Kilit Büyüsü Nedir? Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 21 Temmuz 2021 / 802 / yorumsuz
Kilit Büyüsü Nedir? Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit Büyüsü Nedir? Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü nedir? Kilit büyüsü nasıl yapılır? Sizler de merak ediyor musunuz? Bu yazımızda bu konu ile ilgili bilgi sahibi olacaksınız.

Kilit büyüsü, çok kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilen büyüler arasında yer almaktadır. Yaklaşık olarak 7 ila 10 gün arasında etkilerini göstermeye başlar. Kilit büyüsü, kişinin kendisini etkilediği gibi, aynı zamanda yakın çevresindeki kişileri de etkilemektedir. Bu büyü çok uzun yıllardan beri yapılmakta ve büyü tarihinin en eski büyülerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Kilit büyüsü yaparken işlem tamamen kişinin istekleri doğrultusunda yapılacaktır. Bu yüzden de o kişinin neyi kendine kilitlemek istediğine dair karar vermesi önemlidir.

Kilit Büyüsü Neden Yapılır?

Kilit büyüsü nedir? Kilit büyüsü nasıl yapılır? Bu soruları sizler için yanıtlarken, aynı zamanda da kilit büyüsü neden yapılır? Bu konuya değinelim.

Kilit büyüsünü herkes farklı amaçlar ile yaptırabilir. Bu büyü, genelde insanların özel hayatlarını kötü etkileyen kişilerin kendilerinden uzak durması için yapılmaktadır. Ayrıca kilit büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamanız da mümkündür. Örneğin sevgilinizi ya da kocanızı çok seviyorsunuz, ancak sizden başkalarına da baktığını düşünüyorsanız, ona kilit büyüsü yaparak tamamen kendinize bağlayabilirsiniz. Büyü işleminde sonra partneriniz sadece size odaklanacak ve gözü sizden başka kimseyi görmeyecektir. Kilit büyüsü ne gibi belirtilere yol açar aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır;

 • Kilit büyüsü sayesinde birbirini seven çiftler bir araya gelir.
 • İnsanlar ticari hayatlarında daha yüksek kazançlar elde ederler.
 • Daha önceden isyankar olan kişiler bu büyü sayesinde sakinleşmektedir.
 • Eşler arasındaki sevgi bağı kuvvetlenir.
 • Yönetici olarak çalışanlar amirlik işlerini daha kolay yapmaktadırlar.

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit Büyüsü Nedir? Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?
Kilit Büyüsü Nedir? Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnsanların bu büyü ile en çok merak ettiği bir diğer soru da kilit büyüsü nasıl yapılır? Bu büyüyü yapabilmek için kişinin öncelikle bir kilit temin etmesi gerekir. Bu uygulama için günümüzde kullanılan kilitlerden yararlanılabilir. Ancak eğer 7 gün ve hatta daha kısa süre etkisini göstermesini isteyen kişiler, eski zamanlarda kullanılan bir kilit bulmalıdırlar. Bu büyüde önemli bir ayrıntı var ki o da büyüyü yapmak için kullanılacak olan kilidin sadece tek bir girişi olması gerektiğidir. Eğer kilidin üzerinde çift anahtar yuvası varsa bu tarz kilitler kullanılmamalıdır. Aynı zamanda temin edeceğiniz kilidin daha önce bir büyü işleminde kullanılmamış olması önemli noktalardan bir tanesidir. Çünkü daha önceden büyü işleminde kullanılmış olan kilitlerin üzerinde tılsım ve enerji birikmeleri olmaktadır. Bunlarında büyü ile birleştiği zaman nasıl bir etki yapar bugüne kadar açıklığa kavuşmamıştır. Ters etki edebileceği unutulmamalıdır.

 

Kilit Büyüsü Yaparken Sıralama Nasıl Olmalıdır?

Kilit büyüsü nedir? Kilit büyüsü nasıl yapılır? Merak edenler için açıklama yaptıktan sonra kilit büyüsü yaparken sıralama nasıl olmalıdır? Büyü yapmak isteyenlerin araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Burada önemli olan elde etmek istenilen etkiye göre sıralamayı ayarlamaktır. Ayrıca duada hangi etki yaratılmak isteniyorsa ona göre belirlenmelidir. Kilit büyüsü yaparken özel poşetlerinde kullanılması gerekir. Poşet yerine 2 adet çuval da kullanılabilir. Kilit büyüsü yaparken kullanılan malzemenin ne olduğu çok önemli değildir. Önemli olan kişiye ait olmasıdır.

Kilit büyüsü yapmak için seçtiğiniz tek girişi olan kilidi öncelikle poşete koyun. Anahtarı da ikinci bir poşete koyun. Ardından bu poşetlerin ağızlarını 3 gün boyunca açık bırakmalısınız. Bu işlemi uygularken 5 defa besmele çekmelisiniz ve arkasından da kilitlemek istediğiniz kişinin adını söylemelisiniz.

