Denenmiş Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

/ 28 Aralık 2020 / 1.323 / yorumsuz
Denenmiş Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Aşk çok özel bir duygudur ve her zaman başımıza gelen bir olay da değildir. Bunun için aşkı bir kez yakaladığımız da onu bırakmamak için çaba harcamamız gerekir. Eğer aşık olduğunuz kişi size karşı, sizinle aynı duyguları hissetmiyor ise farklı aşk büyüleri ile size aşık etmesini sağlamanız mümkün. Büyüler, niyetlere göre; kara büyü, beyaz büyü ve gri büyü olarak üçe ayrılmaktadır. Beyaz büyüler, temiz bir kalple, temiz bir niyetle, bir şeylerin iyi olması için yapılan büyülerdir. Kara büyüler çok daha kötü niyetlerle, insanların zor durumda kalması, işlerinin bozulması, ayrılması, hayatında önemli olumsuzlukların olması gibi nedenlerle yapılan büyülerdir.

Gri Büyüler

Gri büyüler ise bunların arasında olan, yani her iki büyü özelliklerini de içeren büyülerdir. Aşk büyüleri beyaz büyülerdir. Bunlar sevgi amaçlı yapılır ve kötü bir niyet ile de yapılmaz.  Birini seven insanın karşısındaki insandan sevgi istemesi ya da birbirine bağlı insanların duygularının çok daha bağlı ve sıkı olması için yapılır. Yani temiz bir kalp içeren sevgi gibi kuvvetli bir duyguyu içeren büyüler olup çok fazla tercih edilen büyü listesinin de başlarında yer alır.

Gerek medyum hocalardan yardım alarak gerek ise kendiniz evde yapacağınız dualar ile bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşık etme işlemlerini yaparken inanmak çok önemlidir, inanarak bu işe başlarsanız sonu sizin beklediğiniz gibi belki de daha güzel bir şekilde sonuçlanır.

Aşık etme büyüsü, zikir ile yapılan esmaları, bağlama büyüleri ile duaları, bunlar yüzyıllardan beridir etkisi kanıtlanmış manevi uygulamalar arasındadır. Kendine aşık etme büyüsü en fazla başvurulan büyülerden olup, kadim büyü kitaplarında da yer almaktadır.

Sevgisine karşılık almak isteyen, duyguları çok güçlü olmasına karşın, bu duygularına yeterince karşılık alamayanlar tarafından çok sık başvurulur.  Niyetinizi de temiz tutarsanız, iyi niyetli bir şekilde bu işleme başlarsanız bu büyü kısa sürede etki eder ve mutlu olursunuz. Yıllardır yapılan çeşitli aşk büyüleri ile birçok kişi isteğine kavuşmuş ve büyüyü yaptığı kişi ile mutlu bir hayat sürdürmüştür.

Birçok kişi sevdiği kişinin kendisine karşı olan ilgisizliği ve kötü davranışları sebebi ile üzülür ve bu durumu da doğal olarak çevresine de yansımaktadır.  Bu yol ile manevî enerjilerden yardım alarak, özellikle işinde uzmanlaşmış ve bu konu hakkında birçok tecrübe edinmiş medyum hocaların uyguladıkları işlemler sayesinde kısa zaman içerisinde etkili sonuçlar almışlardır.

Çünkü bu işlemler insanların kalplerine etki edebilmek için en kolay ve doğrudan bir yoldur ancak sırası ile doğru uygulanmaları ve doğru kişiler tarafından uygulanmaları çok önemlidir. Bu nedenledir ki en kuvvetli aşk büyüsü nasıl yapılır veya benzeri soruların yanıtlarını bulmadan kesinlikle harekete geçilmemelidir. Bu büyüyü yapmaya karar verdiyseniz önce küçük bir araştırma yaparak kimlerden yardım alabilirsiniz onu bulun ve bu sayede o medyum hocalar ile iletişime geçerek ilk adımı atmış olun.

Eğer başka birinin eşi ya da sevgilisinin size aşık olması için bu büyüyü yaptıracaksanız, sizi sıkıntıya sokacak durumlar ile karşılaşırsınız. Bu aşk büyüleri denenmiş ve faydası görülen büyülerdir.

Bir mum üzerine 41 defa ”ve elgaytü aleyke mehabbeten minni” diyerek üfleyin. Mum bitene kadar yansın. Bu sayede sevdiğiniz kişi sizin aşkınızdan yanıp tutuşur hale gelecek. Sizde amacınıza ulaşmış olacaksınız.

