Sevgi Büyüsü Nedir? Neden Yaptırılır?

/ 12 Aralık 2021 / 380 / yorumsuz
Sevgi Büyüsü Nedir? Neden Yaptırılır?

Sevgi Büyüsü Nedir? Neden Yaptırılır?

Sevgi büyüsü nedir? Neden yaptırılır? Bu iki soru uzun zamandan beri merak konusu olmaktadır. Kişiler doğdukları andan ölene kadar sevgiye ihtiyaç duymuşlardır. Küçükken anne baba sevgisi büyüyünce de sevgili ve eş sevgisine hep ihtiyaç duyulmuştur. Bu nedenle eski zamanlardan beri birçok kişi bu büyüye başvurmuştur. Eğer siz de bu büyüyü merak ediyorsanız, yazımız tam size göre. Okumakta olduğunuz bu yazıda, sevgi büyüsü hakkında sorulmuş birçok sorunun detaylı yanıtını bulacaksınız.

Sevgi Büyüsü Nedir?

Sevgi büyüsü nedir? Bu sorunun cevabına geçilmeden önce, sevginin ne olduğunun bilinmesi gerekir. Sevgi kavramının tanımı, kişiden kişiye farklılıklar gösterebilir. Kimileri sevgiyi aşkla bağdaştırır, kimileri ise sevginin daha saf ve ilahi bir boyutu olduğunu düşünür. Nasıl tanımlanırsa tanımlansın, sevgi zaruridir. İnsan sevgi olmadan yaşayamaz.

Kişilerin hayatta kötü bireyler olmalarının temelinde sevgisizlik yatar. Gerçek sevgiyi tatmayan kişiler hayatlarında koca bir boşluk hissederler. Bu boşluk zamanla kalplerinin kararmasına ve katılaşmasına neden olur. Sevgi hissetmeyen insan tehlikelidir. Çünkü kaybedecek hiçbir şeyi yoktur. Bu nedenle yapacağı hiçbir şeyden korkmaz. Başka insanlara çok büyük zararlar verebilirler.

Sevgi duygusunu tatmayan bu kişiler başkalarına olduğu kadar, kendilerine de zarar verirler. Dünyanın en güzel duygusundan mahrum kalmış kişi devamlı bir mutsuzluğa sahiptir. Gerçekten sevdiği biri olmayan kişi yaptığı şeylerden zevk alamaz. Etrafındakilere tam anlamıyla güvenemediği için zamanla içine kapanır. Hislerini kimseyle paylaşamayan kişiler muhakkak depresyon, bunalım gibi sorunlar yaşarlar. Tüm bu yaşanan olumsuzlukların sonunda, dünya oldukça anlamsız gelmeye başlar. Bu düşüncelere kapılan çoğu kişi, intihar ederek hayatına son verir.

Bu tarz durumların yaşanmasının önüne geçebilmek için başvurulan bir yöntem de büyüdür. Yapılacak olan sevgi büyüsü sayesinde, kişi hayatında olması gereken sevgi ve huzura kavuşur. Yaşanacak bir sürü talihsiz olayın önüne geçilir. Büyü yapıldıktan sonra hayata karşı daha pozitif ve mutlu bir insan olur.

Sevgi Büyüsü Neden Yaptırılır?

Sevgi büyüsü nedir? Neden yaptırılır? Sevgi büyüsü tamamen güzellikler için yapılır. Yapılması için birden fazla durum örnek olarak verilebilir. En sık yapılma amaçları şöyledir:

 • Kişiler sevecek birini bulamadığında, kendini hayattan soyutlanmış hissettiğinde bu durumun değişmesi için yapılabilir.
 • Uzun süredir devam eden ancak aradaki sevginin azaldığı ilişkiler de kişilerin yeniden birbirlerini sevmeleri için yapılabilir.
 • Kişi kendisinden pek hoşlanmayan birine kendini sevdirmek için bu büyüye başvurabilir.
 • İlişkide olunan kişinin ailesi ya da arkadaşları tarafından sevilmeyen ve istenmeyen kişiler bu büyüye başvurabilir.
 • İş ya da okul ortamında dışlanan, hor görülen kişi, kendini kabul ettirebilmek için bu büyüye başvurabilir.
 • Eşler arasındaki bağlılığı arttırmak ve güven duygusunu pekiştirmek için bu büyü yapılabilir.
 • Ayrılmış çiftler arasında sevgiyi ve aşkı yeniden fitillemek, bu sayede barışmalarını sağlamak için yapılabilir.
 • Yeni girilen bir ortamda sevilmeme endişesi içinde olan kişiler bu stresi ve endişeyi yenmek için bu büyüye başvurabilir.

Bu durumlara daha birçok örnek sayılabilir. Verilecek tüm örnek durumlar, mutlaka büyü yaptıran kişinin faydasına olacaktır. Bu nedenle, bu büyü uzun yıllardır birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Sevgi Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bu büyünün yapımında oldukça fazla çeşit malzeme kullanılabilir. Büyü sırasında kullanılan malzeme ve uygulanan ritüele göre tesir hızı ve yüksekliği değişiklik gösterebilir. Kişinin hangi tür sevgi büyüsüne ihtiyacı olduğunu, anlaşma sağladığı medyum bildirecektir. Çünkü, kişinin niyetleri doğrultusunda yapılması gereken büyünün ne olduğunu yalnızca gerçek bir medyum anlayacaktır. Geçmişten günümüze en sık kullanılan sevgi büyüsü çeşitleri şöyledir:

 • Adet kanı ile yapılan büyü
 • Mum kullanılarak yapılan büyü
 • Gümüş kaşık ile yapılan büyü
 • Muska yazılarak yapılan büyü
 • Fotoğraf üzerinden yapılan büyü
 • Yiyecek üzerine yapılan büyü
 • Takı kullanılarak yapılan büyü

Tüm bu çeşitler oldukça etkili ve hızlı sonuç veren büyülerdir. Ancak her insan farklıdır ve herkesin farklı büyülere ihtiyacı olabilir. Yakın çevrenizde bir kişinin mum kullanılarak yapılan büyü sayesinde isteklerine kavuşması, sizin de aynı büyüyü yaptırmanızı gerektirmez. Medyumun engin bilgileri sayesinde yaptığı yönlendirmede, sizin için seçtiği büyü en iyisi olacaktır.

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgi Büyüsü Nedir? Neden Yaptırılır?
Sevgi Büyüsü Nedir? Neden Yaptırılır?

Sevgi büyüsü nedir? Neden yaptırılır? Sorularının hemen ardından bu büyünün nasıl yapılacağı araştırılmaya başlanır. Büyünün birçok çeşidi bulunduğu için, doğal olarak yapım işlemleri de farklılık gösterir.

Büyüye öncelikle hangi tür büyünün yapılacağı seçilerek başlanır. Bu seçim sürecinde medyuma karşı açık ve dürüst olmak çok önemlidir. Niyetinizi doğru şekilde anlatmadığınız takdirde, sizin için doğru büyü seçilemeyecektir. Bu nedenle iş birliği içinde olunan medyuma güvenmek ve ondan çekinmemek çok önemlidir. Bazı kişiler medyumların onu yargılayacağı, hor göreceği düşüncesine kapılır. Bu oldukça komik bir düşünce olsa da son derece yaygındır. Bu düşüncenin anlamsızlığı ise şöyle açıklanabilir: Örneğin, bir yerinizde bir yara çıktı. Çıkan bu yarayı doktora göstermezseniz tedavi edemez. Yaranız çıktı diye sizi kınamaz. Medyumlar da aynen böyledir. Uzun yılların tecrübesiyle, sayısız kişiye yardımcı olmuşlardır. İnsanların istekleri onlara tuhaf ya da komik gelmez. Sadece kişilerin zarar göreceği şeylerden uzak durmalarını ve mutlu olmalarını sağlarlar.

Büyü seçildikten sonra, kullanılacak malzemelerin temini sağlanır. Medyum kişiye yapılacak ritüel ile ilgili bilgileri aktarır. Bu bilgiler genelde nasıl yapılacağı, hangi gün hangi saatte uygulanacağı gibi şeylerdir.

Seçilen büyü çeşidine göre farklı tılsım ve duaların hazırlanması gerekir. Her büyüde okunacak tılsımlar değişiklik gösterir ve ritüelin hangi aşamasında okunacağı farklılaşır. Tüm bu okunan tılsım ve duaların ne olduğu sıradan kişiler tarafından bilinmemektedir. Bu bilgiler, eski kadim büyü kitaplarında bulunurlar. Çoğu eski dillerde yazılan bu bilgiler, halkın ulaşabileceği yerlerde saklanmazlar.

Büyüye başlanmadan önce, diğer tüm büyülerde olduğu gibi abdestli olmak şarttır. Büyünün yapıldığı ortamın temiz ve sessiz olması gerekir. Ayrıca, mutlaka havadaki enerjiyi kontrol etmeye yardımcı tütsüler yakılmalıdır.

Sevgi Büyüsü Bozulur mu?

Sevgi büyüsü nedir? Neden yaptırılır? Konusundan başka büyünün bozulup bozulmayacağı da merak konusudur. Bu büyüyü bozmak, uzun uğraşlar sonucunda mümkündür. Maalesef bozum işlemi, yapım işlemi kadar kolay ve keyifli değildir. Büyü bozum işlemlerinin muhakkak üç harfliler aracılığı ile yapılması gerekir. Bu doğa üstü varlıkları zapt etmek ve istekler doğrultusunda yönlendirmek oldukça zordur. Cinlerin ya köle edilmesi ya da belli rüşvetlerle kandırılması gerekir. Bu kandırma işlemi genelde gümüş ve altından oluşmuş materyallerle oluşur. Çünkü bu varlıklar, bu parlak ürünlere bayılırlar.

Bozum işlemi, yapım işlemine göre uzun sürer ve etkisini daha geç gösterir. Ayrıca yapıldıktan sonra birçok yan etkisi uzun yıllar devam edebilir. Oldukça zor olan bu işlemi yalnızca kara büyü uzmanı medyumlar yapabilir. Büyü her ne kadar iyi niyetlerle yapılan bir ak büyü olsa da bozumunda kara büyüye ihtiyaç duyulur. Bu nedenle size ya da bir yakınınıza bu büyünün yapıldığını düşünüyorsanız, mutlaka kara büyü ilminde ustalaşmış bir medyumla görüşmeniz gerekir. Medyum size yapılan bu büyünün bozumunu sağlayacaktır.

Sevgi Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Size veya çevrenizden birine büyü yapıldığını anlamanın birden çok yolu vardır. Genelde bir kişiye büyü yapıldığında, büyü kavramına aşina olmayan kişiler bunu anlayamaz. Ama yapılan büyünün yan etkilerini bilen kişiler mutlaka bir terslik olduğunun farkına varacaktır. Yazımızın bu bölümünde, siz değerli okuyucularımız için sevgi büyüsü belirtilerini aktaracağız. Bu büyünün en belirgin yan etkileri şöyledir:

 • Büyü yapılan kişi, büyük bir uyku sorunu yaşar. Bazı kişiler büyü yapıldıktan sonra devamlı uyumaya başlarken, bazıları uykusuzlukla savaşmaya başlar.
 • Kişiye büyük bir durgunluk gelir. Mimikleri yavaş yavaş donuklaşır. Eskiden olsa kahkaha atacağı olaylara, tebessüm dahi etmez.
 • Kişi, etrafında olan çoğu şeyin farkında olmaz. Adeta dünyada bir hayalet gibi yaşamaya başlar. Yaşanan felaketler ya da güzellikler ilgisini çekmez. Kısaca hissizleşmeye başlar.
 • Daha önce hoşlanmadığı bir kişiyi bir anda sevmeye başlar. Bu sevgi normal boyutlarda değildir. Dünyada sadece o varmış gibi davranır. Çevresinden aldığı uyarılara kulak asmaz. Büyü yaptıran kişi ne isterse onu söyler, nasıl isterse öyle davranır.
 • Ayrılık aşamasına gelmiş çiftler bir anda hiçbir şey yaşanmamış gibi ilişkilerine devam etmeye başlar. Bu durum dışarıdan bakıldığında oldukça tuhaftır. Kişilere bu durum sorulduğunda, eskiden kavga ettiklerini bile hatırlamayacaklardır.

Sevgi Büyüsünden Nasıl Korunmak Gerekir?

Bu büyüden korunmanın kesin bir yolu yoktur. Ancak eski alimler Allah’a koşulsuz şartsız teslim olmanın ve her gece belli dua ve sureler okumanın bir nebze de olsa kişileri koruyacağını söylemiştir. Bu dua ve sureler şöyledir:

 • Bismillâhi’ r- Rahmâni’ r-Rahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’ huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’ iznih, ya’ lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’ in min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüs semâvâti vel’ ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Bismillâhi’ r-Rahmâni’ r-Rahîm. Gul e’ ûzu bi-Rabbi’n- nâs.  Meliki’n-nâs İlâhi’n-nâs.  Min şerri’ l-vesvâsi ’l-hânnâs.  Ellezî yuvesvisu fî sudûri’ n-nâs. Mine’l-cinneti ve’n- nâs.
 • Bismillâhi’ r-Rahmâni’r-Rahîm. Gul e’ ûzu bi-Rabbi’ l- felak. Min şerri mâ halak. Ve min şerri ğâsikın izâ vekab. Ve min şerri’ n -neffâsâti fi ’l-ukad. Ve min şerri hâsidin izâ hased.

 

Sevgi Büyüsü Malzemeleri Nasıl Temin Edilir?

Büyü malzemeleri, genellikle zor bulunan eşyalardan oluşur. Bu nedenle bu eşyaların teminleri medyumlar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel eşya kullanılan büyülerde büyü yaptıran kişinin üzerine belli sorumluluklar düşse de genelde bu işi medyumlar halleder. Çünkü medyumlar uzun yıllar boyunca, çeşitli eşyaları tılsımlayıp saklarlar. Bu sayede bir büyü için kullanılması gerektiğine ellerinde hazır halde bulunmuş olur.

Sevgi Büyüsü Evde Yapılır mı?

Sevgi büyüsünün, evde yapılması kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Çünkü bu büyünün nasıl yapılacağı, uygulanması gereken ritüellerin neler olduğu kesin olarak bilinmemektedir. İnternetten ya da kulaktan dolma bilgilerle yapılan eksik ve yanlış büyüler kişilere zarar verebilir. Verilen zararlardan dönüşün çok zor hatta çoğu zaman imkânsız olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle kesinlikle bu işi ustasına yaptırmakta fayda vardır. Büyünüzü bilgili bir medyum yaptığı takdirde büyü kesinlikle tutacak ve taraflara herhangi bir zarar vermeyecektir.

Sevgi Büyüsü Günah mı?

Sevgi büyüsü nedir? Neden yaptırılır? Bu sorular kadar sık sorulan bir diğer soru da bu büyünün günah olup olmadığıdır. Dinen büyülerin günah oldukları belirtilmiştir. Kişilerin doğal yollarla bir şeyleri elde etmeye çabalaması gerekmektedir. Ancak bazı durumlarda çabalamak işe yaramayabilir. Bu durumda kişilerin canlarına kıymalarına sebep olacak kadar zarar görmeleri olasıdır. Bu nedenle bu kötü şeylerin yaşanmaması için mecbur kalındığında sevgi büyüsü yaptırılabilir.

seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |