Aşk Büyüsü Uzmanından Yapılan Aşk Büyüleri

/ 21 Haziran 2021 / 545 / yorumsuz
Aşk Büyüsü Uzmanından Yapılan Aşk Büyüleri

Aşk büyüsü uzmanından yapılan aşk büyüleri konusunu sizler için derledik. Aşk büyüleri çok eski tarihlerden beri var olan ve günümüzde gittikçe daha fazla ilgi duyulmaya başlayan ritüellerdir. Dünyanın dört bir yerinde uygulanmaktadır.  Aşk büyüleri, sevenlerin kavuşması ve birbirilerine bağlanması için uygulanan manevi işlemlerdir. Havas ve ledün ilminde çok fazla aşk büyüsü çeşidi olduğu bildirilmiştir. Aşk büyüsünün etkili olabilmesi için manevi anlamda güçlü medyum hocaya başvurulması gerekmektedir.

Burada aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin merak ettiği ve kafalarını kurcaladığı bir soru vardır. O da aşk büyüsü yaptırmak günah mıdır? Doğru ellerde yapılan aşk ve bağlama büyüleri gerçekten etkili olduğu için kişinin hayatını da etkilemektedir. Bu aynı zamanda kadere müdahale etmek demektir ve bunun yanı sıra aşk büyüsü sihir olarak kabul edilmektedir. İslam dinine göre ise sihir yapmak günahtır.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Kadim kitaplarda pek çok aşk büyüsü çeşidi yer almaktadır.  Aşk büyüsü yaptırmak ve bununla ilgili bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de aşk büyüsü çeşitleri nelerdir?  Kitaplarda açıklanan bilgilere göre aşk büyüsü çeşitlerinden bazılarını insanlar evde kendi kendine yapabilir. Ancak bazı aşk büyüsü çeşitleri kesinlikle ilim ve ledün sahibi kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Hatta öyle ki bazı büyülerin ruhani varlıklar ile iletişime geçilerek yapılması gerekir. Bu tarz büyüleri yapmak çok sakıncalı olduğu için alanında uzman kişilere gidilmesi tavsiye edilmektedir. Aşk büyüsü uzmanından yapılan aşk büyüleri oldukça kuvvetli ve etkilidir.

Aşk büyüsü çeşitleri arasında nohut, kaşık, canbar, papaz büyüsü, sabun, kırmızı mum gibi çok fazla çeşit vardır. Bu büyülerin her birinde kullanılan malzeme farklıdır. Uzman medyum hocalar tarafından yapılan büyülerin güçleri çok kuvvetlidir. Bu yüzden de kişi evde kendi kendine büyü yapmak yerine aşk büyüleri konusunda deneyimli medyumlara başvurması gerekir. Ayrıca bu büyülerin etki etme süreleri de birbirinden farklıdır. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler sevdiklerine bir an evvel kavuşmak istemektedirler. Ancak yapılan büyü çeşidine göre etki etme süresi ne ise o dönem içerisinde sabırlı olması gerekmektedir.

Aşk büyüleri hem kadınlar hem de erkekler tarafından rağbet görmektedir. Genellikle bekarların sevdiklerine kavuşması ve evli çiftlerin de yuvalarının dağılmaması için yapılmaktadırlar.  Aşk büyüsü çeşitleri arasında özellikle iki tane aşk büyüsü vardır ki bunlar çok ağır aşk büyüleridir. Burada ağır kelimesinin kullanılma sebebi ise hem en güçlü hem de en kısa sürede tesir eden anlamına gelmektedir. Bu yüzden de canbar büyüsü ve papaz büyüsü en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüleri arasında en etkili büyü çeşididir. Oldukça tesirli olan bu büyü türü genellikle bekar kişiler ve boşanma aşamasındaki evli çiftler tarafından yaptırılmaktadır. Öncelikle canbar büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler, karşı tarafı gerçek anlamda sevip sevmediklerinden emin olmaları gerekir. Canbar büyüsünün kesinlikle uzman bir medyum hocaya yaptırılması önerilmektedir. Aşk büyüsü uzmanından yapılan aşk büyüleri arasında yer alan bu büyü iyi niyetle yapılmaktadır. Son yılların popüler büyüleri arasında kendine yer edinmiş olan canbar büyüsü nasıl yapılır? Merak edenler için bu konuya açıklık getirelim.

