Boşanma büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 25 Aralık 2020 / 3.460 / yorumsuz
Boşanma büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma büyüsü evli çiftlerin birbirlerinden ayrılması ve ayrı hayatlar kurması için evliliğin bitmesidir. İnsanlar mutlu bir hayat için bir ömür beraber yaşamak için ruh eşlerini ararlar. Evlilikle sonuçlanan güzel bir yolda ilerler ve aile olurlar. Ama her zaman bir ömür boyu birlikte yaşamak mümkün olmaz. Kısa ve gerçeklerden uzak bir tanıma süreci yerini azap bir ev hayatına ve birbirini artık tanımayan çiftlere bırakırlar.  Bu durumda boşanma kaçınılmazdır. Boşanmak helal olan ve insani bir durumdur. Bazı nedenlerle boşanmak istediği halde boşanamayanlar için boşanma büyüsü yaptırmak bir çözüm olabilmektedir.

Dünyada ve ülkemizde menfaat için yapılmış evlilikler veya tek tarafın sürekli sıkıntı yaşadığı veya eziyet gördüğü evlilikler yaşanabilmektedir. Problem çıkaran taraf sorunları çözmediği gibi aynı zamanda boşanmaya da yanaşmayabilir. Veya bir taraf diğerini severken diğerinin sevgisi bitmiş olabilir. Yine taraflar anlaşarak boşanamamakta ve sorunlarını da çözememektedir. Şiddet gören veya mutsuz olan bir insanın boşanmak istemesi oldukça doğaldır.

Boşanma büyüsü nedir? Bu ve benzeri durumlar yaşayan ve boşanmak isteyen taraf boşanmaya ikna olmayan eşi için boşanma büyüsü yapılmasını isteyebilir. Boşanma büyüsü konusunda uzman ve ilim sahibi medyum hocalar tarafından yapılabilmekte olan kadim bir büyüdür.

Boşanma büyüsü tesir ettiği zaman eşler birbirinden ayrılacak aile dağılacak ve asla tekrar bir araya gelmek istemeyeceklerdir. Boşanma büyüsü yapmadan önce iyice düşünmek ve kötü niyet taşımadan taraflar için daha mutlu bir hayat elde edilecekse yapılmalıdır. Diğer türlü seven insanları ayırmak yuvaları dağıtmak anlamına gelir ki bu dinen de uygun değildir. Bu büyüyü kötü niyetle yapan kişiye geri döner ve kendisi ve çocukları da mutlu yuva kuramazlar.

Büyü yaparken bir nevi insanın iradesi elinden alınmış olur. Böyle bir şey yapmadan önce tüm şartların bunu gerektirdiğinden ve başka bir seçenek olmadığından emin olunmalıdır. Uzman bir medyum ve alim hocadan fikir almadan, danışılmadan boşanma büyüsü yaptırmak ciddi olumsuzluklara neden olabilir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma büyüsü evliliğin bittiğini ve eşinin kendisini istemediğini kabul etmek istemeyen kişilere iradesi dışında etki ederek eşini bırakmasını ve boşanmasını sağlamak için yapılan bir büyüdür.

Her türlü çözümü denemiş ama mutsuz evliliğini ve sevmediği eşini boşanmaya ikna edememiş olan kimse son çare olarak uzman bir medyum vasıtası ile boşanma büyüsü yaptırmak isteyebilir. Önce güvenilir bir medyum bulmalı ve derdini ona anlatmalıdır. Boşanma büyüsünün yapılışı uzman medyumlar tarafından bilinmekte ve uygulanmaktadır. Çözümleri gerçekçi ve büyü konusunda uzman ilim sahibi gerçek bir medyum hoca istediğiniz büyüyü yapabilir ve sizin sıkıntılardan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Boşanma büyüsü yaptırmak isteyen kimse uzman olan bir medyum veya hocaya danışmalıdır. Kesinlikle kötü niyetli olunmadığından emin olunmalıdır. Durum anlatılarak boşanmaya ikna olmayan kişi ve yaşananlar hakkında bilgi verilmelidir. Eğer işinin ehli ve ilim bir sahibi bir medyum hoca boşanma büyüsünü önerirse uygulanması gereken bazı işlemler olacaktır. Yapılması gerekenlerin sırası ve zamanı oldukça önemlidir. Atlanmadan hepsi yerine getirilmelidir ki büyü tutsun ve hızlı tesir etsin.

Evli çifte ait eşyalar, kişisel bilgiler ve fotoğraf istenebilir. Ayın belirli günlerinde ve belli mekanlarda yapılması gereken bazı işlemler vardır. Uzman medyumunuz size bunları teferruatlı şekilde anlatacaktır. Titiz ve sabırlıca bu işlemleri yapmalısınız. İstenen eşyaları getirmelisiniz. Daha sonra boşanma büyüsü için okunması gereken dualar vardır. Bunlar büyünün hızlı tesir etmesini kimsenin zarar görmemesini sağlayacaktır. İki hafta ila 40 gün arasında etkileri görülebilir.

