Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Neler Yapmalısınız?

/ 29 Mayıs 2021 / 490 / yorumsuz
Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Neler Yapmalısınız?

Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Neler Yapmalısınız? Kocanızın size bir ömür boyu bağlanması için tavsiye edilen bazı metotlar ve yöntemler vardır. Sizlere sunacağımız 12 madde halinde sıralanan yöntemlerin tümünü inceleyin. Bunları yapılması gereken aktiviteler olarak değil de hayatın akışı içerisinde doğal olarak yaptığımız ve severek vakit geçirildiğini bir tür eğlenceli ödevler olarak düşünün. Bunlar hayatımızı tümünden değiştirecek ve bizi eşimizle birbirine bağlı bireyler haline getirecektir.

Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Önce Hayatı Sevmeye Başlayın

Erkeklerin bir ömür bağlanmasında onlar için bir şeyler yapmak gerektiğine inanılır. Bilinenin tersine erkekler için değil kadınların kendileri için bir şeyler yapması erkekleri kadına daha çok bağlar. Bu yüzden önce kadının mutlu olması önemlidir. Öncelikli olarak mutlu olan kadın, hayatından tatmin olursa mutluluk sevgi ve aşk enerjisi yayarak erkeği de otomatik olarak kendi alanına çeker. Bu yüzden öncelikle hayatı sevmeye başlayın. Nasıl olacak bu; dışarıya bir bakın, kendinize bakın ve hayatı nasıl daha fazla seveceğinizi keşfedin.

Tek Başınıza Neler Yapmaktan Hoşlanıyorsunuz? Bu sorunun cevabını bulun. Eğer tutkuyla yapmayı sevdiğiniz hayattan zevk aldığınız belli bir amacınız varsa sadece kocanız tarafından değil arkadaşlar ve etrafınızdaki kişiler tarafından saygı duyulan ve birlikte vakit geçirilmek istenen biri haline gelirsiniz. Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Neler Yapmalısınız?  Öncelikle hayatı sevin, yaşamaktan keyif alın.  Sevdiğiniz işler bulun, yapmaktan keyif aldığınız şeyleri keşfederek bunları uygulamaya başlayın.

Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Bir Düzen Kurun, Kendinize Ait Bir Düzeniniz Olsun

Kendinize ait bir düzen kurun. Bunu kocanız için değil kendiniz için yapın. Evinizi gözden geçirin, yaşadığımız mekanı inceleyin. Bir iç mimar veya bir sanatsal tasarımcı olarak düşünün. Yaşadığımız evi güzelleştirmek için daha fazla kafa yorun. Mobilyaların yeri uygun mu? Eşyaların sadece yerini değiştirerek mekanda ferahlık sağlamak mümkündür. Gereksiz eşyaları atın. Mutfağın kraliçesi olun. O kadar hoş bir mutfak düzeni kurun ki her sabah kahvaltıda ve her akşam yemeğinde size pratiklik sağlasın ve mutluluk versin. Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Neler Yapmalısınız? Kendinize özgü bir düzen kurun. Eşyaların bir yeri olsun neyin nerede olduğunu bilin. Kullanmadığınız her şeyi atın. Bu şekilde kendi evinizin hakimi olursunuz.

Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Her Gün En Az 20 Dakika Sadece Kendinize Ayırın

Kişisel bakım oldukça önemlidir. Kendinizi sevmeye, kendinize vakit ayırmaktan başlayabilirsiniz. Bu 20 dakikanın; örneğin 10 Dakikasını sadece kendi vücudunuza ve 10 dakikasına da ruhunuza ayırın. O gün neye ihtiyacımız varsa o ihtiyacınızı karşılayın. Vücudumuzda ayıracağınız vakti nasıl değerlendireceğiniz tamamen size bağlı. Örneğin bir gün cilt bakımı yapın, başka bir gün saç bakımı yapın. Bir günü sadece tırnaklarınıza ayırın. Başka bir gün sadece kaş şekillendirmenize ayırın. O şekilde vücudunuzun her noktasına kafa yorun ve vakit ayırın belli bir plan dahilinde her gün bir nokta ile ilgilenerek günlük kişisel bakımınız tamamlamış olursunuz. Bunun dışında ruh bakımınızı dahi yapın. Örneğin 10 dakika boyunca güzel bir müzik dinleyin. Ruhumuzun enerji geliyor bunu keşfedin. Belki şarkı söyleyecek belki dans edeceksiniz Belki resim ve çizimler yapacaksınız.  Bunun ne oldu tamamen size bağlı. Önemli olan her gün en az 10 dakikayı ruhunuza iyi gelen bir aktivite yapmaktır.

Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Mutlaka Bir Şey Üretin

Üretim yapmak kadınların antik çağlardan beri anaerkil toplumlardan ve ana tanrıça kültürlerinden itibaren en güçlü özelliğidir. İster lahana turşusu üretin, isterseniz uzay bilimlerinde üst düzey bir proje üretin. Yani ne ürettiğiniz hiç fark etmez. Az ya da çok; önemli ya da önemsiz diye bir şey yoktur.  Önemli olan herhangi bir şeyi tamamen kendinizin üretilmesidir. Bu üretim başkasının fikri değil sizin fikriniz olmalı veya somut bir madde ise sizin el emeğiniz olmalıdır. Özet olarak tamamen kendinize ait olan bir üretim olmalıdır. Bu konuda yeteneklerinizi geliştirin. Yaptığınız şeyi en iyi şekilde yapmaya özen gösterin.

Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Psikolojik Açıdan Güçlenin

Psikolojik açıdan güçlü bir kadın olmaya başlayın. Dertler sizi yıkmasın, komşunun veya kocanızın söylediği bir laf sizi bu kadar üzmesin. Elbette aylık döngüler gereği, kadın vücudu hassas ve zaman zaman ağlamak normaldir. Ancak daha dayanıklı olun. Her işin üstesinden gelebilecek güçte olduğunuzu unutmayın, sadece bu yeteneğinizi geliştirin. Düzenli uyku uyuyarak, sağlıklı beslenerek ve spor yaparak fiziksel açıdan da güçlenin. Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur. Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Neler Yapmalısınız?

  • Aynalarla Barışın: Aynaya baktığınızda kendinizi beğenin. Bakım yapan her kadın güzeldir.
  • Önce Kendinize ve Sonra Kocanıza Değer Verin: Kendinizi ihmal ederseniz, kendinize olan sevgi ve saygınızı kaybedersiniz. Dolayısıyla önce kendinizi, sonra çocuklar ve kocanızı düşünün.
  • Aşk ve Sevgi Enerjisini Çoğaltın: Hoş kokulu bir ortam, güzel müzikler, kendinizi sevmemiz, yüksek frekans yayan kişiler veya ortamlarda vakit geçirmek aşk ve sevgi enerjisini arttırır. Evinizi bu hale dönüştürün.

Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Düzenli Olarak Ritüeller Yapın

Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Neler Yapmalısınız? Kültürümüzde kadınlar yemeği yapar, karıştırırken “Yapması benden, lezzeti Allahtan”, diyerek tencerenin kapağını kapatır. Bu da en basitinden bir ritüeldir. Bu tip minik sevdiğiniz ritüelleri uygulayarak kendine, evinize, eşinize, ailenize sağlık ve huzur getirin. Aşk ve sevgi ritüelleri de bunların arasındadır. Bağlama ritüeli ile onu eve bağlayın.

Konuşma İhtiyacınızı Karşılayacak Kadın Arkadaş Grubu Edinin

Kadınlar konuşma ihtiyacını genellikle erkekler ile karşılamak ister. Fakat ne yazık ki erkekler ve kadınların günlük kullandığı kelime sayısı bakımından çok farklıdır. Özet olarak erkekler çok fazla konuşmayı ve dinlemeyi sevmez. Daha doğrusu kadınlar kadar çok sevmez. Kendilerini az ve öz şekilde ifade ederler. Siz bir konu hakkında konuşmaya başladığını zaman çok çabalasa bile 10 dakikadan fazla dinleyemezler. Örneğin eğer yarım saat boyunca bir konu hakkında konuşacaksınız geri kalan 20 dakika boyunca kafa sallayarak sizi kırmamak için dinliyormuş gibi yaparak yüzümüze bakacaklardır. Bu yüzden çok da zorlamaya gerek yok. Fakat kadınların ise konuşmaya ihtiyacı vardır. Kadınlar bir elektrik prizinin kaçak yapıp bozulması hakkında yarım saat konuşacak kadar kapasiteye sahiptirler. İşte bu tip durumlarda kadınlar bunu başka kadınlara anlatarak yani bir kadın konuşma grubu kurarak konuşma ihtiyacını karşılamalıdır. Düzenli bir araya gelinmesi faydalıdır. Şartlar gereği bir araya gelinemiyorsa internet üzerinden konuşma gruplarına haftada bir gün katılması faydalıdır.

Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin İğneleyici Üsluptan Kaçının

Dışarıdaki hayatın yükü ev geç geçindirmenin sorumluluğu, ekonomik durumun inişli çıkışlı ve belirsizliği gibi nedenler erkek için baş edilmesi gereken oldukça zorlayıcı durumlardır. Tüm bunların üzerine evin sorumluluğu ve çocukların sorumluluğu da eklenirse erkek için baş edilemez bir durum olur. Böyle bir durumda erkek kaçacak delik arar. Bu yüzden mümkün olduğu kadar Evin düzeni ve çocukların bakımını kendiniz yapmaya özen gösterin.

Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Neler Yapmalısınız? Evin içindeki görevlerde size yardımcı olmuyor diye onu suçlamayın, iğneleyici üsluptan kaçınınız. Küçük problemleri kendiniz halletmeye çalışın. Çocuk bakımı ve ev düzeni konusunda hala baş edemediniz problemler varsa bunları kocanızdan değil komşu kadınlardan veya güvenliğimiz kadın arkadaşlarınıza yardım alarak halletmeye çalışın. İlla eşinize söylemeniz gereken bir problemler varsa sıralama çok önemlidir. İşten gelir gelmez ya da dışarıdan eve gelir gelmez hiçbir olumsuz problem söylemeyin. Önce dinlensin yemek yesin, en az 1 saat geçsin. Önce olumlu birkaç şey söyleyip ardından problemleri anlatmaya başlayabilirsiniz.

Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Yaşadığınız Mekanda Enerji Temizliği Yapın

Yaşadığımız olaylar zamanda olumsuz enerjiler birikir. Mekandaki olumsuz enerjiler orada yaşayan kişileri olumsuz etkiler ve agresif yapabilir. Bu da ilişkiye olumsuz yansır. Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Neler Yapmalısınız? Evinizde sağdan soldan konu komşudan veya mahalledeki bir olaydan bile etkilenerek olumsuz enerjiler birikir.

Haftada bir gün yaşadığınız evin mekan temizliği yapılmalıdır. Hava ve su ile enerji temizliği yapılır. Öncelikle güzel kokulu tütsüler veya mumlar yakarak pencereler açılarak ortam havalandırarak mekanda hava temizliği yapılır. Onun dışında hafif tempolu rahatlatıcı bir müzik klasik müzik ilahiler veya dualar yani sesin enerjisinden faydalanarak da mekan temizliği yapılır. Bazı durumlarda çıngıraklı bir alet veya davul türünde bir çalgıda çalınarak ses frekansı ile temizlik yapılır. Buradaki amaç önce mekandaki kötü biriken enerjiyi kovarak güzel ve faydalı dualar ve müziklerle de iyi enerji eve davet etmektir.  Ardından sirkeli su ile tüm yerler silinir. Olumsuz enerjiyi genellikle köşelerde biriktiği için köşeler mutlaka temizlenmelidir. Haftada 1 gün mekanın enerjisel temizliğini yapın.

Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Neler Yapmalısınız?
Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Neler Yapmalısınız?

Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Haftada Bir Gün Kocanızla Eğlenceli Bir Aktivite Yap

Haftada bir gün evinizden dışarı çıkarak bir yürüyüş yapmaya gidebilirsiniz. Eğer hoşlanıyorsanız piknik sepetinizi hazırlayıp, birkaç ufak atıştırmalık ile çamlık, ormanlık bir mesire alanında bir nehir veya göl kıyısında gidebilirsiniz. Doğanın içerisinde bulunmak toprağa basmak ağaçların altında dinlenmek her zaman için enerjinizi dengeler ve mutluluğu artırır. Eğer böyle bir aktiviteden hoşlanmıyorsanız evinizde her gün yaptığınız bir şeyin dışında bir aktivite keşfedin. Her gün televizyon izliyorsanız bir gün, sanın ki sinemaya gitmiş gibi mısır patlatarak veya ufak tefek atıştırmalıklar olarak sinema keyfi yapabilirsiniz. Bu aktivitenin neler olduğu sizin yaratıcılığınıza bağlı her ikinizin de keyif aldığı bir aktivite keşfederek haftada bir bunu uygulayın. Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Neler Yapmalısınız? Bir hafta sizin sevdiğiniz bir hafta onun sevdiği bir aktivite de olabilir. Siz onun sevdiği şeyleri sevmeye çalışın. O da sizin sevdiğiniz şeyleri sevmeye çalışarak ortak bir noktada buluşmanın yollarını arayın.

Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Karşılamaya ve Uğurlamaya Özen Gösterin

Kocanızı işe giderken kapıya kadar uğurlayıp iyi işler temenni etmek güzel bir gün başlangıcıdır. Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Neler Yapmalısınız? Bütün gün işte çalışmış ve yorulmuş olan en azından aileniz için çabalamış olan eşinize eve dönünce kapıya kadar giderek gülümseyerek karşılamak önemlidir. Çalışma saatlerinden dolayı her zaman bu mümkün olmayabilir ancak haftanın çoğunluğunda bunu yaparsanız eşiniz eve bağlanır. Beni güzel bir şekilde karşılayan bir karım var şekilde düşünmeye başlar. Bazı günler sizin işinizden dolayı kocanız eve geldiğinde siz evde olmayabilirsiniz ya da daha geç geliyor olabilirsiniz. Bu tip istisnalar olabilir ancak haftanın örneğin 4 günü (tercihen her gün) eşiniz eve döndüğünde size evde ve onu hoş karşılar biçimde görmesi eve ve size bağlılığını arttırır. O anda işini gücünü bırakıp kapıya kadar geldi ve bana “Hoş geldin” dedi diye düşünür ve önemsendiğini hisseder.

Sonuncu ve En Önemlisi: Seks ve Yemek

Sonuncu madde fakat en önemli madde; seks ve yemektir. Yukarıda sayılan tüm maddelerin yerine geçecek kadar önemlidir. Hatta hiçbiri olmasa da sadece cinsellik ve yemek olursa erkek kolaylıkla bağlanır. Kadınlar duygusal olarak daha girift ve karmaşık varlıklardır. Ruhsal ve duygusal olarak pek çok ihtiyaçları vardır. Ancak erkekler daha basittir. Bir erkeği mutlu etmek için sadece cinsellik ve yemek yeterlidir. Ekstra hiçbir şeye gerek duymazlar. Dolayısı ile cinsel ihtiyaçlarının karşılanması ve her gün karnının doyması bir erkeği kendine bağlamak için yeterlidir. Bunu bir görev olarak değil, sizin de keyifle ve bir şölen havasında yapılabileceğininiz bir hale dönüştürün. Kocanızın Size Ömür Boyu Bağlanması İçin Neler Yapmalısınız, tüm maddeleri uygulayınca kocanız sizin yanınızda olmak için can atacak ve daha fazla vakit yaratmak için çabalayacaktır. Kocanızın size ömür boyu bağlanması için farklı önerileri medyum hocamızdan da alabilirsiniz.

Tavsiye

Kimlere Nazar Değer?