Bağlama Tılsımı Nedir?

/ 19 Temmuz 2021 / 1.909 / yorumsuz
Bağlama Tılsımı Nedir?

Bağlama Tılsımı Nedir? Bağlama Tılsımı Belirtileri

Bağlama tılsımı nedir? Bağlama tılsımı belirtileri nelerdir? Merak edenler için yazımızda açıklamalarda bulunduk. Bağlama tılsımı ile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık ederek onun bir ömür boyu yanınızda kalmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda evliliğinde problemi olan ve eşinin ilgisini ya da sevgisini hissetmeyen kişiler, bağlama büyüsüne başvurarak eşini kendisine ve evine bağlayabilirler. Bağlama tılsımını kişi medyum hocasından gerekli bilgileri alarak evde de yapabilir. Bu yüzden de gerekli bilgileri ve doğru adımları öğrenmesi gerekir.

Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?

Konumuzun başlığı olan bağlama tılsımı nedir? Bağlama tılsımı belirtileri nelerdir? Diye incelerken bir de bağlama büyüsünün amacı nedir? Ona bir bakalım. Aşağıda bağlama büyüsü hangi amaçlar ile yapılmaktadır bunları sizler için derledik.

 • Bağlama tılsımı ile aşık olduğunuz kişiyi kendinize bağlayarak onu yanınızda bir ömür boyu kalmasını sağlayabilirsiniz.
 • Aynı zamanda eşinizin size karşı olan sevgisini ve bağlılığını arttırarak size ve evinize bağlanması için bağlama büyüsünden yardım alabilirsiniz.
 • Ayrıca eski sevgilinizi bağlama büyüsü ile tekrardan kendinize aşık etme şansını yakalayabilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz bu amaçların gerçeğe dönüşmesini isteyen kişiler, medyum hocaya başvurarak o kişi ile ilgili gerçek bilgileri vererek bağlama büyüsü yaptırabilir ve amaçlarına ulaşabilirler.

Bağlama Büyüsünün Yapılmasının Sonucunda Neler Olur?

Bağlama Tılsımı Nedir? Bağlama Tılsımı Belirtileri
Bağlama Tılsımı Nedir? Bağlama Tılsımı Belirtileri

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, bağlama büyüsünün yapılmasının sonucunda neler olur? Araştırma yapmaktadırlar.  Bağlama tılsımının yapılmasından sonra pek çok olumlu durum meydana gelmektedir. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra aşık olduğunuz kişi, sürekli olarak sizi karşı özlem duymaktadır. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi sürekli olarak sizinle bir araya gelmek isteyecektir. Ve sonuç olarak sevdiğiniz kişi sizi bulup bir ömür boyu hiç yanınızdan ayrılmaz.

Bağlama tılsımı nedir? Bağlama tılsımı belirtileri konusunda bilgiler aktarırken, bunun yanı sıra bu tılsımın sonucundaki etkilere de değinmekte fayda var. Ayrıca evliliklerinde problemler yaşayan çiftlere ya da eşinden başkasına ilgi duyan kocalara bağlama büyüsü yapıldığı zaman eşlerine, çocuklarına ve evlerine bağlı bir şekilde hayatlarına devam etmektedirler. Ve üstelik yaptıkları hatadan geri dönerek eşlerini bir daha aldatmazlar. Bunun yanı sıra anne ve babaları ile sorunlar yaşayan çocuklar da bağlama büyüsü sayesinde tekrardan ailelerine bağlanırlar ve aralarındaki sorunları ortadan kaldırırlar. Bağlama büyüsünden etkili ve bir an önce çözüm almak isteyen kişiler medyum hocalara başvurarak onlardan yardım almalılar.

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü

Kadınların sevdikleri erkekleri ya da eşlerini kendilerine bağlamak için merak edip araştırdıkları bir konu da erkeğe yapılan bağlama büyüsüdür. Erkeğe yapılan bağlama büyüsü sayesinde büyüyü yaptıran kadınlar sevdikleri erkeği kendine bağlayarak istekleri her şeyi yaptırabilirler. Bağlama büyüsündeki amaç önemlidir. Çünkü bu büyü, iyi ve kötü niyetler doğrultusunda yapılmaktadır. Bağlama büyüsü içten ve samimi bir şekilde yapıldığında kadınlar aşık oldukları erkeği kendine bağlayabilir ve onunla evlilik yoluna girebilir. Bu amaç ile yapılan büyü iyi niyetle yapılan bağlama büyüsüdür. Ancak sevmediğiniz ve hoşlanmadığınız bir erkeği sırf intikam amaçlı sevgilisinden ya da eşinden ayırıp kendinize aşık etmek istiyorsanız, bu da kötü niyetli bağlama büyüleri arasında yer almaktadır.

Kötü niyetle yapılan bağlama büyüsünün sonucunda da geri dönüşü olmayan bazı durumlar ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Bu sebepten dolayı gittiğiniz medyum hoca bağlama büyüsü için özel tılsımları hazırlarken niyetinizi belli etmenizi ister, bu durumda da iyi niyetle yaptırmak istediğinizi belirtmeniz gerekir. Bunun nedeni ise bağlama büyüsünün etkisi ve kuvveti çok fazladır ve uygulama esnasında yapılacak en ufak hata bile çok kötü etki sebebiyet verebilir.

Evde Bağlama Büyüsü Yapılabilir Mi?

Bağlama tılsımı nedir? Bağlama tılsımı belirtileri nelerdir? Bunları incelerken büyü yaptırmayı düşünen kişilerin araştırdıkları evde bağlama büyüsü yapılabilir mi? Sorusunu yanıtlayalım.

Evde bağlama büyüsü yapılabilir mi? Sorusuna evet cevabını vermek yanlış olmayacaktır. Ancak büyü ritüeli gerçekleştirmeden önce büyü kaynaklarından ya da medyum hocalardan bu konu ile ilgili gerekli olan bilgileri öğrenmek şarttır. Bağlama tılsımı ritüeli doğru uygulandığı takdirde kişi evde de bağlama büyüsü yapabilir. Bağlama büyüsünü evde yapmak isteyen kişiler öncelikle kendilerine bağlamak istedikleri kişiye uygun olan bağlama büyüsü seçeneklerinden birini seçmelidir. Böyle bir durumda etkili bağlama büyüsü türü için medyum hocalardan da yardım alınmalıdır.

Ardından medyum hocadan kişiye özel tılsımlı sözcükleri ve duaları alarak evde sessiz ve karanlık bir ortamda kişi bağlama büyüsünü yapabilir. Kişi tılsımlı sözcükleri söylerken eş zamanlı olarak da içinden kendisine bağlanmasını istediği kişinin adını da söylemelidir. Aynı zamanda o kişi hakkında iyi niyetlerde bulunulmalıdır. Bütün adımlar doğru bir şekilde yapıldığı zaman bağlama büyüsünün etkisi en kısa sürede görülmeye başlar.

Bağlama Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Bağlama tılsımı nedir? Bağlama tılsımı belirtileri nelerdir? Gibi sorulara yanıt ararken bağlama büyüsü nasıl uygulanır? Bu konuya açıklık getirelim. Bağlama büyüsü yaparken aşamaların belli bir sıra ile gitmesi lazım. Bağlama büyüsü yapmak isteyen kişiler aşağıda yapılması gereken adımlar bildirilmiştir.

 • Evde bağlama büyüsü yapmadan önce yapmak isteyen kişilerin yapımda uygulanan ritüellerin nasıl uygulandığını ve özel tılsımlı sözcükleri medyum hocalardan öğrenmeleri gerekir.
 • Bu bilgileri edindikten sonra büyüyü yapacak olan kişi evde karanlık ve sessiz bir odaya geçmelidir.
 • Bağlama büyüsü işlemi için hayvanlardan bir kap süt alınmalıdır.
 • Daha sonra temiz bir kağıda “Ya Mülaki” yazılması gerekir.
 • Bundan sonra kişi kendisine kimin aşık olmasını istiyorsa o kişinin iki adet fotoğrafını almalıdır.
 • Bu resimlerden bir tanesi sağ ele, bir tanesi de sol ele alınmalıdır.
 • Ardından her iki resmede sürekli bakarak 41 kere “Ya Mülaki” okunmalı ve sevilen kişinin adı söylenmelidir.
 • Bu işlemlerden sonra boş bir kâğıdın üzerine her iki resim de yapıştırılmalıdır.
 • 14 gün boyunca büyüyü yapan kişi hangi odada yatıyorsa o odanın duvarında resimler durmalıdır.
 • Ardından 14 kere aşık olunması istenilen kişinin adı dile getirilerek üflenmelidir.
 • Üflenmiş sütü büyüyü yapan kişinin hızlı bir şekilde içmesi gerekir.
 • Sırasıyla yapılan bu adımlardan sonra büyüyü yapan kişinin hızlı bir şekilde sütü içmesi gerekir.
 • Bu işlemden sonra 3 gün içerisinde büyü etkisini göstermeye başlar ve kimin size aşık olmasını istiyorsanız o kişi size aşık olacak ve sürekli sizi rüyasında görecektir. Bu bağlama tılsımının sonucunda da sevdiğiniz kişi ile bir araya gelecek ve bir ömür boyu hiç ayrılmayacaksınız.

Yukarıda verilen adımlar doğru bir şekilde yerine getirildiği takdirde yaklaşık 2 hafta sonra sevdiğiniz kişi sizi görmek isteyecek ve size aşkını ilan edecektir. Bir ömür boyu hep sizin yanınızda olmak isteyecektir. Sizden ayrı kaldığı zamanlarda bile sürekli olarak sizi özleyecek ve sizi görmek isteyecektir.

Bağlama Büyüsü Sonucunda Neler Gözlemlenir?

Bağlama büyüsü sonucunda neler gözlemlenir? Merak edenler için bu durumu izah edelim. Bağlama büyüsünün etkisi altına giren kişilerin davranışlarında bazı değişiklikler gözlemlenmektedir. Aşağıda bağlama tılsımı belirtileri nelerdir açıklanmıştır.

 • Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişi, sosyal çevresinden uzaklaşmakta ve içine kapanmaktadır. Sürekli olarak büyüyü yapan kişiyi düşünür ve onunla bir araya gelmek için arayış içerisine girmektedir.
 • Bu kişiler aynı zamanda sabahları uyanınca aynada kendilerine bakamazlar.
 • Bu kişilerde ruhsal çöküntü görülmektedir. Ve içlerinden bir şey yapmak gelmez.
 • Bağlama büyüsünün etkileri altına giren kişilerin uykuları düzensizleşir ve hiçbir şekilde derin uykuya dalamazlar.
 • Ayrıca konuşmalarında da aksaklıklar meydana gelmektedir. Bu kişiler kekeme gibi konuşmaya başlarlar.
 • Aynı zamanda rüyalarında hep kabus görürler. Bunun yanı sıra büyüyü yapan kişinin yüzünü de sürekli olarak rüyalarında görürler.

Saydığımız bu belirtilerin ortaya çıkması en fazla 2 haftayı bulmaktadır. 2 hafta sonra büyü tamamen etkisini kişinin üzerinde göstermektedir.

Eşe Yapılan Bağlama Büyüsü

Bağlama tılsımı nedir? Bağlama tılsımı belirtileri nelerdir? Diye açıklama yaptıktan sonra eşe yapılan bağlama büyüsü hakkında bilgiler paylaşalım. Yapılan bağlama tılsımı sonucunda eşler evlerine ve eşlerine karşı daha bağlı hale gelmektedir. Eşe bağlama büyüsü nasıl yapılır aşağıda tek tek verilmiştir.

 • Öncelikle büyü yapacak kişinin bir fincan alması lazım.
 • Eğer fincan kulplu ise kulpu anında kırılmalıdır.
 • Bundan sonra kişi beyaz bir kâğıda eşinin adını, soyadını, doğum tarihini, anne ve baba adını yazmalıdır.
 • Kâğıdın üzerine yazılan eşin adı siyah bir kalemle daire içine alınmalıdır.
 • Ardından bu kâğıt küçük parçalar halinde yırtılmalıdır.
 • Kâğıdı yırtarken büyüyü yapan kişi kendi adınızı söylemelidir.
 • Yırtılan bu kağıtlar fincanın içerisine koyulmalıdır.
 • Daha sonra kolonya dökülerek kâğıtların yanması sağlanmalıdır.
 • Yanan bu kâğıtların üzerine toz şeker eklenmesi gerekir.
 • Bu işlemden sonra karışımın üstü peçete ile sıkı bir şekilde kapatılması gerekir.
 • Bütün bu aşamalar tamamlandıktan sonra fincanın içindeki karışım evin yakınında bulunan göl ya da denize atılmalıdır.
 • Külleri suya atarken kişi 4 kere eşinin, 4 kere de kendi ismini söylemesi gerekir.
 • Bütün bu adımları eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra eşinizi kendinize bağlama büyüsünü tamamlamış olacaksınız. Bundan sonra eşinizi, kendinize, evinize ve çocuklarınıza bağlamış olacaksınız. Bu sayede eşiniz size yeniden aşık olacaktır.

Birini Bağlayarak Kendine Aşık Etme Büyüsü

Merak edilen sorulardan bir tanesi de birini bağlayarak kendine aşık etme büyüsü sorusudur. Bu büyü sayesinde istediğiniz kişiyi kendinize bağlayarak aşık etmeniz mümkündür. Yukarıda iyi ve kötü niyetle bağlama büyüsü yapılabildiğinden bahsetmiştik. Bunun için niyetinizin iyi olması gerekir. İyi niyet ve gerekli ritüellerin yapılmasından sonra istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Gerekli bilgileri ve tılsımlı sözcükleri medyum hocalardan öğrendikten sonra büyüyü evde kendiniz icra edebilirsiniz. Büyü yapıldıktan 7 gün sonra istediğiniz kişi size aşık olacak ve size karşı özlem duyacaktır.

Bağlama Büyüsünü Nasıl Bozulur?

Bağlama tılsımı nedir? Bağlama tılsımı belirtileri nelerdir? Bu sorulara cevap verdikten sonra son olarak da bağlama büyüsü nasıl bozulur? Ona açıklık getirelim.

Bağlama büyüsünden şüphelenen ve bozmak isteyen kişiler, kesinlikle bir medyum hocaya giderek yardım almalıdır. Çünkü bu büyüyü bozmak sanıldığından çok daha zordur. Bağlama büyüsü bütün büyüler arasında en hızlı bir şekilde tutan ve etkisini kalıcı olarak gösteren bir büyü olduğu için bozulmasında ruhani varlıkların kullanılması gerekir. Medyum hocalar bağlama büyüsünü bozmak için bazı dualar eder ve yeniden tılsımlar yazarlar. Bu uygulamadan sonra 3 saat içerisinde bağlama büyüsü bozulur ve kişi eski haline döner.  Bağlama büyüsünün bozulması için okunması gereken dualar arasında Nas ve Felak Sureleri vardır. Bu dualar sabah ve akşam okundukları zaman bağlama büyüsü tamamen bozulmuş olur.