Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Nedir?

/ 8 Ağustos 2021 / 1.771 / yorumsuz
Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Nedir?

Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Nedir? Sonuçları Nelerdir?

Gül yaprağı aşk büyüsü nedir? Sonuçları nelerdir? Okumakta olduğunuz bu yazımızda size bu konuyla ilgili merak edilenleri açıklayacağız. Sorularımızla birlikte, öncelikli olmak üzere gül yaprağı aşk büyüsü ile ilgili bilgileri aktarmak istiyoruz. İnsanların merak ettikleri ve bu yazımızda bahsedilecek olan konular şöyledir…

 • Gül yaprağı aşk büyüsü nedir?
 • Gül yaprağı aşk büyüsü hangi nedenlerle yapılır?
 • Gül yaprağı aşk büyüsünün etkileri nelerdir?
 • Gül yaprağı aşk büyüsü nasıl yapılır?
 • Gül yaprağı aşk büyüsü duası Nedir?
 • Gül yaprağı aşk büyüsünün sonuçları nelerdir?
 • Gül yaprağı aşk büyüsü ne zaman etki gösterir?
 • Gül yaprağı aşk büyüsü zararlı mıdır?

Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Nedir?

Gül yaprağı aşk büyüsü nedir? Aşk büyülerinin birden fazla çeşidi bulunur. Bu çeşitlerden en bilinenlerden birisi de gül yaprağı aşk büyüsüdür. Gül yaprağı aşk büyüsü de gülün rengine göre çeşitlenebilir.  Bu büyü halk dilinde gül büyüsü olarak bilinir. Gül yaprağı aşk büyüsü çağlar boyunca sevgililerin, evlilerin ve platonik aşıkların dertlerine derman olmuştur. Özellikle bu büyü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişinin büyü yaptırana bozulması çok zor bir bağ ile sıkı sıkıya bağlanması sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir büyüdür. Ayrıca aşk büyülerinin arasında hızlı etki etmesi, etkisinin güçlü olmasıyla da bilinen gül yaprağı aşk büyüsü ilişkilerini sonsuz bir bağ ve mutluluk içinde yaşamak isteyen kişilerin araştırmalarına sık sık konu olmuştur.

Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Hangi Nedenlerle Yaptırılır?

Gül yaprağı aşk büyüsünü yaptırmanın birden fazla nedeni vardır. Çünkü bu büyü olumlu sonuçlar vermesiyle bilinir. Bu olumlu sonuçlar büyü yaptıran ve büyü yapılan kişilerin mutluluğuna katkı sağladığı için çoğu kişi gül yaprağı aşk büyüsü yaptırmayı ister. Gül yaprağı aşk büyüsünün en yaygın yaptırılma nedenleri şöyledir:

 • Birbirini seven kişilerin ilişkilerini güçlendirmek, aralarındaki sevgi ve muhabbeti kuvvetlendirip, daim kılmak amacıyla gül yaprağı aşk büyüsü yapılır.
 • Birbirini seven ve bir ilişkide olan insanların kavga etmelerini önlemek için yapılır.
 • Büyü yaptıran kişinin ilişki yaşadığı partnerinin yani büyü yapılan kişinin sözünden çıkmasını istememesi sebebiyle gül yaprağı aşk büyüsü yapılır.
 • Evli, nişanlı ya da sevgili çiftlerin çevre ve aile baskısıyla aralarına soğukluk girmesini engellemek amacıyla yapılır.

Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Nedir?
Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Nedir?

Gül yaprağı aşk büyüsü nedir? Sonuçları nelerdir? Gül yaprağı aşk büyüsünü yapmanın değişik yolları vardır. Bu değişik yollar özellikle gülün rengine ve kişinin niyetine göre belirlenir. Hangi büyünün yapılması gerektiğini yalnızca gerçek bir medyum bilebilir. Klasik gül yaprağı aşk büyüsü yapımında uyulması gereken bazı püf noktalar bulunur. Bu püf noktala uymak önemlidir. Çünkü ancak püf noktalara uyulursa büyü tutacak ve istenen etkiyi verecektir. Bu nedenle büyüyü yapması için gerçek ve deneyimli bir medyumla anlaşılması gerekir. Gül yaprağı aşk büyüsünün yapılışını maddeler halinde açıklamak gerekirse:

 • İlk olarak bir adet gül bulunmalıdır (gülün renginin kırmızı olması büyünün tesirini arttıracaktır)
 • Gülün bulunmasından sonra, gülün yedi adet yaprağının zarar vermeden koparılması gerekir. Bu yaprakların zarar verilmeden koparılmaması çok önemlidir. Çünkü yaprakların yırtılması durumunda büyü tutmama ihtimaliyle karşı karşıya kalır.
 • Zarar verilmeden koparılan 7 adet gül yaprağı alınarak temiz bir kâseye konulur.
 • Temiz bir cezvede bir su bardağı süt kaynatılır
 • Süt kaynatıldıktan sonra 2 adet kesme şeker temin edilir. 2 adet kesme şeker bulunamayan durumlarda 2 çay kaşığı ölçü alınacak şekilde toz şekerde kullanılabilir.
 • Tüm malzemeler hazır olduktan sonra başta koparılıp kâseye atılan 7 adet gül yaprağını üst üste gelecek şekilde sıralayıp iki parmak arasına yerleştirmek gerekir.
 • Yaprakların iki parmak arasına yerleştirilmesinden sonra, kaynatılmış bir su bardağı sütün ağzınıza dökülerek tılsımlı sözlerin ve duaların okunması gerekir.
 • Tüm bu gerçekleştirilen adımlardan sonra büyü çok geçmeden tutacak ve etkisini göstermeye başlayacaktır.

