15 Günde Aşık Etme Büyüsü

/ 8 Kasım 2022 / 136 / yorumsuz
15 Günde Aşık Etme Büyüsü

15 Günde Aşık Etme Büyüsü

15 günde aşık etme büyüsü yaptırarak istediğiniz kadın ya da erkeği kendinize aşık edebilirsiniz. Aşk büyüleri oldukça kuvvetli büyülerdir ve uzman medyum hocalar tarafından yapıldığında yaklaşık 15 gün içerisinde etkisini göstermektedir.

Aşk büyüsü olarak yaptırabileceğiniz büyüler arasında sabun büyüsü, kırmızı mum büyüsü, kaşık büyüsü, papaz büyüsü, kilit büyüsü gibi büyüler yer alır. Aşk büyüsü iki farklı kategoride sınıflandırılır. Bir kısmı kara büyü olarak uygulanabilirken bir kısmı da ak büyü olarak yapılır. Ancak bazı büyüler çift uçludur ki bunlar hem aşık etme hem de ayırma amacıyla yapılabilmektedir. Bu nedenle çok dikkatli olunması gerekir.

 

15 Günde Aşık Eden Büyülerin Etkileri

15 günde aşık etme büyüsü yapıldıktan sonra genellikle birkaç gün içerisinde karşı tarafta bazı davranış değişikliklerine sebep olur. Büyüyü yaptıran kişi, kişinin davranışlarını gözlemleyerek büyünün etkisini göstermeye başladığını anlayabilir. Daha önceden büyü yapılan kişinin yaptıran kişiye karşı hiçbir duygusal hissi olmasa bile büyüden sonra büyüyü yaptırana karşı aşk hissetmeye başlar ve ona doğru yönelir.

Büyü yaptırmak istenilen kişi, büyü yaptıracak olan kişi ile daha önceden tanışmış ya da bir şekilde karşılaşmış olması gerekir. Hiç tanışılmayan birine büyü yaptırmak etkisiz olacaktır. Ayrıca kişi uzakta olsa dahi medyum hocalar uzaktan aşık etme büyüsü yaparak iki kişinin arasında aşk oluşturabilirler.

 

En İyi 15 Günde Aşık Etme Büyüsü Yapan Medyum

Medyum Hocalar yıllarını büyü işlerine verdiklerinden dolayı büyüler konusunda da oldukça tecrübeli ve bilginidirler. Ayrıca günümüzde en çok tercih edilen aşk büyüleridir. 15 günde aşık etme büyüsü yaparak imkansızı imkânlı hale getirirler. Evli ya da bekar olmanız aşk büyüsü yaptırmanız engel bir durum değildir. Sevdiğiniz kişiye aşk büyüsü yaptırarak onu kendinize körkütük aşık edebilirsiniz.

Aşk büyülerinin yapılışında çok ince detaylar bulunur. Hepsinin amacı aynı olsa da yapılışı birbirinden farklıdır. Ayrıca büyünün yapılışında okunan tılsımlı dualar da büyünün etki göstermesinde önem kazanır. Yapılan aşk büyüsü türü, türüne göre ya gömülür, ya yakılır ya da denize atılır.

Tavsiye

11 Düğüm Büyüsü Nedir?