumaşın sol ucuna ise uzaklaştırılması hedeflenen kişinin ismi yazılır. Her iki tarafa da isimler yazıldıktan sonra kumaşın ortadan kesilmesi gerekir. Kesilen kumaşlardan uzaklaştırılması istenen kişinin adının yazdığı kısım ateşe atılarak yakılmalıdır. Yakma işleminden sonra elde kalan parçanın bir ucuna temiz diğer ucuna pis sıvı damlatılmalıdır. Bunun amacı büyü yapılacak kişinin karmaşa yaşamasına neden olmaktır. Bunun sayesinde büyü yapılan kişinin hem aklı hem de duyguları karışacaktır. Manevi olarak kişiden yavaş yavaş soğuyacaktır.

Elde kalan kumaş parçasının bir ağacın altına gömülmesi gerekir. Bu ağacın büyü yaptıran kişinin evine en yakın ağaç olması önemlidir. Gömme işlemiyle beraber büyünün neredeyse tüm aşamaları tamamlanmış olur. Geriye tek bir püf nokta kalır. Bu nokta da büyünün tutup tutmayacağı konusunda belirleyici olacaktır. Büyü yaptıranın, uzaklaşmasını istediği kişinin adını ağzına almaması gerekir. Büyü yapıldıktan sonra tam 7 gün 7 gece ismi ağzına almazsa büyü yüksek ihtimalle tutacaktır. Ancak kişi tek bir kere bile gaflete düşüp bu kuralı bozarsa büyünün tutma ihtimali yoktur.

Uzaklaştırma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Uzaklaştırma büyüsü nedir? Kimler için yaptırılır? Sorularından hemen sonra bu büyünün nasıl etkileri olduğu merak edilmeye başlar. Bu büyünün yaptıran için birçok olumlu etkisi vardır. Yapılan kişi içinse durum değişebilir. Büyünün en çok gözlemlenen etkileri şöyle anlatılabilir:

 • Büyü yapılan kişi ilişkiden soğur. Hem var olan ilişkisinin bitmesini ister hem de yeni bir ilişkiden kaçınmak. Hayatına birini alma düşüncesini sadece sırtına bir yük olarak görür. Yalnızken daha mutlu olduğunu düşünmeye başlar. Tek başına yaptığı aktiviteler ona oldukça zevk verir. Bir bakıma kendini dünyadan soyutlamaya başlar. Ama bu soyutlama kötü değil aksine iyidir. Kişi kendini ve zevklerini keşfeder. Daha mutlu bir insan olur.
 • İlişkiden kaçındığı gibi, sosyal hayatından da uzaklaşmaya başlar. Ona iyi gelmeyen arkadaşlarının olduğunun farkına varır. Sosyalleşmek için gereksiz bir çabaya girmez.
 • Büyü sayesinde ilişkilerde devamlı kavgalar çıkmaya başlar. Çiftler arasında gerginlik yükselir. En ufak şeyler bile büyük kavgalara neden olur. Partnerlerin birbirine sevgisi, saygısı ya da tahammülü kalmaz. Beraber yaşadıkları evin huzuru ve bereketi kaçar. İkisinin de yüzü gülmez ve kendi kabuklarına çekilmeye başlarlar. Zamanla bu mutsuzluk kişileri ayrılığa sürükler.
 • İlişki içerisindeki kişiler geçmiş yaşamlarına özlem duymaya başlarlar. Yaşadıkları ilişki var olmasaydı, nasıl yaşayacakları, acaba daha mı mutlu olacaklarını düşünmeye başlarlar. Eski sevgilileri ve flörtlerine özlem duymaya başlarlar. Ayrıca var olan ilişkileriyle geçmiş ilişkilerini kıyaslayarak mutsuz olurlar. İlişkilerini bitirdikleri takdirde mutlu ve huzurlu olacaklarına inanırlar.
 • Büyü ruhsal mutsuzlukların dışında, cinsel isteksizliği de arttırır. Büyü etkisindeki kişi partneriyle aynı yatağa giremez. Teninden gelen kokuya dayanamaz. Gözüne git gide çirkin gelmeye başlar. Partneriyle yaşayacağı cinsellik midesini bulandırır.

Bunlar gibi daha çok etki sayılabilir. Ama kısaca bu büyü sayesinde kişilerin farklı yollarla uzaklaşmasının istendiği kişiden koptuğunu görürüz. Ayrıca bu durumdan habersiz oldukları ve kendi istekleriyle ayrılıyorlarmış gibi hissettikleri için de acı çekmezler.

Uzaklaştırma Büyüsünden Nasıl Korunmak Gerekir?

Bu büyüde, her büyü gibi Allah’a sığınılarak korunacak dualardandır. Büyülerden ancak inançlı kimseler korunabilir. Bu nedenle ruhunu ve bedenini tam bir inançla Allah’a teslim eden kişiler belli dualar ve sureler okuyarak büyüden korunabilir. Uzaklaştırma büyüsünden korunmak için okunması gereken dualar şöyledir:

 • Ya Allahür- rakib- ül- hafız- ür-rahim. Ya Allah-ul- hayy-ül-halim-ül’azim- ür-rauf-ül-kerim. Ya Allah- ul- hayy- ül- kayyüm- ül- kaimü ala külli nefsin bima kesebethul beyni ve beyne adüvvi! Euzü bi- kelimatillahittammati min şerri külli şeytanın ve ham matin ve min şerri külli aynin lam metin.
 • Estağfirullah min külli ma kerihallahül azim ellezi la ilahe illa hüvel- hayyel kayyum ve etubü ileyh.
 • Bismillahirrrahmanirrahim Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum. La te’ huzühu sinetün ve la nevm. Lehü ma fis- semavati ve ma fil erd. Mennellezi yeşfeu indehu illa biiznihi. Ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühıtune bişey’in min ilmihı illa bima şae vesia kürsiyyühüssemavati vel erd. Vela yeudühü hıfzuhuma ve hüvel aliyyül azim.

Bu duaları ve sureyi her akşam yatmadan önce 3 kez okuyan kişiler büyünün kendisini etkilemesinden kaçınabilir. Ancak büyü ona yapıldıktan sonra okunan duanın bir faydası olmayacaktır. Eğer birinin size bu büyüyü yaptırdığını düşünüyorsanız mutlaka bir medyuma başvurmanız gerekecektir. Medyum size büyü yapılıp yapılmadığını anlayabilecek tek kişidir. Eğer sizde büyü olduğunu düşünürse birtakım işlemlerle üzerinizdeki büyüyü tespit edecektir. Daha sonra da yapılan büyüyü bozma işlemi uygulayacaktır.

Uzaklaştırma Büyüsü Zararlı mıdır?

Bu büyü doğru yapıldığı takdirde kimseye zarar vermez. Büyünün doğru yapılabilmesi için de işinin ehli bir medyumla çalışıp, söylediklerini dinlemek yeterli olacaktır. Kişilerin kendi başlarına büyü yapmaları hiçbir koşulda önerilmemektedir. Çünkü büyüler belli püf noktalardan oluşur. Bu noktaların gerçekleştirilebilmesi için de derin bilgi birikimlerine ihtiyaç vardır. Yaptığınız büyü tutsun istiyorsanız, işinizi şansa bırakmayıp bir profesyonelden yardım almanız önerilmektedir. Son olarak söylemek gerekirse: gerçekten hayatınız ve mutluluğunuz için uzaklaştırma büyüsü ihtiyaçsa, hiç korkmadan bu zararsız büyüyü yaptırabilirsiniz.