Medyuma İşlem Yaptıranlar ve Sonuçları

/ 29 Aralık 2020 / 969 / yorumsuz
Medyuma İşlem Yaptıranlar ve Sonuçları

 Medyum, doğuştan gelen bazı özel yeteneklere sahip olan, farklı ilimlerde ve gizli ilimlerde kendisini geliştirmiş olan kişilerdir. Medyumlar konusunda çok sayıda dolandırıcılıktan da bahsedilmektedir. Güvenilir ve iyi niyetli olan medyumlar ile çalışmak ise yapılan işlemlerin büyük oranda başarılı sonuçlar vermiş olduğunu göstermektedir. Medyumlar, özel yetenekleri sayesinde ruhani varlıklar ile iletişime geçen kişilerdir. Cinler ile iletişime geçen medyumlar son derece dikkatli ve özenli olmalıdırlar. Medyumlar da genelde büyü yapar ya da büyü bozma işlemlerini gerçekleştirir. Bazı özel hallerde az sayıda medyumların su falı gibi falların bakılması işlemlerini de gerçekleştirdiği bilinmektedir.

Medyumlara başvuran kişiler ise yoğun bir oran ile büyü yaptırmak üzere medyum arayışında bulunan kişilerdir. Medyumlara başvuran kişiler ise yoğun olarak aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü gibi büyü çeşitlerini tercih etmektedirler. Özellikle aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler yoğunlaşan istek ve arzuları neticesinde sabırsız tavırlar da sergilerler ve aşk büyüsü ile istedikleri kişiyi elde etme yoluna giderler. Aşk büyüsü oldukça güçlü büyü işlemleri ile gerçekleştirilir. Cinler ile iletişime geçerek büyü yapan medyumlar enerji bakımından duygular ile beslenmektedir. Medyumlar, büyü yapma eylemlerinde cinler ile iletişime geçerler ve cinlerin bazı özelliklerinden yararlanarak kendisinden yardım isteyen kişinin sıkıntı yaşadığı hale çare bulmaya çalışır.

İyi Medyum Özellikleri

Doğru ve güvenilir bir medyum ile ortak bir çalışma yürütmek sıkıntı yaşayan kişinin sorun yaşadığı duruma yönelik sonuç alması bakımından da oldukça önemlidir. Gerçek medyumlar bazı yeteneklere sahip olmanın yanı sıra kendisini bazı ilimlerde ve gizli ilimlerde eğitmiş olması gerekliliğidir. Büyü yapmak için ya da bozmak için medyumlar ruhani varlıklar ile iletişime geçerler. Cinlerin uzun yıllar yaşaması ve bir yerden başka bir yere hızlı bir biçimde hareket edebilme özelliklerinden faydalanan medyumlar kendisine başvuran kişilere yardımcı olmaya çalışır.

Öncelikli olarak ruhani varlıklar ile iletişim kurma sebepleri ise hem kişi hakkında ve üzerine büyü yapılacak kişi hakkında cinler aracılığı ile bilgi almak sonrasında ise yapacakları işlemlerde cinlerden faydalanarak büyü ya da büyü bozma eylemini gerçekleştirmek. Çünkü büyü yapıldığı zaman üzerine büyü yapılan kişiye iletişim kurulmuş olan cin yaklaşır ve kendisine büyü yaptırmış olan kişiyi düşünmesi ve özlemesi üzerine telkinlerde bulunur. Cinler insanlara psikolojik ve ruhani açılardan yaklaşarak kişinin irade ve duygularını manipüle edebilir. Cinlerin bu özellikleri en çok aşk büyülerinde kullanılmaktadır. Aşk büyüsü yapılmış olan kişi kendisine büyü yaptıran kişiye bir anda yoğun bir özlem ve bağlılık duymaya başlar. Burada büyü etkisinin yanı sıra cinlerin de büyü eylemine dahil edilmiş olmasının etkisi oldukça büyüktür.

Kimler Medyumlara İşlem Yaptırmaktadır?

Medyumlara işlem yaptıran kişiler sıkıntılı bir durum içerisinde özellikle çaresizlik hissedilen hallerde olan kişilerden oluşmaktadır. Medyumlara aşk büyüsü yaptırmak isteyenler, bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler, borçlu zor hal ve durumda kalanlar, büyü bozdurmak isteyenler gibi farklı talepleri olan çok sayıda kişi başvurur. Yapılacak işleme göre izlenecek yol haritası, okunacak dualar ya da kullanılacak materyaller değişkenlik gösterebilmektedirler. Muska yaptırmak isteyen kişiler de medyumlara başvuran kişilerin çoğunluğunu oluşturmaktadırlar. Muska yazmak da önemli bir eylemdir ve işin uzmanı tarafından yapılması gerekmektedir. Muska yazacak olan medyum, Arapça ve Osmanlıca dillerini iyi seviyede biliyor ve yazabiliyor olmalıdır. Muskalar mutlaka elle yazılmalıdır.

