Evlilik Büyüsü Yaptırarak Kısmeti Açtırmak

/ 3 Ağustos 2021 / 432 / yorumsuz
Evlilik Büyüsü Yaptırarak Kısmeti Açtırmak

Evlilik Büyüsü Yaptırarak Kısmeti Açtırmak

Evlilik büyüsü yaptırarak kısmeti açtırmak konulu yazımızı sizler için ele aldık. Evlilik büyüsü, bekar kadın ve erkeklerin en çok tercih ettiği büyüler arasında yer almaktadır. Eğer evlenme büyüsü doğru bir şekilde uygulanırsa insanlar hayatlarını birleştireceği insanlar ile karşılaşarak onlarla evlenirler. Evlilik büyüsünden etkili sonuçlar almak isteyen kişiler mutlaka iyi bir medyum hoca ile çalışarak  büyüyü ona yaptırmalıdırlar. Bunun için de tecrübeli ve yaptıkları büyüler ile daha önceden başarılı sonuçlar elde etmiş medyum hocaların tercih edilmesi gerekir. Büyüleri genellikle daha çok kadınlar tercih etmektedir. Ancak erkekler de evlilik büyüsü yaptırmayı tercih ederler. Evlilik büyüsü hem kadınlar hem de erkekler üzerinde etkilerini göstermektedir.

Evlenme Büyüsü Yaparken Vekf Nasıl Hazırlanır?

 

Evlilik Büyüsü Yaptırarak Kısmeti Açtırmak
Evlilik Büyüsü Yaptırarak Kısmeti Açtırmak

Evlilik büyüsü yaparak kısmet açtırmak isteyen kişiler gerekli bilgileri bu yazımızda bulabilirler. Evlenme büyüsü yaparken uygulanan yöntemlerden bir tanesi de vefk uygulamasıdır. Peki evlenme büyüsü yaparken vefk nasıl hazırlanır?  Vefk uygulaması aşk ve bağlama büyüsü çeşitlerinin hemen hepsinde yapılmaktadır. Vekf hazırlığı yaparken medyum hocalar farklı geometrik şekiller ve hayvan figürleri çizmektedir. Bu geometrik ve hayvan figürleri çizimleri ne kadar orijinaline uygun çizilirse, büyü o kadar etkili olmaktadır. Vefk hazırlarken çizilen her bir şekil mutlaka bir anlam ve amaç içermelidir. Çizimler öylesine yapılmamalıdır.  Vekf hazırlarken kime büyü yapılacaksa o kişinin adı ve soyadı mutlaka yazılmalıdır. Büyü yaptıracak bir kişi, medyum hocaya o kişi hakkında detaylı bilgileri vermesi gerekir. Büyü yapılacak kişi hakkında kesinlikle yanlış bilgiler verilmemelidir. Çünkü paylaşılan yanlış bilgiler büyünün etkisinin azalmasına yol açacaktır.

Evlenme Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Evlenme büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, evlenme büyüsü etkisini ne zaman gösterir? Merak etmektedir. Evlenme büyüsü yapıldığında etki gösterme süresi kişiden kişiye değişebilir. Bu etkilerden bazı kişiler, bir iki gün içerisinde faydalanırken, bazı kişilerde bu süre 40 güne kadar uzayabilir. Evlenme büyüsü çok güçlü ve tesiri çok yüksek olan bir büyü olduğu için, genellikle etki etme süresi yaklaşık olarak 3 gündür. Burada önemli olan olay ise evlenme büyüsünün düzgün bir şekilde yapılmış olması gerekir. Eğer evlilik büyüsü düzgün bir şekilde yapılmamışsa hem büyünün göstereceği etki çok güçlü olmaz, hem de etki etme süresi çok uzar. Bu yüzden de büyüyü yapacak medyum hocanın bu alanda tecrübeli olması gerekir.

Eşime Evlenme Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Evlilik büyüsü yaptırarak kısmeti açtırmak mümkündür.  Ama bunun için büyü yaptırmak isteyen kişiler medyum hocalarını doğru bir şekilde seçmeleri gerekir. Ayrıca insanların akıllarını kurcalayan bir diğer soru da eşime evlenme büyüsü yapıldığını nasıl anlarım? Bunu merak eden kişilerin eşlerine evlenme büyüsü yapıldığını anlamaları mümkündür. Eğer aşağıda verilen bilgilerden eşinizde bulunuyorsa çok büyük ihtimalle kendisine evlenme büyüsü yapılmıştır.

 • Büyü yapılan eşine uzak davranmaya başlar,
 • Daha önceden ortak paylaşım alanları olan çiftler büyüden sonra hiçbir aktivite yapamaz hale gelirler,
 • Sebepsiz yere çiftler sürekli olarak kavga ederler,
 • Bu kişiler mutsuz olurlar,
 • Eve gelmek istemezler,
 • Çiftler birbirileri ile iletişim kuramazlar,
 • Bu kişilerin arasına aileleri ya da başka insanlar girebilir.

