Pazartesi, Ekim 26, 2020
Ana Sayfa Aşk Duası Kocayı Eve Bağlama İçin Okunacak Dualar?

Kocayı Eve Bağlama İçin Okunacak Dualar?

Kocayı Eve Bağlama İçin Okunacak Dualar?

Eşi eve bağlama konusunda özellikle kadınlar daha fazla istek ve çaba içerisindedir. Bunun sebebi ise çoğu erkeğin zaman zaman evliliklerde bazı sıkıntılar yaşamasıdır. Özellikle zaman geçtikçe erkekler evden uzaklaşır, dışarıda daha çok zaman geçirmeye başlar. Durum böyle olunca da kadınlar çeşitli dua ve esmalar ile eşlerini eve bağlamak için çalışmalar yaparlar.

Kocayı eve bağlamak için yapılan çalışmalar genellikle alimler tarafından verilen dualara ve esmalara dayanır. Bu dualar sayesinde dışarıda gözü olan erkekler kısa zamanda evine daha bağlı bir erkek haline gelir.

Kocayı Eve Bağlama İçin Okunacak Dua

Kocanızı eve bağlamak ve sizden ayrılmamasını sağlamak için okunması gereken dualar vardır. Bu dualar hem etkili hem de oldukça kısa sürede sonuç veren dualardan birisidir. Fakat bu duaları gerçekleştirmeden önce bazı usulleri doğru şekilde yerine getirmek gerekir. Dua aşamalarında gerekli tüm İslami usulleri sizlerle paylaşılacaktır. Bu usullere ve davranışlara dikkat ederek etkili eve bağlama duası yapabilirsiniz.

Kocayı eve bağlama duası şu şekildedir;

– “Allah’ım, sen, bu alemde sonsuz kudrete sahipsin. Sıkıntım ve derdimle ilgili senin huzuruna geliyorum. Eşimin hayırlı bir şekilde eve bağlanması için senden yardım istiyorum. Dileklerimi ve hayırlı isteğimi kabul et. Eşimin bana ve evimize ilk zamanlardaki gibi, sevgi, güzellik ve aşkla bakmasını sağla. Amin.”

Kocayı Eve Bağlama İçin Okunacak Dualarda Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Gönül bağını artırmak ve evinizde huzura sağlamak için çeşitli İslami çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Bu çalışmaların en önemlisi de dua etmektir. Özellikle evliliğinizdeki bağı artırmak ve kocanızı eve bağlamak için alimler ve hocalar tarafından size verilen dualardan yararlanabilirsiniz. Fakat bu duaları okumaya başlamadan önce bazı usullere ve İslami davranışlara dikkat etmek gerekir. Bu davranışlardan en önemlisi abdest alarak, duayı okumaktır. Ayrıca duanın okunacağı ortamın çok temiz olması gerekmektedir. Bu duayı okuyacak kişinin hem niyet etmesi hem de kalbinde kötülük bulunmaması gerekir.

Kocayı Eve Bağlama İçin Okunacak Esma

Mutlu bir evlilik ve daha sevgi dolu bir eş için bazı esmalardan da yararlanabilirsiniz. Alimlerin tavsiyesine göre eşinizi eve tekrar bağlamak için 99 defa “Ya Vedüd” esması okunmalıdır. Bu esmayı okumadan önce bir hacet namazı kılmanız da çok önemlidir.

Etkili Bir Bağlama Duasında Esmaların Önemi

Eşi hem eve hem de evliliğe bağlamak için çeşitli Esmaül Hüsnalar da okunabilir. Tavsiye edilen Esmaül Hüsnaları doğru şekilde okuyarak eşinizi kısa zamanda eve bağlayabilir ve sonsuza dek sizinle olmasını sağlayabilirsiniz.

Namaz ve niyet ile beraber desteklenen Esmaül Hüsnalar eşleri eve bağlama konusunda oldukça etkili sonuçlar verebilir. Bu sebeple İslami çalışmalarda Allah’ın adlarını zikretmek her zaman çok önemli bir çalışmadır.

Sürekli Dışarıda Olan Kocayı Eve Bağlama İçin Dua

Eşiniz çok fazla dışarıda vakit geçiriyor, sizinle sizinle hiç ilgilenmiyorsa kocanıza bazı dualar okuyarak onun evine sadık birisi olmasını sağlayabilirsiniz. Dışarıda vakit geçiren kocayı eve bağlamak için şu dua okunmalıdır;

– “İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün. Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”

Bu duayı günde 7 defa okuyarak, kocanızın dışarıda geçirdiği vakti sizinle geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Sürekli Dışarıda Olan Kocayı Eve Bağlama İçin Duası Nasıl Okunmalıdır?

Kocanız sürekli dışarıda vakit geçiriyorsa ve siz bu durumdan şikayetçiyseniz alimler tarafından verilen duaları okuyabilirsiniz. Bu duaları okumadan önce mutlaka abdest almanız ve namaz kılmanız gerekir. Genellikle bu dua Cuma geceleri yatsı namazından sonra okunur. Yatsı namazını kılarak, önce niyet etmeli ardından da bu duayı 7 defa okumalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar?

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar? Evden uzaklaşan eşler ve aralarına soğukluk giren çiftler gibi pek çok amaç doğrultusunda gerçekleştirilen bağlama büyüsü,...

Aşk Büyüsü Yaptıranlar?

Aşk Büyüsü Yaptıranlar? Sevdiğine kavuşmak isteyenler ya da platonik aşkına karşılık bulmayı arzu edenlerin başvurduğu en güçlü yöntemler arasında...

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname Nasıl Bakılır? Burçlar insanın kişilik özellikleri ile beraber aynı zamanda yakın geleceği hakkında ciddi tahminlerde bulunur. Yüzyıllar öncesine...

Yıldızname Bakan Hocalar?

Yıldızname Bakan Hocalar? Doğumdan itibaren ölüme kadar geçmiş ve gelecek hakkında pek çok bilgiyi öğrenmeye çalışan insanlar, yıldızname bakan...

Recent Comments

Ferdi Şahin on Medyum Hocalar