Medyumlara başvuran kişilerin yoğun bir kısmı da aşk büyüsü yaptırmak üzere bir arayış içerisinde olan kişilerdir. Özellikle platonik aşk yaşayan kişiler aşk büyüsü. Yaptırmak üzere medyumlara başvurmaktadır. Hemen hemen her meslekten her yaş grubundan ya da farklı cinsiyetlerden insanlar medyumlara başvurmaktadırlar. Medyumlar ile ortak çalışma yürütmek yapılacak işlemlerden olumlu sonuçlar alabilmek adına oldukça önemlidir.

Güvenilir medyumlar ile çalışmak alınacak sonuçlar ve izlenmesi gereken doğru adımlar açısından medyuma başvuran kişi açısından daha güvenilir olacaktır. Medyum olan kişinin gerçek bir medyum olduğunu anlamak için ise medyumların cinler ile iletişime geçtiği bilinmektedir. Güvenilir ve uzman bir medyum kendisine başvuran kişi ile ilgili kişisel bilgilerini ve ruh haline dair bazı öngörülerini paylaşır ve bu işlem için de cinler ile kurduğu iletişimden faydalanarak yapmaktadır.

Muska Yapan Medyumlar

Muska yapmak oldukça önemli yetenekler ve bilgilere sahip olmayı gerektiren bir alandır. Her medyum muska yazamaz. Çünkü muska yazan medyumlar kendilerini farklı ilim, gizli ilim ve diller konusunda geliştirmiş kişilerdir. Muska yazımına gereksinim duyulan duruma göre farklı yollar izlenmektedir. Muska yapacak olan medyum var olan doğuştan gelen yeteneklerinin üzerine kendisini birçok alanda da eğitmeye ve geliştirmeye devam etmiş olmalıdır.

Muska yazımı muhakkak elle yapılması gereken bir işlemdir. Muska yazılacak içeriğe uygun olan mürekkep rengi, muskanın elle yazılması, Arapça ve Osmanlıca dillerinin biliniyor ve yazılabiliyor olması, Kur’an ı Kerim ilminde eğitimli olunması gibi hususlar muska yazabilecek bir medyumda bulunması gereken temel özelliklerdir. Tüm bunların yanı sıra muska yazılacak gün, ne için yazıldığı gibi detaylar da son derece önemlidir. Ayrıca alanında uzman olan bir medyumun cinler ile iletişiminden faydalanarak büyü ya da başka özel bir durum var ise bunu net şekilde öğrenip muskayı duruma uygun şekilde yazması da son derece önemli bir husustur.

Büyü Bozan Medyumlar

Büyü yapmak kadar zor olan işlemlerden biri de yapılmış olan büyüyü bozma işlemidir. Güvenilir ve uzman bir medyum ruhani varlıklar ile kurduğu iletişim sayesinde ne tür bir büyü yapıldığını, hangi cin kabilesinden faydalanılarak yapıldığını, ne amaçla yapıldığını öğrenebilir. Bu bilgileri doğru bir biçimde öğrenmesi büyü bozma eyleminde hangi aşamaları takip edeceği konusunda oldukça önemlidir. Büyü bozma eylemi oldukça zorlayıcı olabilir. Çünkü büyüye maruz kalmış olan kişi kendi iradesi ile medyuma gelmeyi ya da gerekli okumaları yapmayı reddedebilir. Çünkü üzerinde büyü olan kişi cinlerin manevi olarak kendisini zorlaması sebebiyle ibadet ya da inançlı olmaya dayalı her şeyden uzaklaşır.

Alanında uzman olan bir medyum büyü bozma eylemi için gerekli okumaları yapar ve ihtiyaç halinde muska yazar. Yazılacak muska büyüyü bozmanın dışında büyüye maruz kalmış olan kişiyi sonrasında da korumaya devam eder. Muska sadece büyü ve cinlerden değil kötü tüm enerjilerden ve nazardan korunmak için doğru bir yöntemdir. Büyü bozma eylemleri oldukça zorlayıcı olabilir. Güçlü bir cin kabilesinden faydalanılarak yapılmış büyüleri bozmak daha da zordur. Medyum kişi ruhsal olarak fazlasıyla yıpranır. Bu sebeple de büyü bozma eylemi için inanç ve irade açısından da güçlü olan bir medyum olmalıdır. Aynı zamanda tamamen iyi niyetli ve insanlara yardım etme amaçlı büyü bozma eylemini gerçekleştirmelidir.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Bağlama büyüsü diğer büyülerden bazı yönleri ile farklı olan bir büyüdür. Bağlama büyüsü çoğunlukla araları bozulan çiftler ya da ayrılan eşlerin yeniden bir araya gelip ilk günkü gibi aşık olmaları için yapılan bir büyüdür. Bağlama büyüsü yapacak olan medyum tamamen iyi niyetli ve güvenilir bir medyum olmalıdır. Çünkü bağlama büyüsü yaptıran ve üzerine büyü yapılan kişi arasında duygusal ve fiziksel bir paylaşım yaşanmışlığı vardır. Çiftler arasındaki bu iletişim enerji bakımından daha güçlü bir durum oluşturmaktadır. Bu yoğun enerji de medyumların işlem yaparken iletişim kurmuş olduğu cinlerin de enerji bakımından oldukça güçlü girişimlerde bulunmasını sağlayacaktır.

