Azem Büyüsü Nedir?

/ 30 Ağustos 2021 / 6.337 / yorumsuz
Azem Büyüsü Nedir?

Azem Büyüsü Nedir? Neden Yapılır?

Azem büyüsü nedir? Neden yapılır? Bu sorular ve cevapları çoğu kişi tarafından bilinmemektedir. Çünkü bu büyü, halk tarafından pek bilinen bir büyü değildir. Tarihi oldukça eski zamanlara dayanan bu kadim büyü zorluğuyla bilinmektedir. Zor olmasının yanında birçok tehlikeyi de içinde barındırır. Bu nedenler yüzünden, pek kullanılmayan ve gizli kalmış büyülerdendir. Ancak hakkında bilgilere ulaşmak imkânsız değildir. Kadim büyü kitaplarında, hakkında bir sürü yazı bulmak mümkündür.

Eğer sizin de yolunuz azem büyüsü ile kesiştiyse ve bu büyünün ne olduğunu merak ediyorsanız, sizin için hazırladığımız bu yazımızı okuyabilirsiniz. Yazımızın içinde bu büyü ile ilgili merak edilen konuları ve cevaplanması gereken soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Azem Büyüsü Nedir?

Azem Büyüsü Nedir?
Azem Büyüsü Nedir?

Azem büyüsü nedir? Büyüler temelde ikiye ayrılır. Büyüler, ak büyü ve kara büyü olarak isimlendirilen iki farklı başlıktan oluşur. Anlatmakta olduğumuz bu büyü de kara büyüler arasında sayılmaktadır. Yapım niyetine göre farklılık gösteren bu büyü oldukça tehlikeli ve zordur. Bir kişiye yapılabildiği gibi bir nesneye de yapılabilir. Genelde bir nesneye yapıldığında koruma etkisi göstermesi beklenir. Kişilere yapıldığında istenen sonuç ise felaketlerin kapısını aralamasıdır.

İnsanların çoğu nazarın ve büyünün gerçek olduğunun farkındadır. Bu insanlar devamlı kendilerini koruma yolları ararlar. Bunlardan korunmanın ilk şartı tüm varlığıyla kendini Allah’a adamak ve onun gücüne inanmaktır. Daha sonra çeşitli dualar ve sureler okuyarak kişi kendini korumaya çalışabilir. Ancak bazı güçlü büyüler için bu korunma yolları yetmez. Daha etkili ve daha kesin bir yöntem bulunması gerekir. Tam bu noktada devreye azem büyüsü girer. Bu büyü sayesinde bir nesne tılsım haline getirilebilir. Ait olduğu kişiye ya da nesnenin kendisine gerekli korumayı ve güveni sağlayabilir. Bazı büyüler de olduğu gibi, bu büyüde adında kendi marifetini saklamaktadır. Büyünün adının Arapça karşılığı, güvenilir ve savunucu demektir. Farsça olarak ise yine güvenilir, candan, koruyucu gibi anlamları niteler.

Azem Büyüsü Neden Yapılır?

Azem büyüsü nedir? Neden yapılır? Yapılan bu büyünün farklı amaçlar uğruna uygulandığı bilinmektedir. Hem koruma hem de zarar verme amaçları taşıyabilen bu büyünün yapımı oldukça meşakkatlidir. Eski kadim kitaplarda altı çizilerek tehlikeli olduğu belirtilen bir büyüdür. Oldukça tesirli olan bu büyüyü yaptırmadan önce iyice düşünmek gerekir. Yapıldığında, verilen zararın ömür boyu bir kalıcılığa sahip olacağını unutmamak gerekir.

Büyünün kara büyü kategorisinde sayılmasının en büyük sebebi, yapıldığı kişinin hayatını cehenneme çevirmesidir. Bu büyüden korunmak ya da etkisinden çıkmak imkansıza yakın bir zorluğa sahiptir. Yapıldıktan sonra, resmen kişinin kabuslarını gerçeğe çevirir. Hayatını o kadar kötü bir hale sokar ki kişinin tek kurtuluş yolu ölüm olur. Bu nedenle bu büyü, hafif kızgınlıklar yaşadığınız ya da sadece gıcık olduğunuz kişilere yaptırabileceğiniz bir şey değildir. Sonuçlarını gördükten sonra, pişman olsanız bile her şey için çok geç olabilir. Genelde gerçekten sevilmeyen, nefret edilen kişiler için yaptırılan bir büyüdür. Bu büyüye başvuran kişiler, yaptırdıkları kişiler tarafından büyük zararlar görmüş ve acılar çekmişlerdir. Tüm bu yaşananlardan sonra, kişiye büyük bir kin beslerler. Bu kin yavaş yavaş intikam isteğine dönüşür ve kişiler en kesin çözümlerden biri olan büyüye başvurular. Büyünün, özellikle; cinayet, tecavüz, iftira gibi durumlardan sonra sıklıkla tercih edildiği bilinmektedir. Doğru yapıldığında tutması garanti bir büyüdür. Tesirinin hızlı ve yüksek olması da en büyük artısıdır.