3 günün sonunda poşetlerin ya da çuvalların ağzını sıkıca bağlamanız gerekir ve bir daha bu poşetler açılmamalıdır. Bu malzemeleri bağlarken tılsım duaları okunmalıdır. Çünkü karşı tarafın iradesi bu poşet ya da çuvalların içine hapsedilecektir. Bu büyü türünde çok önemli bir nokta vardır ki o da yedek anahtaradır. Yedek anahtara sahip olan kişilerin başlarına bazı olaylar gelebilir.

Kilit Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kilit büyüsü yaptırmak isteyen pek çok kişi etkilerinin neler olduğunu öğrenmek istemektedir. Peki kilit büyüsü etkileri nelerdir?

Kilit büyüsü yapıldığı zaman etkilerini çok hızlı bir şekilde göstermektedir.

 • Daha ilk günden karşı tarafta unutkanlık meydana gelmektedir.
 • Ayrıca bu kişiler daha duygusal olur.
 • Tutarsızlıklar meydana gelir.
 • Bu kişiler daha depresif bir ruh haline girebilirler.
 • Daha önceden keyif aldıkları şeylerden artık keyif almazlar.
 • Büyü yapılan kişi parasına sahip çıkamaz.
 • Büyüden sonra bu kişiler daha suskun bir hale bürünürler.

Kilit büyüsünün çok daha kısa bir sürede tutmasını isteyen kişiler, kilit büyüsü yaparken ebcet hesabı ile düğümleme yapmalıdır. Ebcet nedir? Diye merak edenler için açıklama yapmak gerekirse eğer; Arapça ’da bulunan kelime sayı sistemine verilen isimdir. Her bir harfinde sayısal bir karşılığı bulunmaktadır. Yani kısacası herkesin adının sayısal bir karşılığı vardır. Bu yüzden de büyü yapılırken ebcet hesabının çıkarılması gerekir.

Kilit Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Kilit büyüsü nedir? Kilit büyüsü nasıl yapılır? Bu sorulara açıklık getirmeye çalıştık. Peki kilit büyüsü kimlere yapılabilir? Bir göz atalım.

Kilit büyüsü herkese yapılabilen bir büyüdür. Eğer sevdiğiniz kişiden beklediğiniz sevgiyi ve ilgiyi göremiyorsanız ona kilit büyüsü yapabilirsiniz. Aynı zamanda eşinize, ya da platonik aşkınıza bu büyüyü uygulayabilirsiniz. Kilit büyüsü çok kuvvetli bir etkiye sahiptir. Bu yüzden de çok dikkatli olunması gerekir. Bu büyüyü kime yaptırmak istiyorsanız ona yaptırabilirsiniz. Ancak kesinlikle işin ehli medyum hocalara yaptırmanız gerekir.

Vekf kağıdının hazırlanma aşamasında kime büyü yapılacaksa, o kişiye ait bilgilerin eksiksiz bir şekilde yazılması gerekir. Eğer bu kişiye ait bilgiler yanlış olursa büyü yön değiştirecektir. Yani bu şu demek, başka bir kişi büyünün etkisi altına girmiş olacaktır. İzah etmek gerekirse büyü yapılacak kişinin hakkında doğru bilgiler edinilmelidir. Aksi halde o büyüyü yapacak kişi, kişi tarafından tanınmaz bir hal alacaktır.

Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sizlere kilit büyüsü nedir? Kilit büyüsü nasıl yapılır? Konuları hakkında bilgiler verdikten sonra kilit büyüsü nasıl bozulur? O bilgileri aktaralım.

Kilit büyüsünü bozmak için ilk önce bu büyünün etkilerinin ortaya çıkması beklenmelidir. Yaklaşık olarak 7 gün içinde kilit büyüsü etkisini karşı tarafın üzerinde gösterecektir. Yaklaşık 3 ay sonra büyünün etkileri daha da artmaktadır. Kilit büyüsünün bozulması için;

 • Büyüyü yaparken saklanan kilidin bulunup açılması gerekir.
 • Büyülenmiş kişi eğer bir başka büyüye maruz kalmışsa büyü kendiliğinden bozulur.
 • Büyünün yapıldıktan 40 gün sonra o aileden cenaze çıkarsa büyü bozulur.

Ayrıca kilit büyüsünü bozmak için Kuran-i Kerimden Fatiha Suresi, Nas Suresi ve Felak Suresi okumak önemlidir. Bu sureler okununca büyü daha çabuk bozulacaktır. Dualar okunurken ortamın sessiz ve karanlık olması gerekir. Kişi duayı okumadan önce niyet etmelidir.

Büyü bozmak için ayrıca şu şekilde de dua edilebilir.

“Allah’ım, içimdeki niyetin ve kalbimdeki samimiyetin hatırı için, bana ve çevremdeki insanlara yapılan büyüden bizi kurtar, bizi merhametinin ve şefkatinin kolları ile sarıp sarmala. Rahmetini ve merhametini bize ihsan eyle ve bizi her türlü kötülükten ve çirkinlikten uzak tut. Sen koruyucuların en güvenilir olanı ve merhametlilerin en merhametlisisin.”