Özellikle de çiftler arasında cinsel bir birliktelik yaşanmış ise yapılacak bu büyünün enerji anlamında gücü daha da etkili olacaktır. Bu sebeple bağlama büyüsü yapacak olan medyumun deneyimli ve tamamen iyi niyetli olması gerekliliği önemli bir husustur. Fakat bağlama büyüsü yaptırmak isteyen bir kişi büyüyü evli olan biri üzerine yaptırıyorsa bu daha da zor bir işlemdir. Çünkü var olan bir ilişki üzerine büyü yapılması çiftlerin arasının açılmasına ve ayrılık gibi kötü sonuçlara sebep olacaktır. Çiftler arasında üzerine büyü yapılmış olan kişi bir anda eşinden uzaklaşır ve kendisine büyü yaptırmış olan kişiyi özler, sürekli düşünür ve eşinden ailesinden uzaklaşmaya başlar. Bu gibi durumlarda medyumların oldukça özenli işlem yapmaları önemli bir husustur.

Medyumluk Belirtileri Nelerdir

Medyumluk, doğuştan gelen bazı özel yeteneklerin fark edilmesi sonucunda anlaşılan özel bir durumdur. Medyum kişi doğuştan gelen özel yetenekleri sayesinde farklı boyutlardaki ruhani varlıklar ile iletişim kurabilir. Ayrıca sahip olduğu özel yetenek sayesinde nesneleri ve insanların iradelerini kontrol altına alabilir. Bu yetenekler altıncı hisler açısından çok güçlü olan kişilerin gösterdiği bazı belirtilerdir. Ayrıca medyum özelliklerinden biri de kişilerin zihinlerini belirli bir ölçüde okuyabilir ve kontrolü altına alabilir. Bu özel yeteneklere sahip olan kişiler konusunda uzman ve deneyimli olan medyumlar tarafından eğitilir ve bazı gizli bilimler ile özel bilgiler aktarılır. Sahip olunan yeteneklerini her zaman iyilik ve insanlara yardım amaçlı kullanması gerektiği de medyum olacak kişilere verilen ilk öğretidir. Çünkü, sahip olunan yetenekleri kötü amaçlar için de kullanan medyumlar da vardır. Medyumlar sahip oldukları yeteneklerini kişilere yardım amaçlı kullanmalıdır.

Vefk Yazan Medyumlar

Medyumlar, kendilerini bazı alanlarda eğiterek geliştirebilirler. Özellikle Kur’an ı Kerim ilminden faydalanarak işlem yapan medyumlar vefk yazmaktadırlar. Çünkü vefk yazmak oldukça zor bir işlemdir. Vefk yazılacak kişinin vereceği bilgiler doğrultusunda bazı hesaplamalar yapılır ve bunun neticesinde kişiye özel olarak yazılır. Yazılacak özel olarak belirtilen durumlara göre yazı rengi, kullanılan malzeme ve materyaller farklılıklar gösterebilmektedir. Vefk yazacak olan medyumun çok yönlü olarak kendisini eğitmiş ve geliştirmiş olması gerekmektedir. Yazılacak olan özel hal iyi anlaşılmalı ve en uygun şekilde hazırlanmalıdır. Yazılacak olan içeriğe göre vefkin hazırlanma süresi farklılıklar gösterebilmektedir. Özellikle genel vefk hazırlanma süresi oldukça uzun ve yazan medyumu yoran bir süreçtir.

Günümüzde genel vefk önemli mevki ve konumlarda görev alan kişilere özel yapılmaktadır. Her türlü zorluk, kötü niyetli kişiler, kötü niyetli girişimlerden korunmak üzere yazılır. Bu sebeple çok genel ve pek çok alanda ayrı ayrı çalışmalar yapılarak yazılması gerekmektedir ve oldukça uzun boyutlu kağıtlara yazılmaktadır. Yazacak olan medyumun oldukça deneyimli ve dikkatli bir çalışma yapması gerekmektedir. Yapılacak işlem zor ve yorucu bir süreç içerdiği için medyumun konsantrasyonu tam olmalıdır. Her medyum vefk yazamaz çünkü, vefk yazmak medyumluk haricinde kendisini bazı ilimlerde eğitmiş olmasını da gerektirmektedir. Vefk yazan medyumlar, Kur’an ı Kerim ilmi ve hüddam ilmi gibi alanlarda kendisini eğitmiş olmalıdır.