İntikam almak dışında ise bu büyüden korunma amacıyla da yararlanan kişiler bulunmaktadır. Nazarın ve büyünün ne demek olduğunu bilen ve buna gerçekten inanan kişiler hem kendilerini hem de mallarını korumak isterler. Bu kişiler alışılmış bazı işlemlerin dışında gerçekten yüksek etkiye sahip bir koruma isteyebilirler. Bu durumda yapılacak tek şey azem büyüsüdür. Kişiye ya da nesneye yapılarak yüksek koruyuculuk sağlar. Genelde nesnelere yapılarak onu bir tılsıma çevirir.

Bu korumanın dışında saklanmak istenen gömü ve hazineler için bu büyü kullanılabilir. Bu büyü sayesinde saklanmak istenen şeyler korunmuş olur. Büyü ortadan kalkana kadar hiçbir insan evladı saklanan şeyleri bulmayı başaramaz.  Büyünün ne kadar zor bozulduğu da göz önüne alındığında en garanti saklama yolunun azem büyüsü olduğu aşikardır.

Azem Büyüsü Malzemeleri Nelerdir?

Azem büyüsü nedir? Neden yapılır? Sorularının cevabını verdik. Peki bu kara büyü için gerekli olan malzemeler nelerdir? Bu malzemeler nasıl elde edilir? Bu sorular da oldukça önemli sorulardır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi bu büyü halk tarafından pek bilinen bir büyü değildir. Bu nedenle hakkındaki bilgiler de oldukça gizlidir. Ancak bu büyünün hangi malzemelerle yapıldığı bilinmektedir. Büyünün olmazsa olmaz malzemeleri şöyledir:

  • Öncelikle bu büyünün tutması için adet kanı şarttır. Bu adet kanının siyah renge sahip bir tavşandan alınması önerilir.
  • Büyünün yapılması istenen kişinin, yakın zamanda çekilmiş boydan bir fotoğrafı
  • Büyü yaptıran ve yapılacak kişinin birer tel saç teli
  • Bir tutam safran
  • Siyah mürekkep
  • Son olaraksa koparılması zor bir ip ve makas gereklidir.

Bu malzemelerin dışında büyüyü yapan medyum ek ürünler de isteyebilir. Her büyünün amacı kendine özeldir. Bu nedenle büyüyü yaparken kullanılan ürünlerin aynı olmasını beklememek gerekir.

Bu malzemelerin temini oldukça zordur. Bu nedenle ürünlerin çoğunu, genelde medyumlar temin eder. Büyüyü yaptırmaya karar verenlerin, medyumun söylediklerini dikkate alarak ve titizlikle uygulayarak başarıya ulaşmaları mümkündür.

 

Azem Büyüsü Nasıl Yapılır?

Oldukça tehlikeli olan bu büyünün ritüelleri tam olarak bilinmemektedir.  Çoğu medyum tarafından uygulanması tercih edilmeyen bu büyü, cinler aracılığıyla yapılır. Cinleri köle etmek ya da onlara rüşvet vermek gerekir. Herhangi bir aksilik yaşandığında kişilere büyük zararlar verebileceği için çok dikkatli olunması gereken, tehlikeli bir büyüdür. Büyüde özellikle adet kanına yer verilmesi, cinleri oyalamak için kullanılır. İlk tercih, bu üç harflileri köle etmekten yana kullanılır. Bunun başarılamadığı durumlarda ise istedikleri verilerek yardım etmeleri sağlanır.

Bu büyünün yapımında belli dayanak noktalarından da faydalanılabilir. Mesela büyü yapılacak kişinin yakın arkadaşı üzerinden büyünün tesirini göstermesi daha rahattır. Bu işlem sırasında kaynak olarak seçilen kişinin var olan enerjisi de kullanılır ve büyünün etkisi yükseltilir.

Genelde pek tercih edilen bir yöntem olmasa da yiyecek ve içeceklerin büyülenmesi yoluyla da büyü işlemi uygulanabilir. Genelde nefret edilen kişiyle hisler karşılıklı olacağından sizin verdiğiniz bir besini kabul etmeyecektir. Ancak bir şekilde büyülü yiyecekleri yediğinde büyünün hızlı bir şekilde gerçekleşme ihtimali yüksektir.

Büyüden sürekli zor olarak bahsedilmesi kişilerin gözünü korkutmamalıdır. Çünkü tüm zorluklar aslında büyüyü yapan kişi için geçerlidir. Malzeme temininden, yapılan ritüele kadar her şey medyumun kontrolü altında olmalıdır. Yaptıran kişi sadece niyetlerini belli edip, isteklerini söylediğinden pek zorlanmayacaktır.

Azem büyüsü hakkında bilinmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Öncelikle büyüye kesinlikle abdestsiz ve besmelesiz başlanmaz. Büyünün yapılacağı zaman dilimi de muhakkak yatsı namazından sonra olmalıdır. Yapıldığı ortamın temiz ve sessiz olması gerekir. Tüm bu koşullar sağlandıktan sonra malzemelerin eksiksiz olması ve ritüellerin doğru sırayla yapılması gerekir. Ancak tüm bu koşullar sağlandığında büyü başarıya ulaşacaktır.