Eski Kilit ile Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yukarıda sizlere kilit büyüsü nedir? Kilit büyüsü nasıl yapılır? Bu konudan bahsetmiştik. Aynı zamanda eski kilit ile yapılan büyülerin daha etkili olduğunu da söylemiştik. Merak edenler için eski kilit ile kilit büyüsü nasıl yapılır? Ondan bahsedelim. 

 • Bunun için öncelikle bir antika değeri olan bir kilit temin edilmesi gerekir.
 • Ancak bu kilidin daha önce herhangi bir büyü işleminde kullanılmamış olması gerekir.
 • Ardından bir kabın içine su konulmalıdır. Devamında büyüyü yapacak kişi suyun karşısına geçmeli ve 5 defa “kilitler kapansın” kelimelerini söylemelidir. Daha sonra büyünün etkisi altına alınmak istenen kişinin adı sayıklanmalıdır.
 • Bu işlemler bittikten sonra antika kilit 3 gün boyunca okunmuş suyun içinde bekletilmelidir.
 • Günün sonunda kilit suyun içerisinden çıkarılmalıdır.
 • Ardından eski kilit bir çuvalın içine koyulmalıdır.
 • Çuvalın ağzı da açılmayacak şekilde bağlanmalıdır.
 • Çuvalın içerisine konan kilidi büyüyü yapan kişi kendi yatağının altında 3 gün boyunca saklamalıdır.
 • Daha sonra kilidi büyü yapılan kişinin evinin girişine saklanmalıdır. Ancak bu kilidi büyülenmiş kişi görmemelidir. Eğer kilit başkaları tarafından görülürse büyü bozulacaktır.
 • Son olarak büyü yapan kişinin büyünün etkisini göstermesi için sabırla beklemesi gerekir.
 • Büyüyü yaptıktan sonra kişinin 3 kez Felak Süresini okuması gerekir.

Eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilen kilit büyüsü 7 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Eğer 7 gün geçmesine rağmen büyü etkisini göstermiyorsa, bu büyünün önünde bir engel olduğu anlamına gelir. Bunun için de engelin tespit edilmesi ve buna yönelik işlemlerin yapılması gerekir.

Beyaz İp Kullanılarak Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Son olarak da sizlere beyaz ip kullanarak kilit büyüsü nasıl yapılır? Ondan bahsedelim.

Beyaz iple kilit büyüsü yapmak için 2 parça ipe ihtiyaç vardır. Bu 2 parça ip hem kadını hem de erkeği temsil etmektedir. Bu işlemde ipler birbirine sıkıca bağlanmalıdır. Üzerine düğüm atılmış siyah ip kadını temsil etmektedir. Üzerine vefk yazılan beyaz kumaş ise erkeği temsil etmektedir. Bu ipler birbirine sıkıca bağlandıktan sonra iplere rulo şekli verilmektedir.

Beyaz ip ile kilit büyüsünün son aşamasında büyü mühürlenmelidir. Ardından büyüyü yapan kişi yaşadığı yerden çok uzak bir yere büyü iplerini gömmelidir. Burada iplerin yakılması gerekir. Yakma işlemi gerçekleştirilirken kişi kadının ve erkeğin adını 10’ar kere tekrarlamalıdır. Bu ipler yakıldıktan sonra kilit büyüsünün bozulması neredeyse imkansızdır. Mühürleme işlemi iplerin yakılması ile son bulmaktadır.

Kilit Büyüsünde Aşık Edilmesi İstenilen Kişilerin Bilgilerinin Alınması Gerekir

Kilit büyüsünde aşık edilmesi istenen kişiller hakkında bazı bilgilerin alınması gerekir. Peki bu gerekli bilgiler nelerdir? Aşağıda bahsedilmiştir.  

 • Anne adı,
 • Yaşadığı şehir,
 • Fiziksel özellikleri,
 • Yaşı
 • Okuduğu bölüm

Bu bilgileri öğrendikten sonra vekf kağıdına bu bilgilerin yazılması gerekir. Güçlü bir kilit büyüsü yapmak için bu vefk kağıtlarının doldurulması ve ardından da bu kağıtların katlanması gerekmektedir. Kilit büyüsü için kullanılan bu vefk kağıtları hem kadınlar hem de erkekler için yazılmalıdır.

Vefk yaparken beyaz renkli bir bez üzerine yazılmalıdır. Bu beyaz bezin sık dokunmuş bir kumaş olması gerekir. Erkek ve kadın için bu bez parçaları ayrı ayrı olmalıdır. Yukarıda bahsettiğimiz bilgiler bezin üzerine mavi mürekkep ile yazılmalıdır. Vefk kağıdı hazırlarken yazılan bu bilgilerin doğru olduğuna emin olmak gerekir. Aksi takdirde kilit büyüsü yön değiştirecek ve durum tehlikeli bir hal alacaktır.