Eşine Aşk Büyüsü Yaptıranların Karşılaştığı Sonuçlar

/ 3 Haziran 2021 / 674 / yorumsuz
Eşine Aşk Büyüsü Yaptıranların Karşılaştığı Sonuçlar

Eşine Aşk Büyüsü Yaptıranların Karşılaştığı Sonuçlar ve aşk büyüsü, son yıllarda sadece ülkemizde değil tüm dünyada her milletten kişinin en fazla yaptırdığı büyük çeşitlerinden biridir. Yapılan tüm büyüler Arasında aşk büyüsü istatistiksel olarak en fazla konumdadır. Eşine aşk büyüsü yaptıranların karşılaştığı sonuçlar önemlidir. Onlardan bazılarını önceden bilmek daha sonradan izlenecek yolları kolaylaştırır. Bu makalede eşine aşk büyüsü yaptıranların karşılaştığı sonuçlar açıklanmıştır.

Aşk Büyüsü Nedir? Ne İşe Yarar?

Aşk büyüsü, önceden hazırlanmış doğal veya yapay birtakım nesneler yardımıyla planlı birtakım işlemler ile yapılan bir ritüeldir. İstenilen kişinin veya olayların duygularını ve tercihlerini arzu edilen biçimde değiştirmek amacıyla yapılır. Doğaüstü olumlu varlıklardan veya olağanüstü mistik güçlerden faydalanılarak kısa sürede sonuçlar elde edilir.

Sevgilinin kalbinde yer etmek, eşinin kendisine olan sevgi ve ilgisini arttırmak için en çok tercih edilen büyü aşk büyüsüdür. İstenilen kişiyi kendinize aşık etmek veya istenilen kişiyi başka bir kişiye aşık etmek için bu büyü kullanılır. Doğrudan belli bir kişi üzerine yapılan bu büyü yeryüzünde en çok kullanılan büyüdür.

Aşk büyüsü kaç günde tutar, sorusu sıkça sorulmaktadır. Aşk büyüsü kısa sürede etkili olan Video ders ve yapıldığı andan itibaren yavaş yavaş etkisini göstermeye başlar. Ancak büyünün Olgunlaşma evresi vardır ilk 7 gün bunun için önemlidir. Sonraki 21 gün içerisinde etkisi her iki birey tarafından da hissedilir. 41 sonra ise gözle görülür anlamda büyü tutmaktadır.

Nasıl aşk büyüsü yapılır, genellikle tecrübeli bir Medyum tarafından yapılmaktadır. Bu şekilde etkili olmaktadır.  Din bilgisi yüksek medyum veya hocalar tarafından da yapılabilmektedir. Aşk ile yapılan evliliklerde kişinin hormonları aktif gale gelerek üretkenlik ve hem erkeğin hem kadının doğurganlık oranı artar. Bu şekilde yapılan evliliklerde yetişen çocuklar da daha mutlu ve kendine güvenen bireyler olur.  Dolayısıyla topluma yararlı ve başarılı çocuklar yetişir. Bu yüzden aşk büyüsü kişisel olarak algılansa da toplumsal bir olgudur. Aile, toplumun en küçük parçasıdır. Aile ise mutlu kadın ve erkeğin birlikteliğinden oluşursa ve bu tip ailelerin varlığı artarsa mutlu bir toplum inşa edilir. Bu yüzden bu tip büyüler, diğerlerine göre daha sık tercih edilmelidir.

Aşk büyüsünün yapılma nedenleri aşağıda listelenmiştir.

 • Bitmiş bir aşkı yeniden alevlendirmek için yapılır.
 • Henüz bitmemiş fakat yıllara bağlı olarak monotonlaşmış bir aşkı ilk günkü gibi heyecanlı hale getirmek için yapılır.
 • Aşkın devamını sağlayarak ilişkinin devamlılığını sağlamak için yapılır.
 • Eşin güzellik unsurlarını fark ettirmek amacıyla yapılır.
 • Aşık ve maşuk arasında sevgi dolu muhabbeti artırmak amacıyla yapılır.
 • Her iki kişiye birbirine bağlamak için yapılır.
 • Evden uzaklaşmış olan eşi, evine ve eşine tekrar bağlamak için yapılır.