Aşık olmasını istediğiniz kişinin fotoğrafının üzerine, bu duayı 1538 kere okuyun. Bismillahirrahmanirrahim izeşşemsu kuvviret  Ve izel-eshâru batalet Ve izennucumunkederet. Ve izel-eshâru batalet Ve izelcibalu suyyiret. Ve izel-eshâru batalet Ve izel’i|3aru ‘uttylet Ve izel-eshâru batalet Ve izelvuhuşu huşiret Ve izel-eshâru batalet Ve izelbiharu succiret  Ve izel-eshâru batalet Ve izennufusu zuvvicet Ve izel-eshâru batalet Ve izelmev’udetu suilet  Ve izel-eshâru batalet

Bu duayı ise 101 kere okuyun,

Bismillahirrahmanirrahim*Ennî messeniyeş-şeytânü bi nusbin ve azâb* Ve nünezzilü minel kur’âni mâ hüve şifâün ve rahmetlin lil mü’minîn ve lâ yezîdüz-zalimîne illâ hasârâ*Amener rasulü bi ma ünzile ileyhi min.

7 gün içinde bütün bu dua okumayı tamamlayın. Sonra aşık olmasını istediğiniz kişinin fotoğrafını, 7 tane mum ile birlikte bir türbe vs. gibi bir yere gidip 7 tane mum yakıp, 7 tane de ekmek alarak muhtaç olan 7 kişiye bu ekmekleri dağıtın. Fotoğrafı da türbede su varsa suyun içine yoksa da toprağa gömebilirsiniz.

Geceleri Okunan Aşk Duası:

 İnna halaknel insane min nutfetin emşacin nebtelihi kezalike nebtelihi emşacin keza ila mehabeti keza el-acele 2 es-saate 2 el-vahan 2. Barekellahü fiküm ve aleyküm. Bu dua ise  71-101-313 defa okunmaya devam edildiği taktirde kısa zamanda istediğiniz ve sizin de aşık olduğunuz kişi tarafından bir aşk, sevgi, muhabbet ve bağlılık getirir.

Karabiber ile Aşık Etme:

 Yapılması en kolay olan ve en çok tercih edilen bir uygulamadır.

41 tane dane karabiber alınır ve her daneye bir İhlas bir Fatiha suresi okunur okuma bitince demir bir tavaya koyun. Bir  çorba kaşığı zeytin yağı ile karabiber kül olana kadar yakılır, yanma sırasında kişinin adı söylenir varsa fotoğrafına bakarak söylenmesi daha da etkilidir.

4444 Mucizesi

1-duayı okumadan önce abdest alın, niyetinizi söyleyin ve duayı okumaya başlayın;

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Bu duayı 4444 kere okuyun ve 7 gün içinde bu işlemi tamamlayın. Bunun sonucunda geri gelmesini veya size aşık olmasını istediğiniz kişi size aşık olacaktır.

Eğer ki birinin sizi sevmesini istiyorsanız ve sevgilinizin sizden ayrılmamasını diliyorsanız, üç gün oruç tutun ve bu mübarek ismi üç gün boyunca her gün beş yüz defa okuyun. Bu ismi okumayı bitirince, kapısı kıbleye bakan bir hamama gidin, evinizdeki banyoda da olabilir. Orada gusül abdesti alın ve oradan çıkın.

Bu  ismi sağ elinizin avucunun içine yazın, sizi sevmesini istediğiniz kişinin karşısında durun ve bu işlemin sonucunda bu kişi sizi çok sevecektir.

Ölene Kadar Sevmesi İçin

Arabi ayin ilk Perşembe gecesi saat üçte uygulamayı yapacağınız kişinin fotoğrafını önünüze koyarak ve yeni bir kilit ile, 41 kez Ayet-el Kürsi okuyun.

Son olarak da bir kez, “ya vedud ya zel arsil kerim ya beduh ya zel arsil ezim.ya rauf ya zel arsil mecid ya cebbar ya settar,ya mukiyt ya mugis ya hennan ya mennan vel kaytu aleyke filan ibni filanete ela mehebbete filan binti filanete minni ve li tusni ala eyni.es seeh el vahen el ecel.”

Dedikten sonra üfleyin ve kilidi açın, kimsenin görmeyeceği şekilde açık bir yere koyun bu sayede bu kişi sizi ölene dek sevecek ve sizin yanınızda olacaktır.

Sevdiğiniz biri ya da eşiniz sizi terk ettiyse 41 adet karabibere 3 İhlas 1 Fatiha suresi okuyun, sonra hepsini birden ateşe atın ve niyetinizi dile getirin.

2.uygulama 7 adet karabibere aynı işlemi yapın. Bunu ocakta yakacaksınız.

Her 2 uygulamada 3 veya 7 gün tekrar ediliyor.

