Nasip Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

/ 7 Aralık 2021 / 691 / yorumsuz
Nasip Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

Nasip Kısmet Açma Büyüsü Nedir? Kimlere Yapılır?

Nasip kısmet açma büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Bu yazımızda kısmeti kapalı olup ne yapması gerektiğini bilmeyen kişiler için bilgiler paylaşacağız.

Nasip kısmeti kapalı olan kişiler kısmetlerini açmak için etkili dualar okuyarak kısmetlerini açabilirler. Ayrıca bu konu ile ilgili insanlar büyü de yaptırabilirler. Nasip kısmet açma büyüsü yapan ya da yaptıran kişilerin büyüden sonra kısmetleri açılır ve hayatlarında güzel ve olumlu şeyler gerçekleşmeye başlamaktadır. Bu büyüden evlenmek isteyip de evlenemeyen ya da iş bulma konusunda sıkıntı yaşayan kişiler yararlanabilirler.

Örneğin bekar olup da nasip kısmet açma büyüsü yaptıran kişiler, büyüden sonra kısmetleri açılarak evlenebilirler. Ayrıca eğer bu büyüyü evli kişiler yaptırırsa çiftlerin arasındaki muhabbet artmaktadır. Bu durumdan aynı zamanda çocuğu olmayan evli çiftler de fayda görmektedirler. Aynı zamanda iş ve bol kazanç talep edenler de nasip kısmet açma büyüsü yapabilirler. İnsanlar bu dilediklerine dualar okuyarak da kavuşabilirler. Bu duaları okuyarak yaşadıkları sıkıntılardan kurtularak daha güzel bir hayata kavuşabilirler. Uzun zamandan beri hayatında sorun olan, iş yaşantısında sıkıntı yaşayanlar ya da evlenmek isteyip de evlenemeyen kişiler, bu dualar sayesinde istedikleri hayatı yaşamaya başlayabilirler.

İnsanlar Kısmetlerinin Kapalı Olduğunu Nasıl Anlayabilirler?

Nasip kısmet açma büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Merak edenler için bu konuyu açığa kavuşturalım. İnsanların hayatları her zaman güllük gülistanlık olmamaktadır. Ancak bazen insanların kısmetleri kapalı olduğu için hayatlarındaki olumsuzluklar bunlardan kaynaklı olabilmektedir. Ancak insanların kısmetlerinin kapalı olduğunu anlamaları mümkündür. Öyleyse insanlar kıymetlerinin kapalı olduğunu nasıl anlayabilirler? Bu konuya bir göz atalım.

İnsanlar kısmetleri kapalı mı değil mi anlamaları için bazı belirtilere bakmaları gerekir. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var ki herkesin bazen problemler ve kötü giden olaylar vardır. Bu durumda insanların bunları bir sorun olarak değerlendirmemesi gerekir. Ama eğer bir kişi nasibinin kısmetinin kapalı olduğunu düşünüyorsa hayatı bırakmak yerine bu durumu çözmenin bir yolunu bulmalıdır. İnsanlar eğer karşılaştıkları sorunlar karşısında ellerinden gelen her şeyi yapıyorsa ancak buna rağmen de işleri yolunda gitmiyorsa bu kişilere nasip kısmet bağlama büyüsü yapılmış demektir. Nasip kısmet kapama büyüsü etkisi altına girmiş olan kişiler de aşağıda verilen belirtiler gözlemlenmektedir.

 • Nasip kısmet kapama büyüsü yapılmış kişiler insanlarla olumlu yönde bir iletişim kuramamaktadırlar.
 • Büyülenmiş kişiler, çevresinde bulunan diğer insanlar ile sürekli tartışma halindedirler, ancak bu tartışmaların herhangi bir sebebi yoktur.
 • Daha önce iş hayatlarında herhangi bir sorun ile karşılaşmamış ve işleri yolunda kişilerin işleri hiçbir sebep yokken aniden bozulabilmekte ve bu insanların maddi kazançları azalmaktadır.
 • Hali hazırda mutlu bir evliliği ya da birlikteliği olan kişilerin ortada hiçbir sorun yokken ilişkilerinde sorun yaşayabilirler.
 • Nasip kısmet bağlama büyüsünün etkisi altına giren kişiler, daha önceden çevresindeki insanlar tarafından sevilen biriyken büyüden sonra sevilmeyen bir insan haline gelmektedir.

Eğer sizlerde yukarıda bahsedilen bu belirtilerden varsa size nasip kısmet açma büyüsü yapılmış olabilir. Ve mümkün olan en kısa sürede de bu büyüden kurtulmanız gerekir. Çünkü büyünün etkisi altında ne kadar uzun süre kalırsanız, büyüden kurtulmanız o kadar zor olacaktır. Bu belirtileri gözlemlediğiniz anda bir an önce bir medyum hocaya gitmeli ve bu büyüden kurtulmalısınız. Eğer bu duruma vaktinde bir çare bulmazsanız büyüden kurtulamayabilirsiniz.