Eğer sizler de eşinizde ya da kendiniz de bu belirtileri gözlemliyorsanız size ya da eşinize evlilik büyüsü yapılmış olabilir. Bu durumda kişinin en kısa sürede bir medyum hocaya giderek yardım alması ve büyüyü bozdurması gerekir. Bazı evlilik büyüsü çeşitleri 14 günde etkisini göstermeye başlar. Bu büyüleri kişinin bir an önce bozdurması gerekir. Aksi takdirde bu çiftler yeniden bir araya gelemeyebilir. Ne yazık ki bu tarz durumlar da daha önceden görülmüştür.

Saç Teli İle Evlilik Büyüsü Nasıl Yapabilirim?

Evlilik büyüsü yaptırarak kısmeti açtırmak uzun yıllardır kullanılan bir metottur. Evlilik büyüsünü yapmak için medyum hocalar pek çok farklı yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntemlerden bir tanesi de saç teli ile yapılmaktadır. Bu uygulamayı evde yapmak isteyen kişiler kendilerine şu soruyu sormaktadır; saç teli ile evlilik büyüsü nasıl yapabilirim?.  Saç teli kullanarak yapılan evlilik büyüsü en çok tercih edilen büyü çeşitleri arasında bulunmaktadır. Bu malzeme ile yapılan büyü aynı zamanda aşk büyüsü olarak da bilinmektedir. Bu büyüyü yapmak isteyen kişiler sevdikleri kişinin saç telini alması gerekir. Bununla birlikte o kişiye ait kolye ya da yüzük gibi kişisel eşyalarından bir tanesinin de alınması gerekir. Gerekli malzemeleri temin ettikten sonra büyüyü yapacak kişinin sessiz bir ortama geçmesi gerekir. Ayrıca kişi kendi saçından da bir tutam kopararak iki saç tutamını birleştirerek birbirine düğüm atmalıdır.  Saç tellerini düğümlerken kişi evlenmek istediği kişinin adını sürekli olarak söylemelidir.

Saç telleri birbirine düğümlendikten sonra büyüyü icra eden kişi evlenmek istediği kişinin evinin bahçesine saç tellerini gömmelidir. Saçları gömme işlemi tamamlandıktan sonra büyü yapan kişinin karşı tarafa ait kişisel eşyasını kullanması gerekir. Örneğin eğer kişi evlenmek istediği kişiden yüzük temin etmişse, o yüzüğü takması gerekir ve 3 gün boyunca da bu takılan eşyayı kullanmalıdır. 3 gün geçtikten sonra büyü yaptığı kişinin yanına gitmeli ve bir bahane ile kendinde bulunan eşyayı geri vermelidir. Bu olaydan sonra da artık büyünün etki etmesini beklemelidir.

Evlilik Büyüsü Yaptırdıktan Sonra Ne Yapmam Gerekiyor?

Evlilik büyüsü yaptırarak kısmeti açtırmak pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Diyelim ki sizler de sevdiğiniz kişiye evlilik büyüsü yaptırdığınız, ama büyü sonrası ne yapmanız gerektiğini bilmiyor ve evlilik büyüsü yaptırdıktan sonra ne yapmam gerekiyor ? Diye araştırmalar içerisine giriyorsunuz. Bununla ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Evlenme büyüsü yaptıran kişilerin büyüden sonra yapmaları gereken şey sadaka vermeleridir. Bunun için  önceden belirlenen bir maddi değer yoktur. Yani şöyle ki, kişi kendi maddi gücü dahilinde yardıma ihtiyacı olan birine yardım yapabilir. Evlenme büyüsünün etkisinin çok daha fazla görülmesi için büyü yaptıran kişiler mümkün olduğunca daha çok insana yardım etmelidir. Burada önemli olan şudur ki, kişi gerçekten ihtiyacı olan  birine yardım etmelidir. Birine yardım etmek için illa para vermek gerekmez. Birine kıyafet vererek, bir çocuğun eğitim masrafını karşılayarak ya da karnı aç olan birinin karnını doyurarak da insanlar sadaka vermiş olurlar.

Fotoğraf ile Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsü yaptırmayı düşünen kişilerin evlilik büyüsü nasıl yapılır ? Diye araştırdıklarında karşılarına pek çok farklı seçenek  çıkmaktadır. Bu seçeneklerden bir tanesi de fotoğraf kullanılarak yapılan evlilik büyüsüdür. Peki fotoğraf ile evlilik büyüsü nasıl yapılır? Sizler için açıklamalarda bulunalım.

Fotoğraf ile yapılan evlilik büyüsü çok etkilidir. Bu yüzden de evlilik büyüleri çeşitleri arasında çok sık tercih edilmektedir. Büyü yapmak ya da yaptırmak isteyen kişiler eğer karşı tarafın fotoğrafını temin edebiliyorsa, uzman medyum hocalar bu büyünün yapılmasını önermektedir. Ayrıca kişiler fotoğrafa ek olarak amber yağı, temiz yerden alınmak şartı ile bir poşet toprak, büyüyü yapacak kişinin kendi fotoğrafı ve temiz su temin edilmesi gerekir. Bu malzemeler hazırlandıktan sonra evlilik büyüsünün yapımına geçilir.