Aşk büyüsü nasıl anlaşılır, kişi daha önceden olmadığı kadar yakınlık ve ilgi kurmak ister. Hayır hareketlerinde davranışlarında gözle görülür bir farklılık oluşmaya başlar. Muhatap olan kişiye olan sevgi ve saygısını artış meydana gelir. Aşk büyüsü bu şekilde kendini belli eder.

Aşk büyüsü ne zaman yapılır, yılın her mevsimi ve her zaman yapılabildiği gibi belli ay dönümlerinde de yapılanları vardır. Yeniay ve dolunay gibi zamanlarda veya şahısın kendi doğum günü özel günlerinde yapılan aşk büyüsü çeşitleri de vardır.

Aşk büyüsü belirtileri, kişinin gözle görülür biçimde sevgi ile ilgisi tarak adeta büyülenmiş ve efsunlanmış gibi hareketler sergilemeye başlar. Düğünlerde kırmızı rengi olan duyarlılık artmaktadır. Pembe yeşil olan kalp renkleri ile ishalin rengi kırmızı ön plana çıkmıştır. Nereden girdin uyumlu olması ile birlikte bu renklere duyarlılık baş gösterebilir. Bu renklerde olan kıyafetleri giyme isteği veya nesnelere dokunma isteği artabilir. Sadece bu renkleri yakın olma isteği hissedilebilmektedir.

Eşine Aşk Büyüsü Yaptıranların Karşılaştığı Sonuçlar
Eşine Aşk Büyüsü Yaptıranların Karşılaştığı Sonuçlar

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşk büyüsü kağıtla yapılan çeşitleri vardır. Kağıt yazılım ve kimlerin saklanması için sembolik bir nesnedir. Esas olan o kağıdın işlenirken üzerine aktarılan büyüdür. Eşine aşk büyüsü yaptıranların karşılaştığı sonuçlar kağıt ile elde edilebilir.

Aşk büyüsü çeşitleri, sempatik büyü, aktif büyü, pasif büyü, temas büyüsü şeklinde farklı türlere sahiptir. Bunun dışında hüddam ve havas ile yapılan türleri de vardır.

Aşk büyüsü etkileri kendini hemen belli eder. Kişi de kısa zilli bir iki gün boyunca hafif dalmalar uyuklama hali esneme hali görülebilir. Bu durum oldukça normaldir. Olumlu enerjilerin yarattığı bir uyumlanma sürece kendini gösterir. Herkes de bu etkiler görülmeyebilir. Bu etkiler geçince kişi günlük hayatında çok daha sevgi dolu büyük bir motivasyon ile eşine yaklaşmaktadır. Ne olan sevgiyi arttırdığı gibi hayat enerjisi ve coşkusunu ve yaşama olan ettiği de artırır. Kalplerde adeta Aşk enerjisini uyandırmaktadır. İlk görüşte aşık olmuş gibi adrenalin ve çeşitli hormonlar salgılayan vücut feromon hormonlarınızı arttırmaktadır.

Aşk büyüsü en etkili olanı tecrübeli bir Medyum tarafından yapılandır. Canı cana bağlamak şeklinde yürütülen çalışmalarda iki kalbin ortak ritimde atması sağlanır. Kalplerde görülen bu yumuşama ile beyin dalgaları etkilenir. Bunun sonucu olarak telepatik iletişim becerisi gelişir. Örneğin eşinizden herhangi bir işi yapmasını veya herhangi bir şey getirmesini istiyorsunuz, bunu siz daha ona hiç söylemeden gerçekleştirir. Dolayısıyla istediğiniz amaca kalıcı olarak ulaşmış olursunuz.