Boşanma büyüsü nasıl yapılır? Her büyü için yapılması gereken bazı farklı ritüeller vardır. Her medyum ve hocanın kendine göre metotları vardır. Kara büyü olarak değil sadece tarafların sorunlarını çözerek kendi hayatlarını kurmaları için boşanma büyüsü yapan uzman kişileri tercih etmelisiniz. İnsanların hayatlarından sıkıntılarından istifade ederek para kazanmak isteyen sahtekarlardan sakınmalısınız. Kötü sonuçlar elde etmemek için işinin ehli ve uzman medyumlardan yardım almalısınız. Kötü duygular oluşturmadan hayatlarını ayrı sürdürmek için boşanma gereklidir ve sadece bunu sağlayacak şekilde uygun olan büyü yapılmalıdır. Bazı medyumlar düşünmeden kara büyü yapmakta ve kendisinden yardım isteyen insanın ve büyü yapılan kimsenin kötü şeyler yaşamasına neden olmaktadır. Bu yüzden iyice düşünülmeli, araştırılmalı ve güvenilir kimselere başvurulmalıdır.

Ayırma büyüsü, soğutma büyüsü gibi mutlu olmayan çiftleri uzaklaştırmak için yapılması gereken başka büyüler de bulunmaktadır.  Boşanma genelde eşlerden birisinin aldatması gibi durumlarda ortaya çıkar. Bir taraf kendini kötü hisseder ve yıkılır ama diğer taraf umursamaz bir tavır takınabilir. Çocuklarını evini ihmal eden ve kötü davranan bir babanın veya annenin kahrını çekmektense boşanmak bir çözüm olabilir. Eşlerden birisi sevgi ve saygısını yitirmiş olabilir. İstenmeden evlenmek zorunda kalınmış olabilir. İnsanların başka bir sevdiği olabilir ama bir türlü boşanamamakta ve azap içinde yaşıyor olabilir. Genellikle tek taraflı bitmiş ilişkilerde boşama büyüsü yapılmaktadır.  Yine istenen çözüm boşanma mı bunu iyi düşünmek gerekmektedir. Eşlerin bir tarafının diğerine olan saygısı ve sevgisi farklı olabilir. Veya eşine şiddet uygulayan ve aşağılayan baskın bir taraf olabilir. Böyle durumlarda boşanmaya yanaşmayan bir taraf ve mağdur olan diğer taraf olmaktadır ki bu durum çok sık görülmektedir. Evli olmak için bir nedenin olmadığı böyle durumlarda boşanma büyüsü yapılabilir.

Şiddet görülen veya kadınların sömürüldüğü bazı evliliklerde de erkek boşanmaz istemez. Kadını hırpalar ve bir nevi esir gibi tutar. Böyle evliliklerde de sıklıkla boşanma büyüsü ile kadını özgürlüğe kavuşturmak mümkün olabilir.

Boşanma Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Boşanma büyüsü yaptırmak isteyen kişi niyetinden ve istediğinden emin olmalıdır. Sonuçları geri dönülemez olabilir veya tereddütle yapıldığında pişman olunabileceği akıldan çıkmamalıdır. Tabi kimse sıkıntılar içinde eşinden şiddet görerek veya mutsuz bir hayatı yaşamak zorunda değildir. Bunun çözümü boşanma büyüsü mü olmadır? Buna önce karar verilmelidir.

Boşanma büyüsü etkileri birkaç hafta içinde ortaya çıkar. Aynı evde yaşayan çiftler birbirlerinden uzaklaşırlar ve boşanma seçeneğini kabul etmeyen kişi beraber olmak istemediğini hisseder. Bir nevi birbirlerine sağır olurlar ve iletişim kurmazlar. Soğukluk duyarlar. Huzursuzluk kendini ev dışında olmak istemek şeklinde gösterir ve bu sayede evden uzaklaşırlar. Boşanmak oldukça mantıklı gelecek bir ruh hali yaşarlar ve razı olurlar.

Boşanmak isteyecek ve eşinin boşanma isteğine direnmeyecektir. Ancak çok dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Zaten dengesiz bir ruh halinde olan eşler arasında büyü yapılan kişi olumsuzluklara odaklanacaktır. Bu nedenle oldukça sakin ve anlayışlı davranmalı sorunların boşanma ile çözülecek seviyede kalmasına dikkat edilmelidir. Diğer türlü düşmanlık şeklinde devam eden bir hali kimse istemez.  Büyü yapıldığında yaptıran kişinin biraz uzak durması, kavga ve öfkeye neden olan her türlü davranıştan sakınması kendini koruması gereklidir. Zor bir durum olsa da sabırla boşanma büyüsünün etkilerini göstermesini beklemeli ve boşanarak kendi hayatını çizmelidir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Mutlu evliliklerde dışarıdan kötü niyetli kişilerin boşanma büyüsü yaptırması ile bazen yıkılabilirler. Eğer sizde veya yakınlarınızda böyle bir hal hissedersiniz yine uzman bir medyuma başvurarak büyü yapılıp yapılmadığını öğrenmelisiniz. Kısa sürede fark edilirse böyle kara büyüler de bozulabilir ve evlilikler kurtulabilir.