Azem Büyüsü Etkili midir?

Bu büyü en etkili büyülerden bir tanesidir. Sık kullanılmıyor oluşunun sebebi kesinlikle yapımında yaşanan zorluklardan kaynaklanır. Eğer kişi kesin, yüksek tesirli ve uzun ömürlü bir büyü istiyorsa gönül rahatlığıyla bu büyüye başvurabilir. Etki süresi doğal olarak yapılan büyüden büyüye bazı farklılıklar gösterir. Her büyü aynı niyetlerle yapılmadığı gibi her kişinin sahip olduğu irade de aynı değildir. Genelde 21 gün gibi bir sürede bu büyü etkilerini göstermeye başlar. Ancak, bazen bu süre uzayabilir ya da kısalabilir. Maximum 41 gün içerisinde kesinlikle sonuç alınan bu büyüden, 1 hafta içinde sonuç alan kişiler de vardır. Sürenin 41 güne ulaşması, yaptıranları korkutmamalıdır. Pek yaşanan bir durum olmasa da 41 gün geçtikten sonra büyünüzün etkili olmadığını görürseniz, kesinlikle büyüyü yapan medyuma danışmanız gerekir.

Azem Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Azem büyüsü nedir? Neden yapılır? Sorularının hemen ardından, bu büyünün etkilerinin neler olduğu sorusu gelir. Bu büyü yapılış niyetine göre çeşitlendiği için, etkileri de değişiklik gösterir.

Büyünün intikam amaçlı yapıldığı durumlarda, büyü yapılan kişinin özellikle sosyal hayatı altüst olur. Kişi zamanla içine kapanır, evini bırakın yatağının içinden bile çıkamaz hale gelir. Çevresindeki kişilere o kadar kötü davranır ve hakaret eder ki etrafındakiler yavaş yavaş ondan uzaklaşmaya başlar. Arkadaşları dışında, ailesinin bile ona zarar verebileceği düşüncesine kapılır. Kimseye güvenmez. İnsanlara zarar vermek için elinden geleni yapar. Büyü öncesinde veya sonrasında öğrendiği tüm bilgileri yayarak herkesin hayatını zorlaştırmaya çalışır. Sürekli kafasında kötü senaryolar kurar. Bu senaryolara zamanla o kadar inanır ki gerçek olduklarını düşünmeye başlar. Halüsinasyonlar görür. Olmayan sesler duyar ve akıl sağlığını kaybetmeye başlar.

Daha çok psikolojik ve ruhsal olan bu zararın yanında bazen fiziksel zaralar da yaşanabilir. Örneğin kişi acılı ve ağrılı bir hastalığın pençesine düşebilir. Hiçbir şekilde bu hastalığın nedeni ve çözümü bulunamayacaktır. Kişi acı ve ıstırap içerisinde ölümü beklemek zorunda kalacaktır.

Büyüyü koruma ya da saklama amaçlarıyla yaptıran kişiler ise genelde olumlu sonuçlarla karşılaşacaklardır. Saklanmasını istedikleri şeylerin bulunması imkânsız hake gelecektir. Çünkü bu şeyler üç harfliler tarafından korunacak ve insanların onların gücüne karşı koyması mümkün olmayacaktır.

Kişiler bireysel korunma amacıyla bu büyüyü yaptırdıklarında ise yapılan tılsım sayesinde her türlü kaza ve beladan korunabilirler. Onlara büyü yapılması istenen kişiler asla başarılı olamayacaktır. Çünkü uygulanan bu tılsımlı büyü sayesinde kişi nazardan ve büyüden tamamen korunacaktır.

Var olan korumanın sadece malı-mülkü ya da kişiyi korumadığı bilinmelidir. Bazen korunması gereken şey bir makam da olabilir. Örneğin büyük bir imparatorluğun kralı, bir şirketin CEO’su ya da herhangi başka önemli bir pozisyon olabilir. Kişiler makam ve mevkilerini kaybetmemek için sıklıkla bu büyüyü yaptırır. Bu sayede onlara unvanlarını veren bu mevkileri korumuş olurlar.

Azem Büyüsü Zararlı mıdır?

Tehlikeleriyle bilinen bu kara büyünün, doğru yapıldığında yaptırana herhangi bir zararı bulunmaz. Ancak büyünün kesinlikle evde denenmemesi gerekir. Çoğu medyum bile bu büyüyü yapmaya çekinirken, insanların cahilce bir cesaretle bu büyüyü yapmaya kalkışmasının ağır sonuçları olacaktır. Bu olumsuzluklardan kaçınmak için, büyü yaptırmaya karar veren kişinin gerçek bir medyumla iletişime geçmesi gerekir. Medyum büyüyü yapmak istemese bile, sizi bu büyüyü yapacak deneyimli ve bilgili başka bir medyuma yönlendirecektir. Bu sayede yaptırmak istediğiniz azem büyüsü sizi hiçbir zarara uğratmadan, istediğiniz sonuca götürecektir.

Tavsiye

Rüyada Fakirlik Görmek