Aşık Etme Ritüeli Ne Demek?

/ 8 Eylül 2022 / 481 / yorumsuz
Aşık Etme Ritüeli Ne Demek?

Aşık Etme Ritüeli Ne Demek?

 Aşık etme ritüeli ne demek? Sorusu gizli ilimler ile ilgilenenler ve sevdiği kişiyi kendine âşık etmek isteyen kişilerin merak ettiği bir sorudur. Birçok insan sevdiğine kavuşmak için bir takım manevi ritüellere yönelir. Bazıları da büyünün günah olduğunu bildiği için manevi ritüellerden kaçınmaktadır. Ancak aşık etme ritüeli bir büyü türüdür değildir. Bu nedenle de günah sayılmaz. Kendinize aşık etmek istediğiniz kişi için medyum hocaya aşık etme ritüeli yaptırabilirsiniz.

Aşık etme ritüelinden platonik aşıklar, boşanma aşamasına gelmiş evliler, sevgili olup da ayrılanlar yararlanabilirler. Aşık etme ritüeli yapıldıktan sonra kişi üzerinde birtakım etkilere neler olarak ritüeli yaptıran kişiye yönelmeye başlar. Bu sayede iki aşık mutlu ve huzurlu bir ilişkiye başlarlar.

Aşık Etme Ritüeli Türleri

 Aşık etme ritüeli ne demek? Kadar aşk ritüelinin etkileri, türleri de ilgi duyulan sorulardır. Her ne kadar bir büyü olmasa da ritüel yapıldığında da kişide büyü benzeri belirtiler görülür. Genellikle resim ve kişisel bilgiler ile yapılan ritüelde medyum hocanın yaptığı güçlü okullar ile kişi sadece ritüeli yaptıran kişiyi düşünür ve kimse ile iletişim kurmak istemez. Yaklaşık olarak 7 ila 14 gün içerisinde etki etmeye başlayan ritüel sayesinde ikili birbirine bağlanır ve mutlu bir hayat yaşarlar.

Aşık etme ritüeli türleri arasında çeşitli şekillerde yapılanlar bulunur. Bunlar;

  • Sabun ile yapılan aşk ritüeli
  • Kaşık ile yapılan ritüel
  • Mumla yapılan ritüel
  • İple Yapılan aşık etme ritüeli
  • Karabiber ile yapılan ritüel

Genellikle medyum hocaların kendine özgü ritüel uygulama yöntemleri bulunur. Hangi tür ile aşık etme ritüeli yapılırsa yapılsın etki hepsinde aynıdır.

Aşık Etme Ritüeli Ne Zaman Etki Eder?

Bir kişiye aşık etme amacıyla aşık etme ya da bağlama ritüeli yapıldıysa ritüel etkilerini yaklaşık olarak 7 günde göstermeye başlar. Aşık etkisi ise 14 gün görülür ve kişi ritüeli yaptıran kişi ile iletişime geçer.

Aşık etme ritüeli ne demek? Merak edenler medyum hoca ile görüşerek en iyi aşık etme ritüelini yaptırabilirler. Bu sayede pek çok kişi sevdiğine kavuşur.