Canbar büyüsü yapımında kullanılan malzeme geyik derisidir. Bu derinin üzerine bazı sihirli şekiller çizilmekte ve dualar yazılmaktadır.  Bu şekilde canbar büyüsü yapımı tamamlanmış olur. Canbar büyüsü yapılan kişi bu büyüden kesinlikle haberdar olmamaktadır. Çünkü kişide oluşturacağı fiziksel etkiden çok büyü kişinin olumsuz gelişen herhangi bir olayda olumlu düşünmesini sağlamaktadır. Aslında canbar büyüsü yapılan kişi, yaptıran kişiye bedensel olarak aşık olmamaktadır. Sadece karşısındaki kişinin yaptığı herhangi hatada, empati kurarak onun hakkında iyi düşünmekte ve ona hoşgörü ile davranmaktadır. Bu büyü çeşidinin tesiri oldukça kuvvetlidir ve tesirinden kurtulmak da çok zordur. Kesin tutacağına inanıldığı zaman büyü etkisini 1 ila 2 hafta içerisinde göstermeye başlamaktadır. Ayrıca bu büyü türünde hiçbir haram malzeme kullanılmamakta ve ruhani varlıklar ile iletişime geçilmemektedir.

Papaz Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü uzmanından yapılan aşk büyüleri arasında papaz büyüsü de yer almaktadır. Gideni geri getirme ya da birini kendine aşık etme, bazı hasetlik durumlarında evli çiftleri ayırmak ya da işleri yolunda giden kişilerin önüne taş koymak gibi durumlarda yapılan en kuvvetli büyüler arasında sayılmaktadır. Tehlikeli olarak bilinen aşk büyüleri arasındadır, bu yüzden de kesinlikle bir medyum hoca tarafından yapılması gerekmektedir. Papaz büyüsünün etkisi kuvvetli olduğu ve çok kısa sürede etki gösterdiği için çok dikkatli okunması ve düşünülmesi gerekmektedir. Çünkü yapıldıktan sonra bozulması çok zordur.

Bu yüzden de bu büyüyü yaptırmak isteyen kişinin çok dikkatlice düşünüp, karşısındaki kişiyi sevip sevmediğini değerlendirerek ona göre karar vermesi gerekir. Ayrıca bu büyü türü kara büyüler listesinde yer almaktadır. Papaz büyüsü, kadınlara, erkeklere ve bekarlara farklı ritüellerde uygulanmaktadır. Kişiye özel çalışılması gerekmektedir. Adı papaz büyüsü olmasına rağmen papazlar tarafından yapılan bir büyü değildir. Peki sizler hiç papaz büyüsü yaptırdınız mı? Bilmeyenler için ve papaz aşk büyüsü nasıl yapılır? Diye merak edenler için bilgiler aktaracağız.

Papaz büyüsünün yapımı için adet kanı ya da herhangi bir malzeme kullanımına ihtiyaç yoktur. Papaz büyüsü hakkında bilinen pek çok yanlış vardır. Bunlardan bir tanesi de papazlar tarafından yapıldığıdır. Hayır, papaz büyüsü adını papazlardan değil, büyü yapımı aşamasında kullanılan İbranice ve Süryanice harflerden almaktadır. Ayrıca bu büyünün yapımından direkt olarak ruhani varlıklar ile iletişime geçilmektedir. Bu yüzden de bu aşk büyüsü türünün gerçek ve ilim sahibi, doğru bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir.

Papaz Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsünün nasıl yapıldığını bahsettikten sonra papaz aşk büyüsü nasıl bozulur? Onun hakkında sizler ile bilgilerimizi paylaşalım. Papaz büyüsü kişi üzerinde fiziksel bir etki yaratmadığından dolayı anlaşılması oldukça zor bir büyüdür. Ancak kendisinde ya da çevresinden birinde papaz büyüsü olduğunu düşünen kişiler muhakkak maneviyatı güçlü bir medyuma giderek bakım yaptırmaları gerekir. Papaz büyüsünün varlığı kesinleştikten sonra medyum hocalar büyünün tesirini inceleyerek kişiyi bu büyünün etkisinden nasıl kurtaracaklarını düşündürmektedirler. Bundan sonra da büyünün etkilerinden kurtarmak için 3 hafta aralıklarla bazı ritüeller uygulanmaktadır. Ve bu ritüeller büyünün etkileri ortadan kalkana kadar tekrar edilmektedir. Ayrıca medyumun önerdiği konulara dikkat edilmesi gerekir. Aşk büyüsü uzmanından yapılan aşk büyüleri sadece yapmak olarak değil bozmak olarak da karşımıza çıkmaktadır.

Aşk Büyüsü Etkileri

Aşk büyüsü uzmanından yapılan aşk büyüleri arasında sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de aşk büyüsü etkileri nelerdir. Aşk büyüsü eğer medyum hocalar tarafından yapıldıysa etkilerini gösterme süresi de o kadar kısa olacaktır. Kişilerin üzerinde görülen aşk büyüleri etkileri ise şu şekildedir;

 • Büyü yapılan kişi, büyü yaptıran kişiyi aniden düşünmeye başlamaktadır.
 • Büyüyü yaptıran kişiyi unutmamakta ve sürekli olarak onu aramak istemektedir.
 • Karşısındaki insanı memnun etmek istemektedir.
 • Karşı tarafla geleceğe dair planlar kurmaktadır.
 • Rüyasında sürekli olarak aynı kişiyi görmektedir.

Aşk büyüsü yapılan kişilerin üzerinde bu tür belirtiler görülebilmektedir. Ancak bu etkiler eğer kendiliğinden o kişiye karşı sevgi oluştuysa büyüden kaynaklı olmayabilir.

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Hem kadınların hem de erkeklerin başvurduğu aşk büyüleri genellikle sevdiği kişiyi kendine aşık etmek ya da sevdikleri kişiler ile evlenmek amacı ile yapılmaktadır. Aşk büyüsü uzmanından yapılan aşk büyüleri çok etkilidir ve en kısa sürede sonuç vermektedir. Aşk büyüleri nasıl anlaşılır? Gibi sorularda insanlar tarafından oldukça fazla merak edilmektedir.

Üzerinde aşk büyüsü olduğunu düşünen kişi, iç ve dış ortamlarda davranışlarını gözlemlemesi gerekir.  Aşk ve bağlama büyüleri farklı şekillerde yapılıyor olsalar da etkileri ortak bir payda da buluşmaktadır. Kişinin hal ve hareketleri gözlemlenerek üzerinde aşk büyüsü var mı yok mu şüphelenilebilir.  Ancak aşk büyüsü kesin vardır ya da yoktur demek için medyum hocaya başvurmak gerekir.

Aşk büyüsü uzmanından yapılan aşk büyüleri
Aşk büyüsü uzmanından yapılan aşk büyüleri

Uzaktan Yapılan Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü uzmanından yapılan aşk büyüleri uzaktan da yapılmaktadır. Uzaktan yapılan aşk büyüsü etkili mıdır? Merak edilen konular arasında yer almaktadır. Ancak iki kişinin arasına uzaklık girdiği zaman yapılması gereken manevi uygulamalar farklılık göstermektedir. Havas ilimlerinde açıklanan bilgiye göre büyü yaptırmak isteyen kişinin yakınında olan, onunla göz temasında bulunan kişi, büyüden daha çabuk etkilenerek ona daha kısa sürede aşık olmaktadır. Ama büyü yapmak ya da yaptırmak isteyen kişi eğer uzaktaysa ve iletişim hali sürekli değilse, aşk büyüsü yapılırken farklı teknikler kullanılmaktadır. Aşağıda bu tekniklere yer verilmiştir.

 • Öncelikle aşk enerjisi veren taşın temin edilmesi gerekir. Kişi bunu satın alabileceği gibi doğal ortamlardan da temin edebilir. Medyum hocalar bu ekipmanlara sahiptirler.
 • Bu taşın doğal ve hakiki olması gerekmektedir. Çünkü bu taş uzaktan yapılan aşk büyüsünün etkisini kuvvetlendirmektedir.
 • Bu taşların eğer mümkünse gece vakti ya da sabah ışıklarından önce tılsımlı sözcükler ile okunup üflenmesi gerekmektedir.
 • Bu taşlara aşk sözcükleri söylendikten ve tılsımlı sözcükler okunduktan sonra aşık etmek istenen kişi hakkında bağlama dileklerinde bulunulması gerekmektedir.
 • Ardından sabah olmadan taşın bir cam önüne konması ve uyunması gerekir.
 • Sabah güneşin etkisiyle söylenen tılsımlı sözcükler alevlenir ve karşı taraftaki kişinin üzerine geçmektedir.
 • Bu ritüel sayesinde kişi aynı gün aşık olmaktadır.

Eğer uzaktaki kişi ile iletişim kurma imkanı varsa büyü yapan kişi gün içinde onu arayarak gününün nasıl geçtiğini sorabilir ve büyünün tesirinin ne kadar kuvvetli olduğunu görebilir. Ancak enerji taşı seçerken eğer hakiki değil de sahte taş seçilirse büyü etkisini göstermeyecektir. Ayrıca yanlış seçilen taş sonucunda büyü yapılan kişinin üzerine negatif enerjiler çekilebilir ve kişinin başına olumsuz olaylar gelmesine sebebiyet verilebilir. Bunun yanı sıra bu taşlar aşk büyüsünün bozulmasında da kullanılacağı için taşların rastgele atılmaması ve saklanması gerekmektedir.

Sonuç olarak aşk büyüleri ya da diğer büyüler yapılırken bazı doğa üstü güçlerin yardımı gerekmektedir. Bu varlıklarla sadece maneviyata yönelmiş kişiler iletişim kurabilirler. O yüzden de herkes büyü yapamaz. Hatta öyle ki yaptıkları büyüler bir kişi üzerinde ters etki gösterebilir. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyen kişiler iyice araştırma yaparak daha önceden bu konularda tecrübeli ve iyi sonuç almış medyum hocalar ile iletişime geçebilirler. Çünkü sadece büyü yapılması değil bozulması da ilim sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır.