Pazartesi, Ekim 26, 2020
Ana Sayfa Genel Yıldızname Bakan Hocalar?

Yıldızname Bakan Hocalar?

Yıldızname Bakan Hocalar?

Doğumdan itibaren ölüme kadar geçmiş ve gelecek hakkında pek çok bilgiyi öğrenmeye çalışan insanlar, yıldızname bakan hocalara başvururlar. Zira yıldızname kişinin hakkındaki pek çok soruya cevap verebilir; yaptırılmak istenen işlem konusunda da yol gösterici olabilir. Hayatın pek çok farklı alanında neler yaşanıp yaşanmayacağını dair doğru bilgiler sunar. Zira yıldıznamede çıkan sonuçlar kesinlik içerir. Falda olduğu gibi herhangi bir olasılık ya da tahmin ve ihtimal gibi durumlar söz konusu değildir.

Yıldızname Bakan Hocalar

Gerçek anlamda yıldızname bakabilmek için bu konuda ciddi bir emek ve çaba sarf etmek gerekir. Gizli ilimlere hakim ve ayrıca doğuştan yetenekli olmak çok önemlidir. Bu yüzden herkes yıldızname bakamaz. Geleceği görebilmek için belli başlı bazı yeteneklere sahip olmak gerekir. Bu yetenekler yıldızname bakan hocalar bünyesinde yer alır. Bugüne dek elde ettikleri deneyim ve bilgi birikimini en iyi şekilde yansıtan hocalar, ayrıca her iki taraf ile bağlantı kurarak enerjiyi dünyevi yaşama yansıtır. Böylece ortaya çıkan sonuçlar çok daha gerçekçidir.

Yıldızname Hangi Sebeple Bakılır?

Her insan hayatının farklı dönemlerinde neler olacağına dair bilgi almayı arzu eder. İşte bu bilgiler yıldızname bakımı ile ortaya çıkabilmektedir. Böylece hayattaki pek çok farklı durum karşısında bilgi öğrenilebilir ve buna göre tedbirler alınabilir.

– Kişinin üzerinde büyü olup olmadığı anlaşılır,

– Dost gözüken düşmanlar ortaya çıkarılır,

– Dikkat edilmesi gerektiği anlaşılır,

– Kısmette neler var öğrenilir,

– Sevgilisi ya da eşi ile uyumlu olup olmadığı görülür,

– Yıldızı düşük mü diye bakılır,

Bu gibi pek çok farklı sebepten dolayı yıldızname tecrübe sahibi uzmanlar tarafından ele alınır.

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname kişinin yıldızı ile beraber onu yansıtan burcu üzerinden bakılır. Bunu ortaya çıkarabilmek için ise mistik çağlarda önemli alimler tarafından hazırlanmış ebced hesabı kullanılır. Bu hesap her harf için karşılık gelen bir rakam kapsamında ele alınarak gerçekleştirilir. Özellikle eğer kişinin burcu kendi karakteristik özelliklerini taşımıyorsa, bu yolla gerçek burç ortaya çıkarılır ve yıldızname üzerinden doğru uygulama ele alınır. Böylece yıldızname nasıl bakılır sorusuna ebced hesabı üzerinden yapılacak yöntem eşliğinde gerçekleştirileceğini söylemek mümkün.

Yıldızname Bakımı Gerçekleştiren Hocalar

Yıldızname çok ciddiye alınması gereken önemli bir uygulamadır. Bu yöntem herhangi bir şekilde fal ile kesinlikle karıştırılmamalıdır. Fal genelde tahminlere dayalı bir yöntem iken Yıldızname ise doğrudan kişinin geleceği hakkında kesin bilgiler sunar. Ebced hesabı üzerinden yıldız haritası çıkarılan kişiye, yıldızname bakımı gerçekleştiren hocalar en doğru bilgileri aktarır. Doğuştan yeteneği bulunan ve her iki taraf üzerinden bağlantı kurabilen hocalar, gizli ilimleri hakim olan olarak tüm bilgi birikimi ve deneyim ve insanlarla paylaşır. O yüzden mutlaka yıldızname haritası çıkarılırken ya da yıldızname bakımı gerçekleştirirken, güvenir hocalara başvurmaya özen gösterilmelidir.

Yıldızname Bakan Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Mistik çağlara kadar uzanan ve kadim kitaplarda yer alan yıldızname, manevi enerji ile beraber aynı zamanda matematiksel verilerden faydalanır. Bütün bunları deneyim ve bilgi birikimi ile doğuştan yeteneği üzerinden tek bir çatı altında toplamış yıldıznameye bakan hocalar üzerinden destek alınmalıdır. Tabii pek çok insan yıldızname bakan hocalar nasıl anlaşılır sorusunu merak ediyor. Bunun için mutlaka ruhsatlı destek sağlayan ve web siteleri üzerinden, insanlar tarafından olumlu yorum almış üstatlardan destek elde edilmelidir.

Gerçek Bilgiler İçin Yıldızname Bakımı

Geçmiş ve gelecek hakkında en doğru bilgileri kesin olarak alabilmek için yıldızname haritası çıkarılır. Özel yöntemler üzerinden medyum hocalar tarafından ele alınan bu yöntem, kişinin gerçek yıldızını ve burcunu çıkarmak suretiyle önlem alabilmek için geleceği üzerinden gerçekçi bilgiler sunar.

Önceki İçerikYıldızname Nedir
Sonraki İçerikYıldızname Nasıl Bakılır?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar?

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar? Evden uzaklaşan eşler ve aralarına soğukluk giren çiftler gibi pek çok amaç doğrultusunda gerçekleştirilen bağlama büyüsü,...

Aşk Büyüsü Yaptıranlar?

Aşk Büyüsü Yaptıranlar? Sevdiğine kavuşmak isteyenler ya da platonik aşkına karşılık bulmayı arzu edenlerin başvurduğu en güçlü yöntemler arasında...

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname Nasıl Bakılır? Burçlar insanın kişilik özellikleri ile beraber aynı zamanda yakın geleceği hakkında ciddi tahminlerde bulunur. Yüzyıllar öncesine...

Yıldızname Bakan Hocalar?

Yıldızname Bakan Hocalar? Doğumdan itibaren ölüme kadar geçmiş ve gelecek hakkında pek çok bilgiyi öğrenmeye çalışan insanlar, yıldızname bakan...

Recent Comments

Ferdi Şahin on Medyum Hocalar