Aşk büyüsü hüddam çeşitleri ve farklı yöntemler ile de yapılabilir. Hüddam alanında uzman kişiler tarafından yapılırsa etkili olur. Fülfül ile yapılan büyüler en az hüddam veya havas kadar etkilidir. Hangi büyünün yapılacağı medyum tarafından kararlaştırılır.

Aşk büyüsü havas yolu ile de yapılmaktadır. Aşk büyüsünün hangi çeşidi yapılacağı kişinin bazı bilgileri alındıktan sonra duruma göre o zaman ve kim tarafından belirlenmektedir. Çünkü her kişinin ilişkisi ve evliliği geçen süre birbirinden farklıdır. Dolayısıyla her evliliğin ihtiyacı ve gereksinimlere farklılık göstermektedir. Bu nedenle aynı prosedürü ve yöntemler uygulanmakla birlikte aşk büyüsü metot ve içeriği kişiden kişiye değişir.

Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Nasıl Olur?

Tarihi çağlardan beri kullanılan aşk büyüsü aşıkları kendine Meftun eden ve adeta aşkından perişan eden bir hale büründürür. Aşk büyüsü yapılan kişi nasıl olur, sorusu sıkça sorulmaktadır. Aşk büyüsü yapılan kişi kelimenin tam anlamıyla büyülenmiş ve istenilen kişinin cazibesine kapılmış hale gelir. Günbegün ona olan sevgisi ilgisi ve arzusu artmaya başlar. Aşk büyüsü yapılan kişide aşağıdaki özellikleri baş gösterir.

 • İç huzurun da artış hisseder.
 • Sevme kapasitesi artar.
 • Eşine sevgi ve saygısı artar.
 • Sevgisinden dolayı heyecanlanma ve arzusunun artışı yaşanır.
 • İlgisizliği azalarak daha çok ilgi duymaya başlar.
 • Eşinin yanında daha çok vakit geçirmek için çaba göstermeye başlar.
 • Aşk enerjisi ile dolmaya başlar.
 • Yaşama enerjisi artar.
 • Eve bağlı artar.
 • Enerji dengelerinin değişimi ile birlikte İlk birkaç gün hafif dalgınlık uygulama hali veya esneme hale görülebilir; bu durum gayet normaldir.
 • Akciğer ve kalbin olduğu bölgede rahatlama, ciğerleri genişlemesi kalbin fonksiyonlarını daha iyi yerine getirilmesi sayesinde nefes alma kapasitesi artar.
 • Aşk büyüsünün olumlu etkileri sonucu birbirine bağlanan iki eşin sevgileri ve saygılarının artmasının yanı sıra hayatlarına bolluk ve bereket enerjisini de çekmeye başlarlar.
 • Aşk büyüsü yapılan neredeyse aşktan divane olur.
 • Aşık edilmek istenen kişinin zihninde bağımsızın eşinin silüeti belirir. Bu durum hiç akılda yokken eşimin aklına gelmesi ve onu araması veya mesaj atmasına neden olur.
 • Kalplerde kalıcı bir sevgi yaratılır.
 • Üçüncü kişinin etkisi azalır.

 

 

Eşine Aşk Büyüsü Yaptıranların Karşılaştığı Sonuçlar Nelerdir?

Aşk büyüsü yapan hocalar arasından referanslı olanlar tercih edilirse başarı oranı artmaktadır. Yeni birisi yüksek olan kişilerin ağzı dualı kişilerin büyü yapması her zaman daha etkili sonuç getirir.

Aşk büyüsü yaptıran kişi, ak büyü yani olumlu bir büyü yaptığı için koruma altına alınır. Kainat ve evren yasaları, gökyüzünde yıldızlar, güneş; yer yüzünde ateş ve kıvılcımların enerjisel gücünü içinde hisseder. Yaptırdığı kişinin kendisine aşık olmasının yanı sıra kendinin de yaptırılan kişiye olan sevgi kapasitesi artar. Bunun yanı sıra geçmiş kalp kırıkları azalır ve affedilir. Bunun sonucunda her iki kişinin de sırtından yük kalkar. Üçüncü kişilerin etkisi azalır. Hatta zamanla yok olur.

Üzerinize Nazar eden kişiler yerinizde olmak isteyen kişiler tarafından gönderilen olumsuz enerjiler yok edilir. Eşlerin aileleri ile olan istenilmeyen ve olumsuz durumlar giderilerek dengeye oturtulur. Üçüncü kişi aldatma yoluyla sevgili olabilir veyahut kişinin aileleri de üçüncü kişiler sayılabilir. Tüm bu üçüncü kişilerin etkisi yok olur. Evlilik ile yeni kurulan çekirdek aile, evin hanımı ve erkeği ortak kararlar alınır ve diğer kişiler bu evliliğe karıştırılmaz ise evlilik çok daha mutlu ve başarılı olur.

Aşk büyüsü medyum tarafından yapılmaktadır. Uzman bir medyumun iç görü yeteneği gelişmiş olduğu için kişinin kendisinin bile farkında olmadığı ihtiyaçlarına fark ederek olaya müdahale etmesi için büyüsel teknikler uygular. Medyum 60 farklı teknik üzerinden kişiye en uygun olana karar vererek uygular. Nasıl ki bir psikolog, kişinin bilinçaltında var olan engelleri kaldırmasına yardımcı olarak kişinin ruhsal sağlığını yerine getiriyorsa; bir medyum da kişinin ruhsal tarafını ve hissiyatını sezgisel olarak tarayarak belli blokajları kaldırmaktadır.

Aşk büyüsü yapan medyumlar arasında İşinin ehli tecrübeli ve referans sahibi hocalar tercih edilmelidir. Uzman medyum, bir kişiye büyü yapmanın sorumluluğunu üstlenerek her dakikasını azami hassasiyetle geçirir. Her kişiye hak ettiği saygı ve insaniyet değerini vererek işinin gerekliliklerini yerine getirir. Uzman bir medyum seçimi ile hayatınızı garanti altına alırsınız.

Eşine aşk büyüsü yaptıranların karşılaştığı sonuçlar itibariyle oldukça rahatlatıcı ve olumludur. Eşlerin her ikisi de birbirinden etkilenerek ve enerjisel alanlarına etki ederek uyumlanma içerisine girer. Böylece her iki eş de de bir huzur ve rahatlama baş gösterir. Kaygının ortadan kalkması huzur ve rahatlamanın sağlaması ile birlikte kalplerde derin bir açılma meydana gelir. Sanki nefes almaya yeniden başlıyor gibi bir anda akciğer kapasitemizin büyüdüğünü ve daha fazla oksijen aldığınızı daha iyi nefes aldığını hissetmeye başlarsınız. Bu durum göğüs akciğer ve kalbin bir arada bulunduğu çakrayı uyumlu düzenli biçimde çalışmaya başladığı ne anlamına gelir. Aşk büyüsü yaptırmak oldukça doğal ve sık rastlanan bir durumdur. Tarihi çağlardan günümüze kadar aşk büyüsü en çok yaptırılan büyü çeşidi olmuştur. Gelecekte de böyle olmaya devam edecektir. Çünkü sevgi ve aşk en yüce duygulardır. Sevgi enerjisinin olduğu bir yerde tüm işler rast gitmeye başlar. Kişinin gönül işleri yoluna girdiği gibi ekonomik ve iş ilişkileri de düzenlenmeye, dengeye girmeye kişinin istediği yönde artış göstermeye başlar.

Eşine aşk büyüsü yaptıranların karşılaştığı Sonuçlar evliliği kurtarmak, onarmak, sevgi saygı dolu bir birlikteliğe yelken açmak şeklinde kendini gösterir.

seo hizmeti | aydın çıkışlı turlar | denizli çıkışlı turlar | ankara çıkışlı turlar | bursa avukat | ankara volkswagen yedek parça | aşık etme büyüsü | bağlama büyüsü | aşk büyüsü | izmir iç mimar |