Öncelikle kişi kendi fotoğrafını, daha sonra da evlenmek istediği kişinin fotoğrafını eline almalıdır. Ardından bu fotoğraflar yan yana koyulur. Amber yağı, evlenilmek istenen kişinin fotoğrafının üzerine damlatılır. Bundan sonra fotoğrafın üzerine kişi kendi fotoğrafını koymalıdır. Böylelikle resimler birbirine yapışacaktır. Bu işlem bittikten sonra fotoğraflar büyü yapan kişinin yatağının altına konularak saklanır. Daha sonra bu fotoğraflar toprağın içine gömülür. Ardından toprağın başında kişi evlenmek istediği kişinin adını 100 kere söylemelidir. Önemli bir nokta şudur ki, kişi karşı tarafın adını sayıklarken işlemi yarıda kesmemelidir. Eğer işlem yarıda kesilirse tekrar baştan başlanmalıdır. Aksi halde büyü tutmayacaktır.

Buraya kadar yapılan işlemler tamamlandıktan sonra toprağın içinde fotoğraflar çıkartılır. Daha sonra bu fotoğraf karşı tarafın  kapının eşiğine saklanır. Bundan sonra  büyü kısa süre içerisinde etki etmeye başlayacaktır.

Evlenme Büyüsü Yaparken Dua Okuma Sırasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Evlilik büyüsü yaptırarak kısmeti açtırmak isteyen kişiler aynı zamanda duaları da araştırmaktadır. Evlenme büyüsü yaparken dua okuma sırasında nelere dikkat etmek gerekir? Yazımızda bu konuya da yer verelim.

Evlenme büyüsü yaparken dua ederken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu maddeleri şu şekilde sıralayabiliriz ;

 • Dua ederken kişinin sadece duaya odaklanması gerekir. Kişi aklından duadan başka bir şey düşünmemelidir.
 • Bu duanın kabul olacağına kişinin gönülden inanması gerekir.
 • Ayrıca büyü yaparken kişi kesinlikle art niyet taşımamalıdır. Büyü yapan kişi kendine istediği her şeyi bütün Müslüman kardeşleri için de istemesi gerekir.
 • Evlilik büyüsü yapacak kişi, dua etmeye başlamadan önce mutlaka abdest almalıdır. Kişi abdest aldıktan hemen sonra 3 kere evlenmek istediği kişinin adını yüksek sesle söylemesi gerekir.
 • Ayrıca dua edilen ortamın karanlık, sessiz ya da çok hafif ışıklandırılmış olması gerekir. Bununla birlikte dua edilen ortamında temiz olması gerekir. Ortamda dağınıklık varsa dua etmeden önce ortamı toparlaması gerekir.
 • Duayı okumadan önce kişi duanın anlamına mutlaka bakmış olmalıdır.
 • Ayrıca kişinin duanın kaynaklarını iyi araştırmış olması gerekir. Çünkü ne anlama geldiği belli olmayan Arapça yazıların dua yerine okunmaması gerekir.
 • Evlilik büyüsünde uygulanan yukarıda bahsettiğimiz maddeler gideni geri getirme büyüsü yaparken de uygulanması gerekir.

Evlenme Büyüsünün Yararları Nelerdir?

Bu yazımızda sizlere evlilik büyüsü yaptırarak kısmeti açtırmak konusundan bahsettik. Evlenme büyüsü sayesinde pek çok kişi mutluluğa adım atmıştır. Peki evlenme büyüsünün yararları nelerdir? Ona bir göz atalım.

Evlenme büyüsünün faydaları çok fazladır. Bunun için de bu büyü türü insanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca evlilik büyüsü yapılırken faydaların net bir şekilde ortaya çıkması için bu işlemin tam ve eksiksiz yapılması gerekir. Aşağıda  evlilik büyüsünün yararları şu şekilde listelenmiştir;

 • Bu kişilerin arasındaki muhabbet artmaktadır.
 • Bu çiftleri çevreleri örnek çift olarak göstermektedir.
 • Ayrıca çiftler arasındaki kavgalar son bulur.
 • Bu kişiler her zaman olduğundan çok daha mutlu olurlar.
 • Büyü altındaki çiftler araları düzeldikten sonra çocuk yapmak için karar verebilirler.
 • Bu kişilerin arasındaki sevgi bağı güçlenir.
 • Çiftlerin daha önceden bir araya gelmeleri için önlerinde engel teşkil eden durumlar varsa bu engeller birer birer ortadan kalkar.
 • Aynı zamanda evlenme büyüsü yapılan kişiler büyü yapan kişinin etrafından ayrılamazlar. Büyülenmiş kişinin aklında sadece büyü yaptıran kişi olur. Bu kişi artık başka bir şey düşünemez.