Evlilik ve Nasip Kısmet Açılması için Dualar Nasıl Okunmalıdır?

Nasip Kısmet Açma Büyüsü Nedir?
Nasip Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

Bu yazımızda nasip kısmet açma büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Bu konuyu inceliyoruz. Yukarıda bu sorulara merak edenler için cevap vermiş bulunmaktayız. İnsanların etkili dualar okuyarak nasip kısmetlerini açabileceğinden bahsettik. Peki evlilik ve Nasip kısmet açılması için dualar nasıl okunmalıdır? Sizler de bunu merak ediyor musunuz? Öyleyse yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Evlilik çağına gelip de hala evlenememiş kişilerin bu konu ile ilgili kısmetlerinin açılması için bazı dualar okumaları gerekir. Evlenmek isteyen kişiler, Fetih Suresinin ilk ayetini okuyabilirler. Bu ayette geçen kelimeler aynı zamanda insanların şanslarının açılması için de yararlı olmaktadır. Dua okurken bazı unsurlara dikkat etmek gerekir. Öncelikle duanın etkili olması için duaların içten ve samimi bir şekilde edilmesi gerekir. Ayrıca dua okurken de belli bir sıraya uyulmalıdır. Bu şartları yerine getirerek okuyan kişiler, dualar etkili sonuçlar almaktadır. Aşağıda sıralamanın nasıl olması gerektiğinden bahsedilmiştir.

 • Öncelikle dua edecek bir kişi abdest almalıdır. Çünkü bu dualar Kur’an-ı Kerim’de yer almaktadır. Kişi abdest alırken sadece edeceği duaya ve abdeste odaklanmalıdır. Günlük hayattaki işleri ve karşılaştığı problemleri düşünmemesi gerekir.
 • Abdest aldıktan sonra dua edecek kişi Allah rızası için 2 rekat namaz kılmalıdır.
 • Bundan sonra 7 kere tövbe duasını okuması gerekir.
 • Ardından Peygamber Efendimiz (s.a.v) adına salavat getirmelidir.
 • Bu aşamaları tamamladıktan sonra kalpten niyet ederek dua etmelidir.
 • Ayrıca gün içinde aklına geldikçe Allah’ı anmalıdır.

Bu aşamaları uygulayan kişiler de duanın kabul olma süresi aynı olmayabilir. Örneğin bir kişide dua edildikten kısa bir süre sonra sonuç alınabilirken, bu süre bir başka kişide 40 gün olabilir. Burada önemli olan şey kişinin sabırlı olması ve duasının kabul olacağına inanmasıdır. Eğer dualarının kabul olmayacağını düşünürlerse duanın etkisi kendiliğinden ortadan kalkacaktır. Ancak bu uygulamayı iki kez yapıp sonuç alamayan kişiler, nasip kısmet açma için başka yöntemlerden faydalanabilirler.

Bu yöntemler nelerdir? Bunları merak edenler için aşağıda bu konulara yer verilmiştir.

Nasip Kısmet Açmak İçin Metallere Şekil Verme

Yukarıda nasip kısmet açma büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Açıklamalarda bulunduk. İnsanların dua ederek nasip kısmetlerini nasıl açabileceklerinden de bahsettik. Ancak bunun için bazen farklı yöntemlere başvurulması gerektiğinin bilgisini de verdik. Bu yöntemlerden bir tanesi de metallere şekil verme işlemidir. Öyleyse sizler için nasip kısmet açmak için metallere şekil verme işleminden de bahsedelim.

Bu yöntemlerden en etkili olanı metallere şekil verme işlemidir. Bu yöntemin eski Arami geleneklerine dayadığı bilinmektedir. Bu işlemde bakır ya da demir kullanılabilir. Ancak uygulamada kullanılacak metalin daha önce hiçbir yerde kullanılmamış olması gerekir. Büyü de kullanılacak metali kişinin kendisi bulması gerekir. Metali seçtikten sonra bu metalin üzerine heykel yapılmalıdır. Bu heykel kişinin kendisini temsil etmektedir. Büyüyü yapan kişi metale kendine ne kadar çok benzer bir şekil verebilirse büyü o kadar etkili olacaktır.

Kişi metale kendine en çok benzeyen şekil verdikten sonra bu metali gömerek saklamalıdır. Hangi kişinin kısmeti açılmak isteniyorsa şekil verilen bu metal o kişinin bahçesine gömülmelidir. Ayrıca bu metal ne kadar derin bir yere gömülürse etkisi o kadar kuvvetli olacaktır. Kişinin kısmeti metal gömüldükten hemen sonra açılacaktır. Ve bu büyü yapılan kişilere ister erkek, isterse kadın olsun görücüler gelmeye başlayacaktır.

Kanatlı Hayvan Keserek Nasip Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sizlere nasip kısmet açma büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Konusundan bahsettikten sonra kanatlı hayvan keserek nasip kısmet açma büyüsü nasıl yapılır? Onunla ilgili bilgiler aktaralım.