Birinin Sevgisini Kazanmak İçin

Niyet ederek bu isimleri her gün zikredip yedi güne tamamlanırsa dilek ve isteğin erişmiş olur.

Her gün zikre başlamadan önce yüz besmele, yüz salavat, yüz tövbe istiğfar ederek başlanılmalı ve bir günün bitiminde ise 1 defa Yasin suresini okuyup dileğini söylemelidir.

 • Ayrıca düşman şerrinden kurtulmak
 • Hayırlı rızık kapılarının açılması
 • Bağlılıkların çözülmesi,
 • Şirin görünmek
 • Terk edip giden birinin geri dönmesi,
 • Ailede huzur ve güvenin sağlanması,
 • Kalplerin ve gönüllerin rahatlaması,
 • Zenginlik kapılarının açılması,

gibi hususta da bu uygulamayı yapabilirsiniz.

Rum Suresi 21.Ayet: Vemin âyâtihî en halaka lekum min enfusikum azvâcen li teskunû ileyhâ ve ceale beynekum meveddeten ve rahmeh (Rahmeten),İnne Fî zâlike le âyâtin li kavmin yetefekkerûn.

Anlamı: Kendileri huzur bulasınız diye sizin için türünüzden eşler yaratması ve aranızda bir sevgi ve merhamet var etmesi de o’nun (varlığının ve kudretinin) Delillerindendir. Şüphesiz bunda düşünen bir toplum için elbete ibretler vardır.

Okuma sırasında olumlu şeyler düşünün ve pozitif olun. 818 defa bu ayeti kerimeyi okumanız durumunda isteğiniz gerçekleşecek.

Her Arabî ayın ilk iki haftasını seçerek okuyabilirsiniz.

Cuma gecesi 15 kez bu duayı okuyun,

 Bismillahirrahmanirrahim

Allahümmec alil kur ane lena fiddünya karinan ve fil kabri münisan

Ve fil kıyameti şefian. Ve minen naristiran ve hicaban

Birahmetike ya erhamerrahimin

La ilahe illallahül melikül kahhar. La ilahe illallahül melikül cebbar

Ya Allah, hasbiyallah.

15 kez bu duayı okumanız durumunda size aşık olmasını istediğiniz kişi her neredeyse sizin yanınıza gelecek ve size olan aşkını itiraf edecektir.

Kurşun ile Yapılan Aşık Etme Büyüsü

Bir levha kurşun alın ve bu kurşunu levhanın üzerine sivri bir alet ile aşık olmasını istediğiniz kişinin adını ve annesini adını kazıyarak yazın. Ardından bu levha üzerine Tuncina duasını okuyun. Kurşun levhayı ateşe atın ve niyetinizi de belirtmeye unutmayın. Kurşun erdiğinde o kişi her kimse dayanamayıp sizin yanınıza gelecek.

Diğer aşık etme büyülerinden de bahsedecek olursak,

 • Soğan büyüsü,
 • Kaşık büyüsü,
 • Mercimek büyüsü,
 • Tuzla yapılan aşık etme büyüsü,
 • Tabakla yapılan aşık etme büyüsü,
 • Kilit ile yapılan aşık etme büyüsü,
 • Mum ile yapılan aşık etme büyüsü,
 • Sabunla yapılan aşık etme büyüsü,
 • Saç teli ile yapılan aşık etme büyüsü,
 • Nohut ile yapılan aşık etme büyüsü.

Birçok farklı malzeme esas alınarak ve türlü türlü çeşidi olarak yapılan aşık etme büyüleri mevcuttur. Kişiler bu büyüleri araştırıp kendisine en yakın gelen büyüyü tercih edip yaptırmaktadır.

Aşık etme duası, şu zamanlarda yapılırsa daha makbul olur ve etki süresi daha kısa olur:

 • Gece uykudan uyanarak sabah ezanına yakın bir zamanda, aşk duası okumak
 • Cuma gecesi ile Cuma öğlen mübarek sayılan saatlerde aşk duası okumak
 • Arefe günlerinde aşk duası okumak
 • Yatsı namazında sonra aşk duası okumak
 • Dini günlerde ve gecelerde aşk duası okumak

Sizler de bu duyguları yaşıyorsanız ve büyü yaptırmaktan korkuyorsanız önce kısa bir araştırma yapıp, gerek medyum hocalar ile iletişime geçerek aklınızda olan soru işaretlerini yok edebilirsiniz. Bu işlemleri sırası ile ve harfiyen yerine getirilmesi durumunda niyetiniz, isteğiniz gerçek olur. Temiz bir niyet ile yapacağınız bu işleme öncelikle inanarak başlayın. İnanmak başarmanın yarısıdır.