Büyünün etkisi altında olan kişi tahammülsüzlük yaşar. İletişim yolları tıkanır ve anlayışsız olur.

Gözü dışarda olur. Ev ve eşine odaklanamaz. Bir anda anlaşamamaya ve tartışmaya başlayan ve birbirine tahammül edemeyen eşlere boşanma büyüsü yapılmış olabilir.

Cinsel soğukluk aniden ortaya çıkarsa boşanma büyüsü etkisi altında olabilirler. Normalde kolayca anlaşıp çözüm bulan çiftler artık hiçbir problemi çözemez hale gelir. Birbirlerinden uzaklaşır ve ayrılmak isterler.

Boşanma büyüsü etkisinde olduğundan şüphelenilen kişiler medyum hocalara giderek büyünün etkisini üzerinden kaldırmalı ve kendini koruyacak duaları tılsımları öğrenmelidir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kendisine büyü yapıldığından şüphelenen kişi uzman bir medyum hocaya giderek nasıl bozulacağını öğrenmelidir. Hangi büyünün etkisinde ise ona göre bir dua ve metot ile tecrübeli medyumunuz büyüyü bozacaktır. Kişilerin kendini korumak için okuması gereken dualar vardır. Ve büyü yaparken yapılan bazı işlemlerin geri çevrilmesi gerekmektedir.

Boşanma büyüsünü bozulması gerektiğinde mutlaka bir uzman medyuma ihtiyaç vardır. Güçlü etki eden büyülerin bozulması da zordur. Eğer istemediği halde boşanma büyüsü nedeniyle hayatında sıkıntılar yaşayan birisi varsa bu büyü tecrübeli bir medyum ile bozulabilmektedir. Cevşen duası büyüye karşı korur.

Boşanma Büyüsü Kimlere Etki Etmez?

Boşanma büyüsü oldukça etkili bir büyüdür. Yapıldığında genellikle sonuç alınır. Ama bazen büyü hiç etki etmez. Bu durumda büyü doğru yapılmış mı bu önemlidir. Bazen yapılan hatalar ve eksik yapılan bazı şeyler büyünün etkisini engellemiş olabilir.

Bazen de her şey doğru yapıldığı halde yine de büyü etki etmez. Büyüler bazı insanlara işlemez. Boşanma büyüsünün etkilemediği bazı insanlar vardır. Bunlara büyü yapmaya çalışmak büyüyü ters çevirir ve yaptıranı vurur.

Hafızlara yani kuranı kerimin tamamını ezberlemiş kişilere büyü işlemez. Cevşen duasını okuyan ve taşıyana büyü etki etmez. Hatta yapılan büyüleri bozmak için kullanılır.

Gözleri doğuştan kör olan kişilere boşanma büyüsü işlemez. Din adamlarına ve Allah dostlarına büyü etki etmez. Bir de evinden yakınlarından 40 gün içinde cenazesi olan kişilere büyü etki etmez. Büyü etki etmeyen insanlara büyü yapmaya çalışmak yapanı ve yaptıranı kötü etkiler.  Bu yüzden iyi araştırma yapmalı doğru kişiye doğru büyüyü yapmak gereklidir.

Boşanma Büyüsünün Sonuçları

Boşanma büyüsü yapılan kişi büyünün etkisi ile boşanmaya razı olur ve ayrı bir hayat için eşler bir nevi özgür kalırlar. İstediğiniz sonucu almak için doğru zamanda doğru medyum ile çözüme ulaşmanız gerekmektedir.

Boşanmaktan korkmak veya değişik sebeplerle boşanmak istememek insanın kafasında olan düşüncelerdir. Büyü etkisi ile boşanmaktan oldukça mantıklı ve basit görünecek, boşanmaya karar veren çiftler ayrılacak ve dava açarak resmi olarak da özgürlüklerine kavuşacaklardır. Boşanma gerçekleştikten sonra büyünün bir etkisi kalmaz ve herkes hayatına devam eder.

Güvenilir uzman bir medyum ile sizi sıkıntılarınızdan ve yüklerinizden kurtarıp mutlu bir hayata kavuşabilirsiniz. Sabırla sonuçları bekleyip doğru ve insani bir şekilde eşinizden ayrılırsınız. Bunun için en doğru ve güvenilir kişiye başvurmalı en uygun ve doğru olan büyüyü yaptırmalısınız. Hiçbir problem olmadan hayatınıza devam edebilirsiniz. Büyünün neticesinde tekrar bir araya gelmek aklınıza bile gelmeyecektir. Boşanma büyüsü etkisini 4 hafta gibi bir sürede göstermektedir. Sabırla bekleyip hayatınıza devam ederken medyumunuza teşekkür edeceksiniz.