 

Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Duası Nedir?

Gül yaprağı aşk büyüsü nedir? Sonuçları nelerdir? Gül yaprağı aşk büyüsünün en önemli aşamalarından biri olan tılsımlı sözlerin ve duaların okunulması kısmında okunan tılsımlı sözler halk tarafından bilinmemektedir. Ancak okunan dua uzun yıllardır halk tarafından bilinip kullanılmaktadır.  Gül yaprağı aşk büyüsü duası şu şekildedir:

 • Bismillâhirrahmânirrahîm. Hamdii senâî vel kibriyâî zâtı vel hulku küllühüm, abdı ve imâî vel enbiyâü ver rusülü evliyâi ve asfiyâi ve muhammediin rasûlüllahi sallâllahü aleyhi ve sellem. Nebiyyî ve rusülî innî kad zevvectül eşyâe liyedüllû ala vahdâniyyetî eşhedü ve melâiketî sevâtî ve hameletü arşı innî kad zevvectü emetî hakkal bediyh fıtratı ve menbeu kudreti âdemü aleyhisselâm, aleyhi salâtî ve tesbîhî ve tenzîhihî ve tehlîlî ve hüve âyetel kürsî bişehâdeti en la ilahe illâllahü yâ âdemii yâ havvâii üdhulâ cenneti ve kula semeratî velâ takrabâ şeceratî, esselâmü aleykümâ ve rahmeti ve bereketi. Allahümme ahrık ve heyyic ve eclib ve eczib kalbi ve akli ve ruhi ve cem’ı a’zâi ve cem’ı cevârihı alâ hubbi ve aşkı ve mehabbeti ve meveddeti bil mehabbetil kaviyyeti veş şediydeti min gayri mühletin bilâ ihtiyarin bil aceli ves sür’ati. Allahümme ellif beynehümâ kemâ ellefte beyne âdeme ve havvâe ve kemâ ellefte beyne mûsâ ve safûrâ ve kemâ ellefte beyne ibrâhîme ve sârâ ve hâcer, ve kemâ ellefte beyne, yûsuf ve züleyhâ ve kemâ ellefte beyne muhammed ve âişe radıyallahü anhüm ve radû anh. Ve bihakkı cebrâîle ve mikâîle ve isrâfîle ve azrâîle salâvâtullahi aleyhim ecmaîn. Ve bihakkıl enbiyâi vel mürselîn. Ve sallâllahü alâ hayri halkıhî muhammedin ve âlihî ve sahbihî ecmaînet tayyibînet tâhirîn. Ve selâmün alel mürselîn vel hamdü lillâhi rabbil âlemin.

Tekrar hatırlatmak gerekir ki bu büyünün tutması ve işe yaraması için sadece duanın bilinmesi yeterli olmayacaktır. Gül yaprağı aşk büyüsünün gerçekleşmesi için mutlaka tüm büyü aşamalarının yapılması gerekmektedir. Bu nedenle mutlaka büyüyü bilgili bir medyuma yaptırmak gerekir. Tüm tılsımlı sözleri bilende duaları okuyabilende yalnızca gerçek bir medyum olacaktır.

Gül Yaprağı Aşk Büyüsünün Sonuçları Nelerdir?

Gül yaprağı aşk büyüsü gerçek bir medyum tarafından doğru malzemeler ve doğru ritüellerle yapıldığında kısa sürede sonuç veren aşk büyülerinden birisidir. Sonuçları oldukça olumlu ve kişilerin mutluluğuna katkı sağlayıcıdır. Bu nedenle sıklıkla tercih edilir. Gül yaprağı aşk büyüsünün yapımı tamamlandıktan sonra ilişki yaşayan çiftlerin arasında bazı olumlu değişiklikler, sonuçlar görünür. Gül yaprağı aşk büyüsü sayesinde yaşanan bazı olumlu sonuçlar şöyledir:

 • Evli, nişanlı ya da sevgili çiftlerin arasında daha önceden sık sık şiddetli kavgalar çıkıyorsa ve şiddetli kavgalar çözülemiyorsa, gül yaprağı aşk büyüsü sayesinde tüm bu şiddetli kavgalar çözülecek ve bir daha kavga çıkmayacaktır. Bu sayede evli, nişanlı ya da sevgili çiftler ilişkilerinde huzuru bulabileceklerdir.
 • Evli, nişanlı ya da sevgili olan çiftlerde, partnerlerden birisi sosyal hayatına bağlıysa ve bu sosyal hayatına eşini ilişki partnerini dahil etmiyorsa, sosyal hayatı yüzünden evine ve ilişkisine az zaman ayırıyorsa gül yaprağı aşk büyüsü sayesinde evine ve ilişkisine bağlanabilir. İlişkideki partnerini dahil etmediği sosyal hayatından soğur ve ilişkisine daha fazla zaman ayırarak ilişkisinin kalitesini arttırabilir.
 • Tüm ilişkilerde yaşanan olumsuzlukların dışında var olan mevcut sevginin ve bağın artması için de gül yaprağı aşk büyüsüne başvurulabilir. Bu sayede ilişkideki partnerlerin birbirlerinden kuşku duymasına gerek kalmaz ve normalden daha kuvvetli bozulması güç bir bağ ile birbirlerine bağlanırlar. Sevgilerini her fırsatta dile getirirler.

Yukarıda sayılan olumlu sonuçların dışında daha bir sürü güzelliğe kapı aralayan gül yaprağı aşk büyüsü mutluluğu arayanlar için bir çözümdür. Ancak unutulmamalıdır ki tüm bu güzelliklere ulaşabilmek için muhakkak gerçek bir medyumla çalışılmalıdır. Aksi takdirde bu güzel olumlu sonuçların hiç birisine sahip olunamayacaktır. Çünkü kendinizin yapacağı her büyü gibi bu da tutmayacaktır.

Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Ne Zaman Etki Gösterir?

Gül yaprağı aşk büyüsü kolay yapıldığı için sıklıkla tercih edildiği kadar, hızlı etki ettiği için de tercih edilir. Tüm malzemelerin temin edilmesiyle başlayan gül yaprağı aşk büyüsü ritüelleri genelde 7 gün sürer. Tüm ritüellerin yapılıp bittiği 7 günlük sürecin ardından büyünün tesir etmesi beklenmeye başlar. Bu tesir etmesinin beklendiği süreç 10 ila 14 gün arasında değişir. Bu değişikliğin sebebi ise büyü yapılan kişinin bünyesi ve iradesiyle alakalıdır. İradesi çok güçlü olan bireylerde büyünün tesiri daha geç olurken iradesi zayıf insanlar da daha hızlı etki gösterir. Büyünün tesiri süresinden önceyse tutup tutmadığından emin olmak gerekir yoksa kişiler boşuna zaman kaybetmiş olacaktır. Bu nedenle kesinlikle gerçek bir medyumla çalışıp büyünüzün tutacağından emin olmanız gerekir.

Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Zararlı mıdır?

Gül yaprağı aşk büyüsü pozitif yararlarıyla bilinen bir aşk büyüsüdür. Uzun yıllardır pek çok kişi tarafından kullanılan bu büyünün şu ana kadar bilinen hiçbir zararı bulunmamaktadır. Ancak yapılan tüm büyüler gibi, büyü yapılan kişinin iradesini ve bünyesini etkilediğinden belli bir takım yan etkileri bulunmaktadır. Gül yaprağı aşk büyüsünün yan etkileri korkulacak kadar büyük şeyler değil aksine çok basit ve günlük hayatta hemen hemen herkesin başına gelen bir takım küçük rahatsızlıklardır. Örnek olarak, uykusuzluk, yorgunluk, durgun bir ruh hali vs. sayılabilir.  Bu yan etkilerin gül yaprağı aşk büyüsü yaptırmak isteyenleri korkutmaması gerekir. Çünkü bu küçük rahatsızlıklar hem minimum seviyede olur hem de kısa sürede etkisini kaybeder.

Tabi bu basit yan etkiler gül yaprağı aşk büyüsü bir medyum tarafından yapıldığında ve tuttuğunda gerçekleşir. Gül yaprağı aşk büyüsü yapımı halk tarafından kolay görüldüğü için çoğu insan bu büyüyü kendi başına ya da hissiyatlı dediği arkadaşıyla beraber yapmaya çalışır. Ancak bu çok yanlış bir harekettir. Çünkü daha önce defalarca kez belirttiğimiz gibi büyü yapmak ciddi bir iştir ve nasıl bir araba bozulduğunda tamirciye ihtiyaç duyuyorsa, bir büyü yapımı da medyumun deneyimi ve bilgisine ihtiyaç duyar. Büyü, bilgisiz ve medyum olmayan kişiler tarafından yapılırsa büyü yapılan kişiye kalıcı hasarlar verebilir. Bu zararlar hem ruhsal hem de fiziki zararlardır. Ayrıca büyü yapılan kişiye verilen ruhsal ve fiziki zararın bir çözümü de olmayabilir. Büyünün direk büyü yapılan kişinin iradesiyle yapıldığı unutulmamalıdır. Ve eğer iradeye yanlış bir büyü yapılırsa, büyü yapılan kişiye verilen zarar kişinin ölümüne sebep olabilir. Tüm bu nedenlerle tekrar tekrar belirtilmelidir ki büyüyü mutlaka gerçek bir medyum yapmalıdır.