Cuma, Ekim 30, 2020
Ana Sayfa Aşk Büyüleri Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her insan aşk duygusunu yaşamak ve bu duyguyu hayat boyu sürdürmek ister. Tabii gönül ferman dinlemeden bir anda tutulabilmektedir. Ancak her zaman kişinin aşık olduğu insandan karşılık bulması pek mümkün değil. Böyle durumlarda insanlar kendini sosyal yaşamdan uzaklaştırmakta ve yıpratmaktadır. Fakat manevi enerjiden faydalanan ve gerçek medyumlardan destek alan pek çok insan, aşık etme büyüsü ile sevdiği insanla bir araya gelme şansı elde edebiliyor.

Aşık Etme Büyüsü

Kadim büyü kitaplarında yer alan ve mistik çağlardan günümüze kadar gelmiş olan aşık etme büyüleri, ezoterik öğretiler arasında yüzyıllar boyunca en çok kullanılan yöntemlerden biri olarak öne çıkıyor. Özellikle kimi zaman acı ve ıstırap yaratan, bir türlü geçmeyecek derin yaralar oluşturan aşk acısından uzun bir süre kurtulmak mümkün olmayabiliyor. Böyle zamanlarda aşkın en güzelini karşılıklı olarak yaşayabilmek için, gerçek medyumlardan yardım alarak aşk büyülerinin manevi enerjisinden ve mistik göğsünden faydalanabiliyor.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü hem medyum hocalar tarafından yapılmakta hem de evde aşık etme büyüsü gerçekleştirilebilmektedir. Bazı ritüeller ve uygulamalara dikkat etmek suretiyle, gerekli şahsi eşyaları ve malzemeler ile beraber yapılabilmektedir. Evli ya da bekar fark etmeksizin bu büyüler tamamlanabilir. Burada ihtiyaç duyulan 4 adet kırmızı mum ve iğnedir. İğne ucunu kullanmak suretiyle mumlar üzerine yapılacak özel çizimler doğrultusunda, evde kırmızı mumla aşk büyüsü gerçeğe dönüştürülebilir.

– Ele alınan ilk mum kadını temsil eder ve üzerine çember çizilir,

– İkinci sembol erkeği temsil ettiği için üzerine kılıç çizilir,

– Üç mum ise aşkın önündeki engelleri temsil ettiğinden yılan figürü uygulanır,

– Dördüncü muma ise sol el figürü çizimi yapılır. Bu sembol kadın ve erkeği birleştirecek güç olarak temsil edilir,

Burada erkeği temsil eden mum batıya, kadını temsil eden mum doğuya, birleştirme mum güneye ve kötülüğü temsil eden mum kuzeye yerleştirilir. İlk mum yakıldıktan sonra ikinci muma geçilir. İkinci mum yakılırken ilk mum söndürülür. Üçüncü mum yakılırken de ikinci mum söndürülür. Aynı şekilde dördüncü mum yakılırken üçüncü mum söndürülür. Bu işlem düzenli olarak 14 kez gerçekleştirilir. 2 haftanın sonunda ise etkisi büyünün yapıldığı kişinin üzerinde görünmeye başlar.

Kimler Aşık Etme Büyüsü Yapar?

Hem gerçek medyumlar hem de bireysel olarak aşık etme büyüleri yapılabilmektedir. Özellikle kimler aşık etme büyüsü yapar sorusu merak konusudur. Zira insanlar bu büyüyü evde yapıp yapamayacağını öğrenmek istiyor. Manevi enerji ve başka varlıkların gücü olduğu için, öncelikle mutlaka gerçek medyumlar tarafından yardım alınması gerekir. Fakat Doğuştan yetenekli ve bilgi birikimi yüksek medyumların kontrolü altında, bu büyü evde de yapılabilir.

Aşık Etme Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Bu büyünün güçlü tesirinden faydalanmak isteyen pek çok insan aşık etme büyüsü kaç günde etki eder merak ediyor. Bu uygulamayı icra eden ve ilim irfan sahibi, doğuştan yetenekli medyumların yöntemine göre süre değişkenlik gösterebilir. Aynı zamanda yöntem ve amaca göre 2 hafta ile 2 ay arasında farklı sureler ortaya çıkabilir.

Aşık Etme Büyüsü Etkili midir?

Eğer aşık etme büyüsü etkili midir diye merak ediyorsanız, mistik çağlardan günümüze kadar ulaşmış bu büyünün çok etkili olduğunu söylemek mümkün. Özellikle kadim kitaplarda yer alan ve çok özel tasarımlar ile hazırlanan aşık etme büyüsü, kısa süre içerisinde karşılıksız aşkları büyük bir sevgiye dönüştürmektedir.

Kimler Aşık Etme Büyüsü Yaptırabilir?

Aşık olan ve sevdiği ile bir araya gelmek isteyen her insan aşık etme büyüsü yaptırmak için medyumlara başvurabilir. Gerekli malzemeler temin edilerek, ruhsatlı ve olumlu yorumlar almış gerçek medyumlarla ele alınan yöntemler üzerinden kısa sürede sevdiğinize kavuşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar?

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar? Evden uzaklaşan eşler ve aralarına soğukluk giren çiftler gibi pek çok amaç doğrultusunda gerçekleştirilen bağlama büyüsü,...

Aşk Büyüsü Yaptıranlar?

Aşk Büyüsü Yaptıranlar? Sevdiğine kavuşmak isteyenler ya da platonik aşkına karşılık bulmayı arzu edenlerin başvurduğu en güçlü yöntemler arasında...

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname Nasıl Bakılır? Burçlar insanın kişilik özellikleri ile beraber aynı zamanda yakın geleceği hakkında ciddi tahminlerde bulunur. Yüzyıllar öncesine...

Yıldızname Bakan Hocalar?

Yıldızname Bakan Hocalar? Doğumdan itibaren ölüme kadar geçmiş ve gelecek hakkında pek çok bilgiyi öğrenmeye çalışan insanlar, yıldızname bakan...

Recent Comments

Ferdi Şahin on Medyum Hocalar