Yazımızın üst kısımlarında nasip kısmet açma için dualar haricinde kullanılan bazı yöntemlerden bahsetmiştik. Bu yöntemlerden bir tanesi de kanatlı hayvan kesmektir. Genellikle Anadolu’da uygulanan bir yöntemdir. Eğer birinin kısmetinin kapalı olduğu tespit edilirse insanlar bu yönteme başvurmaktadır. Kanatlı hayvan seçiminde özellikle kuşların seçilmesi, nasip kısmet açma büyüsünün etkili olması için oldukça önemlidir. Çünkü kuşların kanatlarından yapılan bu büyü türü çok kuvvetli etkilere sahiptir. Aşağıda hangi kuşların kullanılabileceğine dair bilgiler verilmiştir.

 • Saksağan,
 • Pupu kuşu
 • Papağan,
 • Serçe

Yukarıda bahsedilen bu kuş türleri nasip kısmet açma büyüsünde kullanılabilmektedir. Ayrıca gelenek ve görenekler göre nasip kısmet açma büyüsü yapılırken kuşların kesildiği esnada özel tören düzenlenmelidir. Seçilen kuş türü kesildikten sonra bu kuşun etlerinin gömülmesi gerekir. Büyü kime yapılıyorsa etlerin o kişinin bahçesine ya da ona yakın bir yere gömülmesi gerekir. Burada önemli bir detay vardır, eğer büyü yapılan kişinin kısmeti 6 aydan daha uzun bir süredir kapalıysa, et bahçeye gömülmeden önce bir saksıya gömülmelidir. Bu et saksıda 15 gün bekletildikten sonra bahçeye gömülmeli ve oradan da başka bir yere değiştirilmemelidir.

Yarası Kanadı ile Nasip Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nasip kısmet açmada kullanılan bir diğer yöntem ise yarası kanadı ile yapılan yöntemdir. Yarasa kanadı ile nasip kısmet açma büyüsü nasıl yapılır? Merak edenler için onu izah edelim.

Aslında bu yöntem sık kullanılan bir yöntem olmasa da etkili bir yöntemdir. Eğer bir insan nasip kısmetinin bir başkası tarafından kapatıldığını düşünüyorsa bu yöntemi kullanmalıdır. Diğer yöntemlere nazaran daha zordur, çünkü burada kişi bir başkasından yardım almadan yarasa yakalamalıdır. Yarasayı yakaladıktan sonra yarasının kanadındaki ince deriden bir delik açılmalıdır.  

Ayrıca büyüyü kim yapacaksa o kişinin şekerli su karışımı yapması gerekir. Hazırlanan bu şekerli su karışımı başka bir bardağa yarasanın kanadındaki bu delikten akıtılmalıdır. Bu aşamadan sonra kişi bu suyu bir dikişte içmeli ve dua etmelidir. Olurda kişi bir dikişte bu suyu içemezse büyünün etkisi bozulacaktır. Bu yüzden de bu konuya dikkat edilmesi gerekir.

Vekf Bebeği ile Nasip Kısmet Nasıl Açılır?

Nasıp kısmet açma büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Sorusunun yanı sıra bazı yöntemlerden bahsettik. Son olarak da vefk bebeği ile nasip kısmet nasıl açılır? Ondan bahsedelim.

En sık kullanılan yöntemlerden bir tanesi vefk bebeği ile nasip kısmet açmadır. Bu uygulamayı yapmak isteyenler ise öncelikle beyaz bir kumaş elde etmeliler. Bu beyaz kumaştan da bir bebek yapmalıdırlar. Ancak bu bebeği sadece kısmetinin açılmasını isteyen kişi yapmalıdır. Bebeği yaparken kişinin işlerinin ve kısmetinin açılması için dua etmesi gerekir. Ayrıca kişi bu bebeği yanında taşımalıdır. Ancak bu uygulamadan sadece kadınlar yararlanabilmektedir. Erkekler faydalanamazlar. Kadınlar bu bebeği en yakın iç ceplerinde en uzakta çantalarında taşıyabilirler.

Nasip Kısmet Açma Duası

Nasip kısmet açma büyüsü nedir? Kimlere yapılır? Açıkladıktan sonra son olarak da nasip kısmet açma duası hangisidir? Ona bakalım.

“Allahümme ya Rabbi Cebrâîle ve Mîkâile ve İsrâfile ve Azrâile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube ve münzilel berakâti vet Tevrâti vez-Zebûri vel İncili vel Furkan. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin. Ya Rabbi Ya Rabbi Ya Hayyu, Ya Kayyum, Ya zel Celali vel İkram. Es’elüke ya Rabbel arşil azimi en yerzükani rizkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer Rahimin. Yemliha, Mekseline, Mislina, Mernüş, Debernüş, Şazenüş, Kefetatayyuş, Kıtmîr.